mało tego messi nie notował wielu strat , celnie podawał , dokładnie , zawsze był groźny i aktywny a jedyny argument jacy laicy mają do zarzucenia to to że nie angażował się w obronę co również ma swoje uzasadnienie , proste on miał mieć siły na atak , poprostu jestem pewny że trener wręcz zakazał mu wracania sie i szarpania w obronie bo zwyczajnie potem człowiek w kluczowych akcjach nie ma potem siły a wiadomo messi schweinstaingerem który biega 14 km na mecz nie jest wiec musiał się oszczędzać żeby mieć gaz w nogach gdy tworzyło sie miejsce do kontr co ułatwiało stworzenie sytuacjii pod bramkowych sam kiedyś trenowałem piłke i też był taki moment że trener zakazał mi głupiego biegania po całym boisku , mialem sie trzymac w pewnym określonym sektorze i wykonywać swoje zadania a nie biegać jak wariat , nie na tym to polega , trzeba biegać ale biegać mądrze a jak amatorzy nie kumają kunsztu messiego no to żal mi tylko że nie wiedzą jakim on jest świetnym piłkarzem
ale ludzie co ten mathieu potrafi , jeszcze zobaczycie że nie bedzie z niego wielkiego pożytku na interesach sie nie znam ale na sporcie już tak i sporotowo to on u nas nie wypali , jestem więcej jak pewny...i tylko to sie liczy...
nie no chyba dostałem bana tak dokładnie za to ze przeklinałem na niego no ale za każdym razem kiedy on sie odzywa na temat barcy to budzi właśnie takie emocje ;p
o jezu nie utopmy się w swoich honorach i wyróżnieniach , barcelono cenie klasę każdego naszego gracza ale już nie jesteśmy na TOPIE teraz trzeba spokorniec i mocno zacząc nad sobą pracowac by znowu wrócic na szczyt ! a nie ciągle tylko słodzic sobie w kółko że Messi to najlepszy piłkarz świata iniesta to najlepszy rozgrywając a nasza szkółka to kopalnia diamentów...ludzie...
skoro dzieją się takie rzeczy to znaczy że naprawdę to był zły wybór ja rozumiem że to nie kibice robią transfery ale klub jest dla kibiców prawda :)? wiec skoro ten transfer wywołuje takie zachowania to znaczy że zarząd popełnia błąd
przecież wiem :) dla nas jest judaszem pewnie zagra jedną połowe u nas a drugą w realu :) hahahha kiedyś na naszej stronie dostałem bana za hejta na figo xD do dziś tego nie rozumiem
ja osobiście ogólnie tępie anglików za ich głupie czasem zachowania - za bicie brawa jak ktoś bez sensu wywali piłke w trybuny ( jak nie ma zagrożenia) przykładowo irytuje mnie to że oni mają SWÓJ SPOSÓB GRY W PIŁKE i tam każda jedna drużyna od najniższych miasteczek po największe kluby grają tym samym stylem no ale cóż to jest Anglia denerwuje mnie młociarstwo tej ligi i ilośc technicznych rzemieślników która tam gra ale jedno za co im MUSZE oddac szacunek to to że tam naprawdę jest walka od pierwszej do ostatniej sekundy i to w każdej drużynie , bardzo bym chciał żeby w barcelonie też tak było ładnie porównałeś to do bale'a mam podobne odczucia i według mnei mascherano jak przyszedł do nas zmiękczył sie troche i jak na wyspach był twardy i kosił równo z trawą wjeżdzał bez pardonu tak że aż miło było patrzeć na jego twardą grę - tak u nas ja tego nie widze zaczął starac sie grać czysciej - co nie wychodzi a my przez to tracimy potem gole...no ale cóż
mou jak zwykle arogancki a jeżeli fabregas faktycznie sie tak zachował to brak szacunku tak dla nas jak i dla arsenalu ale ostatni ostatni akapit prawdziwy
nie chodziło mi o złotą piłke bo ta byla zasłużona tylko o to ze krytyka wobec messiego jest niesprawiedliwa kompletnie wyolbrzymiona , wiele gwiazd sie nie popisało na tym turnieju a mogą spać spokojne a Messi ma wicemistrzostwo świata i dlatego ma sie wstydzić? (a niewiele brakło by wygrali)
"świat wie ze jest najlepszy" pytam czemu na Ronaldo który przegrał ten mundial jeszcze gorzej niż messi nie został tknięty a na messim wiesza sie psy...nie wydaje mi sie żeby Cristiano byl innej klasy niż Leo...
a najlepsze jest to że obecnie " najlepszy piłkarz świata" czytaj zdobywca złotej piłki Cristiano Ronaldo kompletnie nic nie osiągnął na tym mundialu ( nawet indywidualnie) cała krytyka obeszła sie bez echa nikt o nim nawet nie wspomnial a wszystko poszlo na messiego...a podobno to trener odpowiada za to... :)
3
mało tego messi nie notował wielu strat , celnie podawał , dokładnie , zawsze był groźny i aktywny a jedyny argument jacy laicy mają do zarzucenia to to że nie angażował się w obronę co również ma swoje uzasadnienie , proste on miał mieć siły na atak , poprostu jestem pewny że trener wręcz zakazał mu wracania sie i szarpania w obronie bo zwyczajnie potem człowiek w kluczowych akcjach nie ma potem siły a wiadomo messi schweinstaingerem który biega 14 km na mecz nie jest wiec musiał się oszczędzać żeby mieć gaz w nogach gdy tworzyło sie miejsce do kontr co ułatwiało stworzenie sytuacjii pod bramkowych sam kiedyś trenowałem piłke i też był taki moment że trener zakazał mi głupiego biegania po całym boisku , mialem sie trzymac w pewnym określonym sektorze i wykonywać swoje zadania a nie biegać jak wariat , nie na tym to polega , trzeba biegać ale biegać mądrze a jak amatorzy nie kumają kunsztu messiego no to żal mi tylko że nie wiedzą jakim on jest świetnym piłkarzem
1
uwielbiam takie momenty w tym sporcie :)szkoda tylko że nie było ronaldinho :(
1
przydałby sie nam bez dwóćh zdan z takiego transferu byłbym zadowolony
1
xavi nie może grac w kazdym meczu tylko w w coważniejszych i to też nie zawsze
0
według mnie to chcą na nim biznes zrobic i tyle ;] messi sportowo wciąz jest świetnym zawodnikiem , ale drużyna sie musi lepiej spisywac
0
ale ludzie co ten mathieu potrafi , jeszcze zobaczycie że nie bedzie z niego wielkiego pożytku na interesach sie nie znam ale na sporcie już tak i sporotowo to on u nas nie wypali , jestem więcej jak pewny...i tylko to sie liczy...
1
nie no chyba dostałem bana tak dokładnie za to ze przeklinałem na niego no ale za każdym razem kiedy on sie odzywa na temat barcy to budzi właśnie takie emocje ;p
2
o jezu nie utopmy się w swoich honorach i wyróżnieniach , barcelono cenie klasę każdego naszego gracza ale już nie jesteśmy na TOPIE teraz trzeba spokorniec i mocno zacząc nad sobą pracowac by znowu wrócic na szczyt ! a nie ciągle tylko słodzic sobie w kółko że Messi to najlepszy piłkarz świata iniesta to najlepszy rozgrywając a nasza szkółka to kopalnia diamentów...ludzie...
3
płuca i serce - ale i jakośc :) i gole :) często gęsto :)
2
same dobre wspomnienia związane z sezonem 2006 - wtedy barca miała swój styl który był jednocześnie konkurencyjny
1
skoro dzieją się takie rzeczy to znaczy że naprawdę to był zły wybór ja rozumiem że to nie kibice robią transfery ale klub jest dla kibiców prawda :)? wiec skoro ten transfer wywołuje takie zachowania to znaczy że zarząd popełnia błąd
0
przecież wiem :) dla nas jest judaszem pewnie zagra jedną połowe u nas a drugą w realu :) hahahha kiedyś na naszej stronie dostałem bana za hejta na figo xD do dziś tego nie rozumiem
0
a on jest legendą kogo barcy czy realu bo już niewiem? hahahh
0
mógłby ale w barcelonie panuje chora hierarchia dlatego nie bedzie ;p
0
ale barta jest 9 lat młodszy i ma przed sobą przyszłośc a francuz to już równia pochyła
1
a podobno zarząd jest ogarnięty ;]
0
przynajmniej jest wysoki ;p
0
ja osobiście ogólnie tępie anglików za ich głupie czasem zachowania - za bicie brawa jak ktoś bez sensu wywali piłke w trybuny ( jak nie ma zagrożenia) przykładowo irytuje mnie to że oni mają SWÓJ SPOSÓB GRY W PIŁKE i tam każda jedna drużyna od najniższych miasteczek po największe kluby grają tym samym stylem no ale cóż to jest Anglia denerwuje mnie młociarstwo tej ligi i ilośc technicznych rzemieślników która tam gra ale jedno za co im MUSZE oddac szacunek to to że tam naprawdę jest walka od pierwszej do ostatniej sekundy i to w każdej drużynie , bardzo bym chciał żeby w barcelonie też tak było ładnie porównałeś to do bale'a mam podobne odczucia i według mnei mascherano jak przyszedł do nas zmiękczył sie troche i jak na wyspach był twardy i kosił równo z trawą wjeżdzał bez pardonu tak że aż miło było patrzeć na jego twardą grę - tak u nas ja tego nie widze zaczął starac sie grać czysciej - co nie wychodzi a my przez to tracimy potem gole...no ale cóż
0
szkoda że to co grał w liverpoolu było narzucone tym że w Anglii sie tak gra w barcelonie nikt mu nie pozwoli na to :)
1
przecież on jest słaby
0
no co by nie gadac on zawsze jest znaczącą postacią w reprezentacjii niemiec która zawsze daleko zachodzi na ważnych imprezach
0
piłkarze źli nie są ale żeby wygrac mundial musi byc drużyna a tego nie było u brazylijczyków ;)
1
to ironia prawda?xd
1
mistrz riposty ;D ! haha
2
mou jak zwykle arogancki a jeżeli fabregas faktycznie sie tak zachował to brak szacunku tak dla nas jak i dla arsenalu ale ostatni ostatni akapit prawdziwy
3
mi też strasznie przypomina messiego z pierwszego sezonu - myśle że bedą z niego ludzie :)
4
w barcelonie stoperzy kariery nie robią ( poza puyolem)
1
nie chodziło mi o złotą piłke bo ta byla zasłużona tylko o to ze krytyka wobec messiego jest niesprawiedliwa kompletnie wyolbrzymiona , wiele gwiazd sie nie popisało na tym turnieju a mogą spać spokojne a Messi ma wicemistrzostwo świata i dlatego ma sie wstydzić? (a niewiele brakło by wygrali)
3
"świat wie ze jest najlepszy" pytam czemu na Ronaldo który przegrał ten mundial jeszcze gorzej niż messi nie został tknięty a na messim wiesza sie psy...nie wydaje mi sie żeby Cristiano byl innej klasy niż Leo...
38
a najlepsze jest to że obecnie " najlepszy piłkarz świata" czytaj zdobywca złotej piłki Cristiano Ronaldo kompletnie nic nie osiągnął na tym mundialu ( nawet indywidualnie) cała krytyka obeszła sie bez echa nikt o nim nawet nie wspomnial a wszystko poszlo na messiego...a podobno to trener odpowiada za to... :)