Ktoś powinien neymarowi powiedziec że nie powinien tak prowokowac ;p bo mało zębów mu nie wybili ;p puyol by go złapał za fraki i oduczył takich zachowan niestety juz go w składzie nie ma ;p
nie trzeba być wirtuozem piłki żeby kosztować pieniądze higuain może artystą futbolowym nie był ale napastnikiem też słabym nie jest bo jak dostanie piłe to strzeli :) i za to jest taki cenny ale fakt real potrafi robic interesy czego nie można powiedziec o nas
ale on też był piłkarzem ma do tego pewien dystans ma porównanie do tego co było kiedyś jak sie grało jak sie gra teraz i on już swoją kariere zakończył on może wychwalać leo natomiast koledzy z szatni mogą powiedzieć o nim dobre slowo ale moim zdaniem to co oni wyprawiają to kompletna przesada każda drużyna ma swoim składzie jakąś gwiazdę kogoś kto jest lepszy od reszty natomiast w barcelonie nie powinno być takiej dysproporcjii bo tak leo jest genialny z tym się zgadzamy ale jeżeli jego koledzy z szatni mówią o nim prawie jak o bogu to to jest dla mnei troche chore każdy powinien starać sie równac do niego bo przecież sport to rywalizacja chęc poprawienia sie natomiast tutaj jest sytuacja pt leo jest genialny zawsze gra dobrze a ja odpowiedzialności za grę nie biore i tak wygląda też gra barcelony messi pcha wózek z napisem Fc Barcelona ...o to mi chodzi
chodzi mi o to że idiotyzmem jest wstawianie czegoś takiego jako newsa niewiem kiedy te śmieszne facebookowo instragramowe deklaracje można traktowac poważnie...
ta ja już wole takiego który otwarcie coś skrytykuje niż ludzi którzy wiecznie liżą sie po jajach Patrz połowa składu wychwalająca messiego pod niebo :)
w naszym klubie powinno byc więcej ludzi o charaketerze i prawdziwym podejsciu jak stoiczkov on nigdy nie bał sie mówic co myśli i jak trzeba skrytykowac klub przytoczenie przykładu z montoyą bardzo trafne
problem w tym że często drużyny które grają z nami nie zostawią nam nawet tyle miejsca żebyśmy mogli oddać ten strzał z 16 bo nawet na taką odległośc sie nie zbliżymy , Barca moim zdaniem od jakiś 2 sezonów zdecydowanie za wolno gra piłką bo strata = gol więc wolą ją mieć niż nie mieć ale drużyny które stawiają te "autobusy" kompletnie sie nie obawiają że stracą bramkę i zazwyczaj te mecze wyglądają tak jak nasz pół finał z interem na camp nou walenie głową o mur dawniej barca grała piłką ale były tego wymierne efekty a po pepie zostało takie piętno że posiadanie piłki ponad wszystko i to jest złe bo dawniej barcelona potrafiła się dostosowywać elastycznie do wydarzeń na boisku a teraz tego nie potrafią taka prawda śmiejecie się z tych autobusów a barcelona wcale mądrzej nie gra...czasami jak patrze na te klepanie w poprzek to mi sie wydaje że sami nie wiedzą co chcą z tą piłką zrobić ... to podaje jeden do drugiego..
a dobra sory neymara nie policzyłem bo to duży transfer ale chciałbym zobaczyc kogoś kto by robił znacza różnice jak np dani alves kiedy do nas przyszedł w pierwszym sezonie , dzisiaj to nie do uwierzenia jak powiesz komuś że ten typ kiedyś wymiatał biegając i w obronie i w ataku asysty do messiego , magiczne asysty niezwykła aktywnośc żelazne płuca technika no naprawdę i do tego nie kosztował bardzo bardzo dużo i sporo dla nas zrobił eh przydałby sie ktoś taki na jakąkolwiek pozycje
wiedziałem że sie bedzie spisywał dobrze w arsenalu ale nie wiedziałem że aż tak :) no cóz ja go zapamiętam z tego że zawsze cięzko harował na boisku , golazo z realem i drugie golazo z atletico w ostatniej kolejce co niestety nie dało nam zwycięstwa w lidze , a szkoda :) to byłby piękny moment prawda jest taka że nie wykorzystaliśmy maksymalnie jego potencjału ale na szczęscie nie zniszczyliśmy mu też karriery mimo wszytko :) jest teraz w arsenalu i gra tak jak trzeba i mnie to osobiscie cieszy :) zawsze mu mocno kibicowałem ale czegoś mu u nas brakowało
puyol to chyba wogóle najlepszy z możliwych kapitanów w obecnym futbolu moim zdaniem...piłkarzu wielu było dobrych z opaską kapitańską ale myśle że swoją role jako kapitana wypełniał najlepiej ze wszystkich ;p
2
Ktoś powinien neymarowi powiedziec że nie powinien tak prowokowac ;p bo mało zębów mu nie wybili ;p puyol by go złapał za fraki i oduczył takich zachowan niestety juz go w składzie nie ma ;p
1
podaj ktoś link online do meczu prooszee
0
nie trzeba być wirtuozem piłki żeby kosztować pieniądze higuain może artystą futbolowym nie był ale napastnikiem też słabym nie jest bo jak dostanie piłe to strzeli :) i za to jest taki cenny ale fakt real potrafi robic interesy czego nie można powiedziec o nas
0
oj cieńko widze ten mecz ale po cichu licze że nasi sie obudzą
1
jeden mascherano zubiego nie obroni niestety :)
1
ale on też był piłkarzem ma do tego pewien dystans ma porównanie do tego co było kiedyś jak sie grało jak sie gra teraz i on już swoją kariere zakończył on może wychwalać leo natomiast koledzy z szatni mogą powiedzieć o nim dobre slowo ale moim zdaniem to co oni wyprawiają to kompletna przesada każda drużyna ma swoim składzie jakąś gwiazdę kogoś kto jest lepszy od reszty natomiast w barcelonie nie powinno być takiej dysproporcjii bo tak leo jest genialny z tym się zgadzamy ale jeżeli jego koledzy z szatni mówią o nim prawie jak o bogu to to jest dla mnei troche chore każdy powinien starać sie równac do niego bo przecież sport to rywalizacja chęc poprawienia sie natomiast tutaj jest sytuacja pt leo jest genialny zawsze gra dobrze a ja odpowiedzialności za grę nie biore i tak wygląda też gra barcelony messi pcha wózek z napisem Fc Barcelona ...o to mi chodzi
1
chodzi mi o to że idiotyzmem jest wstawianie czegoś takiego jako newsa niewiem kiedy te śmieszne facebookowo instragramowe deklaracje można traktowac poważnie...
1
ta ja już wole takiego który otwarcie coś skrytykuje niż ludzi którzy wiecznie liżą sie po jajach Patrz połowa składu wychwalająca messiego pod niebo :)
1
to nie zmienia faktu że ma racje co do tego co sie dzieje teraz w barcelonie :) a to co miał drużynach które trenował to nas nie obchodzi
1
w naszym klubie powinno byc więcej ludzi o charaketerze i prawdziwym podejsciu jak stoiczkov on nigdy nie bał sie mówic co myśli i jak trzeba skrytykowac klub przytoczenie przykładu z montoyą bardzo trafne
1
hahahha no niee śmiech myślałem że wasza redakcja nie zniży sie do tego poziomu żeby tak beznadziejną plotke wgle tu przedstawiac wstyd normalnie
0
jeszcze tylko trenera na poziomie znaleśc
1
przynajmniej zostaną prawdziwi ;p
0
hohoho chude lata nadchodzą :D
1
sociedadu absolutnie nie można lekceważyc :)
1
Carles nie Charles :)
1
w pierwszej drużynie tak , ale napewno nie barcelony :)
7
problem w tym że często drużyny które grają z nami nie zostawią nam nawet tyle miejsca żebyśmy mogli oddać ten strzał z 16 bo nawet na taką odległośc sie nie zbliżymy , Barca moim zdaniem od jakiś 2 sezonów zdecydowanie za wolno gra piłką bo strata = gol więc wolą ją mieć niż nie mieć ale drużyny które stawiają te "autobusy" kompletnie sie nie obawiają że stracą bramkę i zazwyczaj te mecze wyglądają tak jak nasz pół finał z interem na camp nou walenie głową o mur dawniej barca grała piłką ale były tego wymierne efekty a po pepie zostało takie piętno że posiadanie piłki ponad wszystko i to jest złe bo dawniej barcelona potrafiła się dostosowywać elastycznie do wydarzeń na boisku a teraz tego nie potrafią taka prawda śmiejecie się z tych autobusów a barcelona wcale mądrzej nie gra...czasami jak patrze na te klepanie w poprzek to mi sie wydaje że sami nie wiedzą co chcą z tą piłką zrobić ... to podaje jeden do drugiego..
1
odkrywcze :D nie ma co ale przynajmniej ma racje ;p
3
dla mnie ten człowiek to był kapitan wśród kapitanów
1
dobrze napisane propsy :)
1
byłby kimś lepszym :)
1
ta jest oceniony za to co było w 2010 chyba ;) bo napewno nie za grę w tym roku
1
z taką grą andres jak ostatnio prezentowałeś to zasługujesz tylko na brak tytułów a swoją drogą puchar gampera sie nie liczy ;p
2
a dobra sory neymara nie policzyłem bo to duży transfer ale chciałbym zobaczyc kogoś kto by robił znacza różnice jak np dani alves kiedy do nas przyszedł w pierwszym sezonie , dzisiaj to nie do uwierzenia jak powiesz komuś że ten typ kiedyś wymiatał biegając i w obronie i w ataku asysty do messiego , magiczne asysty niezwykła aktywnośc żelazne płuca technika no naprawdę i do tego nie kosztował bardzo bardzo dużo i sporo dla nas zrobił eh przydałby sie ktoś taki na jakąkolwiek pozycje
2
jak dla mnie to od 3 sezonów nie dokonujemy wzmocnien kupujemy piłkarzy ale żaden nic nie zmienia tak naprawdę ;)
1
podejrzewam że jeśli alves z montoyą odejdą to ktoś zostanie przemianowany na skrzydło tylko kto ;p
1
a szkoda bo i tak większego pożytku z niego nie ma ps tęsknie za yayą :(
7
wiedziałem że sie bedzie spisywał dobrze w arsenalu ale nie wiedziałem że aż tak :) no cóz ja go zapamiętam z tego że zawsze cięzko harował na boisku , golazo z realem i drugie golazo z atletico w ostatniej kolejce co niestety nie dało nam zwycięstwa w lidze , a szkoda :) to byłby piękny moment prawda jest taka że nie wykorzystaliśmy maksymalnie jego potencjału ale na szczęscie nie zniszczyliśmy mu też karriery mimo wszytko :) jest teraz w arsenalu i gra tak jak trzeba i mnie to osobiscie cieszy :) zawsze mu mocno kibicowałem ale czegoś mu u nas brakowało
1
puyol to chyba wogóle najlepszy z możliwych kapitanów w obecnym futbolu moim zdaniem...piłkarzu wielu było dobrych z opaską kapitańską ale myśle że swoją role jako kapitana wypełniał najlepiej ze wszystkich ;p