5

ktoś kiedyś powiedział że futbol to nie matematyka :)

1

poprawił swoją grę ostatnio co napewno cieszy zaczyna przypominac swoją najlepszą wersje

2

No że bayern wymienił więcej podań niż my to bym się nie spodziewał... to pewnie wynika z dominacjii ale myśle że jakiś wpływ guardioli jest w tym również

1

ma ego tyle że nie jest EGOcentryczny :D i egotyczny jak niektórzy

1

tak złe decyzje i słabe wykonczenie tego dnia rónież sie zgadzają ale koniec konców spychali naszych piłkarzy na takie pozycje z których trudniej było oddac strzał z wydawałoby się klarownych sytuacjii sam znam takie rzeczy z boiska...wiec widziałem tą trudnośc mówię że dobrze się bronili bo powinni wyjechac z trójką po pierwszej połowie a jednak nie wyjechali a liczy sie to co wpadnie czy nie wpadnie...wiec gdyby city wygrało ten mecz 2 zero to tylko my byśmy pluli sobie w brode że nie udało się strzelic ani jednej bramki...pozatym bramkarz bardzo dobrze dysponowany i zdeterminowany bardziej niż reszta drużyny ( sytuacja messiego po kontrze z neymarem) gdzie przezabawnie po strzale nie uwierzył że to nie wpadło i przeturlał sie po boisku heh

0

Komentarz usunięty

1

ale trzeba im przyznać że ambitnie się bronili bo ta jedna bramka wpadla, ale na dobrą sprawę niewiele brakło i by nie wpadła, a większość klarownych sytuacjii obrona city uniemożliwiała oddanie dobrego strzału z czystej pozycjii i klarownej myślę że sposób w jaki bronili się przed nami mógłby być dobrym materiałem poglądowym jak grać w obronie aczkolwiek nie w takiej ultra defensywie bo my ich oczywiśćie zepchneliśmy ale takie spychanie piłkarzy by nie mogli oddać dobrego strzału jest dobrą metodą ale my również w tym aspekcie zagralimy nieźle jedynym błędem byl karny myślę że powinniśmy wygrać z realem :)

1

chyba w messiego w lepszej formie widziałem tylko podczas meczu z arsenalem gdy strzelił 4 gole

1

Komentarz usunięty

1

leo jest w topowej formie a to że nie ustrzelił dzisiaj np hattricka zawdzięczają tylko dobrej obronie , która w miare możliwości skracała miejsce do strzału i wybitny występ harta....gdyby nie to wyjechali by z trójką minimalnie... 3 powinno byc już po 1 połowie... ale to co leo dzisiaj robił to magia...mocno wierze że ten sezon bedzie nasz

20

Leo dzisiaj rozniósł system...naprawdę...tak świetnego meczu w jego wykonaniu już dawno nie widziałem jedyne co można sie przyczepic to słabo strzelone wolne ale to nieważne bo przy ogromnie napędzania akcjii podan rozgrywania... dryblingów (dwie podręcznikowe siaty) naprawdę...leo to taki geniusz że aż nie moge w to uwierzyc że lata mijają a ten facet ani myśli obniżyc loty...po tym co dziś zobaczyłem myślę że szanse na potrójną koronę stają się coraz bardziej realne...teraz jeszcze sprawdzian z realem ale myśle że zobaczymy całkiem inną drużynę niż w pierwszym meczu

1

na maturze głównie punkty są za treśc i wiedzę , cześc skoro nie masz lepszych argumentów niż brak mojej interpunkcjii :)

1

żartowałem z tą fifą a tak serio szkoda że zdrowie mu nie pozwoliło zagrac bo to zawsze jeden dobry obronca wiecej kto a rotacja w tym roku spełnia swoje zadanie

1

nawet niewiemy na co go stac w fifie ma staty 81 , czyli taki średniak xD

1

hahah zabawne , miał to samo co busi plus lepsze warunki i lepiej grał z przodu amen również doskonale czytał grę i czyścił pole a busquets z czego zasłynął? z potykania się o własne nogi z czego potem są kontry i straty bramek ...śmiac mi sie chce jak sie mówi o busquetsie jak o najlepszym defensywnym pomocniku na świecie pewnie czytac potrafi potrafi sie ustawic ale cała reszta u niego leży jeden jego dobry mecz widziałem z milanem rewanż wtedy faktycznie grał tak jakby sie od niego wymagało ale wtedy cała barca zagrała dobrze...

2

benzema najważniejszy zawodnik realu oj Abidal głupoty opowiadasz

1

mam nadzieje że to tylko nie kolejny z jego wygłupów które są sympatyczne ale.. muszą mieć jeszcze pokrycie na boisku :)

1

kiedyś to ludzie decydowali kto jest najlepszy , teraz decydują liczby ;]

1

oszustwo polega na tym że prestiż większosci z tych meczów był mniejszy niż w dzisiejszym europejskim futbolu?

3

człowieku nie dysktedytuj Legendy futbolu ja rozumiem że jesteś mądry i cwany i wyjedziesz zaraz z argumentami pt " bo wtedy była łatwiejsza piłka grało sie inaczej bla bla bla" i co z tego , za swoich lat nie miał sobie równych jego profil piłkarski był niesamowity teraz piłka jest szybsza i bardziej siłowa ale myśle że gdyby znaleśc gracza z umiejętnościami pelego w dzisiejszym futbolu to również byłby wielkim graczem...szlag mnie trafia jak widze takich ludzi którzy chcą tylko krytykowac autorytety ..

1

ten rekord goli to on pobije w przeciągu 3, 4 lat spokojnie aczkolwiek troche dziwne że ten rekord nie wynosi więcej

0

jeden z niewielu błędów guardioli

5

Tęsknie za tym graczem i dalej uważam ze byłby lepszy od busquetsa a tak swoją drogą to uważam że city bedzie musiało dokonac NIEMOŻLIWEGO żeby strzelic bramkę :)

1

jeżeli alvesowi sie nie zdarzą żadne kiksy to nie powinniśmy nawet jednej bramki stracic ps wie ktoś jak tam vermalen?

1

no w sam raz by uczcic to hattrickiem :D

1

neymar sie odrobine zaciął ostatnio dobił do momentu w którym przebił siebie z zeszłego sezon i sie zaciął ale mam nadzieje że znowu zacznie strzelac bo już go zaczynają doganiac :D

2

tak jak ostatnim razem?

1

teoretycznie są w stanie z nami wygrać i przejść dalej co wiecej i myśle że spora w tym zasługa messiego paradoksalnie bo gdyby strzelił tego karnego ostatnio to nie dawałbym city szans na awans a tak jakis cien nadziejii jeszcze mają skoro my potrafiliśmy wrócic z zaświatów jak wtedy z milanem to oni niby też by mogli tyle że camp nou im moze na to nie pozwolić ale kto wie czy zasada bramek na wyjeździe nie bedzie decydująca ;p

1

potencjał na 3 potrojną korone mamy ale myślę że to troche przesada że boimy się tylko bayernu nieraz tak było że do wiosny wszstko szło bardzo dobrze a potem 2 czy 3 mecze pogruchotały nasze szanse na tryplet albo wgle na tytuły...teraz najcięższa praca do wykonania... ale wierze że to da sie zrobic jeśli sie nie wykoleimy i nikt nie zlapie do samego konca żadnej kontuzjii

3

ha ale z niego młokos :D zabawnie wygląda w tej koszulce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?