Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierzę w to bo im kibicuję od dawna.Na La Bombonera będzie dziś taki doping i gorąca atmosfera że klękajcie narody.Myśle ze wywalczą dziś sobie zaliczkę przed rewanżem-2:0 dla Los Xeneizes(Genuańczycy-przydomek Boca).
1
Zawodnicy Interu ruszają się jakby byli reprezentacją szpitali geriatrycznych...
0
Ja mam nadzieję że tak będzie bo dałem X2.Ale mają dzisiaj ruchy jak Bolek suchy a zwrotność fury z węglem...
0
https://www.flashscore.pl/mecz/K0sxNhX4/#statystyki-meczu;0
Co ten Inter taki słaby? Zero strzałów po 30 minutach...
0
"Solari chce zerwać etykietę prowizorycznego trenera. "I zerwie.Zostanie aż do końca listopada. :D
0
https://www.flashscore.pl/mecz/0vg7AMNd/#szczegoly-meczu
Zwraca uwagę nazwisko strzelca gola dla Grapschaaf :)W sumie dobra nazwa na zespół rockowy :)
0
A kupon wszedł?Mnie zostało jeszcze Deportivo :)
2
Hoenes na trybunach świeci na czerwono z twarzy niczym dioda LED :D
0
Za co te 5 minut ?!
0
Miny leśnych dziadków z Monachium-bezcenne :) Za wszystko inne zapłacisz Master Card :)
0
Ja tam wolę piwo ;)
1
Paco wziął przykład z Luisa w Gran Derbi na bank !Braka identyczna:)
1
Biorąc pod uwagę liczbę symulek i obecnych turlanek Neymara oraz sposobu w jaki odszedł z Barcy nie wiem czy tak dobrze...
0
Podobno przesunięty na jutro na 16:00-tak jest na Flashscore.
0
Reus ty gamoniu !!!!
1
Kurcze dalej nie mogę przeboleć że mecz Boca-River przełożony...
0
BVB na razie mocno rozczarowuje.Muszą zagrać bardziej odważnie w 2 połowie bo sa jacyś wycofani.
1
Jakbyś strzelił a nie szczelił to kto wie :)
0
No mój też :)
0
Ale mnie Norwich dziś zaimponowało :)Przegrywali do 92 minuty 2:3-do tego przy stanie 1:1 w 58 min,nie wykorzystali karnego- i wygrali 4:3,strzelając bramki w 92 i 97 minucie :)
0
Wejdzie :)
0
Pozdrawiam również :)Czekamy na 21:00 !
2
Ja się też doczekać nie umiem i też kibicuję Boca :)Za dwa tygodnie rewanż na El Monumental i mam nadzieję że dziś Los Bosteros wywalczą sobie solidną zaliczkę przed tym meczem:)
1
Z takich mniej topowych drużyn to:
Sparta Praga-2
Norwich -1
FC Koeln-1
La Coruna-1
Oprócz tego Atletico -,Nurnberg -1oraz BVB-Bayern over 2.5 gola na mecz.
1
Obrady sejmu polecam.Tam tego na pęczki.
0
Aha czyli do końca listopada :D
0
Może jeszcze można porównać to spotkanie do meczu do Milan -Inter albo do derbów Aten Panathinaikos-Olimpiakos z czasów gdy obie drużyny były na topie w Grecji.Kiedyś też pod względem atmosfery i opraw wymiatały mecze Sparty ze Slavią Praga czy Olimpique Marsylia z PSG.
2
BVB -Bayern dałbym że obie druzyny strzelą gola,albo over 2,5 gola na mecz :)
4
Ale wieczór piłkarski się szykuje :)O18:30-"Der Klasiker" czyli BVB kontra Bayern,pózniej 30 minut meczu Genoa-Napoli,a o 21:00 "truskawka "na torcie czy Superclasico w finale Copa Libertadores i spotkanie odwiecznych rywali Boca-River :)Takiego klimatu i gorącej atmosfery na trybunach i boisku nie ma chyba w żadnym innym spotkaniu na świecie :)
1
Pokazują dziś gdzieś Superclasico Boca -River?Czekam z nie mniejszym utęsknieniem niż na El Clasico z udziałem Barcy i Realu w finale LM:)Vamos Boca !Miłego weekendu Wszystkim :)
P.S.Mecz leci live na kanale SportKlub o 21:00 :)Rewanż 24.11. na El Monumental,prawdopodobnie też mecz będzie pokazywany w SportKlub.