3

mało tego messi nie notował wielu strat , celnie podawał , dokładnie , zawsze był groźny i aktywny a jedyny argument jacy laicy mają do zarzucenia to to że nie angażował się w obronę co również ma swoje uzasadnienie , proste on miał mieć siły na atak , poprostu jestem pewny że trener wręcz zakazał mu wracania sie i szarpania w obronie bo zwyczajnie potem człowiek w kluczowych akcjach nie ma potem siły a wiadomo messi schweinstaingerem który biega 14 km na mecz nie jest wiec musiał się oszczędzać żeby mieć gaz w nogach gdy tworzyło sie miejsce do kontr co ułatwiało stworzenie sytuacjii pod bramkowych sam kiedyś trenowałem piłke i też był taki moment że trener zakazał mi głupiego biegania po całym boisku , mialem sie trzymac w pewnym określonym sektorze i wykonywać swoje zadania a nie biegać jak wariat , nie na tym to polega , trzeba biegać ale biegać mądrze a jak amatorzy nie kumają kunsztu messiego no to żal mi tylko że nie wiedzą jakim on jest świetnym piłkarzem

1

uwielbiam takie momenty w tym sporcie :)szkoda tylko że nie było ronaldinho :(

1

przydałby sie nam bez dwóćh zdan z takiego transferu byłbym zadowolony

1

xavi nie może grac w kazdym meczu tylko w w coważniejszych i to też nie zawsze

0

według mnie to chcą na nim biznes zrobic i tyle ;] messi sportowo wciąz jest świetnym zawodnikiem , ale drużyna sie musi lepiej spisywac

0

ale ludzie co ten mathieu potrafi , jeszcze zobaczycie że nie bedzie z niego wielkiego pożytku na interesach sie nie znam ale na sporcie już tak i sporotowo to on u nas nie wypali , jestem więcej jak pewny...i tylko to sie liczy...

1

nie no chyba dostałem bana tak dokładnie za to ze przeklinałem na niego no ale za każdym razem kiedy on sie odzywa na temat barcy to budzi właśnie takie emocje ;p

2

o jezu nie utopmy się w swoich honorach i wyróżnieniach , barcelono cenie klasę każdego naszego gracza ale już nie jesteśmy na TOPIE teraz trzeba spokorniec i mocno zacząc nad sobą pracowac by znowu wrócic na szczyt ! a nie ciągle tylko słodzic sobie w kółko że Messi to najlepszy piłkarz świata iniesta to najlepszy rozgrywając a nasza szkółka to kopalnia diamentów...ludzie...

3

płuca i serce - ale i jakośc :) i gole :) często gęsto :)

2

same dobre wspomnienia związane z sezonem 2006 - wtedy barca miała swój styl który był jednocześnie konkurencyjny

1

skoro dzieją się takie rzeczy to znaczy że naprawdę to był zły wybór ja rozumiem że to nie kibice robią transfery ale klub jest dla kibiców prawda :)? wiec skoro ten transfer wywołuje takie zachowania to znaczy że zarząd popełnia błąd

0

przecież wiem :) dla nas jest judaszem pewnie zagra jedną połowe u nas a drugą w realu :) hahahha kiedyś na naszej stronie dostałem bana za hejta na figo xD do dziś tego nie rozumiem

0

a on jest legendą kogo barcy czy realu bo już niewiem? hahahh

0

mógłby ale w barcelonie panuje chora hierarchia dlatego nie bedzie ;p

0

ale barta jest 9 lat młodszy i ma przed sobą przyszłośc a francuz to już równia pochyła

1

a podobno zarząd jest ogarnięty ;]

0

przynajmniej jest wysoki ;p

0

ja osobiście ogólnie tępie anglików za ich głupie czasem zachowania - za bicie brawa jak ktoś bez sensu wywali piłke w trybuny ( jak nie ma zagrożenia) przykładowo irytuje mnie to że oni mają SWÓJ SPOSÓB GRY W PIŁKE i tam każda jedna drużyna od najniższych miasteczek po największe kluby grają tym samym stylem no ale cóż to jest Anglia denerwuje mnie młociarstwo tej ligi i ilośc technicznych rzemieślników która tam gra ale jedno za co im MUSZE oddac szacunek to to że tam naprawdę jest walka od pierwszej do ostatniej sekundy i to w każdej drużynie , bardzo bym chciał żeby w barcelonie też tak było ładnie porównałeś to do bale'a mam podobne odczucia i według mnei mascherano jak przyszedł do nas zmiękczył sie troche i jak na wyspach był twardy i kosił równo z trawą wjeżdzał bez pardonu tak że aż miło było patrzeć na jego twardą grę - tak u nas ja tego nie widze zaczął starac sie grać czysciej - co nie wychodzi a my przez to tracimy potem gole...no ale cóż

0

szkoda że to co grał w liverpoolu było narzucone tym że w Anglii sie tak gra w barcelonie nikt mu nie pozwoli na to :)

1

przecież on jest słaby

0

no co by nie gadac on zawsze jest znaczącą postacią w reprezentacjii niemiec która zawsze daleko zachodzi na ważnych imprezach

0

piłkarze źli nie są ale żeby wygrac mundial musi byc drużyna a tego nie było u brazylijczyków ;)

1

to ironia prawda?xd

1

mistrz riposty ;D ! haha

2

mou jak zwykle arogancki a jeżeli fabregas faktycznie sie tak zachował to brak szacunku tak dla nas jak i dla arsenalu ale ostatni ostatni akapit prawdziwy

3

mi też strasznie przypomina messiego z pierwszego sezonu - myśle że bedą z niego ludzie :)

4

w barcelonie stoperzy kariery nie robią ( poza puyolem)

1

nie chodziło mi o złotą piłke bo ta byla zasłużona tylko o to ze krytyka wobec messiego jest niesprawiedliwa kompletnie wyolbrzymiona , wiele gwiazd sie nie popisało na tym turnieju a mogą spać spokojne a Messi ma wicemistrzostwo świata i dlatego ma sie wstydzić? (a niewiele brakło by wygrali)

3

"świat wie ze jest najlepszy" pytam czemu na Ronaldo który przegrał ten mundial jeszcze gorzej niż messi nie został tknięty a na messim wiesza sie psy...nie wydaje mi sie żeby Cristiano byl innej klasy niż Leo...

38

a najlepsze jest to że obecnie " najlepszy piłkarz świata" czytaj zdobywca złotej piłki Cristiano Ronaldo kompletnie nic nie osiągnął na tym mundialu ( nawet indywidualnie) cała krytyka obeszła sie bez echa nikt o nim nawet nie wspomnial a wszystko poszlo na messiego...a podobno to trener odpowiada za to... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?