0

Cicho,to będzie jego sezon :D

0

Marzy mi sie żeby od następnego sezonu został szkoleniowcem Barcy i zabrał ze sobą Juniora Firpo jako zmiennika dla Alby oraz Lorena Morona jako alrenatywę dla Suareza.

0

To całe Juve jest przeklamowane jak Maria Pawlikowska-Jasnorzewska.

1

Przyszedł z Liverpoolu kontuzjowany.

0

Nie powiedziałbym.Dla mnie większym kandydatem do LM jest Atletico czy PSG choćby niż pompowani Turyńczycy.To ze kupili domniemanego najlepszego piłkarza świata nie znaczy że są faworytem rozgrywek gdzie przynajmniej 5 zespołów jest teoretycznie silniejszych od nich.

1

Oby ten pajac(Szpilka) dostał porządny wpier.ol.

1

Akurat wszedł bo dałem X2 ,jakby czując pismo nosem :)

7

Pamiętam jego minę-a widziałem to z jakiś dwóch metrów-po przegranym w Radzionkowie meczu z Widzewm 0:5 w 1998 roku.Był to mina typu kota srającego na puszczy:)

9

Nie cierpię Mourinho ale w tym momencie cieszę sie z jego chwili chwały.Kibicom Juve dał lekcję pokoory a mina domniemanego najlepszego piłkarza świata-bezcenna:)

3

Ja wiem czy MU sprawiło taką sensację?Ten cały Juve z domniemanym najlepszym piłkarzem świata jest mocno przereklamowany.Jak dla mnie obie te drużyny są na takim samym poziomie i ten wynik nie jest dla mnie żadną sensacją ,jak to wszyscy na wyrost osądzają.Juve to Pjanić,Mandżukić, Dybala,niedoceniany przez Alegrego Douglas Costa i żelazna obrona przede wszystkim,reszta to zwykli-aczkolwiek bardzo solidni i ambitni- wyrobnicy.

0

0

https://www.meczyki.pl/newsy/klopp-zostal-poproszony-o-wyliczenie-przyczyn-kleski-liverpoolu-mam-tylko-dziesiec-palcow/96349-n
Klop rzeczowo i z dystansem jak zwykle :) Szanuję tego gościa za takie podejście.

1

On nawet varu nie słuchał na MŚ-typowy egocentryk typu CR7.Taki portugalski Ronaldo wśród sędziów-musi być tak czy siak w centrum uwagi.

0

Klopp jak zwykle rzeczowo i na luzie :)Mam szacunek do tego gościa za takie podejście.

0

Ale to bardziej defensywny zawodnik niż atakujący.Mi się on kojarzy bardziej z przecinaniemataków przeciwnika\wybijaniem go z rytmu.Dobra niewazne !!!

0

Vidal za Artura czyli bronimy wyniku w meczu w którym powinniśmy prowadzić przynajmniej 2:0.Cały Valverde.

0

Boiskowy bandyta Naiggolan schodzi-oddech ulgi...

1

Jak zwykle chce być w centrum uwagi i nawet decyzje liniowych lekceważy.

0

Kasztan z Bayernu strzela bramkę dla szejków w meczu z Napoli...

0

Tak bo w Serie A i w pierwszym meczu na Camp Nou to h.ja grał.O poprzednim sezonie nie wspomnę...

0

Mówcie co chcecie-ale przydał by się taki Skriniar w Barcelonie.

3

Mało brakło a Dembele strzelił by bramkę Suarezem ,tak jak kiedyś Leo Munirem :D

0

Kurde ale padze.To działa na naszą niekorzyść raczej...

0

Jak zwykle łysy z Płocka chce być najmądrzejszy na boisku...

1

Hymn Interu jeden z piękniejszych jakie znam.

0

Najlepiej po reprezentacji.

0

Kocioł to mają prze.uj,tak jak i Partizan.Byłem w Belgradzie 2 lata temu na meczu Partizan-Zagłębie Lubin-mocne wrażenia:)

0

W dodatku z taką kadrą -emeryci,szklanki i dzieciaki..

1

Ja prdl dobrze ze dziś Liverpoolu nie ruszałem :) Co do Brugii miałem nosa,ale nie trzeba być expertem-przy takiej "formie" Monaco- żeby to przewidzieć :)

0

Buhahahaha.Nie mogę ,zwłaszcza ostatnie zdanie się zgadza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?