0

ja osobiscie nienawidze gdy taki gracz jak leo jest bezbawiany swoich atutów i swojej swobody ja bym nie przykuwał go do numeru dziesiec i nie kazał tak rozgrywac maniakalnie tylko pozwolił mu grac swobodnie i zdobywac bramki , napewno podzieli sie jakąs piłą jak bedzie ku temu okazja bo potrafi posłac niesamowitą piłe jak trzeba ale do tego musi miec zawodnika który bedzie czekał na takie piłki np alexis lub pedro którzy czesto są krytykowani a można by odwrócic ich role brakuje mi takiej gry leo jak np w 2007 roku durżo szarżował urywał sie obroncom ale grał świetnie strzelał gole w swoim finezyjnym stylu a w tym sezonie ostatni raz tak zagrał z valencją przy 1 golu ... mam nadzieje że wróci po kontuzjii do siebie i nie bedzie musiał na siłe klepac

0

zgadzam się , bardzo ładnie podsumowałeś nasze błedy i zauważyłeś to czego pep niechciał widziec...albo udawał że nie widzi...teraz podoba mi sie nasza gra , choc czasem gubimy rytm ale póki gramy swoje jest taka swoboda w rozgrywaniu i jest coś takiego co mieliśmy za najlepszych sezonów rijkarda mianowicie gra piłką nie jest statyczna jest ruch kombinacja , i taka radosc z gry piłką , wiecej indiwidualizmu w zagraniach (przykładowo neymar na skrzydle gra świetnie) do tego bramki i odpowiedzialnosc za bramki sie rozłożyła równomierniej ale mam nadzieje że messi jeszcze wróci do formy i pomoże nam wygrywac ale nasza obrona wciąż wygląda nie zaciekawie

0

przecież nie powiedziane że ktoś bedzie zainteresowany jego usługami :)

0

ciekawe jaki bramkarz do nas dołaczy w przyszłym sezonie ...a może jednak victor zostanie w barcy?

0

no , już zapomniałem jak Barca bez niego wygląda pora żeby o sobie przypomniał :)

0

uproszcze to co napisałem z Cristiano jest jak z chłopakami w mojej klasie którzy grają w siatke :) wielkie chłopy (dużo większe ode mnie) grają ze mnie w siatke NAPARZAJĄ w te piłkę dwa razy silniej ode mnie i na tym ich umiejetnośc gry w ten sport sie kończy bo tu trzeba techniki i myślenia...i podobnie jest z Cristiano...on już nie musi myślec...bo jego motoryka załatwia sprawe...nie potrzeba mu sprytu i dodałbym jeszcze do tego że irytuje mnie że pomimo takich możliwości , wciąż marnuje swój potencjał bo bawi się w jakieś nurkowania , zachowuje sie jak dziecko jak dostanie kartkę czasem , albo wgle wyłapuje nie potrzebne kartki...po co to...przecież piłkarz o jego możliwościach powinien moim zdaniem rzadzić niepodzielnie...ale marnuje to...ja to najchetniej bym o tym napisał felieton , ale na stronie barcy felieton i piłkarzu realu madryt to tak nie bardzo :)

0

powiem szczerze bo Cristiano jest jednym z moich idoli piłkarskich (sam gram w piłke) i on do pewnego momentu był jednym z tych na których bym sie wzorował...bo to jak grał na początku w manchesterze...to poprostu było wnoszenie futbolu na wyższy level...? dlaczego tak uważam? cechowała go niesamowita odwaga , wiara we własne możliwści( co mu oczywiście zostało) siła , szybkość technika...zabójcza technika..niesamowite było z jaką zabójczą skutecznością i gracją mało tego ! wkręcał w ziemie obrońców w lidze angielskiej którzy przecież grają twardo a Cristiano nie zawsze był taki zbudowany jak dziś...ale był niesamowicie precyzyjny kiedyś każda jego kiwka służyła czemuś...a i potrafił elegancko sie urwać z podkrycia oddając piłke partnerowi żeby za chwile ją dostać z powrotem i stworzyc dwójkową trójkową akcje poprostu dawniej więcej było w nim gry... teraz cechuje go głównie siła i motoryka dlaczego mówie że messi jest lepszym piłkarzem? bo Cristiano z gry tyle nie wyciągnie co messi bo on bazuje na swoich możliwościach motorycznych a nie na tym jak ograć kogoś...przecież to gołym okiem widać ...i ja tego nie lubie...z genialnego artysty którym mógłbyć stał się rzemieślnikiem...co prawda wciąż strasznie skutecznym...ale mnie jego styl gry nie jara jego bramki wpadają bo wpadają dawniej wpadały bo popisywał się takimi umiejetnościami że poprostu szczęka opadała

0

dokładnie , ronaldo mógłbyc artystą ale jego gonienie za ideałami sprawiło że jest maszyną a nie artystą...

0

dla mnie najważniejszy był rewanżowy mecz z milanem , bo pokazaliśmy drużynowy charakter , gdy wszyscy nas spisali na straty bo przecież z tego co pamiętam to sie nie zdarzało wcześniej odrabiac 2 bramkwej przewagi na tym etapie rozgrywek

0

myśle że skoro mieliśmy taki złoty rok jak w 2009 to już nikt kto pamięta ten czas nie pozwoli żeby ten styl został zatracony , do tego ludzie którzy współtworzyli nasz klub przez ostatnie sto lat pewnie chcieli by doszło do czegoś takiego co miało miejsce w 2009 i do tego czym jest Barca dzisiaj ogólnie...mam nadzieje że dalej bedzie tak samo bo za to kocham ten klub jesteśmy jedyni w swoim rodzaju

0

ja sam byłem w szoku jak sie czegoś takiego dowiedziałem ale z drugiej strony zrozumiałem że ludzki organizm jest zdolny do niesamowitych rzeczy , zwłaszcza nasza głowa , wgle sami w sobie jesteśmy cudem , szkoda że nie do końca w to wierzymy no ale cóż z Ericiem jest lepiej życze każdemu choremu na raka takiej silnej woli jak Eric

0

jakbyście chcieli wiedziec RAKA da sie wyleczyc NATURALNIE nasze ciało jest zdolne do wyleczenia raka naturalnie samo z siebie , wszystko można wyleczyc ale trzeba byc do tego mocnym psychicznie a zwykle ludzie sie załamują po takiej wiadomości i mnożą jakieś komórki ( nie pamietam już jak ona sie nazywają) w każdym razie szkodzą one w powrocie do zdrowia i zamiast naprawiac nasz organizm rujnują go poczytajcie o tym widziałem kiedyś wywiad z pewnym doktorem który wyleczył swoją mamę z raka takimi naturalnymi alternatywnymi sposobami bez żadnej chemi i twierdzi że nasz organizm jest w stanie pokonac każdą chorobe ale wiele zależy od stanu psychicznego chorego a abi jest silny psychicznie bo mocno wierzy aż bije w jego wypowiedziach wiarą

0

no to powodzenia mu życzę z taką grą może sobie pomarzyc

0

odrazu rzuciły mi się w oczy statystyki z naszej gry w lidze mistrzów...

0

bardzo chciałbym żeby messi grał do konca karriery w barcelonie mam nadzieje że fala wznosząca na której jest nie sprawi że odpłynie z naszego klubu za jakieś bajońskie sumy...wiecie jak to jest wole dmuchac na zimne :)

0

nikt nie mówił o wydarzeniu sportowym , a tito to dośc ważna czesc klubu ówczesny trener dlaczego go odłączasz od naszej drużyny? skoro pewnie nadal by nas trenował gdyby nie to że rak?

0

heh widze że ktoś sobie wyzej stawia mecz z bayernem , niż życie tito :) ładnie mają coniektórzy Ci co niektórzy to aż 42% smutne

0

Diego to jednostka wybitna , Leo również taką jest ale ja stawiam idee brazylijskiego futbolu , oni osiągneli taką perfekcję , owszem argentynczykom również nie można odmówic finezjii i piękna , wiecej szaleństwa może w ich grze ale JA osobiście stawiam wyczyn brazylijczyków wyżej bo w ich grze nigdy nie ma zbędnych ruchów , ich nawyki w grze z piłką są niesamowitę to co oni robią to jest istna nirvana , taki thiago silva , świetny obronca kompletny POTRAFI GRACZ CZYSTO TECHNICZNIE ale jest niesamowicie twardym zawodnikiem ale z piłką przy nodze również potrafi rozegrac , piłke dalej , poprostu brazylia to niesamowity monolit...tam każde podanie , kazdy ruch...nic nie jest zbędne...jak w dobrze naoliwionej maszynie , ich gre przypomina mi obecny bayern (wzgledem skuteczności i sprawności zagran) nie ma w tym tyle fizycznej gry , wiecej techniki i przwidywalności.. no ale napisze na priv i podyskutujemy ;D

0

Don ,ALBACELESTES NAJLEPSI? to chyba nie rozumiesz geniuszu brazylijskich piłkarzy , z całym szacunkiem bo o ile z Barcą masz rację to z grą argentynczyków bym dyskutował...(mam na myśli dłuższy okres czasu nie mówie o obecnej reprezentacjii) mieli wielu dobrych graczy ale jako monolot nigdy nie byli potęgą ja zawsze ich widziałem tylko jako najwiekszego rywala brazylijczyków co nie znaczy że lepszego argentyna zawsze miała wielu dobrych indywidualistów ale drużynowo sumując ich nigdy nie widziałem by byli lepsi od Brazylijczyków (nie mam na myśli pojedynczych spotkan tylko długą historie)

0

Pitbull obejrzał drugą czerwoną kartkę w przeciągu trzech tygodni (a trzecią w tym sezonie) i między innymi tym faktem wyjaśnił powód zawieszenia butów na kołku. „Jestem łatwym celem dla sędziów” – przyznał. Holender wciąż będzie pełnił rolę trenera piątoligowej drużyny.

z całym szacunkiem dla tego gracza ale śmiac mi sie chce gdy 40 letni piłkarz mówi takie rzeczy....

0

ja osobiscie uwielbiam piłkę latynosców bo jest bardziej radosna otwarta i ofensywna natomiast europejska jest nastawiona często na wynik...i ja tego nie znosze futbol ma sprawiac radosc a nie byc biznesem no ale to tylko moja opinia prawda...

0

pewnie ze względu na nasz styl i neymara

0

ALE JAK MIAŁ GRAC SKORO WCZEŚNIEJ GO NAWET W DRUŻYNIE NIE BYŁO? to nie z jego winy wiadomo że za cały rok sie mu niee da wystawic oceny ale jak na czas który u nas spędził to gra wzorowo zważając na jego wiek, cene , i oczekiwania wobec niego

0

zagłosowałem na neymara , ze względu na to że jest najkrócej w drużynie a bardzo dobrze się wkomponował to bardzo młody gracz ale odpowidzialnośc za drużynę go nie przerasta z czasem bedzie coraz lepszy normalnie zagłosowałbym na messiego ale cały czas miałem wrażenie że to nie ten leo i miałem rację gdy kontuzja go dopadła zrozumiałem skąd moje wrażenie

0

myśle że fabregas wykonuje u nas bardzo dobrą robotę przydałby nam się drugi taki gracz

0

najefektniejszy jest deulofeu :) i myśle że rokuje najwiekszą przyszłośc z całej trójki

0

myśliscie że obiektywne jest głosowanie na bartre? który w zeszłym sezonie nie był waznym ogniwem zespołu a stał sie nim dopiero w tym? a chodzi o cały rok który obejmuje również pół finał z bayernem...

0

czyli już wiemy co sie stało z formą pique ...

0

róznica polega na tym że messi jest wychowankiem klubu i gdyby nie Barca to by nie istniał w świecie piłki natomiast ronaldinho jest legendą ikoną ale nie że tak nie ładnie powiem "produktem Barcy" a Messiego my wychowaliśmy i jest naszym klejnotem koronnym

0

jeden który ma ochote na 3 puchary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?