a ja osobiscie nie rozumiem zachwytów nad iniestą jest niesamowitym pomocnikiem owszem ale nigdy bym go nie typował na najlepszego piłkarza globu najlepszy musi byc goleadorem + musi obsługiwac resztę drużyny podaniami andres się lubuje tylko w tym drugim co jest normalne bo jest pomocnikiem jednak mówie NAJLEPSZY powinien wymiatac w każdym aspekcie gry wiec nie wyłaczając goli...pięknych goli...a swoją drogą ostatnio dawno nie widziałem żeby andres obsłużył kogoś 40 metrowym podaniem...prędzej takie coś zobaczymy u leo...
no bywał w większym gazie ogólnie to pare ładnych bramek...ogólnie pchanie barcy jak co roku ale nie miałem wrażenia że jest w gazie , większosc jego goli było wymuszonych , takie wiecie...cholera mecz sie nie układa musze strzelic musze bo kto jak nie ja...+ przez większosc czasu miałem wrażenie że messi jest zmęczony...taki wręcz wypalony i w tym sezonie to sie potwierdza jego mięśnie nie ogarneły...no ale nie widze w nim tej świerzosci i lekkosci zagran z poprzednich sezonów wiele mu wychodziło ale z dużo większym trudem niż zwykle ...
Jestem wielkim fanem Leo. Zawsze to mówiłem. Odpowiednio oceniając ten rok w jego wykonaniu, trzeba przyznać, iż ponownie był spektakularny. Nie mówię, że Cristiano nie grał świetnie i że można umniejszyć sukcesy odniesione przez Ribéry'ego, ale Leo... Niech wygra ten, na którego ludzie będą głosować. I kropka. Nie ma w tym żadnej tajemnicy.
i wg mnie to zdanie ucina temat dlaczego?
ponieważ to prawda nie ma co sie wykłucac wymieniac argumentów i obstawac można miec swojego faworyta jasne ale co to zmienia skoro ten plebiscyt to jedna wielka demokracja wiec wygra ten kto bedzie miał wiecej zwolenników...co z miejsca sprawia że plebiscyt jest i wymierny i nie wymierny ponieważ wielu ludzi bedzie za leo co przemawia za nim ale z drugiiej strony jak jesteś czyimś fanem to jak masz byc obiektywny ? no ale to samo jeśli chodzi o innych piłkarzy...ja sie nie ździwie jeśli leo dostanie kolejną złotą piłkę jakby z urzędu...na tych głosach które uzyskał w ostatnich latach...no ale kto wie kto wie...ja bym zagłosował na ronaldo za ostatni rok jednak ale riberiego nawet bym nie uwzgledniał był przodownikiem pracy w fantastycznym bayernie ale to że nim był nie znaczy że on sam indywidualnie był fantastyczny
zeszły sezon w wykonaniu leo nie był wcale fenomenalny - jak na niego wg mnie już prędzej dałbym ZP maszynie do strzelania bramek zwaną Cristiano , a co
leo niczego nie zaniedbał fizycznie jest na odpowiednim poziomie tyle że ronaldo ma wiecej masy mieśniowej bo był wyższy i ważył wiecej i miał co zamienic w te mięśnie messi nie miał aż tyle budulca ,swoją drogą dobrze że wygląda jak wygląda bo i tak potrafi robic niesamowite rzeczy mimo że ma gorsze warunki fizyczne to w piłkę gra lepiej jest bardziej efektywny ronaldo bazuje na swojej fizycznosci
żadnego aguero nie tego nam trzeba potrzeba nam wzmocnic srodek obrony ewentualnie jednego młodego perspektywicznego pomocnika przydałoby sie kupic ale nie jakiegoś aguero bron boże
powinien to zrozumiec bo przecież grac gdy nie jest się na to gotów to nawet najlepszy piłkarz świata ugina barki pod tym mam nadzieje że dojdzie do siebie i przemyśli troche swoje decyzje bo myśle że niechciał tracic minut a sam sobie dobrze zdawał sprawe z tego że nie jest w najlepszej formie myśle że przerwa messiego zrobi dobrze dla całej drużyny
wg mnie to nie bedzie źle wcale neymar ma w sobie bardzo dużo energii którą napędza resztę drużyny w ataku leo niech dojdzie do siebie a alvesowi chodziło o to że przejmie role messiego na czas jego nieobecności ale pewnie niektórzy zrozumieli to że "neymar bedzie lepszy od messiego" to powiem wam tak neymar ma na to papiery ale za leo przemawiają 4 złote piłki i setki goli statystyki z którymi może się równac tylko Cristiano niemniej jednak uważam że stac brazylijczyka by dołączych na poziom taki który prezentuje leo i cristiano pewnie mnie za to skrytykujecie , trudno doceniam leo ale neymar ma w sobie taką jak ja to nazywam nowoczesną technikę rzeczy które wyprawia bardzo ułatwiają grę i myśle że doszlifuje to do takiego stopnia że bedzie otwierał droge do bramki czy sam zdobywał gole wtedy gdy bedzie najciężej
ale gdy tego miejsca do rozpędu nie ma to co ma grac taki pedro? bedzie jedynie odgrywał do najbliższego rywala przez cały mecz i tym samym też zagrożenia nie stworzy...
faktycznie w roli drugiego bramkarza spisuje się bardzo dobrze i myśle że można uznac go za kogoś kto w miare dobrze broni karne może nie jest kluczowym zawodnikiem ale tacy zawodnicy również są bardzo ważni myśle że czasami takich rezerwowych nam brakuje
ja uważam że ta przerwa leo tylko motywująco wpłynie na resztę drużyny sami wiecie jak to było jak leo zabrakło w składzie :) myśle że neymar będzie brylował i nie tylko on
szczerze troche nie rozumiem czemu służą takie newsy...barcelona nie przegrywa bo wkłada w to wysiłek 25 zawodników a w czasie pojedynczych meczy 11 ale chodzi ogólnie o wysilek grupy bo skład sie rotuje song zbyt często nie gra więc jak można mówić że jest swego rodzaju medalionem...skoro to wcale nie jego zasługa...któryś już raz widze takiego newsa i nie rozumiem po co to...przecież barca i tak wkoncu mecz z nim w składzie przegra (oby to nie nastąpiło) ale wiecie o co mi chodzi
bayern ma bardzo mocne argumenty nawet w tym sezonie udoskonalili swoją grę i troche wypośrodkowali w tamtym sezonie było wiecej fizycznosci , guardiola jednak ich nauczył troche grac piłką ,w co wątpiłem że to możliwe a jednak ale wcale nie musimy sie ich bac jeśli zagralibyśmy z nimi na maximum możliwosci (którego wciąz nie osiągneliśmy w tym sezonie) jak na moje oko mecz z realem był dobry ale wciąz sądze że stac nas na wiecej
fajnie że idziemy w dobrym kierunku ale chłopaki nie osiągajcie perfekcjii perfekcja równa sie brak postępu a musimy postępowac i byc coraz lepsi , nieosiągalni :D a tak realniej mówiąc :D podoba mi się to gdzie to wszystko zmierza (nie przegraliśmy jeszcze ani jednego meczu! ) to chyba nasz najwiekszy powód do dumy : )
tello jakby swoje firmowe akcje pokazywał odpowiednio czestona stadionach świata to byłby jednym z najlepszych , jestem pewien uważam że ma ogromny potencjał
skoro z takiej sytuacjii pique potrafi zrobic samobója ...to nawet nie powinien wg mnei wychodzic w 1 składzie sory ale widziałem tą sytuacje ja niewiem jak ten pique sie ustawia że piłka w magiczny sposób trafia do naszej bramki był pod takim kątem żewszystko mógł zrobic z tą piłką i jakims cudem wpakował samobója....taki szczesciarz jest nam nie potrzebny ta bramka nas nic nie kosztowała na szczescie ale w późniejszej fazie sezonu w meczach np z chelsea czy kims ich pokroju takie coś może nas pozbawic tytułu...a przecież taki jest nasz cel...wiec gerardzie ogarnij sie błagam
legenda legendą ale kazdy piłkarz chce grac nawet taki weteran dlatego raul odszedł nie sądze by on sam czuł sie wypchniety z drużyny a nawet jeśli to naturalną siłą rzeczy że byli młodsi lepsi zawodnicy...
0
a ja osobiscie nie rozumiem zachwytów nad iniestą jest niesamowitym pomocnikiem owszem ale nigdy bym go nie typował na najlepszego piłkarza globu najlepszy musi byc goleadorem + musi obsługiwac resztę drużyny podaniami andres się lubuje tylko w tym drugim co jest normalne bo jest pomocnikiem jednak mówie NAJLEPSZY powinien wymiatac w każdym aspekcie gry wiec nie wyłaczając goli...pięknych goli...a swoją drogą ostatnio dawno nie widziałem żeby andres obsłużył kogoś 40 metrowym podaniem...prędzej takie coś zobaczymy u leo...
0
no bywał w większym gazie ogólnie to pare ładnych bramek...ogólnie pchanie barcy jak co roku ale nie miałem wrażenia że jest w gazie , większosc jego goli było wymuszonych , takie wiecie...cholera mecz sie nie układa musze strzelic musze bo kto jak nie ja...+ przez większosc czasu miałem wrażenie że messi jest zmęczony...taki wręcz wypalony i w tym sezonie to sie potwierdza jego mięśnie nie ogarneły...no ale nie widze w nim tej świerzosci i lekkosci zagran z poprzednich sezonów wiele mu wychodziło ale z dużo większym trudem niż zwykle ...
0
zgadzam się !
0
Jestem wielkim fanem Leo. Zawsze to mówiłem. Odpowiednio oceniając ten rok w jego wykonaniu, trzeba przyznać, iż ponownie był spektakularny. Nie mówię, że Cristiano nie grał świetnie i że można umniejszyć sukcesy odniesione przez Ribéry'ego, ale Leo... Niech wygra ten, na którego ludzie będą głosować. I kropka. Nie ma w tym żadnej tajemnicy.
i wg mnie to zdanie ucina temat dlaczego?
ponieważ to prawda nie ma co sie wykłucac wymieniac argumentów i obstawac można miec swojego faworyta jasne ale co to zmienia skoro ten plebiscyt to jedna wielka demokracja wiec wygra ten kto bedzie miał wiecej zwolenników...co z miejsca sprawia że plebiscyt jest i wymierny i nie wymierny ponieważ wielu ludzi bedzie za leo co przemawia za nim ale z drugiiej strony jak jesteś czyimś fanem to jak masz byc obiektywny ? no ale to samo jeśli chodzi o innych piłkarzy...ja sie nie ździwie jeśli leo dostanie kolejną złotą piłkę jakby z urzędu...na tych głosach które uzyskał w ostatnich latach...no ale kto wie kto wie...ja bym zagłosował na ronaldo za ostatni rok jednak ale riberiego nawet bym nie uwzgledniał był przodownikiem pracy w fantastycznym bayernie ale to że nim był nie znaczy że on sam indywidualnie był fantastyczny
0
Brazylia jest dla mnie murowanym faworytem :)
0
zeszły sezon w wykonaniu leo nie był wcale fenomenalny - jak na niego wg mnie już prędzej dałbym ZP maszynie do strzelania bramek zwaną Cristiano , a co
0
geble
leo niczego nie zaniedbał fizycznie jest na odpowiednim poziomie tyle że ronaldo ma wiecej masy mieśniowej bo był wyższy i ważył wiecej i miał co zamienic w te mięśnie messi nie miał aż tyle budulca ,swoją drogą dobrze że wygląda jak wygląda bo i tak potrafi robic niesamowite rzeczy mimo że ma gorsze warunki fizyczne to w piłkę gra lepiej jest bardziej efektywny ronaldo bazuje na swojej fizycznosci
0
żadnego aguero nie tego nam trzeba potrzeba nam wzmocnic srodek obrony ewentualnie jednego młodego perspektywicznego pomocnika przydałoby sie kupic ale nie jakiegoś aguero bron boże
0
powinien to zrozumiec bo przecież grac gdy nie jest się na to gotów to nawet najlepszy piłkarz świata ugina barki pod tym mam nadzieje że dojdzie do siebie i przemyśli troche swoje decyzje bo myśle że niechciał tracic minut a sam sobie dobrze zdawał sprawe z tego że nie jest w najlepszej formie myśle że przerwa messiego zrobi dobrze dla całej drużyny
0
messi też lubuje się w rozgrywaniu piłki w ostatnich dwóch sezonach aż do przesady
0
wg mnie to nie bedzie źle wcale neymar ma w sobie bardzo dużo energii którą napędza resztę drużyny w ataku leo niech dojdzie do siebie a alvesowi chodziło o to że przejmie role messiego na czas jego nieobecności ale pewnie niektórzy zrozumieli to że "neymar bedzie lepszy od messiego" to powiem wam tak neymar ma na to papiery ale za leo przemawiają 4 złote piłki i setki goli statystyki z którymi może się równac tylko Cristiano niemniej jednak uważam że stac brazylijczyka by dołączych na poziom taki który prezentuje leo i cristiano pewnie mnie za to skrytykujecie , trudno doceniam leo ale neymar ma w sobie taką jak ja to nazywam nowoczesną technikę rzeczy które wyprawia bardzo ułatwiają grę i myśle że doszlifuje to do takiego stopnia że bedzie otwierał droge do bramki czy sam zdobywał gole wtedy gdy bedzie najciężej
0
kwestia estetyki kazdy ma własną dla mnie najfajniejsze stroje były w 2011
0
ale gdy tego miejsca do rozpędu nie ma to co ma grac taki pedro? bedzie jedynie odgrywał do najbliższego rywala przez cały mecz i tym samym też zagrożenia nie stworzy...
0
faktycznie w roli drugiego bramkarza spisuje się bardzo dobrze i myśle że można uznac go za kogoś kto w miare dobrze broni karne może nie jest kluczowym zawodnikiem ale tacy zawodnicy również są bardzo ważni myśle że czasami takich rezerwowych nam brakuje
0
dziesiątki takich bramek widziałem , sory ale nie
0
ja uważam że ta przerwa leo tylko motywująco wpłynie na resztę drużyny sami wiecie jak to było jak leo zabrakło w składzie :) myśle że neymar będzie brylował i nie tylko on
0
ja uważam że nie powinno zabraknąc tutaj tej bramki bo jest wyjątkowa szczerze nie pamietam podobnego takiego gola...
0
fajnie że ma nominowanie ale chyba zdaje sobie sprawe że jego bramka blado wygląda w porównaniu z innymi :) no ale neymar się nie zraźi :)
0
wow...co za liczby...naprawde dopiero teraz zdaje sobie sprawe jakimi maszynami do strzelania goli jest nasza ekipa...niesamowite
0
niewiem jak tobie ale mi barca martino przypomina barce rijkarda z sezonu 2006
0
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło nie zagrałeś z milanem ale połowe goli strzeliłeś dziś :)
0
szczerze troche nie rozumiem czemu służą takie newsy...barcelona nie przegrywa bo wkłada w to wysiłek 25 zawodników a w czasie pojedynczych meczy 11 ale chodzi ogólnie o wysilek grupy bo skład sie rotuje song zbyt często nie gra więc jak można mówić że jest swego rodzaju medalionem...skoro to wcale nie jego zasługa...któryś już raz widze takiego newsa i nie rozumiem po co to...przecież barca i tak wkoncu mecz z nim w składzie przegra (oby to nie nastąpiło) ale wiecie o co mi chodzi
0
ja również sądze że neymar bedzie na topie za jakieś góra 3 sezony dobrze że do nas trafił bo tylko tu może rozwinąć skrzydła na maximum
0
w barcelonie ;]
0
bayern ma bardzo mocne argumenty nawet w tym sezonie udoskonalili swoją grę i troche wypośrodkowali w tamtym sezonie było wiecej fizycznosci , guardiola jednak ich nauczył troche grac piłką ,w co wątpiłem że to możliwe a jednak ale wcale nie musimy sie ich bac jeśli zagralibyśmy z nimi na maximum możliwosci (którego wciąz nie osiągneliśmy w tym sezonie) jak na moje oko mecz z realem był dobry ale wciąz sądze że stac nas na wiecej
0
fajnie że idziemy w dobrym kierunku ale chłopaki nie osiągajcie perfekcjii perfekcja równa sie brak postępu a musimy postępowac i byc coraz lepsi , nieosiągalni :D a tak realniej mówiąc :D podoba mi się to gdzie to wszystko zmierza (nie przegraliśmy jeszcze ani jednego meczu! ) to chyba nasz najwiekszy powód do dumy : )
0
tello jakby swoje firmowe akcje pokazywał odpowiednio czestona stadionach świata to byłby jednym z najlepszych , jestem pewien uważam że ma ogromny potencjał
0
nasz atak jest wystarczająco dobrze obsadzony
0
skoro z takiej sytuacjii pique potrafi zrobic samobója ...to nawet nie powinien wg mnei wychodzic w 1 składzie sory ale widziałem tą sytuacje ja niewiem jak ten pique sie ustawia że piłka w magiczny sposób trafia do naszej bramki był pod takim kątem żewszystko mógł zrobic z tą piłką i jakims cudem wpakował samobója....taki szczesciarz jest nam nie potrzebny ta bramka nas nic nie kosztowała na szczescie ale w późniejszej fazie sezonu w meczach np z chelsea czy kims ich pokroju takie coś może nas pozbawic tytułu...a przecież taki jest nasz cel...wiec gerardzie ogarnij sie błagam
0
legenda legendą ale kazdy piłkarz chce grac nawet taki weteran dlatego raul odszedł nie sądze by on sam czuł sie wypchniety z drużyny a nawet jeśli to naturalną siłą rzeczy że byli młodsi lepsi zawodnicy...