to prawda :) ja też nie rozumiem czemu typowi kosiarze w stylu " zakladam podwójne ochraniacze i wchodze na boisko tylko po to żeby komuś połamać nogi" mogą grać i robić to dalej :) ale to że on ugryzł kogoś - za co nawet sam piłkarz ugryziony nie ma specjalnie żalu to nie , te federacje zawsze mieszają się nie w te sprawy co powinny...
i ma racje , dobrze że nie boi sie tego powiedziec to świadczy w pewnym stopniu też o charakterze nie lubie jak zawodnicy na wejsciu mówią " tak tak jestem w barcelonie kolegów będe całował po rękach sa najlepsi bla bla" niech wniesie coś dobrego solidnego i sie pokaże z dobrej strony bo po to przyszedł a nie żeby odstawiac asekuranctwo powodzenia verma !
mysle że do nas trafi , i wtedy bedziemy mieli konkurencyjny skład , dużo silniejszy fizycznie niż zwykle a to zawsze sprawi że bedzie nam łatwiej z typowo siłowo grającymi drużynami
nieździwiłbym się :D mam nadzieje że enrique nie bedzie miał sentymentów z wychowankami pozatym napewno bartrze nie można zapomniec poprzedniego sezonu gdy w pewnym momencie był wręcz ostoją drużyny i wzorem dla starszych kolegów :) co było dobre ale z drugiej strony alarmujące dla pique ciesze sie że mamy vermalena i rudego zawsze bedzie rywalizacja
bez kitu , ja zawsze jak widziałem rożny np dla realu myślałem mówie oo już real ma połowe bramki a wiadomo ze oni mieli od cholery tych rożnych zawsze w meczach z nami...i wkoncu wpadały...w sumie to jedna z ich najskuteczniejszych broni
każdy piłkarz który przychodzi do nas mówi o naszej drużynie jako "najelpszych piłkarzach" to zwykła kurtuazja czy serio tak sądzą? bo w sumie już nie jestesmy na takim topie jak np w 2010
ja też sie ciesze że sie szatnia przewietrzyła bo to zawsze daje potem wiatr w żagle , uwielbiam nowych zawodników nawet jeśli mnie nie przekonują to zawsze jest szansa że pozytywnie "wystrzelą" i na to licze w tym sezonie bo zaszły duże zmiany mam nadzieje że barcelonska piłka odzyska świerzośc i błysk
a ty co alfanazist? nie dałoby sie przeczytac? a ja jakoś moge wyobraź sobie... ogarnijcie się z tym jestem beznadziejny z interpunkcjii ale ludzie błagam was jest jeszcze treśc...czy te wasze przecinki są tak naprawdę ważne? to tylko komentarz w internecie który przepadnie jak będe pisał jakieś pismo do urzędu to sie przyłoże a takie rzeczy mam w dupie wybacz :)
mam nadzieje że ten sezon bedzie lepszy dla neymara duża odpowiedzialnośc na nim troche mu charakteru brakuje mam nadzieje że mniej tej radości bedzie a wiecej determinacjii i to napewno przełoży się na lepszą grę bo narazie to jeszcze z niego taki chłopaczek ronaldinho był wesołkiem ale on dawał wymierne korzyści drużynie i naprawdę był liderem i tego też sie wymaga od neymara , wiadomo że jest oczywiscie messi ale to nie zmienia faktu że od brazylijczyka wymaga sie czegoś wiecej niż bycie giermkiem messiego
Song , hleb nie byli dobrymi zakupami fabregas też średnio nam wyszedł bo już po 3 latach nas opuscił ale henry gio i overmars spoko generalnie uważam że przepłacamy za ich piłkarzy no ale rynek i tak stoi na głowie , chciałbym żebyśmy wiecej zarabiali na transferach bo dużo wydajemy a zazwyczaj piłkarze odchodza albo za grosze albo za darmo
jeśli bedzie grał na dp to sie ciesze bo tam sie sprawdza o niebo lepiej i od początku u nas powinien tam grac ale pep sie uparł na robienie z zawodników uniwersalnych i rozkazywanie im grac na pozycjach do których sie nie nadają , swego czasu trzeba było tak robic ale z czasem to sie stało normalnoscią w barcelonie
1
na cholere go oddaliśmy..przecież on powinien grac u nas...
3
obejrzę tylko dlatego że uwielbiam messiego :)
1
hahah to prawda ;D ! zbyt minimalistyczna ;D
2
świetna rzecz :) podoba mi się ten s ystem
1
ten sezon niech jeszcze gra i niech odejdzie w następnym chyba że odzyska forme z 2009 roku :D
6
jakoś nie dociera do mnie że suarez gra już u nas xd
1
to prawda :) ja też nie rozumiem czemu typowi kosiarze w stylu " zakladam podwójne ochraniacze i wchodze na boisko tylko po to żeby komuś połamać nogi" mogą grać i robić to dalej :) ale to że on ugryzł kogoś - za co nawet sam piłkarz ugryziony nie ma specjalnie żalu to nie , te federacje zawsze mieszają się nie w te sprawy co powinny...
0
i ma racje , dobrze że nie boi sie tego powiedziec to świadczy w pewnym stopniu też o charakterze nie lubie jak zawodnicy na wejsciu mówią " tak tak jestem w barcelonie kolegów będe całował po rękach sa najlepsi bla bla" niech wniesie coś dobrego solidnego i sie pokaże z dobrej strony bo po to przyszedł a nie żeby odstawiac asekuranctwo powodzenia verma !
3
szczerze mówiąc , popsuliśmy mu kariere
0
pięknie to opisałeś ja również tak widze te okienko :) to powinien byc dobry sezon
1
myślę że jeszcze uprą się na tego cuardado , ale w zamian drużyna bedzie musiała wygrac lige i lm tak sądze ;p
0
mysle że do nas trafi , i wtedy bedziemy mieli konkurencyjny skład , dużo silniejszy fizycznie niż zwykle a to zawsze sprawi że bedzie nam łatwiej z typowo siłowo grającymi drużynami
0
nieździwiłbym się :D mam nadzieje że enrique nie bedzie miał sentymentów z wychowankami pozatym napewno bartrze nie można zapomniec poprzedniego sezonu gdy w pewnym momencie był wręcz ostoją drużyny i wzorem dla starszych kolegów :) co było dobre ale z drugiej strony alarmujące dla pique ciesze sie że mamy vermalena i rudego zawsze bedzie rywalizacja
0
bez kitu , ja zawsze jak widziałem rożny np dla realu myślałem mówie oo już real ma połowe bramki a wiadomo ze oni mieli od cholery tych rożnych zawsze w meczach z nami...i wkoncu wpadały...w sumie to jedna z ich najskuteczniejszych broni
2
każdy piłkarz który przychodzi do nas mówi o naszej drużynie jako "najelpszych piłkarzach" to zwykła kurtuazja czy serio tak sądzą? bo w sumie już nie jestesmy na takim topie jak np w 2010
0
ja też sie ciesze że sie szatnia przewietrzyła bo to zawsze daje potem wiatr w żagle , uwielbiam nowych zawodników nawet jeśli mnie nie przekonują to zawsze jest szansa że pozytywnie "wystrzelą" i na to licze w tym sezonie bo zaszły duże zmiany mam nadzieje że barcelonska piłka odzyska świerzośc i błysk
2
a ty co alfanazist? nie dałoby sie przeczytac? a ja jakoś moge wyobraź sobie... ogarnijcie się z tym jestem beznadziejny z interpunkcjii ale ludzie błagam was jest jeszcze treśc...czy te wasze przecinki są tak naprawdę ważne? to tylko komentarz w internecie który przepadnie jak będe pisał jakieś pismo do urzędu to sie przyłoże a takie rzeczy mam w dupie wybacz :)
1
mam nadzieje że ten sezon bedzie lepszy dla neymara duża odpowiedzialnośc na nim troche mu charakteru brakuje mam nadzieje że mniej tej radości bedzie a wiecej determinacjii i to napewno przełoży się na lepszą grę bo narazie to jeszcze z niego taki chłopaczek ronaldinho był wesołkiem ale on dawał wymierne korzyści drużynie i naprawdę był liderem i tego też sie wymaga od neymara , wiadomo że jest oczywiscie messi ale to nie zmienia faktu że od brazylijczyka wymaga sie czegoś wiecej niż bycie giermkiem messiego
2
Song , hleb nie byli dobrymi zakupami fabregas też średnio nam wyszedł bo już po 3 latach nas opuscił ale henry gio i overmars spoko generalnie uważam że przepłacamy za ich piłkarzy no ale rynek i tak stoi na głowie , chciałbym żebyśmy wiecej zarabiali na transferach bo dużo wydajemy a zazwyczaj piłkarze odchodza albo za grosze albo za darmo
1
zasluguje jak mało kto
0
ostatnio pisałem że arsenal robi na nas grubą kase...
1
kapitańska drużyna ! :D
4
dajcie znac jak zagrają dla wojny
1
dawniej był można było go widac w każdej częsci z boiska , tak biegał szatan ale to już przeszłośc niestety
1
arsenal grubą kase na nas robi...
1
hahah
0
hahahahahahaha pięknie napisane :D
1
bardzo dobra wiadomośc !
1
jeśli bedzie grał na dp to sie ciesze bo tam sie sprawdza o niebo lepiej i od początku u nas powinien tam grac ale pep sie uparł na robienie z zawodników uniwersalnych i rozkazywanie im grac na pozycjach do których sie nie nadają , swego czasu trzeba było tak robic ale z czasem to sie stało normalnoscią w barcelonie
1
myślę że bedzie najlepszym obroncą , razem z mascherano