0

nie mam nic do wprowadzania graczy z cantery pod warunkiem że ich styl gry nie jest zbyt archaiczny

0

Don czuje że podobnie czujesz ten sport co ja :)

0

skomentuje to komediowo i napisze tak thiago prosi o cierpliwośc której sam nie dostał?XDD

0

pedro dostał dychę a ja za żartuje mówiąc że powinien miec o pół stopnia niżej bo to pedro prawda i trzeba go sprzedac i wgle jest nie przydatny ! bardzo się zgadzam z oceną meczu bo sie wstrzelił niesamowicie wtedy kiedy potrzebowaliśmy błysku geniuszu , nikt by sie po nim takiego czegoś nie spodziewał raczej takie rzeczy to działka messiego ale jako że leo się leczy to fajnie wiedziec że mamy innych graczy odpowiedzialnych za grę i gole , (strasznie podoba mi się 2 bramka pedro piękna kwintesencja futbolu ) przestancie już chłopakowi wypominac poprzednie sezony , owszem ja też byłem jego hejterem i denerwowała mnie jego bezproduktywnośc ale myśle że trzeba go chwalic gdy robi dobrą robotę :) docencie go :) da sie go lubic naprawdę !

0

co nie znaczy że ktoś by za niego tyle wyłożył

0

powiem szczerze że niewiem jak iniesta sie spisuje w tym roku ...jakoś nie widze jego geniuszu i nie rozumiem czym wy sie jaracie jak słysze o nim to raczej w negatywnym sensie (czytaj strata piłki z której wynikła kontra w konsekwencjii gol ) nie moge sie oprzec wrażeniu że wszyscy są zakochani w iniescie z sezonów Pepa i nie widzą że wcale nie jest taki kluczowy ja tam widze tylko jak zwalnia akcje które powinny byc kontrami...ale nie bo trzeba klepac w poprzek jak xavi

0

niektórzy przytaczają ronaldinho w dyskusjii o to kto był najlepszy , wielu bedzie stawiac messiego za numer jeden i nie bez powodu bo messi ma już na papierze , statystyki nie pozwalają nikomu z leo konkurowac ale jednak chciałem żebyscie zwrócili uwage że to co robił R10 jest troche nie wymierne ale na swój sposób genialne na tym filmiku



jest pokazane że R10 jednym dotknięciem piłki potrafi zrobic coś niezwykle trudnego , precyzyjnego , efektownego a przede wszystkim EFEKTYWNEGO poprostu JEDNYM RUCHEM nic zbędnego do tego może strzelic z wolnego , z karnego , może zagrac precyzyjnie na głowe , może zagrac taką piłe z miejsca że nasi napastnicy tlyko o takich marzą...... dlatego stawiam sobie R10 ponad innymi piłkarzami... on nie potrzebuje takiej siły jak ronaldo czy szybkości messiego (którą również posiadał swego czasu) on ma technikę...czyli coś czego sie nie traci aczkolwiek wiadomo że efektywnośc z wiekiem jest mniejsza niemniej jednak wciąż potrafi sie przyczynic do zdobycia około 30 bramek (razem asysty i gole ) więc wbrew temu co mówią niektórzy może to mocno kontrowersyjna opinia ale jednak stoje za nią murem

0

moim zdaniem diego robił trudniejsze rzeczy od leo...

0

ja powiem szczerze że jestem fanem obu piłkarzy przy czym bliżej mi do messiego bo czasami boiskowy egoizm i arogancja plus głupie zachowania (nie potrzebne przede wszystkim ronaldo) odejmują mu i dlatego cenie sobie wyżej messiego mimo że troche obniżył loty ostatnio ( ale on w ostatnich latach wykonał taką prace że i tak świetnie się sprawował) w każdym razie wole messiego bo wiecej wyciąga z gry jest bardziej skuteczny kiedyś widziałem taką tabele statystyczną ze wszystkimi statystykami , podania, strzały , straty etc dosłownie wszystko , i to było w bezpośrednich meczach miedzy barcą i realem..we wszystkich tych meczach leo wypadał diametralnie lepiej od ronaldo który owszem ma potężny potencjał ale go marnuje...najbardziej mnie śmieszą jego potężne strzały widzisz ronaldo na youtubie jak strzela bramki z wolnego ? nie widzisz go w czasie meczy ligowych gdy oddaje załóżmy 7 strzałów i z tego 6 w trybuny... wole messiego który może nie uderzy z 30 metra ale potrafi dużo wiecej wyciągnąc z gry razem z kolegami ... no ale Ci piłkarze to dwa różne światy...nie ma sensu ich porównywac niby ale ja jednak lubie to robic :)

0

wyjdz człowieku bo nie masz szacunku do legendy za czasów gry w barcy (który był jego najlepszym sezonem wg mnie ) wyczyniał cuda i wcale nie wyglądał jak grubas...to zawsze bedzie najlepsza 9 w historii czy ci sie to podoba czy nie

0

gdy pisałem że gra czyściej miałem na myśli to że nie umiał sie uciekac do fauli by odbierac piłke a sergio ma bardzo wiele niepewnych interwencjii które sprawiają że mam ochote sobie wyrywac włosy z głowy bo on wjeżdza czasami bez pardonu ( nie nie w stylu ramosa) ale chodzi o to że głupio fauluje a nie odbiera piłke , owszem potrafi sie ustawic ale ustawienie to nie wszystko...toure również bardzo dobrze czyściej środek pola ja osobiscie nie widze geniuszu sergio potrafi dobrze zagrac z 1 piłki tego mu nie ujmę ale z przodu nie da od siebie tyle co toure pamiętając o tyłach jeden genialny mecz w którym sergio mi sie naprawdę podobał to zeszłoroczne starcie z milanem na camp nou...tak. tam zagrał po mistrzowsku ale wiecej jego takich meczy nie pamiętam...sory nie rozumiem twojego zachwytu nad nim stawiam sobie toure wyżej bo w tym sporcie chodzi o strzelanie bramek a jeżeli facet ma dobre warunki fizyczne , dobrą technikę jest sumienny pracowity i do tego robi rzeczy do których nie jest dystyngowany ( akcja w cdr z athletic bilbao) to czego jeszcze od niego wymagasz?

0

on odszedł bo guardiola z uporem maniaka stawiał na sergio a on chciał grac i ja osobiscie tego nie rozumiałem dla mnie busquets nie moze stac obok toure nie dosyc że toure gra czysciej i dokładniej od sergio ma jeszcze lepsze warunki fizyczne lepiej gra z pilką przy nodze , jest lepszy w grze wzajemnej i do tego potrafi dołożyc bramke i zagrac ładnie w ataku jeśli ma okazje ! ja nie widze przesłanek za tym żeby było go wtedy sprzedawac odszedł bo chciał grac a guardiola nie chciał mu tego zapewniac mimo że w 200% zasługiwał na grę w 1 składzie pracował za 2 jak eto bardzo sumienny gracz właśnie tak go pamiętam zawsze wykonywał swoje zadania i nigdy nie narzekał i podkreślał że kocha nasz klub

0

bardzo miło wspominam tego gracza uwielbiam go jest mega wszechstronny choc gdy do nas przyszedł nie wydawał się byc jakimś genialnym piłkarzem ale okres z guardiolą był magiczny i ta magia sie mu udzieliła , czasami potrafił się zamienic z messi zachowaniami hhehe mimo swoich gabarytów i to w nim był niesamowite ale to tylko dodatkowy atut bo na swojej własnej pozycjii bardzo sumiennie wykonywal obowiązki grał czysto i czyscił w swojej strefie pięknie troche mi go brakuje bo to niesamowita perełka w dodatku widac było że naprawde kocha nasz klub i że odchodził z bólem serca ale teraz jest liderem manchesteru city :) wiec co by nie gadac nie skrzywdziliśmy go :)

0

napiętnowałem tylko pewne zachowania które mnie mocno irytują i mysle że wielu innych ludzi którzy kibicują barcy od lat też

0

nie pomyślałem tak bo już takie mecze sie nam wcześniej zdarzały , w tym i w poprzednim sezonie....pozatym postawcie sobie pytanie czy barcelona NIE MOŻE PRZEGRYWAC? bo tu nie chodzi o moją wiernośc tylko o to że ja piętnuje brak wiary w naszą drużynę , ja nie drgnełem bo oglądam mecze od wielu lat i wiem że skoro wygrywamy wiele spotkań pod rząd to uwierzcie mi , jeden wypad getafe nas nie położy ...do tego wywalanie pedro który strzela mecze i potrafi wziąsc na siebie odpowiedzialnosc podczas gdy nie ma kto tego zrobic

0

chciałbym zaznaczyc reakcje wielu "kibiców" naszej dryżyny gdy na tablicy widniał wynik dwa zero dla getafe :) wszyscy już sie zachowywali jakby mecz był przegrany wszyscy sie zachowywali jakby zapomnieli że jesteśmy barcęloną i wszyscy wymieniali już połowe składu klnąc w niebogłosy , ja nawet nie drgnełem i nie przejełem się i niewiele później pedro zrobił remontade , wynik zakonczył sie dla nas korzystnie i teraz mam pytanie SEZONOWCY GDZIE JESTEŚCIE?

0

bo jak wy ględzicie o tym że jest słaby , on strzela gole docencie go bo chłopak strzelił 2 hat trika w sezonie i wziął na siebie ciężar strzelania goli który pozwolił nam wygrac mecz bez messiego bez neymara i wielu innych + dołożył kilka bramek w innych meczach :)

0

gole takim drużynm też trzeba strzelac gole , dziękuje dobranoc :)

0

gdy jeden zawodnik strzela 3 gole w 8 minut reszta drużyny nie ma wyjscia i musi grac lepiej...bo to jednak pedro wystrzelił gdy było nieciekawie...

0

no prosze krytycy żyją przeszłością a w tym czasie pedro skrzetnie staje się 3 najlepszym ofensywnym graczem barcelony ! w zasadzie nawet pierwszym egzekwo z neymarem

0

poprawka , pedro zamknął

0

chciałbym zeby cesc nie grał w ataku to sie nie sprawdza w naszym systemie wg mnie

0

z nim była podobna sytuacja co z yaya toure , za dobry by sie marnowac na ławce

0

robicie czarodzieja z iniesty a żaden z was nie podaje konkretnych argumentów na to...andres potrafi czasem ładnie podac rozegrac , na ogół panuje nad piłką i raczej jej nie traci ale żeby mu dawac złotą piłkę? pytam was za co? za to że messi się już nahapał?..

0

to znaczy że ma milczec jak mysz pod miotłą gdy ktoś opowiada bzdury? nie sądze

0

następny nieudacznik który nie potrafi docenic dominacjii leo w dzisiejszym futbolu...

0

dyskutowałbym z jego umiejetnościami to że nie słynnie z gry na linni nie znaczy że nie ma umiejetności , umiejetności ma ale są bardzo specyficzne , ma umiejetnosci dla bramkarza BARCY u nas nawet bramkarz musi grac inaczej niż w innych klubach a on to robił aż nadwyraz sumiennie czasami ale jego obrony 1 na 1 śmiem wątpic że w tym jest najlepszy

0

wszyszcy wiedzą że w takim meczu zawodnicy barcy mają gdzieś bieganie i walkę odkąd kibicuje barcelonie nie pamiętam meczu gdy awans mieliśmy zapewniony i szarżowaliśmy tempo....rozumiem zarzuty o brak zaangażowania ale też rozumiem ten brak zaangażowania , sezon jest długi nogi trzeba oszczedzac ile sie da

0

nie powiedział nic złego , powiedział prawdę o co halo?

0

bzdura jak nic , tata jest bardzo inteligetnym trenerem i jakaś tam krytyka aż tak go nie przytłacza zwłaszcza że wyniki i sama gra są świetne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?