Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W punkt.
0
Widać wyraznie że Suarez pierwszy dotknął piłki na tych filmikach.Czemu Suarez miał wstrzymać nogę -mógł równie dobrze Pichu Cuellar cofnąć ręce jak tak się bał o swoje zdrowie-bo demonizują to wszyscy jakby mu ręce urwało...Walka o piłkę,sytuacja jakich wiele w w każdej kolejce gdzie sędzia nawet nie odwołuje się do VAR-u nie decydując się na odgwizdanie przewiniewnia na bramkarzu.Bramkarz w każdym praktycznie meczu jest narażony na takie sytuacje-taka specyfika tej pozycji.Ale jak parę minut pózniej bramkarz Leganes wjechał z premedytacją w bark Luisa jak świnia w koryto to mało kto to zauważył.A śmiało mógł Suarezowi bark wybić i odesłać na trybuny na kilka tygodni.
0
Tu widać sytuacja 50 na 50.Sędzia jednak zinterpretował-jak również ci z Var-u-że gola nie było więc koniec balu panno Lalu.Nie ma o czym dyskutować.Fakty sa takie że zasłużenie Barca wygrała mecz i zdobyła kolejne 3 pkt.
10
Madryckie gazetki oczywiście wspominają o rzekomym faulu Suareza przy bramce,ale o sytuacji z 79 minuty gdy Cuellar chamsko i z premedytacją zaatakował barkiem Suareza przy wybijaniu piłki to już cisza.Oby kontuzja Demble okazała się niegroznym urazem.
0
Wymienić na Weigla z dopłatą.
0
Dobra zacznę pierwszy-nic nie grają,Valverde out.Już15 mninuta a tu dalej 0:0 z ogórkami :D
0
Kurs 4.50 na to zdarzenie :)
1
Szkoda że w Canal+ a nie w Eleven...
0
Pro Evolution Soccer,Ufo-Enemy Unknown,Syphon Filter.
2
W pajacowaniu rzeczywiście jest mistrzem.
0
Strasznie słabo dziś Polacy,Stoch tragedia.
0
Nawet w 30-tce się dziś nie znalazł.Rzeczywiście znakomity występ.To drugie miejsce w generalce trochę na wyrost,bo z formą u niego jest rollercoaster w tym sezonie.
0
Ale Stoch cieniuje w tym sezonie...
0
Dla moich nie bo mecz znowu na Canal+.
1
Ten Grek kiedyś będzie wielki jak Djoković czy Federer właśnie.
0
Wolą puchar Lewandowskiego.
0
I chyba nawet remontu kibli nie będzie w czasie trwania finału CDR :)
1
"Wiesz ilu tu może być zraz moich chłopaków?Stu trzydziestu.Zaraz tu może być stu ku.wa trzydziestu" :)
Serial mega był.Wszystkie inne polskie produkcje przy tej wydają się być totalną amatorką.
0
Brawa dla Realu.Odebrali 3 pkt bardzo groznemu rywalowi Barcy w walce o mistrzowstwo.Atletico gra taki piach a traci do Barcelony tylko 2 pkt.Ale nikt nie mówi ze futbol jest sprawiedliwy.
Odpuścić tego De Jonga,skupić się na De Ligcie,który jest bardziej potrzebny.Nie może nieopierzony smarkacz stawiać warunków żeby grać z automatu w pierwszym składzie.
0
Prawo Pascala-kto zgubił ten zapie.dala :D W tym przypadku Levante zgubiło rachubę czasu :)48 h im mało było to trudno,pozdrawiam redakcję El Mundo-jak wam w ryju konfidenci ? :D:D
0
To na Górnym Śląsku niedaleko Wodzisławia Śląskiego.Sto lot panie Franciszku-Gustliku !
0
Na promocję piwa bezalkoholowego na wystawie "Żabki"po drugiej stronie ulicy.
0
Zaraz fanboye portugalskiego hiroła zaczną przytaczać argumenty że CR7 zagrał AŻ 6 meczy mniej w finałach ,że finał finałowi nierówny etc. :)
0
Debatuje już ta cała pożal się Boże komisja w sprawie wykluczenia Barcy z PK?
0
Wyżej :)
0
Bez sensu.W LM jakby Legia wygrała w Warszawie 5:1 a nie 4:1 z Celtikiem w 2014 r to pomimo walkowera 0:3 w drugim meczu gdzie grał nieuprawniony Bereszyński grałaby dalej-walkower dotyczył tylko meczu rewanżowego i słusznie.Po za tym to absurd żeby w PK odbywać karę za kartki w meczach ligowych.To są inne rozgrywki przecież.No ale to Hiszpania jakie przepisy taki poziom sędziowania zresztą.Paranoja.
1
Dlaczego za dawanie linków do meczu Barcelony na stronie Barcelony grozi ban?To głupie i bezsensowne.To tak jakby zwolnić\zawiesić pracownika warsztatu samochodowego za podanie klientowi fili tego warsztatu w innym miejscu ulicy\mieście.
0
Sandro rzut wolny w stylu CR7 -jakby grali w rugby to 3 pkt by mieli...
0
Gola na 3:2
0
Dawać Sociedead!