0

Jutro Real gra o 13:00.Ciekawe czy i Barcie trafi się taka gratka tego typu czyli gry dla Chińczyków i Japończyków...

0

To nie jest cały wywiad.Piątek powiedział tam jeszcze ze liczy na koszulkę CR 7 po meczu,więc moim zdaniem zwykła przedmeczowa kurtuazja.Musiał jakoś "zanęcić" by dostać tę koszulkę.

0

Potwierdzam a oto dowód-00:00-00:12-

:)

2

Kolor jak każdy inny,w sumie wesoły.Gorzej jak byś kupił różowego :)

6

Z deszczu pod rynnę-jeden ponurak i flegmatyk przy lini w czasie
meczy zastąpi drugiego :D Choć na pewno kunsztem trenerskim Arsene bije Valverde na głowę.Jak dla mnie dobra zmiana.

0

Dokładnie,nie wolno oglądać się za siebie,bo nam z przodu
ktoś przyj.bie :).Trzeba stworzyć nowe trio,choć dopóki trenerem będzie Valverde to raczej duet z przodu...

0

Ok zdarza się :) A myślałem-bez urazy-że było coś pite :D.

0

O so chosi? :D

0

Tak MSN zwłaszcza siało postrach w ćwierćfinałach LM w sezonach 1516 i 1617 odpowiednio przeciwko Atletico i Juventusowi...MSN było i jak to mawiają nasi południowi sąsiedzi Czesi-"To se ne wrati".A pogłoski o powrocie Neymara do Barcelony można między bajki włożyć.Mamy Dembele,Malcoma ,Coutinho a przede wszystkim Leo więc czas na nowe rozdanie.Jak to mówią-"Nie oglądaj się za siebie ,bo ci z przodu ktoś przy.ebie" :) a za 220 mln można kupić ŚO,ŚPOP i "9"-tkę z topu czyli wzmocnić kazdą formację.Z tą kasę można sprowadzić De Lighta,Rabiota lub De Jonga i Firmino na przykład.I jeszcze by może zostało.

0

Kontuzji umysłowych nie da się leczyć :D

1

Ja bym bardziej powiedział że od 2-3 lat on bardziej jest celebrytą niż piłkarzem...

2

Całkiem fajne te drugie stroje.Byle na pierwszym komplecie nie było tej szachownicy,to już bym wolał znów poziome pasy :)

0

Zdecydowanie Mbappe jesli oczywiście byłaby taka mozliwość.Co do Neymara to parafrazując słowa jednego z bohaterów tego filmu- Stanisława Palucha-napiszę:Nie dziękuję,my juz mieliśmy-

1

To są takie statystyki dla staystyk, nie odzwierciedlające rzeczywistej efektywnej gry obronnej.Odbiór piłki nie odzwierciedla skuteczności-a raczej nieskuteczności-naszej miernej gry w obronie.

0

Dlatego że Leeds to nie jakieś ogórki,tylko klub z tradycjami,mający mocarstwowe plany,które od kilku lat niestety palą na panewce.A w tym roku pod kierownictwem Bielsy idzie im bardzo dobrze,więc tak łatwo by go nie puścili a i sam Bielsa nie byłby w 100% zainteresowany.

1

Marcelo Bielsa.Ale jest raczej nie do wyciągnięcia z Leeds.

2

2.44 było.Ale nie "odważyłem" się tego stawiać:D

0

Z ważniejszych rzeczy-Liechtenstein prowadzi w Giblartarze 1:0 :)

0

Dzięki.

0

Będzie losowanie tych baraży czy jest już jakaś drabinka?

0

Nie ma Leo jest Icardi.Co za ironia :)

4

Nie wiem co gorsze z dwojga złego -te stany czy Azja...Najlepszy presezon był przed sezonem 1415 bodajże -grali w Skandynawii,jeszcze gdzieś w Europie i był spokój.Nie było takiego zmęczenia i jet-lagów....

3

Za taką niesubordynację jak u Peszki mojemu kumplowi prawko zabrali :)

2

Jeszcze Adam Johnson i John Fashanu mogą do nich dołaczyć.A managerem i współwłaścicielem tej ligi będzie Vinnie Jones :) Liga będzie nosiła nazwę CWEL-Criminal World Elementary League :D

0

Ciekawe czy prokuratura dołoży zarzut rzutu butem w sędziego w PK przeciwko Barcie w 2015 roku :D

0

W punkt.

0

Panowie dziennikarze z Hiszpanii z Marciniakiem się nie dyskutuje.On już na MŚ udowadniał że jest mądrzejszy od VAR-u więc próby wszelkiej polemiki są bezcelowe.A karny w tej sytuacji jak dla mnie ewidentny-Pickford tarmosił Rodrigo za koszulkę w polu karnym i obłapiał go w pół uniemożliwiajac mu oddanie strzału.Wślizg na końcu dał jednak Marciniakowi dobre alibi by uznać że angielski golkeaper czysto odbierał piłkę i Łysy z miasta gdzie na rzece buduję się mola dał się zmanipulować.Po za tym powinien być wolny dla Anglików z lini 16-tki po nadepnięciu Sterlinga-bodajże przez Nacho.Słowem jego sędziowanie to była piękna katastrofa.
Edit:Po co czekaćdo zimy ze sprowadzeniem stopera.Przecież jest chyba przepis że w przypadku trudnej sytuacji kadrowej klub może sprowadzić poza okienkiem piłkarza bez kontraktu mającego hiszpańskie obywatelstwo.Zakontraktować go do 01.01.2019 ,bo taki zapchajdziura zawsze sie przyda- na ławkę czy na mecze ze słabszymi drużynami ,po to by Pique czy Lenglet mogli odpocząć.A do stycznia wyzdrowieje Verma i moze wróci Umtiti(oby) i wszystko wróci do normy.Tylko nie wiem czy w tym przepisie nie ma jakiś obostrzeń że z takim zawodnikiem bez kontraktu trzeba podpisać umowę do końca sezonu...

0

Vidal grywał na stoperze-i w reprezentacji i w Leverkusen.

0

Chyba że tak,zasugerowałem się nazwiskiem.Co nie znaczy że to niemożliwe,bo np.jego brat mógł ozenić się z obywatelką Wybrzeża Kości Słoniowej a Nikolas to owoc ich miłości i bratanek Simone :)

0

Bardzo dobry przykład.Chciałbymzwłaszcza Lukaku w Barcie,nawet kosztem Suareza na ławce albo jego odejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?