Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro Real gra o 13:00.Ciekawe czy i Barcie trafi się taka gratka tego typu czyli gry dla Chińczyków i Japończyków...
0
To nie jest cały wywiad.Piątek powiedział tam jeszcze ze liczy na koszulkę CR 7 po meczu,więc moim zdaniem zwykła przedmeczowa kurtuazja.Musiał jakoś "zanęcić" by dostać tę koszulkę.
0
Potwierdzam a oto dowód-00:00-00:12-
2
Kolor jak każdy inny,w sumie wesoły.Gorzej jak byś kupił różowego :)
6
Z deszczu pod rynnę-jeden ponurak i flegmatyk przy lini w czasie
meczy zastąpi drugiego :D Choć na pewno kunsztem trenerskim Arsene bije Valverde na głowę.Jak dla mnie dobra zmiana.
0
Dokładnie,nie wolno oglądać się za siebie,bo nam z przodu
ktoś przyj.bie :).Trzeba stworzyć nowe trio,choć dopóki trenerem będzie Valverde to raczej duet z przodu...
0
Ok zdarza się :) A myślałem-bez urazy-że było coś pite :D.
0
O so chosi? :D
0
Tak MSN zwłaszcza siało postrach w ćwierćfinałach LM w sezonach 1516 i 1617 odpowiednio przeciwko Atletico i Juventusowi...MSN było i jak to mawiają nasi południowi sąsiedzi Czesi-"To se ne wrati".A pogłoski o powrocie Neymara do Barcelony można między bajki włożyć.Mamy Dembele,Malcoma ,Coutinho a przede wszystkim Leo więc czas na nowe rozdanie.Jak to mówią-"Nie oglądaj się za siebie ,bo ci z przodu ktoś przy.ebie" :) a za 220 mln można kupić ŚO,ŚPOP i "9"-tkę z topu czyli wzmocnić kazdą formację.Z tą kasę można sprowadzić De Lighta,Rabiota lub De Jonga i Firmino na przykład.I jeszcze by może zostało.
0
Kontuzji umysłowych nie da się leczyć :D
1
Ja bym bardziej powiedział że od 2-3 lat on bardziej jest celebrytą niż piłkarzem...
2
Całkiem fajne te drugie stroje.Byle na pierwszym komplecie nie było tej szachownicy,to już bym wolał znów poziome pasy :)
0
Zdecydowanie Mbappe jesli oczywiście byłaby taka mozliwość.Co do Neymara to parafrazując słowa jednego z bohaterów tego filmu- Stanisława Palucha-napiszę:Nie dziękuję,my juz mieliśmy-
1
To są takie statystyki dla staystyk, nie odzwierciedlające rzeczywistej efektywnej gry obronnej.Odbiór piłki nie odzwierciedla skuteczności-a raczej nieskuteczności-naszej miernej gry w obronie.
0
Dlatego że Leeds to nie jakieś ogórki,tylko klub z tradycjami,mający mocarstwowe plany,które od kilku lat niestety palą na panewce.A w tym roku pod kierownictwem Bielsy idzie im bardzo dobrze,więc tak łatwo by go nie puścili a i sam Bielsa nie byłby w 100% zainteresowany.
1
Marcelo Bielsa.Ale jest raczej nie do wyciągnięcia z Leeds.
2
2.44 było.Ale nie "odważyłem" się tego stawiać:D
0
Z ważniejszych rzeczy-Liechtenstein prowadzi w Giblartarze 1:0 :)
0
Dzięki.
0
Będzie losowanie tych baraży czy jest już jakaś drabinka?
0
Nie ma Leo jest Icardi.Co za ironia :)
4
Nie wiem co gorsze z dwojga złego -te stany czy Azja...Najlepszy presezon był przed sezonem 1415 bodajże -grali w Skandynawii,jeszcze gdzieś w Europie i był spokój.Nie było takiego zmęczenia i jet-lagów....
3
Za taką niesubordynację jak u Peszki mojemu kumplowi prawko zabrali :)
2
Jeszcze Adam Johnson i John Fashanu mogą do nich dołaczyć.A managerem i współwłaścicielem tej ligi będzie Vinnie Jones :) Liga będzie nosiła nazwę CWEL-Criminal World Elementary League :D
0
Ciekawe czy prokuratura dołoży zarzut rzutu butem w sędziego w PK przeciwko Barcie w 2015 roku :D
0
W punkt.
0
Panowie dziennikarze z Hiszpanii z Marciniakiem się nie dyskutuje.On już na MŚ udowadniał że jest mądrzejszy od VAR-u więc próby wszelkiej polemiki są bezcelowe.A karny w tej sytuacji jak dla mnie ewidentny-Pickford tarmosił Rodrigo za koszulkę w polu karnym i obłapiał go w pół uniemożliwiajac mu oddanie strzału.Wślizg na końcu dał jednak Marciniakowi dobre alibi by uznać że angielski golkeaper czysto odbierał piłkę i Łysy z miasta gdzie na rzece buduję się mola dał się zmanipulować.Po za tym powinien być wolny dla Anglików z lini 16-tki po nadepnięciu Sterlinga-bodajże przez Nacho.Słowem jego sędziowanie to była piękna katastrofa.
Edit:Po co czekaćdo zimy ze sprowadzeniem stopera.Przecież jest chyba przepis że w przypadku trudnej sytuacji kadrowej klub może sprowadzić poza okienkiem piłkarza bez kontraktu mającego hiszpańskie obywatelstwo.Zakontraktować go do 01.01.2019 ,bo taki zapchajdziura zawsze sie przyda- na ławkę czy na mecze ze słabszymi drużynami ,po to by Pique czy Lenglet mogli odpocząć.A do stycznia wyzdrowieje Verma i moze wróci Umtiti(oby) i wszystko wróci do normy.Tylko nie wiem czy w tym przepisie nie ma jakiś obostrzeń że z takim zawodnikiem bez kontraktu trzeba podpisać umowę do końca sezonu...
0
Vidal grywał na stoperze-i w reprezentacji i w Leverkusen.
0
Chyba że tak,zasugerowałem się nazwiskiem.Co nie znaczy że to niemożliwe,bo np.jego brat mógł ozenić się z obywatelką Wybrzeża Kości Słoniowej a Nikolas to owoc ich miłości i bratanek Simone :)
0
Bardzo dobry przykład.Chciałbymzwłaszcza Lukaku w Barcie,nawet kosztem Suareza na ławce albo jego odejścia.