raczej do messiego aniżeli do neymara neymar wcale nie jest taki święty , teraz sie ogarnął ale balangi i tego typu rzeczy też mu obce nie są jak chyba każdemu brazylijczykowi oni mają to we krwi poprostu talent mają często nie z tej ziemi ale nie prowadzą sie odpowiednio a z kolei w europie zawodnicy prowadzą sie lepiej ale już talentu nie mają tak dużego jak południowo amerykanscy gracze
te słowa kojarzą się negatywnie bo kojarzą się ze słynnymi słowami ozzy'iego osbourn'a "who the fukc is justin bieber" xD ale kolega koszykarz faktycznie mógł niewiedziec kim jest messi amerykanie wgle słabo ze znajomością piłki nożnej
myślę że mówic o takim graczu że gra padake to troche śmieszne bo dzisiaj może grac padake a przyjdzie jutro i znowu zagra wspaniale i strzeli hattricka a perez i tak zrobi na nim interes bo ronaldo nawet bez formy to wielka osobowośc i pomijając całe piłkarskie umiejetnosci których mu nie brakuje i forme to wciąż jest piłkarz przyciągający wielkie zyski marketingowo nawet , reklamy koszulki itd... nazwisko sama gra , to wszystko kluby również przeliczają
no nieee bez jaaaj...chciałem żeby zakonczył kariere u nas...co prawda wiele dla nas już by raczej nie ździałał ale z tego rozumiem że xavi odchodzi na zasadzie wolnego transferu zgadza sie? żebyśmy chociaż na nim coś zarobili od tych katarczyków...eh
piłkarzem jest lepszym leo , wiecej wyciąga z gry wiecej daje drużynie jest bardziej efektywny wydajny mądrzejszy , poprosty lepszy ogarnia większośc pomocy i napędza praktycznie wszystkie ataki w barcelonie natomiast ronaldo , potrafi strzelic głową , wypracowac strzelic karnego , zasymulowac ( to nie powinna byc umiejetnosc piłkarska ale do tego doszło że już to czesc piłki) ma strzał z dystansu fizycznie myśle że też jest nieżle przygotowany ma umiejetności i arsenał możliwości jak najbardziej imponujący jednak problem ronaldo leży w głowie i nieraz o tym pisałem ludzie tak bronią ronaldo bo jak zobaczą taką bramkę z porto to sobie myślą że to jakiś kosmita i faktycznie uderzenia tego typu są imponujące ale to jest raptem kilka takich "longshotów" a reszta prób jest kompletnie nie udana leo sie nie myli w tak rażący sposób pozatym jakby nie patrzec spisuje sie lepiej ale myśle że ronaldo przy swoich warunkach fizycznych mógłby byc lepszy od messiego , ale nie bedzie poprostu zmarnował swój potencjał
ha ! świetnie że napiętnąwałeś tą piętkę benzemy bo to nic specjalnego ! jak im sam strzał ronaldo , akurat taki graacz jak on to powinien wykanczac akcje z polotem a nie przewracając sie wślizgiem jakby miał niewiadomo ilu rywali na plecach... pozatym props za mega komentarz zawsze fajnie sie czyta to przenosisz człowieka w tamte czasy :)
a moim skromnym zdaniem nic nie może sie równac z ronaldinho eto i messim z 2006 tooo było tridente aczkolwiek musze przyznac że obecne trio nieraz mi przypomina REM :) naprawdę te kombinacje miedzy nimi są niesamowite ;)_=
czyli idealnie sie zgrają jak brawo już latka miną to do tego czasu niemiec powinien nabrac doświadczenia i pewnosci siebie :) według mnie symbioza idealna :)
pierwsza połowa dla realu druga dla nas choc pod koniec i tak sie bałem że real zrobi jeden wypad i urwie punkt ale na szczęscie dowieźliśmy to ważne 3 punkty ale wolałbym wiecej takich meczów nie oglądac...daliśmy sie sprowokowac w te szarpaną grę realu i faule i widac że nerwy wzieły góre....
akurat jeśli chodzi o ronaldo to on jest w doskonałej dyspozycjii i może jeszcze sporo ździałac mimo wieku fizycznie jest nadal bardzo dobrze przygotowany wiek oczywiscie z czasem obniżac bedzie jego cene ale myśle że zawsze bedzie wartosciowym graczem (nawet marketingowo)
hahahha jałmużna? dla takiego tuza jak ronaldo to wstyd jeżeli sobie nie zasłużył na szacunek to go nie dostanie proste byli w historii piłkarze realu którzy karcili Barcę a mieli wiecej szacunku niż CR7 bo poza gra ważne jest to jakim jest sie człowiekiem
ponadto messim jest całkowicie naszym wytworem Barca go stworzyła barca dała mu szansę barca go wyszkoliła i mam nadzieje że w barcy zakonczy kariere...wiec jeśli stworzyliśmy najlepszego piłkarza w historii nasuwa sie jeden wniosek :)
raczej podobnie rozumiemy futbol :) bo czasami jak czytam oceny innych mija się to z moim spojrzeniem na grę a tu kropla w krople nawet przywołałeś dokładnie te sytuacje które zapadły mi w pamiec na które zwróciłem uwagę pozdrawiam :)
5
raczej do messiego aniżeli do neymara neymar wcale nie jest taki święty , teraz sie ogarnął ale balangi i tego typu rzeczy też mu obce nie są jak chyba każdemu brazylijczykowi oni mają to we krwi poprostu talent mają często nie z tej ziemi ale nie prowadzą sie odpowiednio a z kolei w europie zawodnicy prowadzą sie lepiej ale już talentu nie mają tak dużego jak południowo amerykanscy gracze
0
miał go jeszcze zanim przyszedł do barcy
1
te słowa kojarzą się negatywnie bo kojarzą się ze słynnymi słowami ozzy'iego osbourn'a "who the fukc is justin bieber" xD ale kolega koszykarz faktycznie mógł niewiedziec kim jest messi amerykanie wgle słabo ze znajomością piłki nożnej
15
lata mijają a titi wciąż taki sam :)
1
myślę że mówic o takim graczu że gra padake to troche śmieszne bo dzisiaj może grac padake a przyjdzie jutro i znowu zagra wspaniale i strzeli hattricka a perez i tak zrobi na nim interes bo ronaldo nawet bez formy to wielka osobowośc i pomijając całe piłkarskie umiejetnosci których mu nie brakuje i forme to wciąż jest piłkarz przyciągający wielkie zyski marketingowo nawet , reklamy koszulki itd... nazwisko sama gra , to wszystko kluby również przeliczają
2
messi nawet kiedyś chyba wspomniał że mógłby grac za darmo bo to kocha
1
no nieee bez jaaaj...chciałem żeby zakonczył kariere u nas...co prawda wiele dla nas już by raczej nie ździałał ale z tego rozumiem że xavi odchodzi na zasadzie wolnego transferu zgadza sie? żebyśmy chociaż na nim coś zarobili od tych katarczyków...eh
1
piłkarzem jest lepszym leo , wiecej wyciąga z gry wiecej daje drużynie jest bardziej efektywny wydajny mądrzejszy , poprosty lepszy ogarnia większośc pomocy i napędza praktycznie wszystkie ataki w barcelonie natomiast ronaldo , potrafi strzelic głową , wypracowac strzelic karnego , zasymulowac ( to nie powinna byc umiejetnosc piłkarska ale do tego doszło że już to czesc piłki) ma strzał z dystansu fizycznie myśle że też jest nieżle przygotowany ma umiejetności i arsenał możliwości jak najbardziej imponujący jednak problem ronaldo leży w głowie i nieraz o tym pisałem ludzie tak bronią ronaldo bo jak zobaczą taką bramkę z porto to sobie myślą że to jakiś kosmita i faktycznie uderzenia tego typu są imponujące ale to jest raptem kilka takich "longshotów" a reszta prób jest kompletnie nie udana leo sie nie myli w tak rażący sposób pozatym jakby nie patrzec spisuje sie lepiej ale myśle że ronaldo przy swoich warunkach fizycznych mógłby byc lepszy od messiego , ale nie bedzie poprostu zmarnował swój potencjał
1
sam widziałem lepsze piętki ale ta bramka nawet nie powinna paśc nasza obrona sie rozjechała strasznie przy tej akcjii cały środek został wolny
1
a ja napisze książke 50 twarzy lionela xD
4
ha ! świetnie że napiętnąwałeś tą piętkę benzemy bo to nic specjalnego ! jak im sam strzał ronaldo , akurat taki graacz jak on to powinien wykanczac akcje z polotem a nie przewracając sie wślizgiem jakby miał niewiadomo ilu rywali na plecach... pozatym props za mega komentarz zawsze fajnie sie czyta to przenosisz człowieka w tamte czasy :)
10
a moim skromnym zdaniem nic nie może sie równac z ronaldinho eto i messim z 2006 tooo było tridente aczkolwiek musze przyznac że obecne trio nieraz mi przypomina REM :) naprawdę te kombinacje miedzy nimi są niesamowite ;)_=
1
moim zdaniem ter stegen mimo ostatniego dobrego występu z city to jednak JEEST dośc niepewny ale wierze że sie ogarnie
9
no gerard wczoraj naprawdę czyścił jak za najlepszych dni skasowanie akcjii bale'a magia ale i tak drżałem o wynik
1
czyli idealnie sie zgrają jak brawo już latka miną to do tego czasu niemiec powinien nabrac doświadczenia i pewnosci siebie :) według mnie symbioza idealna :)
7
tak długo jak strzelamy wiecej goli możemy byc w takiej roli ;p
0
rajd neymara jak najbardziej spoko szkoda tylko że nie zakonczył go lepszym strzałem
2
pierwsza połowa dla realu druga dla nas choc pod koniec i tak sie bałem że real zrobi jeden wypad i urwie punkt ale na szczęscie dowieźliśmy to ważne 3 punkty ale wolałbym wiecej takich meczów nie oglądac...daliśmy sie sprowokowac w te szarpaną grę realu i faule i widac że nerwy wzieły góre....
1
akurat jeśli chodzi o ronaldo to on jest w doskonałej dyspozycjii i może jeszcze sporo ździałac mimo wieku fizycznie jest nadal bardzo dobrze przygotowany wiek oczywiscie z czasem obniżac bedzie jego cene ale myśle że zawsze bedzie wartosciowym graczem (nawet marketingowo)
1
w sumie nie powiem chciałbym to kiedyś zobaczyc :) ciekawe :)
1
dwa różne kraje dwa różne piłkarskie światy nie ma co porównywac
3
hahahha jałmużna? dla takiego tuza jak ronaldo to wstyd jeżeli sobie nie zasłużył na szacunek to go nie dostanie proste byli w historii piłkarze realu którzy karcili Barcę a mieli wiecej szacunku niż CR7 bo poza gra ważne jest to jakim jest sie człowiekiem
1
muszę wspomniec że sam chciałem mu napisac to samo :)
0
myślę że cała nasza słynna trójka z przodu się dobrze rozumie choc niektórzy mówią że suarez do nas nie pasuje ale myśle że to daje pewną równowagę
1
częsciej oddaje strzały co nie znaczy że są lepszej jakości :)
0
masz rację ale raczej taki scenariusz u nas nie padnie bedą gole i to sporo
5
ponadto messim jest całkowicie naszym wytworem Barca go stworzyła barca dała mu szansę barca go wyszkoliła i mam nadzieje że w barcy zakonczy kariere...wiec jeśli stworzyliśmy najlepszego piłkarza w historii nasuwa sie jeden wniosek :)
1
raczej podobnie rozumiemy futbol :) bo czasami jak czytam oceny innych mija się to z moim spojrzeniem na grę a tu kropla w krople nawet przywołałeś dokładnie te sytuacje które zapadły mi w pamiec na które zwróciłem uwagę pozdrawiam :)
2
nooo futbol to nie liczby ale jednak taki artykuł może napawac optymizmem (oprócz formy naszych graczy)
1
masz identyczne spojrzenie na grę naszych zawodników jak ja :)