0

Też kibicuję naszej południowej sąsiadce Kvitowej w finale kobiet:)

1

O Djoko widzę gładko 3:0 ograł Pouille.Trzymam kciuki w finale za Novaka.

1

Tytuł na Goal24 na temat Copa America-"Argentyna trafiła do grupy śmierci"
Pierwsza błyskawiczna myśl-nie brałem pod uwagę rozstawienia druzyn- są w grupie z Brazylią,Chile i np.Paragwajem.Patrzę a tam rzeczywiscie Paragwaj jest ale zamiast Brazyliii i Chile -Kolumbia i...Katar.No rzeczywiście "grupa śmierci"...

0

O kolega z Będzina :)Pozdrawiam z Bytomia.Te muzeum na tym zamku na zdjęciu jest czynne?Jakieś 10 lat się tam wybieramn i wybrać nie umiem :)Jak dobrze pamiętam to jest niedaleko od tego wielkiego ronda.

0

A np.Gertruda to Truda,Trudka,Róża to Rózia a Ernestyna to Erna.Ale jak np. kobieta ma na imię Edeltrauta? :D A znam takie.

0

Anna to tez Andzia.

0

Helgusia :)

0

Ten Vinicius trochę młodego Billa Cosbiego przypomina :)

0

Priv

0

Chodzi po tym skrzydle jak błyskawica+ wypracował gola.

0

Kurzawy nawet na ławce Amiens nie ma...

0

Odriozola to jest dzik jednak.

0

Eusebio ściąga kurtkę-będzie chyba solówa z sędzią technicznym :D

1

Łukaszek laluś z bramką i 1:1

0

Zgadłeś-kuponik :D Dogrywka ale to mnie juz średnio interesuje-choć lubię Panathinaikos(Warzycha i Wandzik tam kiedyś grali) i życzę im awansu :)

0

Brawo Panathinaikos!Prowadzą 1:0 w meczu pucharowym z Lamią i odrobili straty z pierwszego meczu.

1

No to wystrzel no z gwintówki na postrach :)

0

Za bardzo nie miał tam kim grać-Falcao,Tielemans,Glik,Subasic,Benaglio,Sidibe i 34 no nejmów bo aż 40(!) zawodników zagrało jesienią w barwach Monaco.

1

O Dembele jest kobietą :D

0

Papagaje prowadzą z Betisem 1:0.

0

Ja koszykówką ogólnie średnio,ale odwrotnie niż Ty-bardziej Polska i Europa niż NBA.Kiedyś nawet jezdziłem ogladać polską ligę do Bytomia(Bobry Bytom) i Rudy Sląskiej(Pogoń) ale to zamierzchłe czasy,niestety obu drużyn już nie ma w PLK...

0

Dlaczego ty nie piszesz do jakiejś gazety zajmującej się tematyką NBA czy w ogóle koszykówki?Bo idę o zakład w ciemno że i resztę tematyki koszykarskiej w Polsce ,Europie i na świecie ogarniasz równie dobrze.Twoje podsumowania świetnie się czyta mimo ze nie jestem jakimś wielkim fanem NBA,raczej-i to średnio ogarniam temat polskiej i europejskiej koszykówki.Ale dzięki Tobie wiem co się w NBA dzieje co też pomaga w obstawianiu najlepszej koszykarskiej ligi świata u booka.Pozdrawiam i oby tak dalej-świetna robota.

1

Swoją drogą po co Tuchel wystawia Neymara w takim meczu gdzie było wiadomo że Strasbourg odpuszcza puchar i wyskoczy mocno rezerwowym składem?Było wiadomo że Neymar bedzie próbował zrobić show i osmieszać piłkarzy drugiego garnituru drużyny Racingu.Nie lepiej było go oszczędzać w takim meczu który i tak PSG by wygrało na luzie? No to ma za swoje- doigrali się obydwoje.Tuchel niezrozumiałą decyzją wystawiania Neymara w takim meczu,a Neymar nadmierną chęcią ośmieszania rywali.Mimo wszystko szkoda mi go bo urazów nie życzy się nikomu i życzę Neymarowi szybkiego powrotu do zdrowia.

3

Od dzisiaj takmie rozmówki przy piwie w polskich knajpach :)-https://zapodaj.net/88da977f4e6a6.jpg.html

0

No i po Tsitsipasie.Pozostaje trzymać kciuki w półfinale-i mam nadzieję w finale-za Novaka :)

0

Pewnie obu suszy po melanżu i pędzą po piwo do monopolowego :)

2

Niestety 2:0 dla Nadala.

1

No i pieknie Grek wypunktował Nadalka asami :)4:3 dla Tsitsipasa
w 2-gim secie !

0

Masz na priv.

1

Trzymam kciuki za młodego Greka,gra duzo efektowniej niż Nadal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?