0

Bardzo dobry przykład.Chciałbymzwłaszcza Lukaku w Barcie,nawet kosztem Suareza na ławce albo jego odejścia.

1

Od wielkiej biedy Busquets może zagrać na ŚO,a na DP mamy Vidala.

0

Ten Pepe nie jest przypadkiem to jakiś krewny Simone Pepe,znakomitego włoskiego zawodnika?

0

Ja też się często mylę i piszę Malcolm.Malcom jakoś tak dziwnie brzmi, nie fonetycznie.Po za tym przez cały czas jego gry w Bordeaux myślałem że jest właśnie Malcolmem a nie Malcomem i ciężko się po prostu przyzwyczaić :)

1

Na razie jest w d.pie-Kathryn Mayorgi :D Dosłownie kiedyś a w przenośni teraz :)

1

FIF-owcy niech biorą ściągę do FUT-A czy jak to się tam nazywa :)

2

Tak i Valverde zrobi z niego drugiego Minę.W czerwcu sprzedamy go do West Hamu-bo Everton ma juz dość Barcelonistów- z prawem odkupu a na jego miejsce przyjdzie jakiś inny Lenglet z Sevilli albo innej Valenci.Może Gabriel Paulista? :) Valverde lubi takie wynalazki.

1

Ble bleble,bleble ble ble ble ble ble-tyle z tego zrozumiałem.Nic lepszego nie umieli wymyślić?Kreatywność critical level.

0

Haha -można i tak :)

0

Nie nada się -jest rudy.A jednego rudego juz mieliśmy-i to całkiem niedawno- i wiadomo czym się to niekiedy kończyło...

0

Widać jak żabojady szanują hasło Wielkiej Rewolucji Francuskiej.Zwrot "liberté, égalité, fraternité" zostało juz li tylko pustym sloganem.

0

No ta zdecydowanie bardziej na wiosnę\jesień.

0

Da radę,parę zim w takiej kiedyś latałem, tylko bez kaptura-https://zapodaj.net/f35cfc210a769.jpg.html.Bardzo ładny powrót
do stylu retro ;)

1

Pewnie wszyscy siedzą przed telewizorami i czekają na szlagier-towarzyski mecz Albania -Jordania w Polsacie Sport Extra :)

0

Gdyby takie pytanie zadali pewnemu Portugalczykowi,on i jego siostra na Tweeterze powiedzieliby że jak jej nie otrzyma to znaczy że zli ludzie chcą go zniszczyć :)

0

Olkowski jest drętwy i biega jakby miał sztyl z miotły zamiast kręgosłupa.W ataku strasznie chaotyczny-piłka do przodu na 2 metry klapki na oczy i wio do przodu.Typowy koń.W destrukcji mało pożyteczny.Jak dla mnie jego powołanie to nieporozumienie,bo w jakimś wybitnym klubie i lidze też nie gra.I nie dziwię się że grzał ławę w Koln a potem się go stamtąd pozbyli.

1

I właśnie taki Pablo Machin z pomysłem i charyzmą by się w Barcelonie przydał a nie bezpłciowy Valverde który zrobił z Barcelony piłkarski dżender...

0

Kiler,Chłopaki nie płaczą(komedie),Dzień Niepodległości,Z Archiwum X-Pokonać przyszłość(science-fiction),Skazani na Shawsank(sensacyjno-kryminalno-obyczajowy)

0

Kowalczyk już walnął te dwie bramki? :) Bo z tego co pamiętam to to szybko poszło ;)

1

W punkt :D.Jak żywcem wyjęty z Investigation Discovery z cyklu programów "Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką" :) Może za parę lat będzie bohaterem jednego z odcinków :D

0

Trudno się z nim trochę nie zgodzić .Było w historii futbolu wielu snajperów strzelających mnóstwo goli żyjących tylko z dokładania nogi\głowy\ i podań kolegów,tudzież dobitek.Ci gracze-mimo że goleadorami byli wybitnymi,to nigdy nie zaliczali się do najlepszych-takiego absolutnego TOP 5 na świecie.Przykłady-Jan Koller,Mario Gomez,Miroslaw Klose,Oliver Giroud,Ivan Zamorano,Rudi Voeller,K.H.Rummenige,Gary Lineker,Jean Pierre-Papin,Marcelo Salas,Christian Vieri i tak długo można by jeszcze wymieniać-takie typowe sępy pola karnego.Z drugiej strony środkowi napastnicy są rozliczani właśnie ze strzelania bramek,więc to temat rzeka a wypowiedz Cassano trochę kontrowersyjna w tym kontekście.

0

Mnie działa :)Sprawdzane przed momentem.

0

No właśnie -nie ma naszego Polaka-rodaka w tej 30-tce,a jest jakiś typowy Jugol (Mandżukić ) :)

2

Dla kogo ciekawa ,dla tego ciekawa...

0

Też bym chciał Blanca w miejsce Ernesta...Pomarzyć można.Ewentualnie Paolo Di Canio,w tym klubie potrzeba takiego pozytywnego wariata który umie uderzyć pięścia w stół.

0

Skoro jest Bezema to i Kucharczyk powinien być...

0

https://www.vipleague.bz.Darmocha.Szkoda kasy by coś w necie kupować.

4

Skład w.g.Mundo to jakaś kpina.Trzech defensywnych pomocników z zajechanym Rakiticiem na czele?!

0

Fabiański-Kędziora,Bednarek,Glik,Pietrzak-Góralski,Klich,Zieliński-Piątek,Lewandowski,Milik

0

W punkt.Wyżej ktoś pisze że najpierw niektórzy podejrzewają go o gejostwo,a teraz że na pewno zgwałcił.A przecież zgwałcił ją analnie,więc jedno nie wyklucza drugiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?