0

Zgłaszam się na jakieś piwko czy coś :))

0

Witajcie Kochani!
Jest tu ktoś kto wybiera się w weekend do Barcelony na meczyk ? :))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Myślę, że jeśli nawodnisz się odpowiednio przed meczem i zjesz posiłek składający się z węglowodanów to wystarczy. Jeszcze jakis banan bezpośrednio przed meczychem, w trakcie przerwy i powinno być wporzo. Z autopsji :))

3

Przecież to Dembele „krył” Johnnego przy pierwszej bramce i to on zawinił, bo kompletnie zbagatelizował ruch piłkarza Celty. Semedo był w innym miejscu pola karnego.

0

Fargo, True Detective :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?