0

Ogułem trzeba będzie więcej piwa pić :)

3

Może przy normalnym trenerze chłopak odżyje.

0

Czesi,Ukraińcy i Austriacy dwa zespoły,Polska -zero .Zgroza,polski futbol klubowy dokonał odwiertu na dnie rowu mariańskiego...

0

Grześ ma inne zainteresowania-https://zapodaj.net/b037d62084609.jpg.html

6

Siekiera,motyka baba goła
a Mourinho to pierdoła
Siekiera motyka bum cyk cyk
Mourinho to stary pryk

Siekiera motyka smętna bajka
u Mourinho miętka fajka
siekiera motyka małpi wuj
a Mouirinho to jest h,j
:D
Teraz dyskryminowany przez Muła Pogba pokaże na co naprawdę go stać ;)

0

Może teraz MU wróci na właściwe tory czego im życzę.Niech się starają o normalnego trenera tylko,bo mam nadzieję że era Moyesów i innych Mourinhów juz sie w tym klubie skończyła.

1

Prędzej Boavista,Penafiel albo Maritimo.Watpię by jakis klub z topu zatrudnił w najbliższym czasie tego pajaca,hipokrytę i hipohondryka piłkarskiego.Mistrz wymówek i propagandy-Joseph Goebbels byłby dumny.

0

Wyciekło zdjęcie tajemniczego inwestor Wisły Kraków-https://zapodaj.net/d544e7078c93b.jpg.html

0

Tu akurat zrobił bym wyjątek gdyby to było konieczne ;)

2

Trochę przesadzasz.Jak przeczytasz-czego Ci życzę-inaczej spojrzysz na jego osobowość i pewne zachowania które z pozoru wydają się prostackie i ignoranckie.Naprawdę warto.

3

Adblock ;)Ja nawet nie wchodzę na stony które nie tolerują Adlocka.Wolę żeby mnie coś ominęło niż dać satysfakcję i zarobki tym dziadom.

0

Że niby od kogo ładniejszy i lepszy?Od Kuświka na pewno przynajmniej na razie skuteczniejszy,ale wiosną jeszcze Grzesiek nastrzela.

0

I to się nazywa miłosć i przywiązanie do klubu nie to co najemnik CR7.

33

"Ja ibra"zdecydowanie.Miałem go za gnojka,ignoranta i buca,po przeczytaniu tej biografii uważam go tylko za gnojka.

1

Przyjdzie jakiś wolny i ten Bardhi nas wyjaśni...

0

Dembele na wahadle to niezbyt fortunny pomysł.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zagłębie tysiąc dziewiećset 0:6 Sosnowiec :)

1

Który go kiedyś pożre :)Jeden taki przypadek już był.

2

Mou na ławce mina kota sraj.cego na puszczy :D

1

Tylko żeby znów jakiegoś farta nie było w 96 min dla MU jak to mają w zwyczaju po czterech rykoszetach na przykład:)

0

Brawo Szwajcarze!

0

Shaqiri coming :)

1

Pomyliło mi się z z jego Tatą :)

0

Ajax 8:0 :)Co najśmieszniejsze -hat-trick Danego Blinda, swego czasu mającego wśród kibiców Man United ksywę "Ślepy" :D

1

Na chwilę obecną Chelsea spycha Arsenal z ich sztandarowego miejsca na 5-te :)

1

Mnie też ich szkoda ale sami są sobie winni.Niech w końcu zaczną kontraktować piłkarzy spoza kraju Basków,bo tak daleko nie zajadą.Takie czasy że teraz w futbolu ważniejsza jest kasa a nie ideały.

0

Ale Ajax dostał"kopa"po meczu z Bayernem-już 7:0 wygrywają :)

0

20+10 =30
Rachunek jest prosty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?