Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cicho,to będzie jego sezon :D
0
Marzy mi sie żeby od następnego sezonu został szkoleniowcem Barcy i zabrał ze sobą Juniora Firpo jako zmiennika dla Alby oraz Lorena Morona jako alrenatywę dla Suareza.
0
To całe Juve jest przeklamowane jak Maria Pawlikowska-Jasnorzewska.
1
Przyszedł z Liverpoolu kontuzjowany.
0
Nie powiedziałbym.Dla mnie większym kandydatem do LM jest Atletico czy PSG choćby niż pompowani Turyńczycy.To ze kupili domniemanego najlepszego piłkarza świata nie znaczy że są faworytem rozgrywek gdzie przynajmniej 5 zespołów jest teoretycznie silniejszych od nich.
1
Oby ten pajac(Szpilka) dostał porządny wpier.ol.
1
Akurat wszedł bo dałem X2 ,jakby czując pismo nosem :)
7
Pamiętam jego minę-a widziałem to z jakiś dwóch metrów-po przegranym w Radzionkowie meczu z Widzewm 0:5 w 1998 roku.Był to mina typu kota srającego na puszczy:)
9
Nie cierpię Mourinho ale w tym momencie cieszę sie z jego chwili chwały.Kibicom Juve dał lekcję pokoory a mina domniemanego najlepszego piłkarza świata-bezcenna:)
3
Ja wiem czy MU sprawiło taką sensację?Ten cały Juve z domniemanym najlepszym piłkarzem świata jest mocno przereklamowany.Jak dla mnie obie te drużyny są na takim samym poziomie i ten wynik nie jest dla mnie żadną sensacją ,jak to wszyscy na wyrost osądzają.Juve to Pjanić,Mandżukić, Dybala,niedoceniany przez Alegrego Douglas Costa i żelazna obrona przede wszystkim,reszta to zwykli-aczkolwiek bardzo solidni i ambitni- wyrobnicy.
0
0
https://www.meczyki.pl/newsy/klopp-zostal-poproszony-o-wyliczenie-przyczyn-kleski-liverpoolu-mam-tylko-dziesiec-palcow/96349-n
Klop rzeczowo i z dystansem jak zwykle :) Szanuję tego gościa za takie podejście.
1
On nawet varu nie słuchał na MŚ-typowy egocentryk typu CR7.Taki portugalski Ronaldo wśród sędziów-musi być tak czy siak w centrum uwagi.
0
Klopp jak zwykle rzeczowo i na luzie :)Mam szacunek do tego gościa za takie podejście.
0
Ale to bardziej defensywny zawodnik niż atakujący.Mi się on kojarzy bardziej z przecinaniemataków przeciwnika\wybijaniem go z rytmu.Dobra niewazne !!!
0
Vidal za Artura czyli bronimy wyniku w meczu w którym powinniśmy prowadzić przynajmniej 2:0.Cały Valverde.
0
Boiskowy bandyta Naiggolan schodzi-oddech ulgi...
1
Jak zwykle chce być w centrum uwagi i nawet decyzje liniowych lekceważy.
0
Kasztan z Bayernu strzela bramkę dla szejków w meczu z Napoli...
0
Tak bo w Serie A i w pierwszym meczu na Camp Nou to h.ja grał.O poprzednim sezonie nie wspomnę...
0
Mówcie co chcecie-ale przydał by się taki Skriniar w Barcelonie.
3
Mało brakło a Dembele strzelił by bramkę Suarezem ,tak jak kiedyś Leo Munirem :D
0
Kurde ale padze.To działa na naszą niekorzyść raczej...
0
Jak zwykle łysy z Płocka chce być najmądrzejszy na boisku...
1
Hymn Interu jeden z piękniejszych jakie znam.
0
Najlepiej po reprezentacji.
0
Kocioł to mają prze.uj,tak jak i Partizan.Byłem w Belgradzie 2 lata temu na meczu Partizan-Zagłębie Lubin-mocne wrażenia:)
0
W dodatku z taką kadrą -emeryci,szklanki i dzieciaki..
1
Ja prdl dobrze ze dziś Liverpoolu nie ruszałem :) Co do Brugii miałem nosa,ale nie trzeba być expertem-przy takiej "formie" Monaco- żeby to przewidzieć :)
0
Buhahahaha.Nie mogę ,zwłaszcza ostatnie zdanie się zgadza :D