Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewno czegoś takiego nie było. :D
3
Nie ,nie i jeszcze raz nie-w kakaowe oczko też się nie powinni żądlić.
0
Dlaczego taka umowa między Liverpoolem a Barceloną ?Śmieszne to jest.
0
Zwłaszcza w rewanżowym meczu z Romą była harmonia.Chyba taka na której Ernesto grał w przerwie tego meczu,stąd taka dekoncentracja.
0
Udowodnią że Liverpool to nie jakiś potwór i drużyna ze stali ,bo o mało się z zachwytów nad tym Liverpoolem niektórzy nie ze.rali.I nie mam tu na myśli zadnego z użytkowników,tylko ogół.
0
Salah chciał się w Mesiego zabawić a wyszedł mu cross a la CR 7 :)
13
Bravo Sergio! Udowodnijcie ze ten Liverpool wcale nie jest taki cacy !
0
Dzięki za odp. :)
0
Dzięki,bardzo racjonalnie:)Pozdrawiam.
0
"Ronaldo został powołany na mundial w 1994 roku. W żadnym z siedmiu spotkań nie zagrał, jednak jako członkowi 22 osobowej kadry należał mu się złoty medal."
[Wikipedia]
0
A w 1994 zagrał jakiś mecz?Bo pamiętam że w kadrze był a miał wtedy niespełna 17 lat chyba.
0
Nie tu mam dobra -w miarę -pracę.Chodzi o to-https://www.meczyki.pl/newsy/bbc-tyle-kosztuje-wyjscie-dziecka-w-przedmeczowej-eskorcie-w-premier-league/101239-n
Chciałem wiedzieć czy np.takie 700 funtów to dużo dla przeciętnej rodziny.
0
Na tych mistrzowstwach był bogiem.Rivaldo i Ronaldinho archaniołami.
1
Orientuje się ktoś może ile wynosi najniższy i średni zarobek w Anglii?Tak plus minus oczywiście.
4
xD Chyba za niski poziom kasy dla jego mamusi vel"tata Neymara w spódnicy".
0
Zimno chyba.Mnie się marzy wyjechać i osiąść w takim małym państewku jak Luxemburg,Lichtenstein,Andora czy San Marino.Jest jeszcze Malta ale to za blisko Afryki i pewnie dużo tam uchodzców.Tylko niestety to nie jest chyba takie proste zamieszkać i pracować na stałe w jednym z tych państw.
3
Wembley-legenda po prostu.
0
Może sraczki dostał bo małże w samolocie były nieświeże:D Szkoda mi szczerze Wisły ale najlepsza szopka noworoczna od lat :)
0
Teraz widać jak na dłoni jakim rakiem był dla MU Mourinho.Współczuwam zawodnikom i kibicom klubu który będzie teraz -o ile do tego w najbliższych dwóch latach dojdzie-trenował.
0
No i brawo City,nie popsujcie tego w 2 połowie.
0
City ma lekki dołek już od przegranego meczu z Lyonem w LM.Liverpool dopiero w niego wpadnie.
0
Kibice Burnley tendencyjni jak na Camp Nou-"Go Burnley,Go Burnley,Go Burnley"-i tak dookoła Wojtek całą 1-szą połowę :)
1
No dokładnie-taka lekcja życia w PRL-u.
0
Dziś kurs 2.08 na MC.Z godziny na godzinę pewnie będzie leciał w dół,zwłaszcza po bardzo prawdopodobnym zwycięstwie City dziś.
1
Mam podobnie,oglądałem chyba z 20 razy i dalej mi się nie nudzi.Ten film można"łyżkami jeść",zwłaszcza jak ktoś zna realia PRL-owskiej Polski :)
5
https://zapodaj.net/38224c710b0a8.jpg.html
2
Właśnie miałem to napisać :)-mowa o drugim zdaniu w twoim poście.
6
Podobno za takie coś-bezczeszczenie wizerunku klubu-grozi 25 lat lub 100 zł grzywny.
5
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/ciezko_bylo_to_ogladac/150006
1
https://www.meczyki.pl/newsy/ostatnie-decyzje-bylej-prezes-wisly-nie-placila-pilkarzom-ale-sobie-i-firmie-meza/101011-n
No to niezle "pani prezes" na koniec wydymała Wisłę.Nakradła co zostało z odstawianego koryta i wzięła nogi za pas.Zapłaciła sobie,swojej klice,firmie męża i narkotykarzom(bo by jej jesień z d.py średniowiecza zrobili) i cześć pieśni.Piłkarze i reszta pracowników ani grosza nie dostali...