0

to jest baaardzo słabo ja wgle uważam że nasza drużyna sam w sobie marnuje swoje włąsne możliwości wszyscy razem i każdy z osobna niewiem co jest tego przyczyną

0

myślę że to dobry układ troche sporo ale na chwile obecną sprawdzi sie napewno lepiej niż dani który już jest zbyt statyczny a marquinhos jest przyszłościową opcją w tej chwili płacąc za niego płacimy za przyszłość na lata

1

zgadzam się z tobą

0

jeżeli się tak stanie to będe wsciekły może alexis nie napędza akcjii ofensywnych zazwyczaj ale napewno jest lepszy niż pedro ale niejest katalończykiem ...oh wait....nieznosze tej barcelońskiej hierarchii...jak ktoś gra słabo to trzyma sie go w klubie bo jest wychowankiem....a zawodników którzy wypruwają dla niego flaki sie odsuwa ...bo nie są wychowankami ...

0

mam nadzieje... na początku sie wściekły a potem przeczytałem jeszcze raz artykuł mam nadzieje że nie zgłupieli i go nie sprzedadzą bo to byyłoby "urwanie kurze złotych jaj" strasznie cenie tego zawodnika

3

alexisa? sprzedac? za co? za 19 bramek gdzie kilka z nich to prawdziwe golazo , i pracę i zostawianie serca na boisku? śmieszne...cesca też bym nie sprzedawał xavi młodszy ne bedzie zamiast alexisa sprzedac pedro który owszem bramki strzelał ale z gry nie robił nic

0

drużynę buduje się od tyłu bramkarza mamy napad i pomoc sobie poradzi ale musimy byc z tyłu bezpieczni by to co wypracują nasi strzelcy i pomocnicy nie zostało zaprzepaszczone przez obrone nie potrzebujemy koke choc to dobry gracz tylko kogoś w obronie cała nasza obrona wg mnie potrzebuje powaznej przebudowy

0

szarpnąć na pożegnianie , jestem pewny że pinto osobiscie się pożegnał ze wszystkimi w klubie klub to również instytucja a on był jej pracownikiem jakby nie patrzeć teraz go " zwolniliśmy" ale napewno mu podziękowali za pracę to napewno nie było na zasadzie wypad z baru bo jesteś słaby

0

i tak długo u nas grał

0

zdecydowanie nie

0

„Bez skromności nie dojdzie się do żadnego miejsca w życiu".

śmiem wątpić

0

to że wśród tego zestawienia jest tylko dwóch naszych piłkarzy znaczy że mieliśmy słaby sezon...

0

świetna wiadomośc mam nadzieje że gerrard dojrzał podczas gry w evertonie i bedzie rozpatrywany jako jeden z ważnych zawodników w drużynie bo potencjał strzelecki ma niesamowity brakuje nam kogoś takiego

7

mam nadzieje że nie sprzedadzą alexisa to miałbyc jego sezon prawdy i wg mnie zrobił wiecej niż bysmy od niego oczekiwali

0

Barca zawsze będzie wielkim klubem ale jeśli nie bedziemy wygrywać tytułów to stracimy w oczach innych klubów , kibiców i nas samych

0

pique to powinien sie uczyc od młodszego kolegi skupienia w obronie :)

0

zgadzam się z toba w stuprocentach

0

chciałbym kiedys usłyszec ronaldinho komentującego mecz co nie !

2

myśle że raczej nie mamy argumentów żeby wygrac ten mecz ale wierze bo jesteśmy barcą i tylko na to licze że sie "przebudzimy"

0

chętnie bym widział gracza o takim profilu piłkarskim bo za mało takich mamy

0

myśle że w klubie mamy dużo ważniejsze sprawy niż kontrakt messiego który i tak jest asronomiczny...

0

o wkoncu troche rozsądku wypowiedzi , skonczył się to obnoszenie dumą że " jestesmy barceloną" tylko wróciliśmy do podstawowych wartosci które nam przyświecają brawo xavier :) i obyśmy wygrali skoro juz nam sprawili taki prezent :)

0

"Trzeba się cieszyć. Myślę, że cała presja i zdenerwowanie znika, kiedy przystępuje się do realizacji marzenia." ciekawe spojrzenie :)

2

dyskutowałbym z jego grą z pierwszej piłki bo najładniejsze asysty (a miał ich sporo swoją droga) zanotował właśnie po zagraniach z 1 piłki i to po dwójkowych trójkowych akcjach ...tyle że w barcelonie kuleje u niego skutecznosc on jest graczem który woli grac niż "wykanczac"

0

czemu mnie to nie dziwi? :D

2

co daje myślenie o mundialu skoro żyjąc tu i teraz mamy mistrzostwo do wygrania - niedorzeczne zachowanie...niegodne profesjonalisty jak messi i reszta

0

szkoda że nie można tego samego powiedziec o barcelonie ;]

0

zgubiło go granie nazwiskami a nie graczami którzy byli w formie albo brak reakcjii drużyna nie może nic stworzyc a martino spokojnie patrzył jak walą głową w mur

1

Bez względu na to, jak świetni są inni, to nigdy ich nie dościgną. Xavi i Iniesta zaczęli przejmować odpowiedzialność w wieku 25-26 lat". Alves uważa, że trzeba dbać o tych młodych zawodników: „Teraz mamy młodych w wieku 20-21 lat. Trzeba dać im czas. Trzeba wzmocnić to, co mamy. Jeśli to stracimy, to potem będzie tego brakować".

święte słowa

pozatym wgle bardzo fajny wywiad z alvesem czy tam konferencja niewiem miło mnie zaskoczył troche się żali z tym odchodzeniem z klubu ale dobrze wiemy że stac go na dużo wiecej i napewno wszyscy są mu wdzięczni za to co już osiągnął i nikt mu nic nie bedzie wypominał ( no może orpócz tych randomowych wrzutek , żart :D ) ale pozatym ma racje napisał jedną z najpiekniejszych kart w historii naszego klubu i należy mu sie szacunek był postacią ważną tak na boisku jak i w szatni i poza nią :)

0

szkoda że nie powołali ronaldinho :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?