0

tata martino prowadzi naszą drużynę jakby grał w menadzera - oszczędza naszych zawodników kiedy trzeba nie jest biernym trenerem jeżeli w tym sezonie osiągniemy coś wielkiego to jemu sie będą należały najwieksze pokłony za troskę o messiego i każdego innego gracza take care of Barca tata !

0

podoba mi sie to jak nasza drużyna dziś funkcjonowała chociaż w koncówce przysiedliśmy ale to nie problem liczą sie trzy punkty tylko pique niech troche lepiej ogarnia bo to co czasami wyprawia woła o pomste do nieba tu mogliśmy sobie pozwolić na stratę bramki ale w lidze mistrzów nie bedzie tak kolorowo

0

widze że wrażenie miałem dobre pedro wykorzystywal okazje ale wbrew pozorom gdy sie strzela nawet 3 gole to nie koniecznie można być zawodnikiem meczu bo największym kunsztem wykazał się akurat victor oceny są bardzo trafne fajnie że doceniono neymara - pomimo braku goli można faktycznie powiedzieć że jest 1 zawodnikiem który sie sprawdza na skrzydle po ronaldinho bo ani henry ani villa nie dawał rady na tej pozycjii

0

Eoren Imprensionnante (jeśli źle napisałem to słowo wybaczcie ale wszyscy powinni wiedzieć co mam na myśli) piękny felieton , jak zwykle każde kolejne zdanie przybijane jak gwoździe do trumny nie przekonanych czytelników by ich przekonać do swojego poglądu swoją drogą bardzo z polotem.jak mawia się w środowisku hip hopowym " ja się jaram" ten felieton pokazuje jak ciekawym jest tworem nasza drużyna mamy większy potencjał niż mogłoby się wydawać zdanie o tym że niechcielibyśmy by taki messi czy ineista zmarnowali choćby sezon w klubie tylko przez biernośc klubu ! otuż to ja również miałem wrażenie że w zeszłym sezonie można było zrobić wiecej ale ławka znowuż była raz że źle dobrana a dwa za krótka (klasyczny problem Barcy od czasów pepa) u Rijkarda miałem wrażenie że było z tym jednak troche lepiej sadziłem że w tym sezonie poprawimy to co zostało zepsute ostatecznie zmienił sie trener który już wprowadził pierwsze zmiany i już teraz napawają mnie nadzieją na przywrócenei Barcy na właściwe tory ale wciąż widze że niektóre elementy takie jak środek obrony szwankują i nie dosyć że szwankują to do tego nie ma ich czym zastąpić (obiecany obrońca) była równeiż poruszona kwestia estetyki...bardzo trafnie...generalnie jestem pod wrażeniem kłaniam sie nisko i uczę sie od Mistrzyni Pozdrawiam

0

może w rayo się pozłużyli zasadą że ich "dom" ich zasady i może u nich jest tak że goście ich witają niewiem ale sama sprawa wgle dla mnie jest bez sensu zawodnik rayo najpierw wspomnia o takim " nieciekawym" zachowaniu po czym sam mówi że to nic wielkiego , to już nie mógł tego przemilczeć? i żyć dalej? a nie...bo to przecież o messiego chodzi...

0

spokojnie gdyby neymar zamiast obsługiwania wiecznie messiego i wykazywania sie przesadnim altruizmem wiecej strzałów oddawał to napewno by miał gola spokojnie zagrał raptem kilka meczy i nie stracił swoich atutów dla mnie jest narazie na plus pamiętajmy że to wciąż jest młody zawodnik (21 lat!) ma czas ważne że czuje sie swobodnie i gra bez kompleksów gole przyjdą z czasem i doceń jego bramkę z atletiko bo dzieki neymarowi wygraliśmy superpuchar hiszpanii

0

a mi sie nie podoba że abidala sie gloryfikuje za zwycięstwo z rakiem...fajnie że wyszedł z tego ale to nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dla naszego klubu a wy robicie z niego legende - bo wygrał z rakiem no sory

0

może i neymar tak nie pracuje w obronie...ale jest napewno lepszy w ofensywie od pedro czy tello i ma to coś co może przesądzić o losach meczu a przecież nie chodzi o to kto najwiecej biega czy zaliczy najwiecej odbiorów tylko o to kto strzeli wiecej goli a na neymara możemy liczyc w tej kwestii i jestem pewny że Barca ze swoim i tak bardzo ofensywnym stylem nie straci na tym...nie mówiąc o tym że neymar również pracuje w obronie i to jest widocznie gołym okiem Johan chyba nie oglądał neymara bez piłki w Barcy zdążył już nazbierać zółtych kartek za faule może niektóre niepotrzebne ale to zawsze był efekt jego agresywnego odbioru i przyciśniecia rywala z piłką takiej gry w odbiorze nam trzeba we wszystkich formacjach

0

taaak taka jest filozofia Barcy zgadza się poprostu guardiola ją zaczął realizować do granic możliwości bo z początku tak dominowaliśmy rywala że nie mogli nawet pisnąć nawet nas drasnąć ale potem zaczeliśmy walić głową w mur i to już niejest filozofia Barcy ale widać wracamy na dobre tory :) obyśmy tej swobody nie stracili musimy poprawić obronę ogólnie środek obrony bo boki są okej i victor też jest wzorowy w ostatnich tygodniach :)

0

bardzo podoba mi się to jak nasza gra teraz wygląda jest w tym wiecej swobody nasz futbol powoli odzyskuje radość pozwalamy rywalom wiecej grać piłkom co oczywiście marnują a my nie narażamy sie też z kolei na niepotrzebne ciosy bo wtedy robiliśmy zmasowany atak na bramke rywala , jedno złe podanie jedno złe przyjecie piłki i już leciała kontra a nasza drużyna nie nadążała teraz jest z tym lepiej nasze skrzydła elegancko działają piłka chodzi według innego schematu zauważcie że ta klepka z 1 piłki stała sie charakterystyczna dla neymara i messiego w obrębie pola karnego są takie momenty że np messi gra do neymara który ejst tyłem do bramki ten mu odgrywa w czasie gdy reszta zawodników wychodzi na pozycje - TAK SIE ZDOBYWA TEREN a pomoc i atak mamy znakomitą do tego bardzo podoba mi sie gra Victora Valdesa jest niesamowity nasza obrona wymaga poprawy ale sądze że też tragedii nie bedzie musimy jeszcze troche popracować ale wkońcu widzą tą radość Barcy z gry w piłkę którą miała Barca ronaldinho i rijkarda !

0

neymar wszedł do naszej drużyny bez kompleksów i wykonuje swoje zadania faktycznie troche mógłby wykazać się czasem wiekszym egoizmem pod bramką ale...on ma taki kunsz w obu nogach że bramki przyjdą wcześniej czy później :)

0

heh jak zwykle dać taki tytuł a ograniczeni ludzie bedą myśleć że Abidal ma się za boga xDD

0

nie możemy im dać płakać dzisiaj :)

0

za pierwszego gola można go winić ewidetnie trzeba natomiast przy dwóch następnych już nie

0

i ronaldo

0

Marquez grał po profesorku z perspektywy czasu jak przypominam sobie grę i patrze na to co jest teraz to był niesamowity

0

gdyby to była prawda to ja bym chciał el sharavego ale wtedy trzeba by było sprzedać pedro wiec generalnie nierealna opcja i takie coś tylko w fifie aczkolwiek chyba song w tym sezonie sie poprawi tylko niech nie każą mu grać na środku obrony bo warunki fizyczne to za mało

0

zgadza się pamiętam ten mecz jak dzisiaj Leo był w niesamowitym gazie...naprawdę mógł sam zniszczyć arsenal i tak też zrobił ale te 4 gole nie oddają całej jego gry z tamtego meczu robił zagrożenie jak nigdy... naprawde...cisnął ten arsenal tak jakby byli jakimiś pajacami

0

a dlaczego porównywać dwie rózne dyscypliny? to już sprawia że twój argument nie ma racjii bytu moim zdaniem fify i uefy przesadzają z tymi terminarzami ale z drugiej strony trenerzy też muszą umieć szanowac siły swoich graczy i myśle że martino zadba o to by messi nie pojechał na mundial z resztkami sił

0

ciesze się z każdego meczu oglądanego z udziałem messiego pamiętam czasy ronaldinho które mineły szybko i przyznaje że dość późno dotarł do mnei jego geniusz troche tego żałuje dlatego teraz ciesze się strasznie z tego co wyczynia messi i chce by to trwało...i trwało..

0

przez co wydaje się że zrobili mniej zła niż niemcy * sory pomyliłem się

0

masz jakieś dowody na te "brudy?" bo jak narazie to tylko postawileś teze że to nie możliwe by nie mieli "czegoś za uszami" Barcelona to nie ruskie że jak zabijali kogoś to nikt tego nie odnotowywał przez co wydaje się że zrobili więcej zła niż niemcy a to ruscy byli bardziej nie humanitarni i bestialscy niż niemcy ale nie o tym mowa czekam na jakieś dowody w historii BARCELONA owszem wspiera Barcę i cała katalonia ale nie w ten sposób że Barca robi transfery raz prawie a 100 mln euro i za 4 czy 5 lat znowu to samo i to wszystko za pojedynczych piłkarzy (GARETHA I CRISTIANO) no sory ale to jest chore

0

ja nie pisałem o ostatnim roku czy kilku ostatnich latach tylko o tym na czym real madryt jest zbudowany a nie jest zbudowany na zwycięstwach sportowych klubu tak jak wszystkim się wydaje tylko na takich właśnie pożyczkach by za grube miliony kupywać najlepszych piłkarzy z poza hiszpanii tak było jest i będzie...Barca zbudowała swoją markę tylko sportem i uporem... kibice realu są tacy dumni pamietają zawsze że real ma najwiecej pucharów europy mogli by też pamiętać co zrobił dla nich Generał Franco...

0

spokojnie redakcja do tego by nie dopuściła by jego "arcydzieło" pojawiło się na stronie

0

zgadzam się z tobą !

0

Florentino Pérez stwierdził, że Real Madryt sam sfinansował transfer Garetha Bale’a i nie korzystał przy tym z żadnych środków pomocy publicznej.

hahaha akurat Real przez bite sto lat swojej historii wykorzystuje te środki :)

0

tak jak ronaldo był jeden ronaldinho też jest jedyny w swoim rodzaju

0

A pique = maszyna do prokurowania sytuacjii pod bramkowych dla drużyny rywala a w efekcie do tracenia bramek przez Barcę sory ale tak to jest ...

0

Valdes przycmił dziś messiego który strzelił hat tricka niesamowite

0

wojna jest żałosna ale ta ironia w strone Cryuffa jest nie na miejscu aż mam ochote zacytować klasyk " kim ty ku*&^ jesteś pajacu?" żeby pisać o legendzie naszego klubu "taki mocny..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?