Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobry przykład.Chciałbymzwłaszcza Lukaku w Barcie,nawet kosztem Suareza na ławce albo jego odejścia.
1
Od wielkiej biedy Busquets może zagrać na ŚO,a na DP mamy Vidala.
0
Ten Pepe nie jest przypadkiem to jakiś krewny Simone Pepe,znakomitego włoskiego zawodnika?
0
Ja też się często mylę i piszę Malcolm.Malcom jakoś tak dziwnie brzmi, nie fonetycznie.Po za tym przez cały czas jego gry w Bordeaux myślałem że jest właśnie Malcolmem a nie Malcomem i ciężko się po prostu przyzwyczaić :)
1
Na razie jest w d.pie-Kathryn Mayorgi :D Dosłownie kiedyś a w przenośni teraz :)
1
FIF-owcy niech biorą ściągę do FUT-A czy jak to się tam nazywa :)
2
Tak i Valverde zrobi z niego drugiego Minę.W czerwcu sprzedamy go do West Hamu-bo Everton ma juz dość Barcelonistów- z prawem odkupu a na jego miejsce przyjdzie jakiś inny Lenglet z Sevilli albo innej Valenci.Może Gabriel Paulista? :) Valverde lubi takie wynalazki.
1
Ble bleble,bleble ble ble ble ble ble-tyle z tego zrozumiałem.Nic lepszego nie umieli wymyślić?Kreatywność critical level.
0
Haha -można i tak :)
0
Nie nada się -jest rudy.A jednego rudego juz mieliśmy-i to całkiem niedawno- i wiadomo czym się to niekiedy kończyło...
0
Widać jak żabojady szanują hasło Wielkiej Rewolucji Francuskiej.Zwrot "liberté, égalité, fraternité" zostało juz li tylko pustym sloganem.
0
No ta zdecydowanie bardziej na wiosnę\jesień.
0
Da radę,parę zim w takiej kiedyś latałem, tylko bez kaptura-https://zapodaj.net/f35cfc210a769.jpg.html.Bardzo ładny powrót
do stylu retro ;)
1
Pewnie wszyscy siedzą przed telewizorami i czekają na szlagier-towarzyski mecz Albania -Jordania w Polsacie Sport Extra :)
0
Gdyby takie pytanie zadali pewnemu Portugalczykowi,on i jego siostra na Tweeterze powiedzieliby że jak jej nie otrzyma to znaczy że zli ludzie chcą go zniszczyć :)
0
Olkowski jest drętwy i biega jakby miał sztyl z miotły zamiast kręgosłupa.W ataku strasznie chaotyczny-piłka do przodu na 2 metry klapki na oczy i wio do przodu.Typowy koń.W destrukcji mało pożyteczny.Jak dla mnie jego powołanie to nieporozumienie,bo w jakimś wybitnym klubie i lidze też nie gra.I nie dziwię się że grzał ławę w Koln a potem się go stamtąd pozbyli.
1
I właśnie taki Pablo Machin z pomysłem i charyzmą by się w Barcelonie przydał a nie bezpłciowy Valverde który zrobił z Barcelony piłkarski dżender...
0
Kiler,Chłopaki nie płaczą(komedie),Dzień Niepodległości,Z Archiwum X-Pokonać przyszłość(science-fiction),Skazani na Shawsank(sensacyjno-kryminalno-obyczajowy)
0
Kowalczyk już walnął te dwie bramki? :) Bo z tego co pamiętam to to szybko poszło ;)
1
W punkt :D.Jak żywcem wyjęty z Investigation Discovery z cyklu programów "Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką" :) Może za parę lat będzie bohaterem jednego z odcinków :D
0
Trudno się z nim trochę nie zgodzić .Było w historii futbolu wielu snajperów strzelających mnóstwo goli żyjących tylko z dokładania nogi\głowy\ i podań kolegów,tudzież dobitek.Ci gracze-mimo że goleadorami byli wybitnymi,to nigdy nie zaliczali się do najlepszych-takiego absolutnego TOP 5 na świecie.Przykłady-Jan Koller,Mario Gomez,Miroslaw Klose,Oliver Giroud,Ivan Zamorano,Rudi Voeller,K.H.Rummenige,Gary Lineker,Jean Pierre-Papin,Marcelo Salas,Christian Vieri i tak długo można by jeszcze wymieniać-takie typowe sępy pola karnego.Z drugiej strony środkowi napastnicy są rozliczani właśnie ze strzelania bramek,więc to temat rzeka a wypowiedz Cassano trochę kontrowersyjna w tym kontekście.
0
Mnie działa :)Sprawdzane przed momentem.
0
No właśnie -nie ma naszego Polaka-rodaka w tej 30-tce,a jest jakiś typowy Jugol (Mandżukić ) :)
2
Dla kogo ciekawa ,dla tego ciekawa...
0
Też bym chciał Blanca w miejsce Ernesta...Pomarzyć można.Ewentualnie Paolo Di Canio,w tym klubie potrzeba takiego pozytywnego wariata który umie uderzyć pięścia w stół.
0
Skoro jest Bezema to i Kucharczyk powinien być...
0
https://www.vipleague.bz.Darmocha.Szkoda kasy by coś w necie kupować.
4
Skład w.g.Mundo to jakaś kpina.Trzech defensywnych pomocników z zajechanym Rakiticiem na czele?!
0
Fabiański-Kędziora,Bednarek,Glik,Pietrzak-Góralski,Klich,Zieliński-Piątek,Lewandowski,Milik
0
W punkt.Wyżej ktoś pisze że najpierw niektórzy podejrzewają go o gejostwo,a teraz że na pewno zgwałcił.A przecież zgwałcił ją analnie,więc jedno nie wyklucza drugiego.