1

to chyba nic dziwnego że tyle stoją mamy 4 krotnego laureata złotej piłki wicemistrza świata brazylijczyka który idzie w jego ślady i jest prawie najlepszym strzelcem w historii reprezentacjii brazylii ( a rekord spokojnie pobije) i urugwajczyka który zalicza sukcesywnie progres piłkarski co w ostatnim sezonie uczyniło go crackiem swiatowego formatu i wszyscy są w gazie wiec nic dziwnego że są tyle wyceniani

1

chyba jedyny zawodnik który w barcelonie może tak powiedzieć z czystym sumieniem uwielbiam te jego boiskową zadziornośc dużo takiego "szarpania" walki nie nie chodzi o te stereotypowe gryźienie on naprawdę jest bardzo waleczny czy nawet jak biegnie to widać po nim że wkłada w to 100 % siebie gdybyśmy mieli ludzi grających z takim zaangażowaniem to byśmy byli o połowe lepsi

1

o rany późno było pisze jak czuje a potem wychodzi :D

2

ameryki nie odkryto tym artykułem ale fajnie że grał u nas i w naszym klubie również zapisał sie złotymi pogłoskami może nie jest legendą jak u nas w arsenalu ale myśle że spokojnie może sie stawiac go obok najlepszych którzy u nas grali

1

chciałeś powiedzieć - nie mamy zamiaru niczego wygrać

1

średnio mnie obchodzą takie klasyfikacje piszczie jak bedą dwoma najczęsciej strzelającymi piłkarzami..

1

no jak jakie audi jak zawsze bo to nasz sponsor ;]

1

mina ronaldo na zdjeciu w środku nie tęga :) ale mimo wszystko uważam że to ronaldo wygra lige mistrzów jednak sezon strzelecki miał niesamowity podbił to w tym roku wiec to powinno wystarczyc a długodustansowy rekord messiego nie bedzie miał znaczenia na ten rok

3

chyba najlepiej by było żeby odebrał nagrodę poprostu na camp nou :)

2

messi tak niebotycznie podnosił poprzeczke wobec samego siebie że i my zaczeliśmy narzucac na niego taki ciężar ale pod żadnym pozorem nie powiedziałbym żeby go sprzedac "bo dobre pieniądze za niego można dostac" radośc ze zdobywanych goli i tytułów nie zmierzy sie pieniędzmi oraz mało tego Messi jest przecież katalonskim weteranem jest w barcelonie od 12 roku życia jeśli sie nie myle i przeszedł naprawdę długą droge żeby byc tam gdzie jest myśle że przez całą historie naszego klubu nie było lepszego gracza !

6

don - skarbnica wiedzy o sporcie jakże cenny użytkownik niewielu tutaj takich !

3

ha ha luisie chyba pycha CI rozum odjeła apoel to nie jest przeciwnik na miare barcy jak tak zagramy z chelsea to wtedy powiem że mogą sie nas obawiać a narazie jesteśmy drużyną dobrą ale wciąz za bardzo polegamy na messim

1

grają gorzej? oho to ciekawe bo w lidze wciąz totalnie dominują a zdarzają im sie pojedyncze słabsze mecze ale większosc meczy rozbijają rywali po 6 zero jak nie wiecej...i to w takim stylu...chyba oglądamy dwie różne drużyny

0

barca sobie poradzi bez messiego wbrew temu co niektórzy sądzą , gdyby miał odejsc teraz , to owszem to była by dla nas ogromna strata niemniej jednak myśle że to nie nastąpi wcześniej niz przed koncem kariery leo gdy juz wszystkie sprawy u nas bedzie miał załatwione do tego czasu nasza drużyna bedzie wygladac całkiem inaczej piłkarze mijają klub trwa dalej

3

bzdura ! wystarczy spojrzec sobie jak grała barca w 2008 a jak w 2009 roku jest totalna przepaśc między tymi dwiema drużynami choc mogłoby sie wydawac że guardiola przyszedł na gotowe , jasne nie budował drużyny od zera nie sprowadzał każdego jednego zawodnika ale poprostu nie musiał ale musiał zrobic coś o wiele trudniejszego tchnąc w tą drużynę ducha , wpoic filozofie i umiec ją wprowadzic w życie i zrobił to o czym mi przez lata oglądania Barcy się tylko marzyło , totalna dominacja zamykanie rywala w swoim polu karnym szybka gra z pierwszej piłki nieustanny pressing po stracie piłki i takich niansów jest oczywiście więcej pamiętam 2 lata , bez pucharu gdy ronaldinho był cieniem samego siebie a jedynym zawodnikiem rokującym nadzieje w klubie był właśnie messi,,,klub postawił na niego i na pepa a to co robi w bayernie? że niby na gotowe? piłkarze sami nie grają ja widze pewną różnice miedzy bayernem pepa a jego poprzednika , mianowicie , lepiej grają piłką co w połaczeniu z doskonałą obroną i siłą daje idealny mechanizm manchester united też ma świetnych piłkarzy na papierze , a jakoś nie spisują sie tak fenomenalnie jakby sie oczekiwało wiec dajmy spokój z gadaniem że pep to cwaniak który nic nie osiągnął i tylko wie gdzie sie pojawic...

3

też bym tego chciał to by była piękna karta w historii naszego klubu

1

spokojnie nie miec sobie z tym poradzi , ktoś musiał byc jest mniej doświadczony a wiadomo jak doświadczenie jest ważne w tym fachu jest młody i to jest czas żeby poprawiał swoje umiejętności myśle że bedą z niego ludzie

1

racja powinienem napisać "krycie" bo go nie było

1

no brawo kolejna genialna skucha zarządu zapłaciliśmy za kogoś kto nawet nigdy w naszym klubie nie zagra to jest śmieszne to już włączmy puyola do składu z powrotem bo na belga to nie ma co liczyc nie rozumiem jak zawodowy piłkarz może co chwila łapac kontuzje to jest chore dla mnie

2

krycie pique przy bramce dla sevilli bylo kuriozalne

1

wie ktoś który to był hattrik leo w karierze?

1

a ja sie z nim z kolei zgadzam trzeba być krytycznym wobec Barcy i fakt jest taki że jedynym pustym frazesem jaki ostatnio wybrzmiewa na camp nou jest mes que un club i tyle...

0

a ty co myślisz że kontuzje to on łapie specjalnie tak ? :)

0

no nie wieerze że do tego doszło

2

ale na szczescie nie gra , pozatym sądze że messi napewno w arsenalu by sie tak nie rozwinął

1

ja też uwielbiam R10 bo dzieki niemu zakochałem sie w tym sporcie i w naszej Barcy ale obiektywnie rzecz biorąc obejrzyjcie sobie jak grał messi w tym meczu a jak r10 :) to zrozumiecie że Z GRY MIAŁ WIECEJ gdyby ronnie nie strzelił tych dwóch goli nikt by nie mówił że mecz w jego wykonaniu był fenomenalny mówie o sytuacjii gdyby nie było tych goli :)

1

na obniżke formy ronniego wpłyneło dużo wiecej innych czynników ale już sie przyjął stereotyp że brazylijczyk = balangi i przez to sie "stoczył" ja osobiscie sie z nim nie zgadzam i to było dużo bardziej złożone wszyscy pewnie se teraz myślą " gdyby sie prowadził jak messi"ale taki messi jest jeden i tylko on tak fantastyczną forme potrafi utrzymywać przez tak długi czas , noi ronaldo a poza nimi? ronaldinho był poprostu kolejnym z geniuszy któych chciałoby sie oglądac wiecznie ale niestety nie dane było mu grać na tych najwyższych obrotach zawsze , ale techniki i inteligencjii nie można mu odmówic do teraz

1

messi w tamtym meczu już wtedy przyćmił ronaldinho jeśli chodzi o grę tyle że brazylijczyk udokumentował to bramką co messiemu również raz sie udało ale sedzia dopatrzył się spalonego

2

Król Futbolu , nie strzelał najwiecej ani nie miał najwiecej asyst a i tak zrewolucjonizował futbol

1

nie ździwie sie jak nam utrze nosa i strzeli ze dwa gole w pięknym stylu szczerze mówiąc chciałbym takiego scenariusza :) tak na przekór tym którzy go nie widzą w barcelonie ten chłopak to petarda a podawac bedzie tak czy siak bo taka jest rola najlepszych wiec o to tak bym sie nie martwił bo co niektózy mówią że jeździec bez głowy ja w nim widze odwage przebojosc i wiare w siebie , coś czego barcelonie ostatnio brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?