1

Ja sama taczkę chętnie zasponsoruję...

0

Poszło na priv.

0

Może rozstanie z żoną na niego tak dobrze wpłynęło bo to zła kobieta była ? :)

5

Mnie na przykład na wakacjach Chorwaci czapkie ukradli.
:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba najbardziej się tam nadaje ,to jego naturalne środowisko.Tzn. nie chcę powiedzieć że na skrzydle nic nie gra ,ale wystawiając go tam Valdi marnuje jakieś 20 % potencjału jego i naszej pomocy w grze ofensywnej.

0

Arsenal jak wygra mija Tottenham w tabeli i sadowi się na swoim ulubionym miejscu-https://www.flashscore.pl/mecz/IoAQRx0G/#tabela;live

1

Grywał nie raz,z bardzo dobrym skutkiem.

0

1

Chyba z pierwszego samolotu przed turniejem pocieszenia :)

0

Wiem że są te obostrzenia ,dlatego tak napisałem :)

0

Mogła być grupa Sebia,Albania ,Kosovo-byłoby "wesoło" na tych meczach :D

0

Ale nam się farci na razie w tym losowaniu...Ustawka pod Polaków-Boniek posmarował :D

5

Wątpię że ktoś na to pójdzie.Różnica w gameplayu jest na korzyść PES-a gigantyczna.

2

Kurcze myślałem że ta wypowiedz w tytule będzie się odnosić do jego pracy w Barcelonie.Niestety myliłem się...

0

Ponoć Boca również się to nie podoba.Ciekawe co z tym zrobią.

0

Największym rakiem MU jest tłumacz Mourinho.Nie wiem czemu włodarze United nie dostrzegają tego problemu czy po prostu nie chcą go dostrzec lub im tak wygodniej.

0

Szejk zawał pewny że będzie musiał za darmo Barcelonie zawodnika oddać :)

0

Cucurella trochę przypomina młodego Christopha Dugarry :)

0

Ciekawy jestem czy jak Coman dojdzie do pełnej dyspozycji fizycznej będzie grał częściej w podstawowej 11-tce czy jednak Kovac z uporem maniaka dalej będzie stawiał na duet Robben-Ribery na skrzydłach?

0

https://www.mecze24.pl-tu sobie poszukaj.Niezła jakość i przeważnie nie zacina.

0

Summa summarum nie chce mi się już ciągnąć tej dyskusji bo szkoda mi na to pięknie zapowiadającego się sobotniego wieczoru.Aczkolwiek uważam ze słowo dysleksja w stosunku do osoby która do danego nazwiska dodaje jedna literkę jest lekkim nadużyciem.Ja na piszę jak to wygląda z mojej strony.De Ligt -czyli wymawiając De Lajt-automatycznie kojarzy mi się ze światłem, a to jak wiadomo pisze się light więc taki automatyzm mi w głowie powstał.Natomiast co do Malcoma-brzmi mi to jakoś tak niefonetycznie,twardo i cały czas w czasie jego gry w Bordeaux myślałem że to Malcolm, bo też nigdy nie czytałem
dokładnie jego nazwiska i też tak już zostało-kolejny automatyzm.Co adwokatów-miałem ich dość w swoim życiu prywatnym,więc raczej niemiła mi w zabawa w nich :)Miłej soboty i niedzieli,pozdrawiam również.

0

Kolor koszulki jak nasz drugi komplet,logo sponsora się zgadza.Nie jeden Janusz po obejrzeniu tego skrótu na You Tube myśli pewnie że Iniesta dalej gra w Barcelonie :D

8

I tytuły w prasie będą brzmieć"Nadchodzi nowy piłkarski hegemon" :D

0

Czyli u bookmachera odpowiednio-1,X,1,1 w handicapie 0:1i X :).To tak pół żartem pół serio,ale fajny kuponik by z tego wyszedł :)

1

Dać szanse Chumiemu przede wszystkim.Opcja nr 2 całkowicie odpada jak dla mnie, a z tych oldboyów w ostateczności brałbym Davida Luiza albo Suboticia.

0

Bayern,Real,BVB,Legia,Widzew -win,Man.City-1\+3.5 gola na mecz.

4

To był lekka ironia.Ja myslę że pomysł zatrudniania jakiegoś weterana na pół roku jest chory i poroniony.Dać szanse Chumiemu i mamy podwójną korzyść-nie trzeba płacić jakiemuś oldboyowi,a my ogrywamy młodego chłopaka który być moze wypali i stanie się w przyszłości drugim Puyolem.I tego Mu serdecznie życzę zresztą,ale przy konserwatywnym do szpiku kości Valverde to mało prawdopodobne.

0

A ja przypominam że DE LIGT nie jest jeszcze piłkarzem Barcelony.Chyba że chodziło ci o MALCOMA to zwracam honor.

3

Jako weterana na ŚO proponuję Jarka Fojuta z Pogoni albo Piotra Celebana ze Śląska.Też spełniają wszystkie wymogi w kategorii weteran a i ich półroczna pensja nie obciąży zbytnio budżetu Barcelony jak np.pensja Ivanovica.Jak zabawa to zabawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?