Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/ciezko_bylo_to_ogladac/150006
1
https://www.meczyki.pl/newsy/ostatnie-decyzje-bylej-prezes-wisly-nie-placila-pilkarzom-ale-sobie-i-firmie-meza/101011-n
No to niezle "pani prezes" na koniec wydymała Wisłę.Nakradła co zostało z odstawianego koryta i wzięła nogi za pas.Zapłaciła sobie,swojej klice,firmie męża i narkotykarzom(bo by jej jesień z d.py średniowiecza zrobili) i cześć pieśni.Piłkarze i reszta pracowników ani grosza nie dostali...
0
Polak potrafi :)Ja byłem naocznym świadkiem zagryzania
wódki...pastą do zębów :)Mniej drastyczny przypadek zagrychy to draże"Roko"-takie kakaowe juz ich nie ma na rynku ,a kiedyś to był rarytas :)
0
I na Liverpool dziś było stawiać a nie jakieś Tottenhamy czy Lazia....
0
A mnie Tottenham-za 295 zł...
0
Czyli 7 exBarcelonistów.Aż dziw bierze bo w obiegowej opinii-zwłaszcza kibiców pewnego kubu ze stolicy Hiszpanii-"...żaden z tych barcelońskich lalusiów, aktorów i płaczków nie poradziłby sobie w życiu w lidze angielskiej.Tam by ich połamali i padali by na murawę przy pierwszym lepszym kontakcie fizycznym..."Czy jakoś tak to było:)
0
Który Ferrero-ten tenisista?I dlaczego miał to zrobić?
1
No i koniec-Rangersi wygrywają Old Firm Derby pokonując Celtic 1:0:)
2
No i koniec,sędzia przynajmniej jeden kupon uratował,bo jak widać handicapów od Juve nie ma co wymagać.
0
Ale Juve dzbany...
0
Ale się Celtikowi farci...Rangersi już 3-cią sytuację mieli by prowadzić.
2
Ale ten Brown z Celtiku jest irytujący,prawie jak Casemiro.
1
Jaki konkretnie przebieg?(w km)I czy jest jedno czy dwugarbna?
2
Teraz też niektórzy"arystokraci" świętują toastem z Tokaja białego,zwanego potocznie F16 za 9 zł :D
0
Dla Niego to drobne,ciekawe do jakiego poziomu to rozkręci?
3
Old Firm Derby :)Trzymam kciuki za Rangersów :)
0
To proste-bo Liverpool chciał się pozbyć sabotażysty :D
0
Dzięki za info.Własnie się miałem pytać o jaki rekord chodzi bo średnio rozumiem angielski :)
0
I cyk karny dla Sampy :)
0
Bardzo szczwany strzał po kozle.Dziś niech strzela na potęgę bo Juve na kuponie w handicapie.
0
2
Jak już coś to trzy,bo Valverde też nigdy nie wiadomo z czym wystrzeli przy ustalaniu składu :)
1
Kwestia godzin :D
0
A na stadionach to chamom przeszkadza...
1
Bonano i Dutruel ex aequo.
1
Dobry pomysł.Ja bym poszedł krok dalej i chciałbym żeby np. kluby Bundesligi i Serie A nie sprzedawały żadnego piłkarza do Bayernu i Juventusu.Za żadną cenę.Innymi słowy- żeby całkowicie zbojkotowały Bayern i Juventus w kwestii transferów,bo te kluby od lat prowadzą złodziejską politykę transferową - podkupując swoim rywalom najlepszych zawodników co skutkuje w obu przypadkach całkowitą dominacją w lidze.A właśnie te inne kluby same sobie zgotowały taki los co rusz potulnie jak baranki oddając -niekiedy za bezcen-piłkarza do Bayernu lub Juve.
1
Rozczarował mnie strasznie Juniuor Firpo ta wypowiedzią.Ufałem że kiedyś zastąpi nam Albę ,jak dla mnie był faworytem do tej roli."Smutno mi Boże..."
1
0
Żadna nowość ja też kradłem drobne z tacy :)Pół prawda pół fałsz :)
2
Można wypić przed pasterką,iść do kościoła i po pasterce jeszcze co nieco dziabnąć-tzw rozchodniaczka.Przyjść do domu,zjeść na zimno karpia z kapustą z grzybami albo barszcz z pierogami i położyć spać.A rano wstać bez jakiegoś większego kaca.I to jest powód do jakiejś tam satysfakcji(broń Boże dumy) dla samego siebie a nie picie w Wigilię na umór tak by Kościoła nie dojść,lub nie daj Boże zamarznąć gdzieś na chodniku lub pod blokiem.Tyle myślę o tych wszystkich"relacjach z pasterki",nagminnie się dziś pojawiających.