BigDaglas
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona w doliczonym czasie strzela bramke na 3:2
0
Juz niestety 2:2
0
Oby odszedł przed MŚ :)
0
Ja tam widze, że cala reprezantacja Włoch klaszcze by zagłuszyć gwizdy ale co tam Buffon najważniejszy.
8
Co ma rok szkolny do tego? Myslisz, ze nie maja internetu? Juz nie wspomnę o używaniu go na lekcjach.
0
Wiadomo juz co mu jest?
0
Widze, że dużo Cie w niej nie nauczyli, ale nic straconego ElJarek daje korki także wracaj na notatnik o 19:40 korki sie zaczynają powodzenia.
0
PES nawet nie ma podejścia do Fify sama gra bez UT jest duzo lepsza a z UT to FIFA 13 jest lepsza niz nadchodzący PES 17
3
Ojej, z mostu skocz ulży Ci :)
0
Tak, masz rację popieram a teraz zapraszam na notatnik
7
Bramki + asysty w 2016:
Messi 63 (38+25)
Suarez 54 (38+16)
Ibra 48 (37+11)
CR 42 (32+10)
Griezmann 32 (25+7)
No wyszło, że nie liczy sie kto jest lepszy.
Ps Ronaldo 5* sztuczek haha ciekawe jakie on sztuczki robi, skoki akrobatyczne?
0
Myślisz, ze to sie nie zdaża na poziomie profesjonalnym? Hah
25
Co Ty widzisz w tym Gumbau?
0
Chyba mam depresję.
0
Wiesz co? Arsenal mi lata koło 4 liter ale irytują mnie żarty z Wengera i Arsenalu.
0
Dasz link? Nigdzie nie mogę znalezc ani Sopcasta ani Acestreama..
6
Jaki ból? Chyba, że Cie bania boli to rozumiem.. Wyrażenie swojej opinii o przeterminowanych żartach nazywasz bólem to nie wiem moze odwiedź jakiegoś psychologa?
7
Czy kazdy fajpejdż musi wstawiać ze Arsenal czwarty, przypadek ? haha hihi smieszne w .. Bardzo mocno... Zenada jeszcze wklejanie tego tutaj, to bylo smieszne 2/3 lata ludzie......
0
Żartowniś z Ciebie haha....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe tylko po jakiego... On im tam potrzebny maja tylu pomocników a ściągają kolejnego.
0
Ciekawszy bedzie mecz Chrowacja vs Szwecja, ekipy znajduja sie przed Hiszpania w grupie.
0
Przeciez jeżeli jakis klub wpłaca klauzule to Barca nie ma nic do gadania.
0
Francja Wlochy czy Hiszpania Belgia? Ja chyba wybiore Hiszpanów, zobaczymy jak sobie Paco poradzi.
0
No to zobaczycie czy bedzie w skladzie, zawodnik bez okresu przygotowawczego z Barca, wraca do klubu po 2 miesiacach i od razu pierwszy sklad haha dobre...
0
Kazdy obrona ktory malo gra jest niepewny, pierwszy lepszy przyklad Bartra, u Nas gral slabo, bo nie gral regularnie, nagle przechodzi do BVB gdzie ma pewna gre i co? I błyszczy. Kilka meczy Aleix i juz bedzie lepiej wygladal, napewno nie bedzie gorszy od tego Srny. Skoro w Doniecku nie przedłużyli z nim kontraktu to chyba o czymś świadczy....
0
4:0 2x Lewy Milik i Grosik.
0
Jest zbędny, po co Aleix był sprowadzany? Po to zeby nie dac mu szansy? Arda ja wykorzystał, zobaczymy co bedzie z Aleixem, oby wreszcie odpalił. Dziadkow nam nie potrzeba chyba ze na PK.
2
W szczególności, że ma klauzule 250mln..
0
Predzej Neymar siądzie po powrocie niz Messi, chyba ze bedzie czul jakis ból, uraz.