nasi napastnicy jeśli patrzec na liczby w ostatnim sezonie spisali sie wyśmienicie jednak jeśli spojrzec na to czy mieliśmy z tego jakieś tytuły odpowiedz brzmi kategorycznie - NIE
no bo zdenerwowało mnie oczywiste stwierdzenie że gol to gol , jakbym nie wiedział :) trzeba szerzej patrzec na pewne sprawy bo spodziewałem sie takich słów pisząc pierwszy komentarz i zawiodłem sie :)
tak cwaniaku tylko że chodzi o to jakie dziury były w tej obronie jakie błędy popełniali nasi obroncy my od lat tracimy podobną ilośc bramek ale nasza obrona tak źle jak teraz nie wyglądała od dawna bo mamy więcej szczęscia jak rozumu więc nie radziłbym patrzec na naszą grę czysto matematycznie bo to zwyczajnie nie oddaje realnego stanu rzeczy :) tak możemy rozliczac naszych napastników
tak cwaniaku tylko że chodzi o to jakie dziury były w tej obronie jakie błędy popełniali nasi obroncy my od lat tracimy podobną ilośc bramek ale nasza obrona tak źle jak teraz nie wyglądała od dawna bo mamy więcej szczęscia jak rozumu więc nie radziłbym patrzec na naszą grę czysto matematycznie bo to zwyczajnie nie oddaje realnego stanu rzeczy :) tak możemy rozliczac naszych napastników - bo Ci sie spisali względem liczb ale i tak nie dało nam to tytułów
tak cwaniaku tylko że chodzi o to jakie dziury były w tej obronie jakie błędy popełniali nasi obroncy my od lat tracimy podobną ilośc bramek ale nasza obrona tak źle jak teraz nie wyglądała od dawna bo mamy więcej szczęscia jak rozumu więc nie radziłbym patrzec na naszą grę czysto matematycznie bo to zwyczajnie nie oddaje realnego stanu rzeczy :) tak możemy rozliczac naszych napastników - bo Ci sie spisali względem liczb ale i tak nie dało nam to tytułów więc?
bzdura to że ludzie wokół niego tak sie zachowują nie znaczy że już mu palma odbiła i sie uważa za niewiadomo kogo , nie masz z nim do czynienia na codzien wiec po co ta gadka człowieku Ronaldo jest Egocentryczny lubi zwracac na siebie uwage ale to też nie jest dowód a z Messim palnełeś jak łysy o beton
szacunek , ogromny szacunek Messi wie że ja czy ty jesteśmy takimi samymi ludzmi jak on ale tacy ludzie mu dziekują za to czego oni sami by nie byli w stanie zrobić (umówmy sie nie każdy gra na takim poziomie jak leo) dla mnie to zrozumiałe :) a Diego Maradona całował po rękach ronaldinho i co w tym złego ? :) to również z szacunku :) powiesz gest przesadzony? ale widzisz :) jednak miłe są takie rzeczy i napewno Leo jest wdzięczny za takie coś :)
czemu tak uważasz ? to co dla Ciebie jest sufitem dla mnie jest podłogą :) jeśli im z tym dobrze i nikomu tym nie szkodzą to co za problem ? obraża Cię to jakoś ? świat bez wariatów byłby nudny ja może bym nie zrobił czegoś takiego ale popieram ludzi którzy robią takie rzeczy :)
rezerwowy ? dobrze sie czujesz bo chyba mówimy o innych piłkarzach rezerwowym to był pinto alexis grał sporo , pod koniec sezonu go usadzili na ławce (NIEWIEM CZEMU PEWNIE PEDRO PŁAKAŁ ŻE ZA MAŁO GRA ) ale ogólnie to był w wyjsciowej jedenastce jak nic wiec o czym ty mówisz człowieku...
mam nadzieje że to prawda alexis pokazał na mundialu swoją wartośc , swoją drogą sezon również miał dobry o ile pierwszy sezon i drugi był troche słaby w jego wykonaniu ( ale strzelał bramki realowi) to w trzecim udowodnił że warto na niego stawiac i warto w niego wierzyc takich graczy nam trzeba ! teraaz bedzie jeszcze lepiej nie pozbywajmy sie tego gracza bo to prawdziwy diament mega talent i do tego strasznie waleczny !
szkoda meksyku ale z drugiej strony wykazali się troche nonszalancją w końcówce bo przestali grać :) i myśleli że już Holandia została całkowicie zneutralizowana a jednak nie mecze trwają po 90 z hakiem a nie 45 :) i dlatego nawet ciesze się że holandia preszła dalej :)
dla mnie gra na takim poziomie to już jest osiągniecie :) więc zależy jak spojrzeć koledze wyżej chodziło o to że poprostu nie ma trofeów :) a nie że " nic" nie osiągnął :)
ładnie powiedziane to że neymar nie ma jeszcze mistrzostwa świata i gabloty wypełnionej po brzegi nie znaczy że nie bedzie miał a ciusowi chodziło o to że troche za wcześnie na opisywanie jednak młodego jeszcze gracza :) to tak jakby pisac książkę o dziecku które ma potencjał ale wiadomo jak to z dziecmi wcale nie muszą go wykorzystywac ale reakcja ciuusa przesadzona bo ksiązka to nie pomnik :) żaden wielki honor , poprostu kolejna pierdółka do zrobienia pieniedzy na piłkarzu jak koszulka czy jakis breloczek
pepe również powinien dostać karę to nie ulega wątpliwośći generalnie pisałem o tym że takich ludzi jak oni z tego sportu trzeba elminować :) żeby to sie nie stało elementem gry :)
to nie kwestia uszczerbku na zdrowiu tylko tego że ktoś głupie zachowanie z gryźieniem będzie naśladował potem a wiadomo miliony oglądają piłkę a dzieciaki wzorują sie na takim suarezie i fifa niechce zeby ktoś szedł w jego ślady bo tu już chodzi o sport , a w tym sporcie nie chodzi o to żeby gryśc przeciwnika :) wg mnie kara adekwatna ale zgadzam się że wejscie o którym wspomniałeś powinno byc równie srogo ukarane , piłkarze są bezkarni dzisiaj bo co to jest mecz przerwy? nic kary powinny byc zdecydowanie surowsze bysmy mogli oglądac więcej piłki a mniej brutalnosci i chamstwa
0
nasi napastnicy jeśli patrzec na liczby w ostatnim sezonie spisali sie wyśmienicie jednak jeśli spojrzec na to czy mieliśmy z tego jakieś tytuły odpowiedz brzmi kategorycznie - NIE
0
no bo zdenerwowało mnie oczywiste stwierdzenie że gol to gol , jakbym nie wiedział :) trzeba szerzej patrzec na pewne sprawy bo spodziewałem sie takich słów pisząc pierwszy komentarz i zawiodłem sie :)
0
tak cwaniaku tylko że chodzi o to jakie dziury były w tej obronie jakie błędy popełniali nasi obroncy my od lat tracimy podobną ilośc bramek ale nasza obrona tak źle jak teraz nie wyglądała od dawna bo mamy więcej szczęscia jak rozumu więc nie radziłbym patrzec na naszą grę czysto matematycznie bo to zwyczajnie nie oddaje realnego stanu rzeczy :) tak możemy rozliczac naszych napastników
0
tak cwaniaku tylko że chodzi o to jakie dziury były w tej obronie jakie błędy popełniali nasi obroncy my od lat tracimy podobną ilośc bramek ale nasza obrona tak źle jak teraz nie wyglądała od dawna bo mamy więcej szczęscia jak rozumu więc nie radziłbym patrzec na naszą grę czysto matematycznie bo to zwyczajnie nie oddaje realnego stanu rzeczy :) tak możemy rozliczac naszych napastników - bo Ci sie spisali względem liczb ale i tak nie dało nam to tytułów
0
tak cwaniaku tylko że chodzi o to jakie dziury były w tej obronie jakie błędy popełniali nasi obroncy my od lat tracimy podobną ilośc bramek ale nasza obrona tak źle jak teraz nie wyglądała od dawna bo mamy więcej szczęscia jak rozumu więc nie radziłbym patrzec na naszą grę czysto matematycznie bo to zwyczajnie nie oddaje realnego stanu rzeczy :) tak możemy rozliczac naszych napastników - bo Ci sie spisali względem liczb ale i tak nie dało nam to tytułów więc?
0
tak tylko w jakim stylu my straciliśmy te gole a w jakim oni :)
0
ciekawe czy bedą trenowac po angielsku bo przydałoby sie troche pary :)
0
bzdura to że ludzie wokół niego tak sie zachowują nie znaczy że już mu palma odbiła i sie uważa za niewiadomo kogo , nie masz z nim do czynienia na codzien wiec po co ta gadka człowieku Ronaldo jest Egocentryczny lubi zwracac na siebie uwage ale to też nie jest dowód a z Messim palnełeś jak łysy o beton
1
o jezu wyluzujcie żartowałem wiem że jest dobrym piłkarzem pisałem nieraz że nie pogardziłbym takim napastnikiem w barcelonie :)
5
ciekawe jak ocenia jego grę zębami :v
0
szacunek , ogromny szacunek Messi wie że ja czy ty jesteśmy takimi samymi ludzmi jak on ale tacy ludzie mu dziekują za to czego oni sami by nie byli w stanie zrobić (umówmy sie nie każdy gra na takim poziomie jak leo) dla mnie to zrozumiałe :) a Diego Maradona całował po rękach ronaldinho i co w tym złego ? :) to również z szacunku :) powiesz gest przesadzony? ale widzisz :) jednak miłe są takie rzeczy i napewno Leo jest wdzięczny za takie coś :)
6
czemu tak uważasz ? to co dla Ciebie jest sufitem dla mnie jest podłogą :) jeśli im z tym dobrze i nikomu tym nie szkodzą to co za problem ? obraża Cię to jakoś ? świat bez wariatów byłby nudny ja może bym nie zrobił czegoś takiego ale popieram ludzi którzy robią takie rzeczy :)
0
rezerwowy ? dobrze sie czujesz bo chyba mówimy o innych piłkarzach rezerwowym to był pinto alexis grał sporo , pod koniec sezonu go usadzili na ławce (NIEWIEM CZEMU PEWNIE PEDRO PŁAKAŁ ŻE ZA MAŁO GRA ) ale ogólnie to był w wyjsciowej jedenastce jak nic wiec o czym ty mówisz człowieku...
0
mam nadzieje że to prawda alexis pokazał na mundialu swoją wartośc , swoją drogą sezon również miał dobry o ile pierwszy sezon i drugi był troche słaby w jego wykonaniu ( ale strzelał bramki realowi) to w trzecim udowodnił że warto na niego stawiac i warto w niego wierzyc takich graczy nam trzeba ! teraaz bedzie jeszcze lepiej nie pozbywajmy sie tego gracza bo to prawdziwy diament mega talent i do tego strasznie waleczny !
0
szkoda meksyku ale z drugiej strony wykazali się troche nonszalancją w końcówce bo przestali grać :) i myśleli że już Holandia została całkowicie zneutralizowana a jednak nie mecze trwają po 90 z hakiem a nie 45 :) i dlatego nawet ciesze się że holandia preszła dalej :)
4
jeżeli mają go brać to okej tylko niech nie dokładają do transferu sancheza błagam
0
zatem niech wzmacnia obronę ;)
0
myślę że bedzie dobrze , niemcy solidnośc mają we krwi :)
1
też sie ciesze że mamy tego bramkarza :) może wkoncu skonczy sie to przeświadczenie że bramkarz jest naszym najsłabszym ogniwem
10
pięknie alexis gral szkoda mi go strasznie :(
0
dla mnie gra na takim poziomie to już jest osiągniecie :) więc zależy jak spojrzeć koledze wyżej chodziło o to że poprostu nie ma trofeów :) a nie że " nic" nie osiągnął :)
0
żeby to doszło do skutku jeszcze ;>
0
ładnie powiedziane to że neymar nie ma jeszcze mistrzostwa świata i gabloty wypełnionej po brzegi nie znaczy że nie bedzie miał a ciusowi chodziło o to że troche za wcześnie na opisywanie jednak młodego jeszcze gracza :) to tak jakby pisac książkę o dziecku które ma potencjał ale wiadomo jak to z dziecmi wcale nie muszą go wykorzystywac ale reakcja ciuusa przesadzona bo ksiązka to nie pomnik :) żaden wielki honor , poprostu kolejna pierdółka do zrobienia pieniedzy na piłkarzu jak koszulka czy jakis breloczek
2
chętnie bym obejrzał ten film tyle że po polsku :)
0
nie haha jestem fanem Bisza :) pozdro Biszu gra koncerty i ma mase ważniejszych spraw niż pisanie komentarzy na stronie Barcy :D
0
wiec to prawda z tym transferem ...eh...suarez piłkarz dobry ale niechciałbym go zyskac tracąc sancheza...pomyślcie atak neymar messi suarez...
0
pepe również powinien dostać karę to nie ulega wątpliwośći generalnie pisałem o tym że takich ludzi jak oni z tego sportu trzeba elminować :) żeby to sie nie stało elementem gry :)
2
wybrali do tego najlepszą osobę :)
0
to nie kwestia uszczerbku na zdrowiu tylko tego że ktoś głupie zachowanie z gryźieniem będzie naśladował potem a wiadomo miliony oglądają piłkę a dzieciaki wzorują sie na takim suarezie i fifa niechce zeby ktoś szedł w jego ślady bo tu już chodzi o sport , a w tym sporcie nie chodzi o to żeby gryśc przeciwnika :) wg mnie kara adekwatna ale zgadzam się że wejscie o którym wspomniałeś powinno byc równie srogo ukarane , piłkarze są bezkarni dzisiaj bo co to jest mecz przerwy? nic kary powinny byc zdecydowanie surowsze bysmy mogli oglądac więcej piłki a mniej brutalnosci i chamstwa
0
boże... nie kupujmy go nie za sancheza...