Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obyś miał rację.Jak podziękuje to mimo wszystko będzie spaniałym człowiekiem ogułem.
0
Lewandowski te 34 gole to dla BVB czy dla Bayernu?
0
Ederson-Clyne(zdrowy),VanDijk,Marquinos,Robertson-Nainggolan,Kante,DeBruyne-Sane,Lukaku,Mbappe.Ławka:Ederson
Walker,Manolas,Weigl,Sterling Reus,Icardi.
1
Super gość, szacunek dla pana Jurka co się w tańcu nie pierdo.li :)
0
Popiepszone to jak lato z radiem A tak ogółem to Eleven strasznie dało d.py dzieląc się licencją ligi hiszpańskańskiej z Canal+...Po prostu stchórzyli i tyle.
0
Taka przysłość czeka La Liga...
1
100 lat i wszystkiego najlepszego na "nowej"-dorosłej drodze życia :)
1
Takie urazy leczy się od razu operacyjnie a nie zachowawczo, bo wiadomo że po czasie to i tak wyjdzie więc szkoda tej pauzy.To nie jest rekonstrukcja ACL gdzie dochodzi się do pełnej sprawności po 6-9 miesiącach czy plastyka kolana po której rehabilitacja trwa mniej więcej tak samo.Szkoda tego straconego czasu i błednej decyzji medyków którzy prowadzili Samu.Teraz zostanie nam Lenglet ,Pique oraz prawdopodobnie stetryczały Ivanovic od stycznia albo inny emeryt za darmochę.Samu jak wróci w marcu-kwietniu to będzie dobrze.
0
Plusik za avatar ogułem i dziekuje za tą wypowiedz :D
0
A co to kogo obchodzi jaki Valdi skład wystawi?Mamy pierwsze miejsce w kieszeni i ogrywamy młodzież oszczędzając once de gala na mecze La Liga mając do tego pełne prawo.Kogo obchodzi czyjeś gadanie?Moralność w LM nie istnieje o czym najlepiej stanowi przykład Realu i Ramosa w szczególności.
2
Kto jeszcze wierzy w sukces w LM pod batutą Valverde temu gratuluję niespotykanego w dzisiejszych czasach optymizmu życiowego.Mamy pierwsze miejsce w grupie i jak w meczu o pietruszkę z Tottenhamem Valverde nie desygnuje do 1-szego składu Aleni,Mirandy czy przede wszystkim Malcoma to juz nie wiem co o tym panu(?) sądzić...
2
Chyba każdy wolał...
1
Ciekawe co jutro napisze na twitterze :D
0
Gołowin,Tielemans,Benaglio-tylu znam zawodników z pierwszej 11-tki Monaco...
Masakra co oni z tym klubem zrobili,nie dziwię się ze są tam gdzie są w Ligue1.
2
Jeszcze może być teoretycznie tak że nie awansują nawet do LE :) To by było dopiero-El Kelati zawał pewny:)
1
Ale Marciniak to człowiek mądrzejszy od Var-u ,więc pewnie znów będzie chciał-zwłaszcza w tak hitowym meczu- być najważniejszy na boisku.Chętnie postawiłbym X2 ale boję się nie słabej postawy Liverpoolu czy super dyspozycji PSG ,tylko własnie tego ze Marciniak znów będzie sędziował pod publiczke i coś ponawywija,oczywiście na korzyść PSG.
0
Ma szansę dziś Liverool z PSG,czy Marciniak zrobi swoje i przepchnie szejków w tym meczu?
2
Trzymam kciuki za hiszpańską federację ,oby nie doszło do tego precedensu.Może niech w Niecieczy zagrają ,prezes Bruk-Betu chętnie zapłaci.Aha, tylko stadion coś mały..To może Kamczatka albo Zimbawe za rok?
0
Liga holenderska na Polsacie Sport,Polsacie Sport Extra,Polsacie Sport News.
0
"Stołeczek" lub inaczej "krzesełko" w piłkarskim żargonie to taka sytuacja gdzie dwóch zawodników skacze do główki(lub walczy o górną piłkę) i jeden z nich-w 95% przypadków ten który wie że tego pojedynku nie wygra-po prostu zgina się i wygiętymmi plecami i pośladkami próbuje wytrącić z równowagi opadającego po wygranej główce zawodnika,który spada na plecy przeciwnika.Takie zachowania są bardzo niebezpieczne i grożą urazami kręgosłupa spadającego z powietrza gracza.Tak wczoraj Marcelo postąpił przy lini bocznej z jednym z zawodników Romy.Nie wiem czy to dobrze ująłem słowami a mimo starań nie mogę znależć żadnego zdjęcia obrazującego taką sytuację.Pozdrawiam.
3
Ale Roma ciśnie :)
0
Fakt u mnie opóznienie na streamie:)
1
Ale poniewierają tego biednego El Sharawiego a sędzia nawet kartki nie wyciągnął.Najpierw Marcelo zrobił mu "stołeczek" przy lini a teraz Modrić stanął mu z impetem na nogę...
1
Ja w Fortunie nigdy nic nie dostałem ,nawet przy większej wygranej.
1
Ogladam mecz Ajaxu i nagle migneła mi jakaś znajoma postać w koszulce
AEK-u.Patrzę a to Dmytro Czygrynski nasz "super transfer" sprzed lat :)
3
Nie przesadzaj -jak 4.80 zł,tyle co bilet autobusowy kosztuje :)
0
Niech zawodnicy,sztab szkoleniowy i zarząd zrezygnują przez 2 m-ce z 10-15 % swoich wynagrodzeń i myślę że ze 100 baniek by się uzbierało.Potem jeszcze tylko trzy takie akcje i mamy kasę na stadion.Myślę że w 2 lata udało by się w ten sposób uzbierać kasę na nowy obiekt i nie trze by było mieć w jego nazwie jakiejś dziwnej firmy.Przecież jesteśmy Mes Que un Club i to byłaby spektakularna akcja w dziejach futbolu :)
0
Podziękował :)
1
Taka sytuacja(hipotetycznie):Mesi dośrodkowuje z rzutu rożnego,Suarez strzela głową,bramkarz odbija piłkę ,dobitka Suareza i gol.Pytanie brzmi-czy Messi ma w tym przypadku asystę,asystę drugiego stopnia czy w ogóle nie ma asysty?
0
Wygląda ta rudera z tyłu na tych zdjęciach z Pique i Coutinho jak przejście graniczne w Hrebennem :D