0

ja się już nie czaruje że puyol z xavim zaczną znowu czarowac , to jest poprostu ponad ich siły organizm nie pozwoli , ostatni raz gdy wiedziałem że wiekowy piłkarz ogarnia na wysokim poziomie to , przypadek zidana na mundialu w niemczech ale tu w żadnym z przypadków nie zapowiada sie na coś takiego

0

bo pierwsze zdanie już przekreśla , Villa został kupiony zbyt późno by móc powiedziec że wykorzystaliśmy jego pełny potencjał ;) wiec to był dobry transfer...w jednej trzeciej...

0

jedyne do czego się można przyczepic w jego grze do tego że czasami sie niepotrzebnie przewraca , ale on sie bardzo u nas udoskonali pamietajmy że to wciąz młody gracz a potrafi wziąsc na siebie odpowiedzialnosc drużyny takiej jak Barca , i to daje oznakę żeby wierzyc w to że kiedys bedzie zbliżony do poziomu messiego

0

myśle że jego krytyka wynika z tego że chciałby miec wymierny wkład w wynik meczu w postaci bramki :) bo w sumie idzie mu dobrze to chciałby strzelac gole

0

jak dla mnie to jest nasz najambitniejszy gracz , razem z leo

0

myśle że może jest w tym troche prawdy , ale nie powinien tego mówic fiorentino :) każdy kupiec swój towar chwali :P

0

tak się zastanawiam kiedy miki dorośnie do jakiegoś poziomu...co jakis czas wchodze na strone czytam komentarze znowu wpadam na jego komentarz i przeżywam zawód że moja wiara okazała sie....bezowocna...

0

szkoda że neymar nie strzelił 3 gola , bo miał szansę
ps też uważam że fabregas sie marnuje na 9

0

neymar przedewszystkim potrafi wziąsc na siebie ciężar rwania akcjii podczas gdy wszyscy w naszej kochanej barcelonie przyzwyczaili sie do statycznej gry stania w miejscu i podan w poprzek on potrafi wziąśc piłkę przebiec dobre pare metrów pociągnąc , zabrac za sobą kilku obronców i do tego dograc piłkę plus po meczu z celtikiem chyba się wstrzelił w role w którą chcieli go wpasowac , czyli w zastepowanie messiego i teraz pomyślcie co by było gdyby nie było neymara , najpewniej stracilibysmy dzisiaj punkty a tak :)

0

nie tyle w całym roku co w tym sezonie ;p

0

myślę że najlepszym oddaniem szacunku dla nas bedzie jak bedzie zawsze przeciwko nam grał na maxa :) i sie nie wachał cieszyc z bramki jeśli zapracuje :) ludzie , jesteśmy barceloną :) nie zapominajcie :) takie zagrania to w madrycie :)

0

zachowanie browna moze piekne nie był ale też obstaje za tym że neymar przesadził :)

0

owszem fajnie by było ronaldinho powinien dostac powołanie z racjii swojej legendy , wg mnie taki piłkarz zawsze może wypalic szkoda że w brazylii raczej tak nie uważają i nie dadzą mu zagrac mimo że to mógłby byc jego ostatni mundial ...w dodatku grają go u siebie , to co im szkodzi

0

zarządzie barcy błagam wy już panowie zostawcie tych napastników i pomyślcie o tyłach bo puyol przy ostatniej straconej bramce nawet nie mógł sie rozpędzić by dojsc do krycia a wy chyba myślicie że on jest w formie 20 latka , może złamie wam to serce ale niestety , mascherano też często nie ogarnia w obronie a potem przeprasza za błedy jeśli mu sie upiecze by je powtórnie powtórzyć pique , najczęsciej strzela sobie samobóje , również za wolny zbyt statyczny popelnia wiele błedów w obronie wyszło na to że jedyny na którego można stawiać dzisiaj to młody marc bartra ale on sam jeden obrony nie zbuduje do tego potrzeba aż 4 zawodników...żeby potem sergio czy song nie musieli grać na środku obrony...

0

wiedziałem że wkoncu wypali bo talent ma niesamowity...

0

atak mamy niemalże doskonały , nie trzeba zmieniac piłkarzy na tej formacjii tylko pracować nad ich sposobem gry by był maksymalnei skuteczny pozycja którą trzeba wzmacniac to obrona

0

nie potrzebujemy van persiego tylko kogos ala thiago silva

0

zgodze się bo z ronaldo z grą ronaldo poprostu nie ma dyskusjii bo nawet na papierze jest lepszy , wiec jeżeli ktoś statystycznie pod każdym wzgledem wypada lepiej no to sory ,czego wiecej wam trzeba?

0

przemilcze twoje gadanie psychofanie andresa , bo jesteś nieobiektywny skoro uważasz że ktoś kto potrafi tylko rozgrywac a wiele meczów tylko klepac w poprzek piłke a prawie wcale nie strzela kluczowych bramek może zostac numerem jeden to pozdrawiam do sezon 2006 gdy ronaldinho dostał zp tak powinien grac zawodnik który kandyduje do złotej piłki a nie andres który owszem potrafi wziąsc na siebie ciężar rozgrywania ale jego wcale niejest wcale tak genialna jak wielu z was sie wydaje , wykonuje dobrą prace na swoją pozycjii ale na złotą piłke nie zasłużył , nie bez strzelania bramek

0

to by było coś

0

akurat CI dwaj od dawna nie mają poważania wśród madryckich kibiców

0

my jako kibice barcy mamy troche inną mentalność , niestety :> troche zapominamy o kibicowaniu a tylko wymagamy :) bo wiemy że nasi idole są zdolni do najlepszych rzeczy i wścieka nas jak ktoś gorszy nas ogrywa ;)

0

rozwalimy ich w pył po dwóch porażkach - potwierdzone info nie ma innej opcjii jesteśmy barcą : )

0

chciałbym zobaczyc jakieś nowe nazwisko na środku obrony , ale nie transfer typu czygrynski który przyszedł i nikt go nawet dobrze nie zapamiętał , tylko ktoś kto faktycznie coś wniesie do tej obrony...

0

po 2 pierwszych sezonach pique w barcy myślałem że bedzie topowym graczem i bedzie miał w miare równą forme bo jest dosc młody , teraz zastanawiam sie w co ja wierzyłem , niestety

0

nie , poprostu fabregas jest w gazie i sie marnuje tylko dlatego że xavi to weteran :)

0

i teraz pytanie według czego sadzi że dany zawodnik powinien grac czy pod wzgledem formy , taktyki, rywala ,czy wreszczie STAŻU W DRUŻYNIE twierdzi że nazwiska nie grają , nie wierze bo widze w składzie xaviego który na dzien dzisiejszy nie powinien grac

0

pique? w jedenastce uefy? oni chyba nie są poważni...

0

tak własciwie to zdobył ich koło 100 ale w jaki sposób je strzelał :)

0

wg mnie przeznaczeniem neymara jest byc wielkim piłkarzem , kocham brazylijski futbol który przez ostatnie lata nie był zachwycający ale ja wierzyłem że znajdzie sie jeden brazylijczyk który bedzie w stanie do rzeczy takich jakie robił ronaldinho i wtedy pojawił sie neymar...zakochałem sie w jego dryblingach golach i sposobie traktowania piłki przy nodze jestem mega szczęsliwy że trafił do barcy i wg mnie póki co nie zawodzi , nie wszyscy widzą jego geniusz , nie wszyscy to rozumieją bo nie strzela bramek na zawołanie jak messi ale on ma 21 lat dopiero jest w barcelonie , jest młody a już dosc doświadczony (gra w reprezentacjii sprawdzcie statystyki) do tego reprezentacja brazylii sie odrodziła i wg mnei wygra nadchodzący za rok mundial neymar juz na pucharze konfederacjii pokazał że moja wiara w niego nie była daremna , przewracanie się i zbytni altruizm? nie martwcie sie tym z czasem wyrobi sobie , styl i markę a jego bramki bedziemy wspominac latami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?