Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Ajax dostał"kopa"po meczu z Bayernem-już 7:0 wygrywają :)
0
20+10 =30
Rachunek jest prosty :)
0
1
Belgijski Jaś Fasola Kurtuła nie okazał żadnego szacunku dla Simeone-człowieka który ściągnął go do Atletico i dzięki któremu jest tym kim jest.W ogóle już przechodząc do Realu i wygłaszając peany o Realu pokazał jakim jest hipokrytą.Mógł się w ogóle nie odzywać-tak było by lepiej dla jego wizerunku.
"Na trybunach pojawiło się jedynie 55 229 kibiców, którzy wygwizdali słabą grę Los Blancos."Ja też ich wygwizdałem zza monitora nie płacąc przy tym za bilet-schrzanili mi dwa kupony...
0
Na pewno czegoś takiego nie będzie :)
0
Mnie najbardziej rozwalił komentarz po bramce Juve w meczu z Fiorentiną.Betancour świetnie wszedł w pole karne i mając na plecach dwóch obrońców i oddał świetny strzał po długim rogu po którym bramkarz nawet się nie ruszył.A komentator Eleven zaczyna komentowanie tej bramki od słów-"Ale zobaczcie państwo jak świetną robotę zrobił w tej akcji Cristiano Ronaldo pociągajac za sobą obrońców w pole karne".Jak wspomniałem Betancour miał na plecach dwóch defensorów za CR7 wbiegł w pole karne jeden...
1
Z taką grą właśnie dalej się liczą na wszystkich frontach...I gdzie tu sprawiedliwość,futbol to dziwka...
17
Belgijski Jaś Fasola ratuje Real przed remisem.
0
https://www.vipleague.bz/football-schedule-streaming-links
1
Ale ten Real rzadki..Stać ich conajwyżej na jednego gola w meczach z czerwonymi latarniami La Liga-to samo było z Huescą.
0
Icardi strzela karnego a la Antonin Panenka i Inter prowadzi z Udine 1:0 :)
1
Roger Guerrerio to najskuteczniejszy Portugalczyk w LM.Ciekawe co na to samozwazńczy zdobywca ZP :)Pewnie ma teorię że znów wszyscy chcą go zniszczyć nawet rodacy są przeciwko niemu :D
0
Tak to jest jak się wszystkie siły rzuca na LM.Nie mają dobrze zbilansowanej kadry.
0
Ale Tottenham to dzbany.Mieli dostać od nas w d.pę i Inter miał grać dalej w LM.Bardziej na to zasługują.
3
Tylko Dolberg albo Gomeza jako następcy Suareza.Reszta ma za mikre warunki fizyczne jak na typową 9-tke a Werner dodatkowo przereklamowany i strasznie chaotyczny.Typowy jezdziec bez głowy lub patrząc z innej perspektywy koń z klapkami na oczach.Pasuje by do drużyny grającej typowo z kontrataku- a RB Lipsk jest taką właśnie drużyną więc niech tam zostanie dla dobra Barcelony.
A od Christensena też jest dużo lepszych stoperów np.
Manolas czy Romagnoli, Duńczyk nawet w takiej Chelsea nie ma pewnego miejsca w składzie.
1
Już 3:1 obaj nie wyrabiacie :D
5
Jakbym napisał co nich myślę to ban permanentny murowany :)
2
Finał w niedzielę o 11:30 po sumie.Niedługo do tego dojdzie jak będą tak wszystko zmieniać :)
4
Dowiedzieć się gdzie można odebrać najbliżej twojego miejsca zamieszkania i jechać? :)
8
Dla mnie bomba,to mógłby być nawet pierwszy komplet a nie jakaś szachownica zd.pywyjęta.
9
W 1\8Lyon w 1\4 Bayern,w 1\2 City a w finale przereklamowany Juventus znów ograć.
1
Szkoda że Ajax wczoraj nie wygrał,winszowałbym sobie Bayern.
4
"Jesteśmy o 2 klasy lepsi a CSKA ma masę farta. Wynik zdecydowanie gorszy od gry."Komentarz kibica Realu xD
3
2:0 dla CSKA buhahahahaha
5
Jak dla mnie elegancki .Lepszy od drugiego a zwłaszcza od tej popierdółkowatej szachownicy.
6
Niech lepiej kupy po swoich podopiecznych zbierają i wyrzucają.Ja bym walił mandaty 200 zł wzyż za nieposprzątanie po psie-recydywa nawet 1000 zł,dla przykładu.Niekiedy jak się idzie chodnikiem czy przechodzi ścieżką przez trawnik porzygać sie można ,zwłaszcza wiosną jak śnieg stopnieje i odsłania te "niespodzianki".
1
A aj bym chciał żeby La Liga i Bundesliga wróciła w całości do Eleven a NC+ niech się kisi z ta ligą angielską i extraklasą.
0
Mnie najbardziej szkoda Interu w tym wszystkim.Ale sami sobie winni że nie potrafili wygrać z PSV obitym ostatnimi czasy przez Feyennoord który z kolei niedawno jeszcze przegrywał z Vitese czy remisował ze słabiutkim Exelsiorem.Chińczyk się wkurzy raczej.
1
Jak mieliśmy Valdesa i Pinto też było szkoda-że jeden musiał grać :D
1
W zeszłym sezonie to wszyscy na ten mecz lachę kładli i myślami byli juz na MŚ albo urlopach.To był kabaret ze strony Barcy.