0

Piękna analiza tego spotkania w porównaniu do dzisiejszego meczu.Szacunek :)

1


Jak dla mnie najlepsze El Clasico na przestrzeni ostatnich lat.
Tak na marginesie-Valdesovi przy bramkach Benzemy z główki i karnym CR7 ewidentnie brakowało centymetrów-chodzi o wzrost Victora.

5

Na PO Semedo,na skrzydle MalcomDembele.Ale przy Valverde to utopia bo pewnie zagrają odpowiednio S.Roberto i Rafinha.

0

Przecież podkreśliłem to-"...chce zostać aktorem-w sensie grania w filmach ..." :)

2

Klasyk :D-[Zobacz link:

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:
]
Ten pan w czapce który wysłuchuje tej hstorii to Marian Łącz-były piłkarz ŁKS-u ,który po zakończeniu kariery piłkarskiej został aktorem-https://lkslodz.pl/aktualnosci/dzis-33-rocznica-smierci-mariana-lacza/
Tak więc już wiemy czemu CR7 chce zostać aktorem-w sensie grania w filmach- i na kim się wzorował :)

4

I Monaco przegrywa z Dijon..Niech dalej stawiają na młode"talenty"to wylądują w Ligue 2.

4

Jaskie Monaco to są dzbany...W ogóle co Henry za skład wystawił? 3\4 to jakieś no nejmy-znam więcej zawodników z tego Dijon niż z Monaco...

0

Mało mu gira z zawiasów nie wyleciała:D

0

No niezły strzał.

0

CR7 z karnego i Juve 1:1

0

Zobaczymy czy z CR7 rzeczywiście taki motywator i czy wezmie w przerwie wszystkich za ryj a po przerwie odmieni losy spotkania.

0

GKS Katowice przegrywa u siebie z Wartą 0:2 .Kibice tego klubu będąmusieli zmienić zawołanie z"Extraklasa albo śmierć" na "Utrzymanie albo śmierć" :)

0

Niemcy nie smutni.Są cyniczni i wyrachowani do cna.W temacie sknerstwa zaś biją wyśmiewanych w żartach Szkotów na głowę.

0

"Los Blancos powalczą o zwycięstwo, żeby uniknąć przybycia Antonio Contego."???
Czyli sadomasochiści którzy wolą się biczować niż polepszyć swój los :) Chyba że jakiś błąd w tłumaczeniu...

0

Czyli wśród gości kwiat polskiej piłki nożnej :) Legends :D

1

Zgadzam się z pierwszym zdaniem w całej rozciągłości.

0

Za Roberto -Semedo,a za Rafinhę Malcom i byłaby gitarka.Byłaby-słowo klucz...

0

No to teraz się zacznie...

0

Nie chciałbym mieszkać na Pacyfiku...

1

Podobno w 2024 mecz La Liga odbędzie się w Tybecie bo Dalajlama ma sypnąć groszem. W 2039 na Księżycu,a w 2045-w rocznicę zakończenia 2-giej wojny światowej - na Marsie.Sponsorem tegoż spotkania ma być NASA i rząd USA oraz iluminaci.
Dokąd to wszystko zmierza?!

1

Dokładnie ,robi z igły widły.Nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem i nie gra w jakimś wybitnym klubie żeby dzień w te czy we wte zrobił aż taka różnicę dla niego i klubu.Poleci 13-tego o 8:00rano, max 19:00-20:00 jest z powrotem we Włoszech.No góra 21:00.A jego organizm aż tak nie ucierpi od jednego dnia bez treningu,kariera tym bardziej.

0

To nie narzekanie na CR-a, tylko na stronniczych komentatorów Polsatu Premium.Mało co nie rzygłem tęczą.Jeżeli dotychczas poziom tego studia i komentatorów to było dno ,to wczoraj dokonali odwiertu...

3

Wczoraj w tym studiu Polsatu Premium w czasie meczu MU-Juve było niczym w Korei Płn za "najlepszych"czasów Kim Dzong Ila :) :
1)strzela Dybala-zachwyty nad CR7 i jego niby asystą 2 stopnia
2)Szczęsny broni -zachwyty nad CR7
3)Pjanic i Betancur ładnie klepią w środku-zachwyty nad CR7
4)Kamerzyście w studio gil z nosa leci-zachwyty nad CR7...
I tak by można jeszcze długo wymieniać...

8

Nikt mi nie powie że to nie jest gloryfikowanie CR7 na siłę w studiu Polsatu...

2

E no,trochę dalej stał od lini bramkowej niż CR7 przeważnie :)

0

MU nie przegra na pewno.Ale chciałbym żeby zgarnęli 3 pkt.

0

No identico :)

1

Dołączam się do tego życzenia :)

0

Ja dałem +2.5 żółtej karki i nagle wszyscy kuzwa fair play grają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?