Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogułem trzeba będzie więcej piwa pić :)
3
Może przy normalnym trenerze chłopak odżyje.
0
Czesi,Ukraińcy i Austriacy dwa zespoły,Polska -zero .Zgroza,polski futbol klubowy dokonał odwiertu na dnie rowu mariańskiego...
0
Grześ ma inne zainteresowania-https://zapodaj.net/b037d62084609.jpg.html
6
Siekiera,motyka baba goła
a Mourinho to pierdoła
Siekiera motyka bum cyk cyk
Mourinho to stary pryk
Siekiera motyka smętna bajka
u Mourinho miętka fajka
siekiera motyka małpi wuj
a Mouirinho to jest h,j
:D
Teraz dyskryminowany przez Muła Pogba pokaże na co naprawdę go stać ;)
0
Może teraz MU wróci na właściwe tory czego im życzę.Niech się starają o normalnego trenera tylko,bo mam nadzieję że era Moyesów i innych Mourinhów juz sie w tym klubie skończyła.
1
Prędzej Boavista,Penafiel albo Maritimo.Watpię by jakis klub z topu zatrudnił w najbliższym czasie tego pajaca,hipokrytę i hipohondryka piłkarskiego.Mistrz wymówek i propagandy-Joseph Goebbels byłby dumny.
0
Wyciekło zdjęcie tajemniczego inwestor Wisły Kraków-https://zapodaj.net/d544e7078c93b.jpg.html
0
Tu akurat zrobił bym wyjątek gdyby to było konieczne ;)
2
Trochę przesadzasz.Jak przeczytasz-czego Ci życzę-inaczej spojrzysz na jego osobowość i pewne zachowania które z pozoru wydają się prostackie i ignoranckie.Naprawdę warto.
3
Adblock ;)Ja nawet nie wchodzę na stony które nie tolerują Adlocka.Wolę żeby mnie coś ominęło niż dać satysfakcję i zarobki tym dziadom.
0
Że niby od kogo ładniejszy i lepszy?Od Kuświka na pewno przynajmniej na razie skuteczniejszy,ale wiosną jeszcze Grzesiek nastrzela.
0
I to się nazywa miłosć i przywiązanie do klubu nie to co najemnik CR7.
33
"Ja ibra"zdecydowanie.Miałem go za gnojka,ignoranta i buca,po przeczytaniu tej biografii uważam go tylko za gnojka.
1
Przyjdzie jakiś wolny i ten Bardhi nas wyjaśni...
0
Dembele na wahadle to niezbyt fortunny pomysł.
1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zagłębie tysiąc dziewiećset 0:6 Sosnowiec :)
1
Który go kiedyś pożre :)Jeden taki przypadek już był.
2
Mou na ławce mina kota sraj.cego na puszczy :D
1
Tylko żeby znów jakiegoś farta nie było w 96 min dla MU jak to mają w zwyczaju po czterech rykoszetach na przykład:)
0
Brawo Szwajcarze!
0
Shaqiri coming :)
1
Pomyliło mi się z z jego Tatą :)
0
Ajax 8:0 :)Co najśmieszniejsze -hat-trick Danego Blinda, swego czasu mającego wśród kibiców Man United ksywę "Ślepy" :D
1
Na chwilę obecną Chelsea spycha Arsenal z ich sztandarowego miejsca na 5-te :)
1
Mnie też ich szkoda ale sami są sobie winni.Niech w końcu zaczną kontraktować piłkarzy spoza kraju Basków,bo tak daleko nie zajadą.Takie czasy że teraz w futbolu ważniejsza jest kasa a nie ideały.
0
Ale Ajax dostał"kopa"po meczu z Bayernem-już 7:0 wygrywają :)
0
20+10 =30
Rachunek jest prosty :)