0

Jakbym włączył telewizor i nie wiedział kto gra to pomyślałbym że to spotkanie Arki z Cracovią-stroje trochę podobne,a poziom emocji ten sam :)

0

Znowu pada?

0

Współczuję ...Miałem podobnie.

0

Bravo Giroud,uratował mi ostatni kupon :)

0

Ogląda ktoś Tottenham ?Ma szansę Chelsea strzelić gola?

0

Juve dwie indentyczne bramki-dobitki z 6-7 metrów na pustaka :)

2

Tychy masakrują GKS Katowice już 4:0 :)

1

Sto lot !!!Najlepszego :)

0

Gorzej, dwa -jeden normalna 1-ka,drugi w handicapie.Słów nie ma na nich...

0

Co za pajace te United to słów nie ma...Ban do końca roku dla nich.

0

Cucurella udział przy wszystkich golach czy się mylę ?

0

Orellana standing ovation.

0

Vinicius juz zaczyna strzelać-tym razem nie po autach tylko po kolegach :)

1

Piłkarze Realu mają tak beznamiętny i zrezygnowany wyraz twarzy jak menel Kazik"urzedujący"u mnie pod "Żabką" gdy mu zbieranie na tanie
wino nie idzie :)

1

Real w kryzysie pełną gębą.A pisałem że Solari zostanie na dłużej trenerem Realu-aż do końca listopada :D Kupon na śmietnik ale jakoś mnie to nie boli :)

1

Dokładnie .Lekko Var "podkręcą"usterki" będą a sędzia w tej chwili liczy hajs w kiblu-bo Pereza już nie stać na opłacanie całej trójki sędziowskiej ,gdyż trzeba chłopom z VAR-u coś też odpalić.Ale w sumie dobrze bo mam 2 -kę na kuponie.

2

Ale ten Ceballos się niezdarnie porusza po tym boisku,taki słoń w składzie porcelany.Elegancja na boisku 2-naciągane- w skali do 10.

0

No i tak to powinno na Camp Nou wyglądać tylko w nieco większym wymiarze.Najlepiej jakby cała trybuna za bramką była takim jednym wielkim młynem.Cóż pomarzyć można ,może kiedyś do tego dojdzie.

0

Czekam na derby Górnego Śląska.Mam nadzieję że Tyszanie podtrzymają dobrą passę i wygrają z Katowicami :)

1

No i to jest postawa ,jeszcze trykot mu Carlos dał.Jakby to było w naszej extraklasie,to żadna z "gwiazd" tej wspaniałej ligi nawet by palcem nie ruszyła w obronie kibica i uchronieniem go od konsekwencji w postaci pobicia przez ochronę ,policje i spędzeniu 48 godzin w areszcie oraz horrendalnej grzywny...

0

Mecze Barcy z Atletico i Realu z Atletico powinny być tak jak Gran Derbi pokazywane i w Canal+ i w Eleven.

13

"... Real i UEFA dementują informacje Football Leaks..."Dlaczego razem?Bo razem siedzą w tym gów.ie po uszy.To tłumaczy dlaczego nieraz Ramos zachowuje się na boisku ja k Neandertalczyk.To samo tyczy Marcelo,kiedyś Pepe i CR7 któremu tez niezle odwalało niekiedy i raz po raz zasadzał przeciwnikom kopy...Bagno.

0

Co znaczy słowo pleimpotencje?

0

Całe dzieciństwo za kawą przestane :).To było strasznie irytujące zwłaszcza w wakacje-chłopaki haratali w gałę a ja w kolejce musiałem stać.

1

Co to za dziadyga po lewej?

1

Chyba pod stołem-dojada to się Leo uleje :)

0

Dokładnie-stary chłop nie jest tak stary jak stara baba :)

2

Cóż taki kraj...

2

Nie tylko Kubica.Dziecioroby z 500 + też .Dlatego rachunki za energię elektryczna wzrosną o jakieś 30 %.Czymś trzeba "załatać" dziurę budżetową wywołaną tą paranoją...

1

No to gratuluję nieugiętej postawy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?