wygranie lm to wyczyn obrona tytułu lm to niebotyczny wyczyn bo nikomu się to nie udało jeszcze życze neymarowi jak najlepiej imyśle że może byc również jednym z najlepszych na świecie niebawem ale jak teraz patrze na liczby leo to wątpie że ktoś go dogoni pod względem efektywności :) aczkolwiek przed leo byli różni wielcy a oni ich przebił ale naprawdę myśle że sobie poczekamy aż znajdzie sie taki co przebije leo ;p
wkońcu ktoś to powiedział bpl jest toporna śmieszy mnie jak Ci futbolowi znawcy mówią że to najlepsza liga , może pod względem widowiskowosci bo tam nie ma momentów nudy faktycznie ale to nie znaczy że poziom gry jest wysoki
myślę że umiejetnośc podania ma równie dobrą co leo ( bez żadnej przesady) ney dysponuje wspaniałą techniką nie tylko do strzelania leo jest lepszym strzelcem ale myśle że w kwestii rozdawania piłek obaj są równie świetni neymar w reprezentacjii mnóstwo również asystuje i z gry i ze stałych fragmentów , potrafi zagrac dobrą piłę na głowe nawet w barcelonie również to pokazywał
ps wywołałem burzę i włąśnie o to mi chodziło :D niemniej jednak to nie była tylko prowokacja serio uważam że figo nie powinien być prezydentem fify za duża władza jakieś przekręty by były na sto procent może troche rozdmuchana jest moja wypowiedz ale tylko po to żebyście ruszyli głową i wyobraźili sobie figo na tym stanowisku :)
śmiejecie się ze mnie a korupcja i takie akcje to całkiem powszechne zjawisko w fifie wszyscy niech sobie bedą w tych zarządach tylko nie ludzie typu figo czy ktokolwiek kto reprezentował real ciekawe czemu jakoś byłych piłkarzy barcy tam nie ma :)
wiecej kandydatur typu figu do tych fif i innych związków a futbol bedzie lepszy...śmiechu warte przecież oni sie wkręcają w te struktury tylko po to żeby pomagac madrytowi niech inni piłkarze realu też idą w ślady figo to niedługo real nie bedzie mógł miec żadnych kar sedziowie bedą pomagac bardziej niż pomagają bedą dostawac łatwiejsze drużyny w pucharach a jak już coś odstawią i bedą sie odwoływac do wszelkiej masci fifowskich komitetów to wszystko im bedzie odpuszczane ! jak tak dalej bedzie to real bedzie miec za kilka lat zdobedzie kolejną la decime cholera jasna...Judasz na prezydenta ...co jeszcze
dziwne zjawisko zauważyłem od paru lat mamy te takie tria w napadzie i nazwiska sie zmieniają stały jest tylko messi ale chyba ostatnie skuteczne trio jakie pamietam mvp gdzie gole padały w miare równomiernie a teraz? neymar ładnie messi ładnie suarez przepaśc wiem że to dobry piłkarz i pewnie jeszcze sie odblokuje bo nie grał od poczatku sezonu tylko później przez tą karę ale coś trzeba z tym zrobic bo to nie pierwsza taka sytucja że na 3 naszych napastników tylko dwóch gra na miare swoich strzelecki możliwosci a wydawałoby sie że taki suarez ma najwieksze predyzpozycje do zdobywania goli a tu jednak nie..
a kto o tym mówi? ja tylko mówie że nawet jeżeli nie jesteśmy tacy groźni jak dawniej to i tak sie nas boją a zwłaszcza mourinho pozatym wal się na ryj bo ja te wszystkie mecze oglądałem nara :)
to że chelsea sie zmieniła to fakt popatrzcie na tych willianów hazardów oscarów ogólnie całościowo zmienili styl wiecej grają piłką aczkolwiek myśle że mourinho grając z barcą i tak by sie zamknął na swojej połowie :) i czekał na kontry nie zapomniał manity ;)
a pamiętam jak był jeszcze młodzieniaszkiem wchodzącym do składu dopiero co myślałem że to bedzie legenda naszego klubu ale szczerze mówiąc nie groźi mu to miał dwa dobre sezony ,reszta była słaba tylko liczby i wiele rozegranych spotkan zrobi z niego kogoś kto napisał historię ale stylem gry to on tego nie zrobił (porównują go do beckenbauera) bo każdy myslał że po sezonie 2009 skoro tak wymiatał a był tak młody to dalej bedzie jeszcze lepiej bo przyjdzie doświadczenie a tu dupa lata mijają a pique lepszy nie jest... :) ale to tylko moje zdanie
ja też uważam że neymar technicznie jest lepszy od messiego i potrafi to inteligentnie wykorzystywac to jak używa piłki to czasami sposoby które są bardzo innowacyjne i ja również wole piłkarzy tego typu ale...jakby wiesz tutaj już wchodzimy na pole gustu jedni wolą messiego mijającego bez zwodów kilku graczy a inni takich jak neymar którzy zwody opierają na tym co zrobią z piłką ja należe do tych drugich dlatego moim ulubionym piłkarzem jest ronaldinho
neymar ma papiery i naprawdę się stara ale messi wciąż jest w gazie i podejrzewam że bedzie jeszcze sporo czasu neymar by musiał naprawdę w każdym meczu zaliczac bramkę , asystę co jakiś czas trzasnąc jakiegoś hattricka żeby wgle dogonic messiego a przegonić to już wgle łoo
wiem że neymar jest często atakowany bez pardonu i kiedyś może to przypłacić zdrowiem ale musi do tego przywyknąc że póki będzie groźny w ataku to tak bedzie musi mieć wiecej spokoju bo często widze jak prowokuje inny ch piłkarzy zamiast poprostu odejść i robić swoje to robi kogucika lepiej żeby tego poprostu nie robił wiadomo że nie jest fajnie dostawać kosy ale messi również zna dobrze takie sytuacje a jednak zachowuje o wiele wiecej spokoju aniżeli neymar
zawsze tak jest jak grają u rywali to wszystko wygląda pięknie tylko jak przychodzą do nas to nagle zapominają jak grac ;p i grają połowe słabiej niż wszystkich do tego przyzwyczaili ;p
nieźle to ująłeś ale myśle że mało nie ma na ziemi takiego gracza do którego można porównywać efektywnością zagrań bo leo wszystkich deklasuje pozatym ja sam grałem w piłke i wiem ile błędów sie popełnia podczas meczu calkiem nieświadomie u zawodowców jest podobnie ale nie nie jest to aż tak rażące bo lepiej reagują na to a leo poprostu zmaksymalizował swoją efektywnośc minimalizując działania , geniusz !
messi ma najwiecej strat ale jednocześnie z jego gry jest najwiecej efektów goli asyst wiec to idzie ze sobą w parze tak samo jak w zawód bramkarza są wpisane pomyłki i wpuszczone gole :)
1
wygranie lm to wyczyn obrona tytułu lm to niebotyczny wyczyn bo nikomu się to nie udało jeszcze życze neymarowi jak najlepiej imyśle że może byc również jednym z najlepszych na świecie niebawem ale jak teraz patrze na liczby leo to wątpie że ktoś go dogoni pod względem efektywności :) aczkolwiek przed leo byli różni wielcy a oni ich przebił ale naprawdę myśle że sobie poczekamy aż znajdzie sie taki co przebije leo ;p
1
no z tym Lm bym nie przesadzał możliwe że wygra jeden może dwa takie tytuły ale nie bedzie ich np 5 ;p
1
szczerze niewiem jak sie dani spisuje teraz ale wiem że póki co nikogo lepszego na jego miejsce nie znajdziemy a on jeszcze może wypalic :)
1
wkońcu ktoś to powiedział bpl jest toporna śmieszy mnie jak Ci futbolowi znawcy mówią że to najlepsza liga , może pod względem widowiskowosci bo tam nie ma momentów nudy faktycznie ale to nie znaczy że poziom gry jest wysoki
0
ja się tego spodziewałem :) i myślę że podobnie może byc z suarezem :)
1
myślę że umiejetnośc podania ma równie dobrą co leo ( bez żadnej przesady) ney dysponuje wspaniałą techniką nie tylko do strzelania leo jest lepszym strzelcem ale myśle że w kwestii rozdawania piłek obaj są równie świetni neymar w reprezentacjii mnóstwo również asystuje i z gry i ze stałych fragmentów , potrafi zagrac dobrą piłę na głowe nawet w barcelonie również to pokazywał
1
a pomyślałem na początku że termin "najniebezpieczniejszy " odnosi się do piłkarza który najboleśniej fauluje jak dobrze że to nie o to chodzi :) haha
1
haha ostatnie zdanie wygrało a kolege
ps wywołałem burzę i włąśnie o to mi chodziło :D niemniej jednak to nie była tylko prowokacja serio uważam że figo nie powinien być prezydentem fify za duża władza jakieś przekręty by były na sto procent może troche rozdmuchana jest moja wypowiedz ale tylko po to żebyście ruszyli głową i wyobraźili sobie figo na tym stanowisku :)
3
śmiejecie się ze mnie a korupcja i takie akcje to całkiem powszechne zjawisko w fifie wszyscy niech sobie bedą w tych zarządach tylko nie ludzie typu figo czy ktokolwiek kto reprezentował real ciekawe czemu jakoś byłych piłkarzy barcy tam nie ma :)
4
wiecej kandydatur typu figu do tych fif i innych związków a futbol bedzie lepszy...śmiechu warte przecież oni sie wkręcają w te struktury tylko po to żeby pomagac madrytowi niech inni piłkarze realu też idą w ślady figo to niedługo real nie bedzie mógł miec żadnych kar sedziowie bedą pomagac bardziej niż pomagają bedą dostawac łatwiejsze drużyny w pucharach a jak już coś odstawią i bedą sie odwoływac do wszelkiej masci fifowskich komitetów to wszystko im bedzie odpuszczane ! jak tak dalej bedzie to real bedzie miec za kilka lat zdobedzie kolejną la decime cholera jasna...Judasz na prezydenta ...co jeszcze
1
dziwne zjawisko zauważyłem od paru lat mamy te takie tria w napadzie i nazwiska sie zmieniają stały jest tylko messi ale chyba ostatnie skuteczne trio jakie pamietam mvp gdzie gole padały w miare równomiernie a teraz? neymar ładnie messi ładnie suarez przepaśc wiem że to dobry piłkarz i pewnie jeszcze sie odblokuje bo nie grał od poczatku sezonu tylko później przez tą karę ale coś trzeba z tym zrobic bo to nie pierwsza taka sytucja że na 3 naszych napastników tylko dwóch gra na miare swoich strzelecki możliwosci a wydawałoby sie że taki suarez ma najwieksze predyzpozycje do zdobywania goli a tu jednak nie..
1
a kto o tym mówi? ja tylko mówie że nawet jeżeli nie jesteśmy tacy groźni jak dawniej to i tak sie nas boją a zwłaszcza mourinho pozatym wal się na ryj bo ja te wszystkie mecze oglądałem nara :)
1
to że chelsea sie zmieniła to fakt popatrzcie na tych willianów hazardów oscarów ogólnie całościowo zmienili styl wiecej grają piłką aczkolwiek myśle że mourinho grając z barcą i tak by sie zamknął na swojej połowie :) i czekał na kontry nie zapomniał manity ;)
1
a pamiętam jak był jeszcze młodzieniaszkiem wchodzącym do składu dopiero co myślałem że to bedzie legenda naszego klubu ale szczerze mówiąc nie groźi mu to miał dwa dobre sezony ,reszta była słaba tylko liczby i wiele rozegranych spotkan zrobi z niego kogoś kto napisał historię ale stylem gry to on tego nie zrobił (porównują go do beckenbauera) bo każdy myslał że po sezonie 2009 skoro tak wymiatał a był tak młody to dalej bedzie jeszcze lepiej bo przyjdzie doświadczenie a tu dupa lata mijają a pique lepszy nie jest... :) ale to tylko moje zdanie
1
ale demagogia a teraz hejterzy pepa bijcie mu brawo ;p
1
ja też uważam że neymar technicznie jest lepszy od messiego i potrafi to inteligentnie wykorzystywac to jak używa piłki to czasami sposoby które są bardzo innowacyjne i ja również wole piłkarzy tego typu ale...jakby wiesz tutaj już wchodzimy na pole gustu jedni wolą messiego mijającego bez zwodów kilku graczy a inni takich jak neymar którzy zwody opierają na tym co zrobią z piłką ja należe do tych drugich dlatego moim ulubionym piłkarzem jest ronaldinho
1
neymar ma papiery i naprawdę się stara ale messi wciąż jest w gazie i podejrzewam że bedzie jeszcze sporo czasu neymar by musiał naprawdę w każdym meczu zaliczac bramkę , asystę co jakiś czas trzasnąc jakiegoś hattricka żeby wgle dogonic messiego a przegonić to już wgle łoo
1
wiem że neymar jest często atakowany bez pardonu i kiedyś może to przypłacić zdrowiem ale musi do tego przywyknąc że póki będzie groźny w ataku to tak bedzie musi mieć wiecej spokoju bo często widze jak prowokuje inny ch piłkarzy zamiast poprostu odejść i robić swoje to robi kogucika lepiej żeby tego poprostu nie robił wiadomo że nie jest fajnie dostawać kosy ale messi również zna dobrze takie sytuacje a jednak zachowuje o wiele wiecej spokoju aniżeli neymar
2
zawsze tak jest jak grają u rywali to wszystko wygląda pięknie tylko jak przychodzą do nas to nagle zapominają jak grac ;p i grają połowe słabiej niż wszystkich do tego przyzwyczaili ;p
1
właśnie dlatego w hiszpanii trudniej jest grac niż na wyspach... :)
3
pokładam wielkie nadzieje w neymarze statystyki mówią same za siebie niech daje z siebie zawsze sto procent a napewno daleko zajdzie
1
hahah ale tak to jest w barcelonie z takimi graczami :)
3
szkoda ten grajek ma naprawdę talent i pasowałby do nas czuje że za kilka lat bedziemy tego żałowac
1
nieźle to ująłeś ale myśle że mało nie ma na ziemi takiego gracza do którego można porównywać efektywnością zagrań bo leo wszystkich deklasuje pozatym ja sam grałem w piłke i wiem ile błędów sie popełnia podczas meczu calkiem nieświadomie u zawodowców jest podobnie ale nie nie jest to aż tak rażące bo lepiej reagują na to a leo poprostu zmaksymalizował swoją efektywnośc minimalizując działania , geniusz !
1
w zeszlym sezonie byl na wylocie i w sumie fajnie że został mimo wszystko już nie ma co sie go pozbywać niech gra mniej ale trzeba szukać kogoś nowego
0
nawet douglas? :D
1
ta wszyscy marzą o naszych piłkarzach a jak przychodzi co do czego to dostajemy za nich grosze....
2
pogba jak dla mnie jest kozakiem
1
to jeden z tych graczy który po dwóch meczach w pierwszej drużynie już niektórzy by go wrzucali do pierwszego składu na stałe
2
messi ma najwiecej strat ale jednocześnie z jego gry jest najwiecej efektów goli asyst wiec to idzie ze sobą w parze tak samo jak w zawód bramkarza są wpisane pomyłki i wpuszczone gole :)