Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękna analiza tego spotkania w porównaniu do dzisiejszego meczu.Szacunek :)
1
Jak dla mnie najlepsze El Clasico na przestrzeni ostatnich lat.
Tak na marginesie-Valdesovi przy bramkach Benzemy z główki i karnym CR7 ewidentnie brakowało centymetrów-chodzi o wzrost Victora.
5
Na PO Semedo,na skrzydle MalcomDembele.Ale przy Valverde to utopia bo pewnie zagrają odpowiednio S.Roberto i Rafinha.
0
Przecież podkreśliłem to-"...chce zostać aktorem-w sensie grania w filmach ..." :)
2
Klasyk :D-[Zobacz link:
Ten pan w czapce który wysłuchuje tej hstorii to Marian Łącz-były piłkarz ŁKS-u ,który po zakończeniu kariery piłkarskiej został aktorem-https://lkslodz.pl/aktualnosci/dzis-33-rocznica-smierci-mariana-lacza/
Tak więc już wiemy czemu CR7 chce zostać aktorem-w sensie grania w filmach- i na kim się wzorował :)
4
I Monaco przegrywa z Dijon..Niech dalej stawiają na młode"talenty"to wylądują w Ligue 2.
4
Jaskie Monaco to są dzbany...W ogóle co Henry za skład wystawił? 3\4 to jakieś no nejmy-znam więcej zawodników z tego Dijon niż z Monaco...
0
Mało mu gira z zawiasów nie wyleciała:D
0
No niezły strzał.
0
CR7 z karnego i Juve 1:1
0
Zobaczymy czy z CR7 rzeczywiście taki motywator i czy wezmie w przerwie wszystkich za ryj a po przerwie odmieni losy spotkania.
0
GKS Katowice przegrywa u siebie z Wartą 0:2 .Kibice tego klubu będąmusieli zmienić zawołanie z"Extraklasa albo śmierć" na "Utrzymanie albo śmierć" :)
0
Niemcy nie smutni.Są cyniczni i wyrachowani do cna.W temacie sknerstwa zaś biją wyśmiewanych w żartach Szkotów na głowę.
0
"Los Blancos powalczą o zwycięstwo, żeby uniknąć przybycia Antonio Contego."???
Czyli sadomasochiści którzy wolą się biczować niż polepszyć swój los :) Chyba że jakiś błąd w tłumaczeniu...
0
Czyli wśród gości kwiat polskiej piłki nożnej :) Legends :D
1
Zgadzam się z pierwszym zdaniem w całej rozciągłości.
0
Za Roberto -Semedo,a za Rafinhę Malcom i byłaby gitarka.Byłaby-słowo klucz...
0
No to teraz się zacznie...
0
Nie chciałbym mieszkać na Pacyfiku...
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4Njk3NjMxMTUwMDq1xgV45FMeJc5eg5g%3D&kind=MAIN
A ja tak :)
1
Podobno w 2024 mecz La Liga odbędzie się w Tybecie bo Dalajlama ma sypnąć groszem. W 2039 na Księżycu,a w 2045-w rocznicę zakończenia 2-giej wojny światowej - na Marsie.Sponsorem tegoż spotkania ma być NASA i rząd USA oraz iluminaci.
Dokąd to wszystko zmierza?!
1
Dokładnie ,robi z igły widły.Nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem i nie gra w jakimś wybitnym klubie żeby dzień w te czy we wte zrobił aż taka różnicę dla niego i klubu.Poleci 13-tego o 8:00rano, max 19:00-20:00 jest z powrotem we Włoszech.No góra 21:00.A jego organizm aż tak nie ucierpi od jednego dnia bez treningu,kariera tym bardziej.
0
To nie narzekanie na CR-a, tylko na stronniczych komentatorów Polsatu Premium.Mało co nie rzygłem tęczą.Jeżeli dotychczas poziom tego studia i komentatorów to było dno ,to wczoraj dokonali odwiertu...
3
Wczoraj w tym studiu Polsatu Premium w czasie meczu MU-Juve było niczym w Korei Płn za "najlepszych"czasów Kim Dzong Ila :) :
1)strzela Dybala-zachwyty nad CR7 i jego niby asystą 2 stopnia
2)Szczęsny broni -zachwyty nad CR7
3)Pjanic i Betancur ładnie klepią w środku-zachwyty nad CR7
4)Kamerzyście w studio gil z nosa leci-zachwyty nad CR7...
I tak by można jeszcze długo wymieniać...
8
Nikt mi nie powie że to nie jest gloryfikowanie CR7 na siłę w studiu Polsatu...
2
E no,trochę dalej stał od lini bramkowej niż CR7 przeważnie :)
0
MU nie przegra na pewno.Ale chciałbym żeby zgarnęli 3 pkt.
0
No identico :)
1
Dołączam się do tego życzenia :)
0
Ja dałem +2.5 żółtej karki i nagle wszyscy kuzwa fair play grają :D