0

brawo imprensinante komentarz również tak to widze !

0

neymar niech już odpusci swój altruizm i czesciej strzela bramki ,wszyscy już wiedzą że potrafi podawac i messiemu i innym ;) bo trzeba przyznac że pierwsze miesiące w barcelonie obfitują własnie w taką grę brazylijczyka jakby wszyscy mu zarzucali samolubnosc boiskowy egoizm a on naprzeciw krytykom :) niebawem zacznie łaczyc obie te sprawy i ujrzymy najlepszą wersje neymara , naprawde najlepsze dopiero przed nami jeśli chodzi o tego zawodnika :) cieszcie się kazdym meczem tego brazylijczyka bo bedzie kims zjawiskowmy jak messi ;) w zaszdzie dla mnie już jest a resztę zaczyna przekonywac

0

szacun za te słowa jak najbardziej , bo to jedyna drużyna świata dla której styl jest ważniejszy od wyniku tak naprawdę , co nei znaczy że wyniki mamy w dupie , wyniki to tylko potwierdzenie dla reszty świata które jest potrzebne żeby istniec w futbolu i jeżeli inni mają nas słuchac - musimy wygrywac by wgle zaczeli nas słuchac tylko nie zaklepcie sie na śmierc chłopaki , licze na dobry mecz z milanem i odblokowanie się messiego :)

0

miki po czym wnioskujesz że leo ma depresje? po czym , ja dopuszczam do siebie myśl że może miec jakoś psychicznie gorszy moment ale depresja? jak można miec depresje grając w barcelonie bedąc szczęsliwym ojcem młody człowiek całe życie przed nim , wiele za nim? skąd taki pomysł co? ja zauważyłem że nie ma w nim takiego polotu ale nie powiedziałbym ze to skutek DEPRESJII błagam cię....znowu piszsz herezje

0

u siebie mieli jeszcze szanse w barcelonie nie bedzie tak koloro , gwarantuje wam

0

może to poprostu sprawa fizyczności może troche sie wyexploatował przez ostatnie lata które go mocno obciążyły minutami , wydawało się że każdy mecz nie jest dla niego takim wysiłkiem ale chyba jednak to sie gdzies odkłada musimy dbac o messiego fizycznie terz powinien byc w swoim najlepszym czasie jednak coś nie gra tylko co ja mam jednak wrażenie ze gdzieś ma jakąś blokade w głowie i brakuje mi takiej świerzości polotu , luzu który miał wcześniej ale nie martwię sie , wiem że to wróci

0

no niestety panie pique tytuowaliście się najlepszą drużyną na świecie i w europie to teraz wypijcie te piwo które sobie naważyliście

0

trzeba zaznaczyc ogromną role neymara w ostatnich meczach chłopak ma 21 lat dopiero a ciągnie naszą drużyne ostatnio bardziej niż messi z całym szacynkiem dla naszej pchły , alexis duża poprawa w porównaniu z poprzednim sezonem oby sie nie zaciął idziemy konsekwetnie od zwycięstwa do zwycięstwa i nawet w zasadzie nie przegraliśmy żadnego meczu , wygraliśmy z realem , jest pare spraw do poprawy ale sądze że z czasem będzie coraz lepiej

0

Czy Messi myśli o mundialu?
„Będzie myślał o mundialu po finale Ligi Mistrzów. 26 maja".

rozumiem że martino ma ambicje żeby tam byc :)

0

alexis chyba zaczyna sie odnajdywac w roli dziewiątki oby tak dalej

0

chciałbym by messi dzisiaj wkoncu strzelił :)

0

że niby z czego?

0

o nie teraz będzie grał za zasługi :)

0

no faktycznie chyba był zbyt pewny siebie i nie czai gry na wyspach albo anglicy nie widzą w nim takiego potencjału

0

strzelił już w pierwszym meczu z tego co pamiętam...

0

o marca sie nie martwię radzi sobie świetnie , szczerze eksplodował z formą wtedy gdy najbardziej tego potrzebowaliśmy mam nadzieje że starsi koledzy sie troche ogarną widząc grę bartry a puyol niech poprostu dba o zdrowie i w miare możliwości gra on nie musi już tak szargac swojego zdrowia myśle że jest na tyle doświadczonym graczem że potrafi grac tym doświadczeniem i taką mądroscią boiskową a wiadomo dobrze przewidujący obronca czasami lepiej sie spisuje od tego najbardziej walecznego

0

ha co destro nie byłeś przekonany do tego transferu co :>? a ja byłem pewny że neymar sie wpasuje napewno bardziej niż bale :) pamietajmy ze nasz brazylijski czarodziej ma dopiero 21 lat , za 3 ,4 sezony bedzie naprawde jednym z najlepszych graczy na ziemi , gwarantuje to wam o ile nie dopadnie go jakas plaga kontuzjii ale nie wydaje mi się ,jego aktywnosc w grze barcy zaprocentuje i niedługo wszyscy go pokochają

0

zdjecie okładki Marci mnie rozwaliło :D

0

wrzucił ktoś może filmik z akcjami neymara ze wczoraj? chciałbym zobaczyc bo nie mogłem ogladac meczu

0

wkoncu alexis strzelił bramkę na miare swoich możliwości :D mam nadzieje że odtąd odblokuje się na amen i będzie nas czarował i zostanie w barcelonie na dłużej :)

0

a ja powiem tak taki klub jak real madryt powinien sie wstydzic za samo szukanie takich wymmówek u sędziów za mecz z barcą , żeby to był jeden raz to ja rozumiem ale oni mówią to notorycznie za każdym razem gdy im nie pójdzie...ja na miejscu takiego kibica realu byłbym załamany...takie pieniądze , taka historia a takie żałosne zachowania jak na ten klub...błagam ..

0

nic nowego że powinniście miec dwa karne...nawet jeśli , to barca wciąż mogłaby strzelić o jednego gola wiecej niż wy...nie mając karnych ...

0

ja również uważam że ronaldo zaliczył regres odkąd gra w realu mimo że statystyki tego nie potwierdzają to na bardziej wymagających przeciwników ronaldo juz nie jest taki genialny a czasami nawet ze słabszymi sobie nie radzi :)

0

myśle że dzisiejszy mecz był dobry ale stać nas na wiecej ciesze się że nasi południowoamerykanscy napastnicy błysneli geniuszem kiedy trzeba było

0

to że gramy u siebie wcale nie jest atutem zwłaszca że z realem często gramy ostatnio jakbyśmy sie ich bali , i co dziwne paradoksalnie lepsze mecze nam wychodziły na santiago bernabeu niż na camp nou jeden jedyny raz to ta słynna manita gdzie rzeczywiście zagraliśmy po mistrzowsku...ale tak to..

0

valdes nas nie zawiedzie , gorzej jak obrona zawiedzie valdesa :/

0

nie widze nas jako faworytów

0

myślicie że barta ma szanse zagrac z realem? chyba warto dac mu szansę ? hm? sądze że nie ma co wierzyc że mascherano sie nie pomyli bo piłki w stylu że za wysoko skozłują - masche tego nie ogarnia tego ani troche i kolejny raz nas przepraszał za swój bład TEGO RODZAJU a real bardzo lubi grac w ten sposób i wykorzystywac takie błedy wiec może bartra pique bedzie lepszą opcją? tudziez bartra puyol?

0

no cóż on nie musi kochac barcy ważne że my z nią jesteśmy :) niech sie lepiej cieszy ze póki co sie z nami mierzyc nie musi bo przez swój okres w madrycie wcale na plus nie wyszedł :)

0

a dobra forma pique to melodia przeszłości...niestety...ile można gadac o tym że mamy niesamowitych piłkarzy za wczasu kiedy jeszcze grają, bedzie na takie słowa czas po zakonczonych karierach nie podoba mi sie takie gadanie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?