1

Co racja to racja.Jak mawiają Czesi-"To se ne wrati".I tak jest m.in. z erą Guardioli i grą taką jak za Pepa.

0

Gdzie ci major spier.olił z avatara? :D Na dysko albo do Mak Dunalda? :D

1

Kup sobie tablet i gramofon-taniej wyjdzie :).Tak na serio tu masz parę propozycji-https://www.spidersweb.pl/2018/08/jaki-smartfon-do-2000-zl-sierpien-2018.html

0

Zamienił stryjek siekierkę na kijek czyli Kownacki znów na ławce w Duseldorfie.I jakoś mi się nie widzi by wygryzł z pierwszej 11-tki Kenana Karamana a zwłaszcza Dodi Lukebakio.

0

A idz pan,wczoraj w ogóle te wyniki to jakaś plaga niespodzianek\sensacji.Porażka Ajaxu,remis BVB gdzie prowadząc 3:0 kilkanaście minut przed końcem dali sobie wbić 3 gole,porażka drugiej Borussi z Herthą,porażka Girony u siebie z Huescą ,remis Napoli,porażka Barcy B...No ale to jest w tym sporcie piękne że nie zawsze wygrywa faworyt :)

0

No i gra Monaco coraz lepiej wyglada-wygrywają na razie 1:0 na ciężkim terenie w Monpellier.I w składzie już tylko 3 no nejmów-a niedawno było 7-miu czy 9-ciu nawet.Zobaczymy jak to sięskóńczy ale jak na razie miałem nosa dając 2-ke na kuponie.Kuponie który na razie Sampdoria psuje :)

0

Nie jestem graczem FIF-a Ale jak dla mnie 2 skład lepszy i tańszy.

5

https://www.meczyki.pl/newsy/tak-gareth-bale-swietowal-setna-bramke-tego-typu-gesty-w-lidze-mistrzow-beda-pietnowane/104466-n

Jak widać szef sędziów UEFA nawet go skrytykował.Powinien dostać najmniej 2 mecze zawieszenia,ale szefem Komisji Ligi jest Tebas,a wiadomo że to zajadły madritista,więc .uja z tego będzie.
Gdyby tak zrobił np. Pique na Bernabeu to 5 meczów zawieszenia murowanych i z 5 paragrafów przybitych.

1

Jaki faul?!Vinicius zrobił błąd bo za daleko wypuścił sobie piłkę przy przyjeciu a Correa to wykorzystał i po wygraniu pojedynku o piłkę bark w bark-albo ciało w ciało-zaliczył piękną asystę do Griezzmana.Nawet kibice Realu na meczykach i notatniku-ci obiektywni-twierdzili że to był błąd Viniciusa,a jak by sędzia takie rzeczy gwizdał to co chwile były by faule.Moim zdaniem też normalna-twarda aczkolwiek zgodna z przepisami-walka o piłkę wygrana fizycznie przez Correę.

1

Jak dziś zagrają Leo i Dembele jestem spokojny o 3 pkt.8 pkt przewagi nad Realem to byłaby fajna sprawa.Ale na San Mames nigdy nie ma lekko więc obecność w.w.panów byłaby bardzo wskazana.
VAR rzeczywiście wczoraj dawał i odbierał-Realowi dał karnego zamiast wolnego,a Atleti odebrał gola i karnego gdy Morata był obłapiany wpół na 5 metrze przed bramką belgijskiego Jasia Fasoli.Ciekawe czy Komisja Ligi zajmie się też obsceniczną cieszynką Bejla w stronę kibiców Atleti.Jak stwierdził szef sędziów UEFA pan Rosetti-który był obecny na meczu- w LM takie gesty były by piętnowane i sprawdzane przez VAR.Czyli żółta albo nawet czerwona i mecz zawieszenia.I słusznie.Bo to co zrobił Ramos przy celebracji gola- to akurat mnie u tego bezmózgiego osobnika jakoś specjalnie nie zdziwiło.

0

To tak jak z Leo i CR7 -Ramos jak CR7 to tytan pracy pod tym względem-w temacie"jak klienta udu.ić i nie oberwać-a Casemiro w tym względzie jest utalentowany tak jak Leo piłkarsko.

1

Powoli można gratulować Juventusowi szóstego chyba mistrzowstwa z rzędu.A takie mocarstwowe plany miało Napoli-walka o mistrza Serie A,walka w LM i takie tam :)

0

Ogląda ktoś mecz Napoli?Robią coś żeby ten mecz wygrać?

0

Ciekawe czy beda jakieś konsekwencje ze strony komisji ligiza tę "cieszynkę.Znajac życie -nie.

1

Czyli reasumując-Atketico obs.ało zbroję,BVB dało d.py.Można stawiać domy że Bayern wygra wysoko.

3

Cenię twoje poczucie humoru.

9

Atleti okradzione z bramki i z karnego....

3

Kartka dla Realu! I to dla zdobywcy ZP,szok!

0

O to Regulionowi nie urwało nogi jednak skoro teraz faulował Griezmanna.

36

Ku.wa ten Regulion tak ryknął ze mi Babcia do pokoju weszła i spytała co się stało.

0

Casemiro już nawer fauli nie gwiżdżą....

5

Oczywiście Var bo Atleti strzeliło..A Casemiro dalej bez kartki..

0

To nie jest pomocna dłoń,to jest nadstawianie tyłka-nazywajmy rzeczy po imieniu...

0

Ale BVB to gamonie nie mam pytań...

1

Kontakt był przed polem karnym-Vinicius siłą impetu po faulu przed 16-tką wpadł w pole karne...

0

Ramos też powinien dostać za odrzucenie piłki przy wolnym i pysk do sędziego.No ale to Real...

1

Jakiego faulu?

0

Co?To była walka bark w bark o piłke.No ale to Hiszpania nie dziwi nic.

0

Czego oni chcieli od tego gola-spalonego nie było

0

Casemiro fauluje na żółtko-kartki nie ma,fauluja Casemiro-od razu żółta.Fuck logic .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?