Beztroskii
Dołączył/a: luty 2018
Piaseczno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Przecież dzisiaj dobry mecz zagrał i wygląda na to, że Setien znalazł mu miejsce na boisku, w którym się odnajduje.
1
@myscooter Ale kilku głupich strat w swoim stylu się nie ustrzegł. Ważne, że od razu po nich dobrze reagował.
2
Alenia jak junior w ostatnich pięciu minutach. Dopiero włączyłem, cały mecz tak gra?
0
@Kacper1432 Usman chyba zbyt silny.
5
@IronSanHybrid Gość ma 20 lat i bawi się muzyka. Ja kupuje jego osobę, mimo często cringowatych wersów czuć w tym autentyczność.
0
@MSDCbrzdyk No i dlatego rap jest świetny, bo jest różnorodny i każdy znajdzie coś dla siebie!
0
@MSDCbrzdyk Mam na myśli to, że samo szybkie nawijanie nie jest jedynym wyznacznikiem techniki.
0
@Fake69 Fajna paka, poza hipokrytą Ostrym.
0
@robsesh No tak się składa, że mam wszystkie jego płyty i każda po "Recovery" jest drętwa jeśli chodzi o bity
0
@MSDCbrzdyk Ale wiesz że powtarzanie w szybkim tempie wyrazów, które się ze sobą średnio łączna nie jest jedynym wyznacznikiem dobrego flow.
0
@Fake69 Jakich polskich raperów najbardziej lubisz?
0
@robsesh szkoda że bitów sobie nie potrafi dobrać
7
@myscooter Trenuje trenuje,wygląda na to, że będzie dwóch trenerów bramkarzy. I fajnie!
2
@Drozdu7
Oprócz oczywiście mniejszych umiejętności graczy grających obecnie w środku pola wynika, to tez z innego ustawienia rywali - mniejsze przestrzenie między formacjami.
Dwa, gramy bez szybkich skrzydłowych, wiec nie bardzo jest do kogo grać takie piłki.
0
@pax Frankie wczoraj do momentu domniemanego błędu świetny mecz. Ciągle pod grą, kilka razy zrobił przewagę dryblingiem, podania między linie. Do tego bardzo agresywny, świetny w przechwytywaniu piłek i grze na wyprzedzenie. Poprzednie mecze miał gorsze, ale z Atletico wyglądał fajnie... do pewnego momentu.
2
Naprawdę fajny mecz zagraliśmy. Jeden z nielicznych w tym sezonie, który była przyjemność oglądać. Pomimo porażki daje poczucie nadziei na lepsza grę w przyszłości.
1
@kerouac Ogólnie raczej jest to świeża rzecz na polskiej scenie. Fajny album, te wstawki Gudowskiego, to super element.
2
@The Nameless To coś słabo szukasz
1
@FDJ No tylko popełnia 3 razy więcej niewymuszonych błędów
0
@barteq Nie ujmuje naszej drużynie, ale po 4:0 z Bayernem Dortmund wyglądał jak chłopcy do bicia
0
@barteq BVB było przesłabe w tym meczu, to im brakowało motywacji.
Z Atletico grali Frankie i Arthur, którzy na tle kolegów wyglądają solidnie podbitym względem.
To był początek sezonu i wtedy naprawdę wyglądaliśmy zle. Przed Grenada był mecz z BVB, w którym także wyglądaliśmy słabo.
0
@barteq 1. To przygotowanie fizyczne. Nie masz siły podążać za rywalem, wtedy bronisz biernie i wyczekujesz, dlatego to wyglada tak jakby brakowało im motywacji. To po prostu bezsilność.
0
@Mario96w No był statyczny, w defensywie był statyczny.
0
@Dr_Cabasisi Wymaga od niego tego, czego wymaga od każdego innego zawodnika zaangażowanego w grę. Nie wiem dlaczego żyjemy w takim przeświadczeniu, ze skoro Messi ma taki duży wpływ na grę w ofensywie, to można go zwolnić z zadań defensywnych.
0
@Mario96w No to niezle mu to wychodziło. Wszystkie piłki od naszych obrońców zebrał Real.
2
Nasz pressing jest beznadziejnie zorganizowany to raz. A dwa, ze jesteśmy zle przygotowani fizycznie. W takich warunkach pressing nie ma prawa funkcjonować. Wczoraj za każdym razem spóźnieni do przeciwnika, bierni w obronie.
2
@Chwytliwy A mnie nie dziwi, bo miarka się przebrała. Nie może być tak, ze napastnik w Barcelonie ma problem z przyjęciem, odegraniem celnie piłki, Z BIEGANIEM, nie potrafi się z nią zabrać nie potykając się o własne nogi. Jego gra jest żałosna. Miał fajna sytuacje, to nie trafił w piłkę i jeszcze płakał o karnego.
0
Moim zdaniem nie brakuje, pokazywał go już w tym sezonie trochę, więcej niż Frankie. Do nich potrzeba dobrać pomocnika który zrobi przewagę, to jest zadanie.
0
@Chwytliwy Dla mnie to de Jong mógłby pełnić funkcje takiego Casemiro w Barcelonie. Niby grający najniżej, ale często sie podłączający, biorący udział w akcjach ofensywnych. Przed nim Arthur - Roberto (Alenia)
1
@Janiama Tak tak pamietam, po prostu dzisiejszy mecz jeszcze bardziej mnie przekonał do tego spostrzeżenia