1

miejmy nadzieje panie jorge messi

1

obyś miałrację , choc szczerze wątpie ale 2 gole realu przekreślą rekord naszego portero o tym pisałem

1

spokojnie neymar właśnie po to przyszedł do barcy żeby pokazac że strzelanie goli europejskim drużynom też nie jest straszne

1

spokojnie zapomnijcie o rekordzie real napewno strzeli przynajmniej dwa gole w nadchodzacym meczu

2

szczerze z całym szacunkiem dla naszego kapitana ale śmieszy mnei taka gadka pewnie że to nie przypadek ale rownież chyba zapomnial o meczu z psg :) pozatym z całym szacunkiem ALE Z KIM MY SIE DOTĄD MIERZYLIŚMY nie ździwie sie jak dostaniemy w dupe w meczu z realem i ta pewność xaviera sie skonczy niewiem odkiedy jest w nim takie głupie przekonanie że barcelonie sie należą zwycięstwa zwłaszcza gdy sobie ich wywalczy bramkami...

1

mam nadzieje że wciąż czekamy by zobaczyc najlepszą wersje messiego :)

1

relacja Barcelony i Messiego to relacja idealna my daliśmy mu lepsze życie i sposobnośc a on tony radości goli trofea i dume że wychowaliśmy prawdopodobnie najlepszego piłkarza w historii...

1

a z róznicami brazylii i barcelony też bym tak nie przesadzał jeśli chodzi o europejskie drużyny barcelona jest najbardziej "brazylijska" :) najbardziej przyjazna brazylijczykom wiadomo że taktycznie jest inaczej bo i piłkarze są rózni i praca w klubie i reprezentacjii działa inaczej ale...zamysł myśle że jest podobny grac do przodu i grac pięknie tak filozoficznie troche powiem nie wkręcając sie dokładniej w nianse bo bym musiał cały artykuł napisac :)

1

facet czep się tramwaja okej? to że united teraz gra poniżej oczekiwan nie sprawi że nie jest światową marką i że jeszcze nie wrócą do odpowiedniego dla siebie poziomu :) ja ich szanuje ale fakt faktem że coś nie gra w ich drużynie tak jak powinno ale to samo można powiedziec o barcelonie (mimo wszystko) moim skromnym zdaniem

1

myśle że to raczej niemożliwe żeby wszyscy trzej tak odpalili ze skutecznością bo zawsze ktoś na kogoś musi pracowac... aczkolwiek i neymar i messi są wstanie zagrac ładną piłe ale czy można to samo powiedziec o suarezie? chyba nie

1

fajnie że strzelił 4 gole ale pobudka to tylko japonia nie manchester united nie bayern nie holandia , nie niemcy xd ale fajne i to ponieważ jeśli zrobił to raz z takim rywalem to może i z trydniejszymi kiedyś mu sie uda bo co by nie gadac gole zawsze uskrzydlają

1

no konkurencja byla mocna sami wyśmienici pilkarze ale najwyraźniej andres wygrał najbardziej osobowością te nagrodę :)

1

kolego chyba z całym szacunkiem za wysoko sie cenisz , 4 lata temu mógłbyś tyle wołać ale teraz?

3

sytuacja o której wspomniał sędzia jest kuriozalna i faktycznie tak nie powinno być jednakże takie rzeczy można by robic przed albo po meczu , nikt nie mówił że w trakcie z tego co pamietał piłkarze prezentują swoje nagrody przed meczami a myśle że wyczyn messiego jest godny odnotowania i hołdu nie codziennie bije sie taki rekord

0

no i co z tego?

1

Leo a po co mówić takie truizmy jeśli byś wykorzystał , ale nie wykorzystałeś ;p

1

myśle że suarez jest takim crackiem że sie porozumieją na boisku bez problemu :) nie będzie czegoś w stylu że "ciężko okiełznać ich charaktery" więc mamy kolejne wielkie trio !

1

mam nadzieje że neymar żartował :) ale widac że darzy go ogromnym szacunkiem :)

1

jak to za co? za zasługi :) aj jak ja lubie jak na siłe sie wpycha do składu takich weteranów ;] żeby tylko nazwisko sie zgadzało ;]

2

Cristiano Ronaldo jest maszyną , co do tego nie ma wątpliwości podporządkował najmniejsze aspekty swojego życia żeby stac sie takim archetypem piłkarza idealnego niemniej jednak idealny aż tak do końca nie jest bo o ile piłkarskich umiejetnosci mu nie można odmówic tak jego psychika czasami ...sprawia że odechciewa mi sie go oglądac z jednej strony jest upór charakter i hart ducha a z drugiej takie przeświadczenie że "mi sie coś należy" no i drugi zarzut jest taki że nie wykorzystuje do końca swoich możliwości messi który nie ma aż takich genialnych warunków aż tak potężnego strzału zdecydowanie wiecej wyciąga z gry niż cristiano nie mniej jednak jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii już teraz podobnie jak i messi i ronaldo również jest dla mnie wzorem zdecydowanie za tą jego prace nad sobą bo jak sie cofniecie pare lat wstecz , to nie zawsze tak ten facet wyglądał :) on wykorzystuje 200 % możliwosci swojego ciała :)

1

ciekawe jak wygląda taka relacja xaviego z kimś kto kiedyś był również piłkarzem w tej samej drużynie ( bo przecież xavi pamieta takie czasy ) oczywiscie wiadomo że luis jest starszy ale...dzieliłeś z kimś szatnie a teraz on jest twoim trenerem a wiec i szefem zarazem ...hmm ciekawe ;]

1

wię ktoś skąd te słowa? z jakiegoś filmu albo coś?

1

bardzo chciałem się przekonac co do jego klasy bo wydaje mi się że w normalnej dyspozycjii mógłby byc naszym NAJLEPSZYM ( tak nie boje się tego napisac) NAJLEPSZYM OBROŃCĄ (mówiąc najlepszym mam na myśli najrówniej grającym) bo najlepsze warunki i potencjał ma bez wątpienia pique

2

co nie zmienia faktu że iker jest teraz beznadziejnie słaby :)

1

oświece Cię , dna barcy to mit a suarez jest w topowej formie i myśle że skoro w zeszłym sezonie wymiatał i jeszcze musiał byc gotowy na mundial (wiec nie miał kiedy zapomniec jak sie gra w piłke) myśle że przerwa mu nie zaszkodziła na tyle znacząco żeby aż tak bardzo obniżył loty ;) bedzie dobrze ;) suarez jest świetnym transferem kupiliśmy go w najlepszym momencie

1

chyba żebyśmy zatęsknili za alexisem xD

1

myślę że prędzej gul im wyskoczy i spalą się ze wstydu niż dopuszczą do celebracjii messiego na Santiago Bernabeu ;p

2

sam jesteś ogórek to że teraz brazylijska piłka nie ma podejscia do europejskiej nie znaczy że było tak zawsze bo skąs ta sława pelego sie wzieła bo to jego OGÓRKOWY SANTOS przyjeźdzał do europejskich potęg i nagle je rozjedzał w pięknym stylu dowiedz się coś na ten temat a potem obrażaj legende pele potrafił wszysttko zrobic i może za jego czasów piłka nie była tak zaawansowana jak teraz i nie była w takim tempie ale to nie znaczy że trzeba mu ujmowac na każdym kroku...

3

może skupmy się na grze brazylijczyka a nie na jego przebojach z transferem

1

a ja pisze szybciej komentarz niż pomyśle dopiero po czasie zczaiłem twoje intencje xD ale już nie dało sie cofnąc komentarza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?