0

Obyś miał rację.Jak podziękuje to mimo wszystko będzie spaniałym człowiekiem ogułem.

0

Lewandowski te 34 gole to dla BVB czy dla Bayernu?

0

Ederson-Clyne(zdrowy),VanDijk,Marquinos,Robertson-Nainggolan,Kante,DeBruyne-Sane,Lukaku,Mbappe.Ławka:Ederson
Walker,Manolas,Weigl,Sterling Reus,Icardi.

1

Super gość, szacunek dla pana Jurka co się w tańcu nie pierdo.li :)

0

Popiepszone to jak lato z radiem A tak ogółem to Eleven strasznie dało d.py dzieląc się licencją ligi hiszpańskańskiej z Canal+...Po prostu stchórzyli i tyle.

0


Taka przysłość czeka La Liga...

1

100 lat i wszystkiego najlepszego na "nowej"-dorosłej drodze życia :)

1

Takie urazy leczy się od razu operacyjnie a nie zachowawczo, bo wiadomo że po czasie to i tak wyjdzie więc szkoda tej pauzy.To nie jest rekonstrukcja ACL gdzie dochodzi się do pełnej sprawności po 6-9 miesiącach czy plastyka kolana po której rehabilitacja trwa mniej więcej tak samo.Szkoda tego straconego czasu i błednej decyzji medyków którzy prowadzili Samu.Teraz zostanie nam Lenglet ,Pique oraz prawdopodobnie stetryczały Ivanovic od stycznia albo inny emeryt za darmochę.Samu jak wróci w marcu-kwietniu to będzie dobrze.

0

Plusik za avatar ogułem i dziekuje za tą wypowiedz :D

0

A co to kogo obchodzi jaki Valdi skład wystawi?Mamy pierwsze miejsce w kieszeni i ogrywamy młodzież oszczędzając once de gala na mecze La Liga mając do tego pełne prawo.Kogo obchodzi czyjeś gadanie?Moralność w LM nie istnieje o czym najlepiej stanowi przykład Realu i Ramosa w szczególności.

2

Kto jeszcze wierzy w sukces w LM pod batutą Valverde temu gratuluję niespotykanego w dzisiejszych czasach optymizmu życiowego.Mamy pierwsze miejsce w grupie i jak w meczu o pietruszkę z Tottenhamem Valverde nie desygnuje do 1-szego składu Aleni,Mirandy czy przede wszystkim Malcoma to juz nie wiem co o tym panu(?) sądzić...

2

Chyba każdy wolał...

1

Ciekawe co jutro napisze na twitterze :D

0

Gołowin,Tielemans,Benaglio-tylu znam zawodników z pierwszej 11-tki Monaco...
Masakra co oni z tym klubem zrobili,nie dziwię się ze są tam gdzie są w Ligue1.

2

Jeszcze może być teoretycznie tak że nie awansują nawet do LE :) To by było dopiero-El Kelati zawał pewny:)

1

Ale Marciniak to człowiek mądrzejszy od Var-u ,więc pewnie znów będzie chciał-zwłaszcza w tak hitowym meczu- być najważniejszy na boisku.Chętnie postawiłbym X2 ale boję się nie słabej postawy Liverpoolu czy super dyspozycji PSG ,tylko własnie tego ze Marciniak znów będzie sędziował pod publiczke i coś ponawywija,oczywiście na korzyść PSG.

0

Ma szansę dziś Liverool z PSG,czy Marciniak zrobi swoje i przepchnie szejków w tym meczu?

2

Trzymam kciuki za hiszpańską federację ,oby nie doszło do tego precedensu.Może niech w Niecieczy zagrają ,prezes Bruk-Betu chętnie zapłaci.Aha, tylko stadion coś mały..To może Kamczatka albo Zimbawe za rok?

0

Liga holenderska na Polsacie Sport,Polsacie Sport Extra,Polsacie Sport News.

0

"Stołeczek" lub inaczej "krzesełko" w piłkarskim żargonie to taka sytuacja gdzie dwóch zawodników skacze do główki(lub walczy o górną piłkę) i jeden z nich-w 95% przypadków ten który wie że tego pojedynku nie wygra-po prostu zgina się i wygiętymmi plecami i pośladkami próbuje wytrącić z równowagi opadającego po wygranej główce zawodnika,który spada na plecy przeciwnika.Takie zachowania są bardzo niebezpieczne i grożą urazami kręgosłupa spadającego z powietrza gracza.Tak wczoraj Marcelo postąpił przy lini bocznej z jednym z zawodników Romy.Nie wiem czy to dobrze ująłem słowami a mimo starań nie mogę znależć żadnego zdjęcia obrazującego taką sytuację.Pozdrawiam.

3

Ale Roma ciśnie :)

0

Fakt u mnie opóznienie na streamie:)

1

Ale poniewierają tego biednego El Sharawiego a sędzia nawet kartki nie wyciągnął.Najpierw Marcelo zrobił mu "stołeczek" przy lini a teraz Modrić stanął mu z impetem na nogę...

1

Ja w Fortunie nigdy nic nie dostałem ,nawet przy większej wygranej.

1

Ogladam mecz Ajaxu i nagle migneła mi jakaś znajoma postać w koszulce
AEK-u.Patrzę a to Dmytro Czygrynski nasz "super transfer" sprzed lat :)

3

Nie przesadzaj -jak 4.80 zł,tyle co bilet autobusowy kosztuje :)

0

Niech zawodnicy,sztab szkoleniowy i zarząd zrezygnują przez 2 m-ce z 10-15 % swoich wynagrodzeń i myślę że ze 100 baniek by się uzbierało.Potem jeszcze tylko trzy takie akcje i mamy kasę na stadion.Myślę że w 2 lata udało by się w ten sposób uzbierać kasę na nowy obiekt i nie trze by było mieć w jego nazwie jakiejś dziwnej firmy.Przecież jesteśmy Mes Que un Club i to byłaby spektakularna akcja w dziejach futbolu :)

0

Podziękował :)

1

Taka sytuacja(hipotetycznie):Mesi dośrodkowuje z rzutu rożnego,Suarez strzela głową,bramkarz odbija piłkę ,dobitka Suareza i gol.Pytanie brzmi-czy Messi ma w tym przypadku asystę,asystę drugiego stopnia czy w ogóle nie ma asysty?

0

Wygląda ta rudera z tyłu na tych zdjęciach z Pique i Coutinho jak przejście graniczne w Hrebennem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?