1

QuiqueSettien albo Marcelo Bielsa.

0

To gratuluję.Mnie tylko Benfica została ale prowadzi 4:1 już :)

0

Ja byłem sceptycznie nastawiony,ale po obejrzeniu urywków na You Tube postanowiłem obejrzeć pierwszy odcinek no i mnie wciągnął ten serial.Jestem przy czwartym odcinku ,Może do jutra uda się zobaczyć wszystkie.Wstawki rzeczywiście irytujące.

3

Nawet fajny ten serial "Ślepnąc od świateł",wciąga.

0

Sorry ma Flashscore zasugerowałem się rozpiską meczów a tam jest tylko 5 meczów wstecz :)

5

Espanyol manita-pięć porażek z rzędu :)

1

Co pan na to panie Cristiano? :)

0

Nie tego leszcza mi chodziło-o tego wymoczka po lewej stronie Marcelo.

0

Co to za leszczyk koło Marcelo na okładce "As"-a?

0

Szuka aczkolwiek nie każdy docenia...

0

W prawym dolnym rogu reklama najtańszego sikacza w Madrycie.Odpowiednik naszego "Janosika" za 4.50 kiedyś .

0

Mówią że donosił a akurat za jego rządów i pana Olka Kwaśniewskiego żyłem jak pączek w maśle.Było wszystko -towary w sklepach,pieniądze a przede wszystkim szacunek dla fachowców.Teraz ciężko zwłaszcza z tym ostatnim bo ludzie przez UE sie bardzo rozkapryszeni zrobili...Same nakazy i zakazy przede wszystkim.

1

Na nieszczęście suche fakty się pamięta stylu i kontrowersji już nie...

0

Ja nigdy nie zapomne tego meczu-


Ugułem Anoeta to koszmar przez ostatnie lata.

5

Na Juve to można śmiało postawić -1,5 gola.Roma nie strzeli a bezpłciowy Turyn pewnie w 70-80 min.wciśnie na 1:0 po wturalazzo samozwańczego zdobywcy ZP lub po karnym po rękach bramkarza.Juve to taka tylko trochę lepsza wersja MU,mającego od United dużo słabszych przeciwników w lidze ,stąd ta ich rzezkoma wielkość i dominacja.

4

Tak sobie,LM zawsze po większych czy jeszcze bardziej ogromnych kontrowersjach.

0

Czy wolny strzelec to członek bractwa kurkowego albo koła myśliwskiego ?

0

Umiejętności ma nawet nie najgorsze tylko mentalnie trochę nie pasuje.No ale skoro taki Vidal się przyjął to i z nim nie powinno być większych problemów.

0

No i dobrze.Jest dziura i jest łata.

0

Hurra...Dzięki za tę bezcenną informację która bez wątpienia będzie miała niebagatelny wpływ na moje dalsze życiowe losy.

18

"Od pięciu lat nie ma u nas Mourinho i wygraliśmy wszystko" - Sergio Ramos "xD
Zwłaszcza mistrza La Liga wygrywaliśta i PK :D Świąteczny pajacyk się z tego chama zrobił.

23

Przecież ten komentarz aż ocieka ironią :)Więc raczej Ty się ogarnij :D
Bez urazy ,z dystansem ;)

3

Takie coś na temat nowych inwestorów Wisły znalazłem w komentarzu uzytkownika Plicuś na Meczyki.pl:

Wisłę mają przejąć:
60% - Alelega - podobno fundusz z Kambodży, który podobno ma udziały w innych klubach piłkarskich, za którym stoi Ly Vanna - podobno pochodzący z rodziny królewskiej w Kambodży
40% - Noble Capital Partners Ltd z Anglii, za którym ma podobno stać Szwed Mats Hartling (59 lat)
Dyrektorem sportowym ma zostać Polak Adam Beniamin Pietrowski (40 lat), podający się za menedżera, agenta FIFA
TERAZ FAKTY:
O funduszu Alelega ZERO informacji w google. Ly Vanna - szczątkowe informacje. Jest informacja tylko o tym, że kiedyś próbował przejąć pakiet akcji w Genoi, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Podaje się za milionera, ale nikt nie potrafi tego zweryfikować, ma stać za funduszem z Kambodży i niby jest z rodziny królewskiej. Znając egzotyczne realia to za członka rodziny królewskiej może podać się pewnie z 1000 osób...
Jest na legendarnym już zdjęciu "nowych właścicieli", drugi od prawej, obok łysego - Pietrowskiego:
https://www.instagram.com/p/BjaIF9OHOI8/
Filmik gdzie kręci się z prezesem Genoi tutaj:



Informacje o tym, że był zainteresowany przejęciem akcji Genoi:
https://www.futbolmarket.eu/2018/03/...from-cambogia/

Ogólnie nie przeszedł pozytywnej weryfikacji we Włoszech i chyba nie uwierzono w jego bajki.
Ale to jest ....

Większe kwiatki wychodzą przy Pietrowskim i Noble Capital Partners Ltd.
Pietrowski, Mats Hartling i to coś z Anglii są ze sobą połączone.
To znaczy:
Pietrowski i Hartling mieli już w Polsce razem spółki: Capital City Markets Sp. z o.o. i East Assets Sp. z o.o. - obie z kapitałem 5000zł (czyli najniższym jakie dopuszcza polskie prawo), obie zarejestrowane na adres Biała 4/81 w Warszawie, czyli w wirtualnym biurze. Obie spółki zaczęły działalność w marcu tego roku.

http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/P...d4418a66c.html
http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/H...dcae27520.htm

Noble Capital Partners Ltd zarejestrowana jest pod Blackthorns House 80-82 Dudley Road, Lye, Stourbridge, West Midlands, England, DY9 8ET, czyli tutaj:
https://pbs.twimg.com/media/DrZHLFdX0AADP5e.jpg

A więc kolejna firma z wirtualnym adresem. Obaj panowie (Pietrowski i Hartling są zatrudnieni w tej firmie). Szwed z przerwami.
Tutaj pojawia się ostrzeżenie, że ktoś podszywa się pod agenta NCP Matsa Harlinga:
http://www.petrofinder.com/virtual_c...id=1708&page=1

Pietrowski podaje się za dyrektora agencji menedżerskiej ABP Sport Management. Jakich piłkarzy mają u siebie to widać tutaj:
https://www.transfermarkt.pl/abp-spo...213.1532505702
Nazwiska nie rzucają na kolana........
W polskich spółkach obok dwóch wyżej wymienionych praw.....ów występuje niejaki Marcin Puchacz. Wygląda na typowego handlarza spółkami.
Mats Hartling jest zarejestrowany również w innych firmach w Angllii. Większość opisów z nich to inwestycje, skup akcji, pożyczki, lombard, inwestowanie w Europie Wschodniej itd. Niestety brzmi to jak bełkot i tania próba naciągania, a nie poważna oferta biznesowa...
PODSUMOWUJĄC:
Kto przejął Wisłę? NIE WIADOMO. Dla mnie wygląda to źle. Ta dwójka - Szwed i Polak wyglądają na typowych cwaniaczków i naciągaczy z pustymi kieszeniami. Po jaki .... im potrzebna Wisła? NIE WIEM.

Niestety, ŻADEN Z PODMIOTÓW NIE WYGLĄDA POWAŻNIE.

Te obiecanki o 130mln budżecie, akademii, transferach... Wsadziłbym to między bajki. No chyba, że ten cały Ly Vanna naprawdę posiada jakiś majątek, ale w tej chwili jest to niemożliwe do zweryfikowania i nic na to nie wskazuje. Chciałbym się mylić, ale dla mnie wygląda to źle.

Teraz już chyba wiadomo dlaczego nazwa "inwestorów" była trzymana w tajemnicy.

źródło: https://wislakrakow.com/forum/showpost.php?p=1522718

2

"PSG ukarał Francuza za odmowę przedłużenia umowy."Szejk dalej w swojej swiadomości myśli że dowodzi armią pustynnych Beduinów a za sprzeciw jest chłosta i wygnanie poza wioskę.
Trzeba trzymać kciuki za Kashimę.Skoro taki trend w tym roku że ani Messi ani CR7 nie wygrali ZP,to może FIFA pójdzie krok dalej i zrobią wszystko by KMŚ zdobyła w końcu drużyna z Azji? :)

3

Głos rozsądku.Jak przeczytałem nazwisko Skrtel z podupadającego Fenerbahce to obficie oplułem monitor herbatą.Na szczęście była bez cukru to i plam nie będzie.

0

LZS Otokar-Rolnik Biedrzychowice.

3

Szkoda Boca w tym wszystkim.

0

https://zapodaj.net/d7f7de537ebc7.jpg.html-wyciekło zdjęcienowego właściciela.Jak widać branża porno ma się dobrze:)

0

Tego nie oglądam akat :)

2

1.Pierwsza miłość
2.Ślepnąc od świateł
3.07 Zgłoś się

Nie ma to jak polskie seriale ,całe te Breaking Deathy czy Domy z papieru na Netflixie czy innym Showmaxie to przereklamowane gnioty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?