0

idioci którzy każde słowo biorą dosłownie bedą dostawac zawału gdy myślący ludzie bedą rozwiązywac problemy pozdrawiam serdecznie środkowym ;] bo widac nie zrozumiałeś/aś

0

czytając to troche sie wzruszyłem...a wy tak nie traktujcie śmietelnie poważnie jego słów z synem wiadomo że przesadził ale nigdy nie bedzie stał przed takim "wyborem" to tylko metafora neymar jest poprostu strasznie wdzięczny swojemu ojcu...myśle że dziecko tutaj jest szczęsciem neymara które ma dzięki ojcu dorastanie dbanie o rodzine o to by neymar grał w naszym klubie... to wszystko chodzi o jego szczęscie neymar chciał powiedziec że gdyby musiał to by poświecił swoje szczęscia dla ojca bo ten dał mu wszystko...

0

bedzie ciekawie jeszcze w tej lidze w tym sezonie niewiem jak wy ale ja mimo wszystko sie ciesze jeśli uda nam sie wygrac tytuł to nie bedzie to po hegemonii jaką mieliśmy np w zeszłym sezonie

0

co by nie gadać o nim i tak to jego najlepszy sezon w naszym wykonaniu mimo że bramki które strzela są czasami wręcz dziwne xd i niemożliwe do strzelenia to jednak mu to wychodzi ale szkoda że w prostszych sytuacjach czasem sobie nie radzi ale tak czy siak niech strzela kiwa i asystuje bo po to go kupiliśmy wielu mówiło że ten sezon to bedzie jego sezon prawdy i wystrzelił w momencie kiedy był najbardziej potrzebny :)

0

ale chęc do gry nie odznacza się akurat koniecznie pressingiem i pracą w obronie , ale ronaldinho też bywało że sie wracał i walczył o piłke to było sporadyczne ale jednak potem widac było że jego zadaniem jest stwarzac sytuacje i robic to co potrafił najlepiej taką miał role w drużyne bo z czasem jego rola w zespole sie zmieniała w sezonie 2007 był całkowicie zwolniony z obowiązku bronienia , on miał sie skupiac na grze ofensywnej ,koledze wyżej chodziło raczej o to że dawniej messi miał w sobie tą chec do gry i swobodę gdy dostawał piłkę momentalnie robił z niej użytek a teraz widac że taktyka troche to zabiła bo jego rola została sprowadzenia do takiego rozgrywania , rozciągania na skrzydła , sciągania na siebie po 3 czy 4 piłkarzy żeby oddac piłkę no i takie jest przeznaczenie najlepszych piłkarzy messi stracił swoją beztroske i uśmiech bo czuje na swoich barkach odpowiedzialnośc za drużynę , za drużynę która mam wrażenie troche mu nie pomaga....

0

Valencia była od nas lepsza w każdym aspekcie gry praktycznie pojedynki czy to główkowe czy to 1 na 1 przegrywaliśmy jeden po drugim , każde starcie na styk było wygrywane przez graczy valenciii graliśmy wolno i bez pomysłu co jest również zasługą dobrze zorganizowanej obrony valencjii która ukąsiła nas grając z kontry , smutne jest to że również sama piłka była naszym wrogiem w tym meczu bo nie dosc że niedokładnie zagrywaliśmy czy gubiliśmy ją w dryblingu to jeszcze bywało że jakiś niedokładny wykop piłki trafiał pod nogi jakiegoś nietoperza co bardzo szybko przeradzało się w kontrę....Valencia nas pokonała a my zagraliśmy tylko raz bardzo dobrze w 90 minucie gdy messiemu nie udało sie wykorzystac sytuacjii po pięknej trójkowej akcjii którą zrobił na pełnym gazie , niestety gracze valencii byli bardziej waleczni i udało im sie zatrzymac leo na tyle skutecznie że strzał mu nie wyszedł mimo że przedarł sie przez linie obrony niesamowicie

0

faktycznie kibice troche za słabo wspierają zawodników a przychodzą na camp nou jak do teatru co nawet troche rozumiem bo zdarzają sie mecze że barca gra pieknie jak z nut i naprawdę wtedy to są spektakle jednej drużyny ale gdy przychodzi taki mecz jak dzisiaj , przydałoby sie żeby to kibice byli tym 12 zawodnikiem ...a jakoś nie bardzo tak jest kibic barcy kibic wymagający..kibic świadomy tego co ta drużyna potrafi ale.....kibic który nie jest kibicem.....tak na dobrą sprawe na camp nou ludzie traktują mecze jak coś rodzinnego dlatego jest taka a nie inna atmosfera pozatym władze klubu pracowały nad tym by na stadionie byłobezpiecznie i nikomu nie pozwolą sie rozbestwic tak jak w polsce np katalonczycy mają inną mentalnosc rozumiem to...ale jednak mogli by okazywac wiecej wsparcia mimo wszystko to napewno by dodało skrzydeł naszym crackom

0

akurat messi zrobił co mógł szkoda że nikt mu nie pomógł

0

iniesta wreszczie zasiadł na ławce , sprawiedliwie

0

reasumując nikt nie jest ponad klubem nie ma sentymentów jedni zawodnicy dali nam wiele , ale na dany moment trzeba grać tymi ktorzy sprawują sie lepiej proste

0

wraca? moim zdaniem gra cały sezon bardzo dobrze jeśli obniżył forme to nawet nie odczuliśmy zbytnio tego

0

0

wie ktoś co jest powodem rezygnacjii? w sumie chyba dostaliśmy to czego chccieliśmy jego kadencja przebiegła prawie bez echa (nie licząc nerwów spowodowanych skatarzeniem barcelony , logo itd i te kontrakty ) mam wrażenie że barcelona była troche na autopilocie zdecydowanie lepiej wspominam kadencje laporty z tego względu że ten człowiek naprawdę sercem i głową był z barceloną a rossel to tylko biznesmen mówiłem sobie że może to i dobre wyjscie bo przecież pieniądze sprawiają że barca też jest konkurencyjna...ale koniec końców...chyba jednak w naszym klubie musimy sie kierowac innymi wartosciami ...już nie mówiąc o tym że pieniądze w sumie nimi nie są :) myśle że dobrze się stało i zastąpi go ktoś lepszy ...bo z całym szacunkiem ale sądze że rossel nie ma pojecia o piłce a ktoś od spraw sportowych napewno bedzie lepiej rozumiał jak to wszystko powinno funkcjonowac

0

po dłuższym namyśle widze że zabrakło tu bramki rooneya z manchesterem city , i bramek r10 z atletico i villarealem ale te r10 chyba akurat wzgledem wykoniania nie były aż takie genialne :) jak te powyżej

0

moim zdaniem najwiekszą kossą była brama tego typa z fiorentiny niektórzy pewnie powiedzą że zlatana bramka była lepsza ale to zależy jak oceniac te bramke bo zlatan dosc nieudolnie sie złożył do swojej przewrotki gol sam w sobie jest oczywiscie niesamowity ale futbolowi estetycy wiedzą o co mi chodzi ja osobiscie myśle że z tych 5 bramek najlepsza była pana Bressana przeciwko właśnie naszej Barcy , nie wyobrażam sobie w dzisiejszym futbolu takiej bramki , gdzie w tym miejscu obrona była by zastawiona jak zasieki

0

moim zdaniem trzeba nam kogoś z zewnątrz naprawdę jakiegoś obronce który nie boi sie liderowac pique sie do tego nie nadaje czekałem na jego forme przez 3 sezony teraz jest średnio na jeża....a i tak zawali czasem ważny mecz , mascherano również często pogubiony lubi przepraszac za błedy który sie nie udało na jego szczęscie wykorzystac wg mnie kurozialną sytuacja jest to że najlepszym obroncą w drużynie musiał byc bartra.....który dopiero wchodzi w najlepszy futbol....starsi koledzy powinni go uczyc a nie odwrotnie...

0

oj Don don nie przesadzaj wszyscy wiemy że messi jest jedyny w swoim rodzaju bóg fenomen w swojej dyscyplinie na podobną skale co eminem w rapie np :D ale wciąż musimy pamiętac że to tylko i aż człowiek niemniej jednak jakimś pomnikiem napewno leo władze klubu uhonorują bo osiągniecia ma niebagatelne już teraz

0

do 30 pobije wszelkie możliwe rekordy

0

niestety złotej piłki sie nie wygrywa za osiągniecia DRUŻYNOWE tylko indywidualne , nie byłeś dośc przebojowy francku nagroda sprawiedliwie powędrowała do Cristiano bo grał na najwyższym poziomie i osiągnłą najwiecej indywidualnie jako jeden zawodnik (nie ważne że nie przełożyło się to na puchary) to tak samo jak z cruyfem który nigdy nie wygrał mistrzostwa świata a wielu było wielkich piłkarzy którym sie to nie udało ale mimo to legenda w świecie futbolu jest nie podważalna tak samo było tutaj

0

nasi napastnicy strzelają hat triki pod nieobecnosc messiego a ty napastnika szukasz ? :O

0

0

po tym co napisałeś sadze że nie przepadnie , jeżeli idzie w pewne miejsce na bramce , to tymbardziej sobie poradzi gorzej by z nim było jakby szedł jako rezerwowy co nie a takw miejsce valdesa myśle że nikt nawet nie bedzie ich porównywał przynajmniej przesadnie a to że jest niemcem? no cóż może wprowadzi do nas pierwiastek tej niemieckiej solidności której nam czasem brakuje w drużynie :)

0

wie ktoś czy ten ter stegen jest chociaż na odpowiednim poziomie żeby grac w naszym klubie?

0

jaka młodzież człowieku victor ma najlepszy wiek dla bramkarza teraz ...jego najlepsze lata dopiero przed nim

0

alexis odnajduje sie nawet w roli dziewiątki i do tego teraz pokazał że również potrafi strzelic z wolnego :) jest coraz pewniejszy siebie , strzelił 3 gole a to nie mało bo raczej nie jest takim goleadorem typowym na pochwale zasługuje również fabregas który mimo że gra nieraz na 9 to asystuje najlepiej w naszej drużynie i bardzo odpowiada mu ta rola , bardzo ciesze sie z gry naszej drużyny teraz tylko czekac aż messi powróci i pokaże klase bo nasi napastnicy w tym sezonie są wielcy obyśmy nie stracili tej regularnosci strzelania bramek !

0

tak te mecze to coś epickiego :) mim wszystko :) piękny kawałek historii :) wręcz legendy powinny o tym krążyc :)

0

pierwszy sezon mascherano był najlepszy w jego wykonaniu

0

piłka nożna nie jest artytmetyką ale ludzie potrzebują czegoś wymiernego , liczb żeby nie było dyskusjii bo nad stylem i kunsztem takich graczy można dywagować tygodniami i tak rozwiązania nie znajdziemy a i don , przed kontuzją też wcale nie grał nieziemskiej piłki ,grał w miare ale widać że doskwierała mu ta kontuzja od meczu z psg i nie mógl sie wstrzelić normalnie by miał dużo wiecej bramek i dużo wiecej by zdziałał w zasadzie to w tmy roku powinien byc w najwiekszym gazie bo fizycznie jego ciało powinno osiągnąć maximum wydajnośći co powinno sie przekładać na grę ale wcześniej było mocno eksploatowany i pewnie dlatego trafiła mu sie ta kontuzja , do tego Cristiano wpadł w szał bojowy zaczął piździc hattrik za hattrikiem i nasz leo został w cieniu niby nie sprawiedliwe ale wiekszą niesprawiedliwością byłoby też niedocenic Cristiano a docenic messiego za to że jest messim no ludzie ;] w moim mniemaniu messi zeszły sezon miał mocno średni , mecz milanem miał przebłysk , ale tak to ogólnie nie dawał rady pociągnąc drużyny bo przeciwne drużyny skutecznie mu to utrudniały

0

a moim zdaniem nikogo nie obraźił powiedział że człowiek sie nie zna na futbolu CO W TYM OBRAŹLIWEGO PRZEPRASZAM BARDZO? ten facet zajmuje sie ekonomią klubu a messi jest piłkarzem kto bedzie miał wieksze poejcie o tym sporcie jak Ci sie wydaje? wiadomo że messi .... wg mnie nie powiedział nic złego teraz publiczna krytykua = bluzganie... ale z drugiej strony ja też nie widze sensu zwiekszania płacy messiego dlatego że on jest najlepszy wszyscy to wiedzą i jeszcze musimy to udowadniac innym ? bo takie zagrania są bardziej w stylu madrytu żeby wszystko mieć naj naj naj nas powinien obchodzic sam sport i sam zawodnik a nie cyferki przy kontrakcie... oczywiście doceniam jego wkład w drużyne ale myśle że zarabia wystarczająco zwiekszanie tego będzie tylko po to żeby był numerem jeden tak gwoli ścisłości...poprostu najlepszy musi zarabiac najwiecej bo taka hierarchia...nie rozumiem po co mu wiecej

0

nie tyle możliwy co konieczny i wskazany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?