2

Niestety 2:0 dla Nadala.

1

No i pieknie Grek wypunktował Nadalka asami :)4:3 dla Tsitsipasa
w 2-gim secie !

0

Masz na priv.

1

Trzymam kciuki za młodego Greka,gra duzo efektowniej niż Nadal.

0

Właśnie podobnie miałem napisać -ale nazwiska i pozycje do obsadzenia się zgadzają :)

0

Bez urazy ale zamienniki to są na leki w aptece,a Alba
potrzebuje zmiennika :)Z dystansem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Grejpfrut zdecydowanie.Lekko kwaśny smak, w sam raz na klina z rana,uspokaja rozkołatane w głowie po melanżu styki i kac powolutku się cofa.Cytryna i ananas za słodkie jak dla mnie,można pawiować.

0

Bez niespodzianek czyli X2.

0

Zaczynam wierzyć ze to prawda.Tylko oby szejk jakiegoś królika z kapelusza nie wyciągną w postaci 20 mln pensji i gwarantowanego miejsca w 1-szym składzie oraz opaski kapitańskiej dla De Jonga.To szczwany typ mimo wszystko.Poza tym-https://francja.goal.pl/379187-as-psg-moze-zarzucic-sieci-na-pilkarzy-barcy.html

1

2200 brutto na rekę jako nowoprzyjęty :) A tak na poważnie jest mowa o 10 mln euro.

0

Chodziło mi raczej o to żeby zamiast 6-7 miernych piłkarzy co sezon kupili 2-3 zawodników z górnej półki i to jest najlepsza metoda na odbudowanie marki i pozycji w światowym futbolu.Mieli Bonuciego ale on ani za dobry nie był a po drugie przy pierwszej lepszej okazji zdezerterował do Juve.Higuain też uciekł.Smutne to ale dzięki temu będzie szansa dla Krzyśka.

0

Z transferu Piątka się oczywiście cieszę i trzymam za niego kciuki.Ale jeśli Milan chce wrócić do LM czy w ogóle na szczyt to nie może się zadowalać półśrodkami typu Bergwijn czy Sensi,tylko musi rozbić świnkę skarbonkę i zarzucić sieci na grube ryby.

0

A szejk patrzy i nadziwić się nie może-https://zapodaj.net/e9272db3779e3.jpg.html :)
Trzymam kciuki za Tsitsipasa-chłopak prezentuje świetny,skuteczny i bardzo efektowny tenis.Niech dobrze sprawdzą kartki Puigowi i Oriolowi Busquetsowi żeby znowu nie było jakiś cyrków w PK.

0

Właśnie -gdyby przyszedł na te pół roku zamiast Princa to bym sie nie obraził.

0

Maxi Gomez albo Sebastien Haller.Potrzeba w końcu jakiejś 9-tki z dobrymi warunkami fizycznymi,takiego tura w ataku umiejącego się przepchnać i pierdyknąć gola z z dyńki a nie kolejnego kieszonkowego napastnika.Marzeniem jest Lukaku ale nawet jak jakimś cudem udałoby się go stamtąd wyciągnąć to MU zażąda za niego horrendalnej sumy.

0

Ale ja nie narzekam,nikomu nie zazdroszczę bo niczego mi nie brakuje ani tym bardziej nie życzę nikomu więzienia.Stwierdzam tylko subiektywny fakt ze to nie jest sprawiedliwe bo skoro taki Jose pracujący na kasie w DIA płaci podatki w Hiszpanii to CR7 nie może?Bo co-bo jest dużo bogatszy i mu więcej zabierają to jest poszkodowany?Dobrze wiedział jakie w Hiszpanii są przepisy podatkowe przechodząc do Realu.Zresztą dobrze na tej defraudacji nie wyszedł bo musiał oddać z nawiazką.Było tak od razu to by przynajmniej nie miał zawiasów. Chodzi mi o to że są równi i równiejsi-wspomniany na wstępie Jose nie zapłaci 1000 euro podatku i pójdzie siedzieć na rok bez zawiasów i oddać musi trzy razy tyle-a milioner odda państwu co ukradł z mała nawiązką i hasa po wolności.Raczej sprawiedliwe to nie jest.I nie chodzi o to żeby milioner poszedł siedzieć,tylko żeby przykładowy Jose był traktowany na takich samych prawach.Bez odbioru.

0

Nigel De Jong wcale jakiś wybitny nie był.

1

Hahaha no racja-dużo ludzi by dziennie nawalonych chodziło raczej :)Zwłaszcza rudzi bo oni często piją żeby zapomnieć.

4

Oby znów nie trzeba było odrabiać strat w rewanżu.I niech dokładnie sprawdzą Puiga i Oriola Busquetsa czy nie mają jakiś kartek w rezerwach.

0

Bo Jadzka spod "3-ki"nie rżnie państwa na 15 baniek i nie mówi po rozprawie-na której zresztą pada wyrok skazujący za defraudację 15 mln euro-z bezczelno-irytujacym uśmiechem na ustach że "wszystko poszło gładko"...

21

Za trzy dni będzie :)

2

Ale miałem bekę przed chwilą :D-siedzi u mojej mamy sąsiadka na kawie i akurat pokazywali w jakiś wiadomościach jak sąd skazał CR7 za podatki.Poszła taka wiązanka w jego kierunku-a sąsiadka klnie jak stary marynarz -że sam bym się jej nie powstydził :D.Nie powtórzę bo bym dostał permanentnego bana, napiszę tylko że w 4\5 to była łacina :)

0

No i Korea nie radzi sobie ze słabiutkim Bahrajnem na Asian Cup.1:1 po 90 min i dogrywka.Oby Bahrajn wygrał po karnych.

0

Nie wiem co napisać,po prostu płakać mi się chcę jak o tym pomyślę...Strasznia tragedia dla Niego i Jego rodziny.Choć iskierka nadzieji wciąż się tli...

4

Powiedzmy to wprost i nie bójmy się tego słowa-zwykły cham ze wsi spod Salamanki.Słoma mu wiele razy z butów wystawała na boisku po chamskich i brutalnych faulach.

2

Tu się muszę zgodzić.Tyle że było to za czasów gry w MU i pierwszych 2-3 latach w Realu.

0

Ja mam nadzieję że będzie tak dobry ze zostanie na kolejny sezon.

6

Irytuje i to nawet bardzo-20:30-20:45 byłoby w sam raz.A nawet-w środku tygodnia-skłaniałbym się ku godzinie 20:00.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?