Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbym włączył telewizor i nie wiedział kto gra to pomyślałbym że to spotkanie Arki z Cracovią-stroje trochę podobne,a poziom emocji ten sam :)
0
Znowu pada?
0
Współczuję ...Miałem podobnie.
0
Bravo Giroud,uratował mi ostatni kupon :)
0
Ogląda ktoś Tottenham ?Ma szansę Chelsea strzelić gola?
0
Juve dwie indentyczne bramki-dobitki z 6-7 metrów na pustaka :)
2
Tychy masakrują GKS Katowice już 4:0 :)
1
Sto lot !!!Najlepszego :)
0
Gorzej, dwa -jeden normalna 1-ka,drugi w handicapie.Słów nie ma na nich...
0
Co za pajace te United to słów nie ma...Ban do końca roku dla nich.
0
Cucurella udział przy wszystkich golach czy się mylę ?
0
Orellana standing ovation.
0
Vinicius juz zaczyna strzelać-tym razem nie po autach tylko po kolegach :)
1
Piłkarze Realu mają tak beznamiętny i zrezygnowany wyraz twarzy jak menel Kazik"urzedujący"u mnie pod "Żabką" gdy mu zbieranie na tanie
wino nie idzie :)
1
Real w kryzysie pełną gębą.A pisałem że Solari zostanie na dłużej trenerem Realu-aż do końca listopada :D Kupon na śmietnik ale jakoś mnie to nie boli :)
1
Dokładnie .Lekko Var "podkręcą"usterki" będą a sędzia w tej chwili liczy hajs w kiblu-bo Pereza już nie stać na opłacanie całej trójki sędziowskiej ,gdyż trzeba chłopom z VAR-u coś też odpalić.Ale w sumie dobrze bo mam 2 -kę na kuponie.
2
Ale ten Ceballos się niezdarnie porusza po tym boisku,taki słoń w składzie porcelany.Elegancja na boisku 2-naciągane- w skali do 10.
0
No i tak to powinno na Camp Nou wyglądać tylko w nieco większym wymiarze.Najlepiej jakby cała trybuna za bramką była takim jednym wielkim młynem.Cóż pomarzyć można ,może kiedyś do tego dojdzie.
0
Czekam na derby Górnego Śląska.Mam nadzieję że Tyszanie podtrzymają dobrą passę i wygrają z Katowicami :)
1
No i to jest postawa ,jeszcze trykot mu Carlos dał.Jakby to było w naszej extraklasie,to żadna z "gwiazd" tej wspaniałej ligi nawet by palcem nie ruszyła w obronie kibica i uchronieniem go od konsekwencji w postaci pobicia przez ochronę ,policje i spędzeniu 48 godzin w areszcie oraz horrendalnej grzywny...
0
Mecze Barcy z Atletico i Realu z Atletico powinny być tak jak Gran Derbi pokazywane i w Canal+ i w Eleven.
13
"... Real i UEFA dementują informacje Football Leaks..."Dlaczego razem?Bo razem siedzą w tym gów.ie po uszy.To tłumaczy dlaczego nieraz Ramos zachowuje się na boisku ja k Neandertalczyk.To samo tyczy Marcelo,kiedyś Pepe i CR7 któremu tez niezle odwalało niekiedy i raz po raz zasadzał przeciwnikom kopy...Bagno.
0
Co znaczy słowo pleimpotencje?
0
Całe dzieciństwo za kawą przestane :).To było strasznie irytujące zwłaszcza w wakacje-chłopaki haratali w gałę a ja w kolejce musiałem stać.
1
Co to za dziadyga po lewej?
1
Chyba pod stołem-dojada to się Leo uleje :)
0
Dokładnie-stary chłop nie jest tak stary jak stara baba :)
2
Cóż taki kraj...
2
Nie tylko Kubica.Dziecioroby z 500 + też .Dlatego rachunki za energię elektryczna wzrosną o jakieś 30 %.Czymś trzeba "załatać" dziurę budżetową wywołaną tą paranoją...
1
No to gratuluję nieugiętej postawy :)