Xavi powiedz to ślązakom którzy grali na hałdach i mieli wyśmienitą technikę a taka drużyna jak barca nie ma prawa sie tak usprawiedliwiac to wstyd i tyle a ten mecz był całkowicie do wygrania ,ale widac że sie oszczedzali maksymalnie na city
niestety talentem nie da sie zawsze wygrac może to co powiedział cesc jest prawdą ale to nie znaczy że możemy oczekiwac że każdy rywal sie przed nami położy i bez walki odda zwycięstwo , to jest sport i jeżeli mierzymy sie z inną drużyną to znaczy że ta drużyna jest tego godna żeby sie z nami mierzyc wiec trzeba ich szanowac i grac tak jakby sie grało z najwiekszym rywalem , zawsze na stoprocent myśle że reszta świata doskonale wie kim są gracze z barcelony ale to oznacza że musimy sie starac dwa razy bardziej żeby nie stracic tego poważania...może jestesmy najbardziej utalentowanym zespołem ale najlepiej funkcjonującą drużyną jest bayern ...
ktoś dobrze wspomniał "oby" nie było tak jak z transferami henrique i keirrisona bo to może wygladac na taki transfer ale mam nadzieje że dołaczy do drużyny i bedzie nas wspierał normalnie
nie podniecajcie się tak tym reusem o czym wy wgle mówicie wchodzi w obrone jak w masło? bo jeszcze nie grał przeciwko dobrej obronie i tyle ani on jakiś finezyjny drybler ani specjalnie szybki ani strzału nie ma nie mniej jednak w bundeslidze jest gwiazdą bo przeciez niemcy prezentują młociarstwo podobne do anglików so...u nas by sie nie sprawdził tzn wgle w hiszpanii
a nie sory marquez sie świetnie spisywał ale od jego czasów nie pamietam by ktoś z takim pochodzeniem sie dobrze u nas spisywał pique miał dwa sezony formy , teraz odcina kupony i przeplata dobre mecze z beznadziejnymi
tu nie chodzi o upadek a przejmowanie pałeczki bardziej neymar jest jednych z tych którzy wyrastają ponad przeciętnosc i poprostu jest młody a już wiele dzwiga na swoich niektórzy mówią że on nic nie osiągnął a wg mnie jego statystyki w reprezentacjii zamykają morde najwiekszym brazylijczykom w historii a on dopiero zaczyna sie rozkrecac myśle że neymar może nie przerośnie messiego bo jego liczby są kosmiczne ale napewno wielu bedzie sie kiedys spierac po tym wszystkim , kto był lepszy najzabawniejsze że ronaldo może byc poza dyskusją :)
to jest nie do pomyślenia że taka drużyna jak barca gra na jakiegoś jednego zawodnika fakt faktem messi jest niesamowitym graczem ale naprawdę nie trzeba grac w taki sposób bo wszyscy nasi gracze są dosc kreatywni i dosc dobrzy w kreowaniu sytuacjii i myślałem że tata rozwiązał ten problem ale wciąz jestesmy za mało bezpośredni gra do jakiej powinniśmy dążyc to to co robiłrijkard w 2006 roku tymczasem czasami to wyglada naprawde jakby każdy oddawał piłke i myślał sobie " messi coś wymysli" rozumiem że kazda drużyna ma takiego swojego lidera ale nie zrzucajmy całej odpowiedzialnosci na leo bo on i tak kiedy ma odpalic to odpali
ja właśnie bym widział na środku obrony jakiegoś czarnoskórego gracza który by był dobrze zbudowany , dobry w grze głową w miare mobilny bo wiadomo barcelona też nie może miec jakiegoś strasznie topornego obroncy ale ktoś taki jak mangala by mi sie widział :)
akurat leo moze dreptac po boisku bo on musi miec siły w nogach żeby napędzać atak ronaldinho gdy u nas grał miał podobny przywilej był całkowicie zwolniony z zadań defensywnych
jestem strasznie zadowolony z tego jak zagraliśmy w pierwszej połowie byl troche szarpany mecz walki i ścieranie sie obu drużyn ale Barca wciąż rozgrywała w drugiej połowie z city zeszło troche powietrze odpuscili pressingi zdołaliśmy stworzyc sobie kilka okazjii trzeba zaznaczyc dobrą postawe victora który świetnie bronił no i piłka chodziła jak trzeba nie było głupich strat po ktorych padały straszne kontry a to było bardzo rażące w ostatnich sezonach strzeliliśmy dwa gole na wyjeździe na trudnym terenie z trudnym rywalem obeszło sie bez kontuzjii i rewanż mamy u siebie piękna sprawa !
ludzie nie znoszą Barcy bo ciągle wygrywa a przynajmniej jeśli nie wygrywa to zawsze jesteśmy wśród czołowych drużyn ( ostatnie lata w lm ) no więc niektórzy myślą że skoro idzie nam tak dobrze to aż niemożliwe wiec niby sie podpieramy sędziami a prawda jest taka że naszemu stylowi to zawdzieczamy city pozwoliło nam rozgrywać i to ich zgubiło :)
już niech nie przesadza...zastanawiam się tylko o jaki okres mu chodzi....jasne mielismy lepsze lata ale na chwile obecną nie powiedziałbym że jesteśmy ....słabi napewno nie , dzisiejszy mecz bedzie dobrym sprawdzianem napewno odkąd przegraliśmy z bayernem inne drużyny aż tak nie trzesą przed nami porami ale zawsze boją się grac z nami otwartą piłkę a to coś znaczy pozatym nie ma co sie wczuwac w słowa mourinho on zawsze bedzie próbował wzburzac ludzi którzy są za barcą i dac powód do jarania sie tym którzy są przeciw i tyle
neymar jak powtórzy taką akcje po strzeleniu gola na wyjeździe to dostanie w nagrodę zapalniczką tak jak ostatnio ronaldo messi strzela mnóstwo bramek a nigdy nie cieszy w taki sposób
powtarzam wam postawcie sie w sytuacjii graczy rayo ja kiedyś dostałem na boisku od drugiej drużyny takie bęcki ale zachowali do nas szacunek podziekowali nam za mecz i żaden nie zrobił takiego gestu taki taniec jest niestosowny dostaali jak frajerzy? i gdzie tu szacunek do rywala ? kibicu za dyche jak kiedys przeżyjezs coś takiego to sie wypowiadaj dla mnie to jest kopanie leżącego powtarzam nie mam nic przeciwko jego radości ale wszystko ma swoje granice on ją przekroczył jak balotelli sie cieszył jak wariat po tym jak MILAN nam strzelił drugą bramkę w zeszłym sezonie na san siro to wszyscy pisali " ooo boże ten balotelli cieszy sie jak małpa" bo wtedy milan nam płakać nie dał i przegraliśmy jak frajerzyi tego już nie pamietacie? ale jak barca jest w roli zwycięzcy to już nie ma problemu? ogarnijcie sie i zacznijcie patrzeć krytycznie na naszą drużyne nikt nie jest idealny !
spróbójcie sobie pobiegać za piłką przez 90 minut jak Rayo próbójąc nawiązać walke i skonczyc na tym że bedziecie tylko ganiac za piłką i nie stworzycie nawet jednej dogodnej sytuacjii po czym wasze bieganie i tak pójdzie na marne żeby dostać sześć do zera , jesteście bezradni słabi to nie jest wasz dzien rywal jest ewidetnie lepszy ALE STARACIE SIE I BIEGACIE WALCZYCIE mimo wszystko i nie wychodzi myśle że w takiej sytuacjii celebrowanie bramki w sposób jak neymar jest niesmaczne bo to była koncówka meczu mecz od dawna był przesądzony zawodnicy rayo zmeczeni psychicznie i fizycznie a on jeszcze sie zachował jak szczeniak i nie potrafił uszanować rywala ja nie mówie że ma sie nie cieszyc ale niech zbije z kolegami piątke zbierze gratulacje i gra dalej a nie on sie cieszy w 90 minucie przy wyniku 6 do zera gdzie mecz jest dawno przesądzony tak jakby strzelił złotą bramke w doliczonym czasie gry podczas finału na mundialu TO JEST NIESPORTOWE zachowanie bo do końca drugiej połowy rayo jeszcze nawiązywało jakąś walkę , potem polegli ale nie znaczy że nei wolno ich szanowac nawet jesli byli ewidetnie słabsi
gościu nie kumasz różnicy która jest bardzo subtelna neich sie cieszy z bramki owszem ale z pierwszej , drugiej trzeciej bo jak już dochodzimy do liczby szcześciu czy wyżej gdzie drużyna przeciwna nie może sie odgryśc to taka " radośc " z bramki to jak kopanie leżącego...można sie uśmiechnąc do kolegi z drużyny zbic pione zebrać gratulacje od kolegów i spokojnie stonowanie sie zachować a nie okazywać radość po strzeleniu bramki jakby to była bramka w finale na mundialu gdzie mecz od dawna jest przesądzony...błagam Cię...
no cóż energia jaką neymar miał podczas gry i zaraz bo strzeleniu bramki zrobiła swoje ja rozumiem że oni mają to we krwi bo brazylijczycy tacy są i chwała im za to ja sie osobiście ciesze że są wśród nas tacy ludzie ale mimo wszystko nie ładnie sie zachowali tak nie powinien sie zachowywac piłkarz barcelony nie mam nic przeciwko radości ale piłkarze rayo zostali zdegradowani wczoraj przez Barcelone i wcale im sie to nie podobało neymar mógł im okazac troche wiecej szacunku ta sama sytuacja była z thiago i danim niewiem czy to też nie było przypadkiem w meczu z rayo na ich stadionie , albo valladolidem któras z tych drużyn...wtedy trener drużyny przeciwnej powiedział że zachowali sie po buracku i dani i thiago przeprosili ale widac starszy kolega też sie niczego nie nauczył...aczkolwiek róznica jest taka że graliśmy u siebie ale na ich stadionie pewnie by zrobił to samo
0
"jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"
0
Xavi powiedz to ślązakom którzy grali na hałdach i mieli wyśmienitą technikę a taka drużyna jak barca nie ma prawa sie tak usprawiedliwiac to wstyd i tyle a ten mecz był całkowicie do wygrania ,ale widac że sie oszczedzali maksymalnie na city
0
neymar pięknie strzelał
0
niech puyol dogra do tych 400 okrągłych i możemy mu podziękowac
0
niestety talentem nie da sie zawsze wygrac może to co powiedział cesc jest prawdą ale to nie znaczy że możemy oczekiwac że każdy rywal sie przed nami położy i bez walki odda zwycięstwo , to jest sport i jeżeli mierzymy sie z inną drużyną to znaczy że ta drużyna jest tego godna żeby sie z nami mierzyc wiec trzeba ich szanowac i grac tak jakby sie grało z najwiekszym rywalem , zawsze na stoprocent myśle że reszta świata doskonale wie kim są gracze z barcelony ale to oznacza że musimy sie starac dwa razy bardziej żeby nie stracic tego poważania...może jestesmy najbardziej utalentowanym zespołem ale najlepiej funkcjonującą drużyną jest bayern ...
0
to już pewne że do nas dołączy?
0
może i dobry szkoda tylko że bedziemy nim grac dopiero za trzy albo 4 sezony wiec...a nam trzeba graczy na teraz..
0
ktoś dobrze wspomniał "oby" nie było tak jak z transferami henrique i keirrisona bo to może wygladac na taki transfer ale mam nadzieje że dołaczy do drużyny i bedzie nas wspierał normalnie
0
najlepsze słowo które opisuje styl gry henry'iego to elegancja
0
nie podniecajcie się tak tym reusem o czym wy wgle mówicie wchodzi w obrone jak w masło? bo jeszcze nie grał przeciwko dobrej obronie i tyle ani on jakiś finezyjny drybler ani specjalnie szybki ani strzału nie ma nie mniej jednak w bundeslidze jest gwiazdą bo przeciez niemcy prezentują młociarstwo podobne do anglików so...u nas by sie nie sprawdził tzn wgle w hiszpanii
0
a nie sory marquez sie świetnie spisywał ale od jego czasów nie pamietam by ktoś z takim pochodzeniem sie dobrze u nas spisywał pique miał dwa sezony formy , teraz odcina kupony i przeplata dobre mecze z beznadziejnymi
0
nie przekonują mnie latynosi na środku obrony ;p pozatym czarnoskórzy zawsze mi sie wydawali jacyś sprawniejsi :D bez ujmowania białym :D
0
tu nie chodzi o upadek a przejmowanie pałeczki bardziej neymar jest jednych z tych którzy wyrastają ponad przeciętnosc i poprostu jest młody a już wiele dzwiga na swoich niektórzy mówią że on nic nie osiągnął a wg mnie jego statystyki w reprezentacjii zamykają morde najwiekszym brazylijczykom w historii a on dopiero zaczyna sie rozkrecac myśle że neymar może nie przerośnie messiego bo jego liczby są kosmiczne ale napewno wielu bedzie sie kiedys spierac po tym wszystkim , kto był lepszy najzabawniejsze że ronaldo może byc poza dyskusją :)
0
to jest nie do pomyślenia że taka drużyna jak barca gra na jakiegoś jednego zawodnika fakt faktem messi jest niesamowitym graczem ale naprawdę nie trzeba grac w taki sposób bo wszyscy nasi gracze są dosc kreatywni i dosc dobrzy w kreowaniu sytuacjii i myślałem że tata rozwiązał ten problem ale wciąz jestesmy za mało bezpośredni gra do jakiej powinniśmy dążyc to to co robiłrijkard w 2006 roku tymczasem czasami to wyglada naprawde jakby każdy oddawał piłke i myślał sobie " messi coś wymysli" rozumiem że kazda drużyna ma takiego swojego lidera ale nie zrzucajmy całej odpowiedzialnosci na leo bo on i tak kiedy ma odpalic to odpali
0
ja właśnie bym widział na środku obrony jakiegoś czarnoskórego gracza który by był dobrze zbudowany , dobry w grze głową w miare mobilny bo wiadomo barcelona też nie może miec jakiegoś strasznie topornego obroncy ale ktoś taki jak mangala by mi sie widział :)
0
akurat leo moze dreptac po boisku bo on musi miec siły w nogach żeby napędzać atak ronaldinho gdy u nas grał miał podobny przywilej był całkowicie zwolniony z zadań defensywnych
0
neymar zbyt kocha futbol by sie tym przejmować :)
0
rany a ja pamiętam jak wchodził dopiero z ławki za czasów rijkarda :>
0
jestem strasznie zadowolony z tego jak zagraliśmy w pierwszej połowie byl troche szarpany mecz walki i ścieranie sie obu drużyn ale Barca wciąż rozgrywała w drugiej połowie z city zeszło troche powietrze odpuscili pressingi zdołaliśmy stworzyc sobie kilka okazjii trzeba zaznaczyc dobrą postawe victora który świetnie bronił no i piłka chodziła jak trzeba nie było głupich strat po ktorych padały straszne kontry a to było bardzo rażące w ostatnich sezonach strzeliliśmy dwa gole na wyjeździe na trudnym terenie z trudnym rywalem obeszło sie bez kontuzjii i rewanż mamy u siebie piękna sprawa !
0
ludzie nie znoszą Barcy bo ciągle wygrywa a przynajmniej jeśli nie wygrywa to zawsze jesteśmy wśród czołowych drużyn ( ostatnie lata w lm ) no więc niektórzy myślą że skoro idzie nam tak dobrze to aż niemożliwe wiec niby sie podpieramy sędziami a prawda jest taka że naszemu stylowi to zawdzieczamy city pozwoliło nam rozgrywać i to ich zgubiło :)
0
Na końcu chcielibyśmy, abyś dokończył zdanie: „W 2014 roku Neymar będzie..."
(myśli przez chwilę, uśmiecha się) ...mistrzem świata!
UWIELBIAM GO ZA TO !
mówcie co chcecie dla mnie on ma w sobie coś z ronaldinho :D
0
już niech nie przesadza...zastanawiam się tylko o jaki okres mu chodzi....jasne mielismy lepsze lata ale na chwile obecną nie powiedziałbym że jesteśmy ....słabi napewno nie , dzisiejszy mecz bedzie dobrym sprawdzianem napewno odkąd przegraliśmy z bayernem inne drużyny aż tak nie trzesą przed nami porami ale zawsze boją się grac z nami otwartą piłkę a to coś znaczy pozatym nie ma co sie wczuwac w słowa mourinho on zawsze bedzie próbował wzburzac ludzi którzy są za barcą i dac powód do jarania sie tym którzy są przeciw i tyle
0
hoho odważne słowa :>
0
neymar jak powtórzy taką akcje po strzeleniu gola na wyjeździe to dostanie w nagrodę zapalniczką tak jak ostatnio ronaldo messi strzela mnóstwo bramek a nigdy nie cieszy w taki sposób
0
powtarzam wam postawcie sie w sytuacjii graczy rayo ja kiedyś dostałem na boisku od drugiej drużyny takie bęcki ale zachowali do nas szacunek podziekowali nam za mecz i żaden nie zrobił takiego gestu taki taniec jest niestosowny dostaali jak frajerzy? i gdzie tu szacunek do rywala ? kibicu za dyche jak kiedys przeżyjezs coś takiego to sie wypowiadaj dla mnie to jest kopanie leżącego powtarzam nie mam nic przeciwko jego radości ale wszystko ma swoje granice on ją przekroczył jak balotelli sie cieszył jak wariat po tym jak MILAN nam strzelił drugą bramkę w zeszłym sezonie na san siro to wszyscy pisali " ooo boże ten balotelli cieszy sie jak małpa" bo wtedy milan nam płakać nie dał i przegraliśmy jak frajerzyi tego już nie pamietacie? ale jak barca jest w roli zwycięzcy to już nie ma problemu? ogarnijcie sie i zacznijcie patrzeć krytycznie na naszą drużyne nikt nie jest idealny !
0
spróbójcie sobie pobiegać za piłką przez 90 minut jak Rayo próbójąc nawiązać walke i skonczyc na tym że bedziecie tylko ganiac za piłką i nie stworzycie nawet jednej dogodnej sytuacjii po czym wasze bieganie i tak pójdzie na marne żeby dostać sześć do zera , jesteście bezradni słabi to nie jest wasz dzien rywal jest ewidetnie lepszy ALE STARACIE SIE I BIEGACIE WALCZYCIE mimo wszystko i nie wychodzi myśle że w takiej sytuacjii celebrowanie bramki w sposób jak neymar jest niesmaczne bo to była koncówka meczu mecz od dawna był przesądzony zawodnicy rayo zmeczeni psychicznie i fizycznie a on jeszcze sie zachował jak szczeniak i nie potrafił uszanować rywala ja nie mówie że ma sie nie cieszyc ale niech zbije z kolegami piątke zbierze gratulacje i gra dalej a nie on sie cieszy w 90 minucie przy wyniku 6 do zera gdzie mecz jest dawno przesądzony tak jakby strzelił złotą bramke w doliczonym czasie gry podczas finału na mundialu TO JEST NIESPORTOWE zachowanie bo do końca drugiej połowy rayo jeszcze nawiązywało jakąś walkę , potem polegli ale nie znaczy że nei wolno ich szanowac nawet jesli byli ewidetnie słabsi
0
gościu nie kumasz różnicy która jest bardzo subtelna neich sie cieszy z bramki owszem ale z pierwszej , drugiej trzeciej bo jak już dochodzimy do liczby szcześciu czy wyżej gdzie drużyna przeciwna nie może sie odgryśc to taka " radośc " z bramki to jak kopanie leżącego...można sie uśmiechnąc do kolegi z drużyny zbic pione zebrać gratulacje od kolegów i spokojnie stonowanie sie zachować a nie okazywać radość po strzeleniu bramki jakby to była bramka w finale na mundialu gdzie mecz od dawna jest przesądzony...błagam Cię...
0
no ja bym niechciał żeby ktoś po strzeleniu 6 tego gola gdzie byłem przez cały mecz bezradny cieszył sie tancząc jak małpa... kwestia gustu
0
no cóż energia jaką neymar miał podczas gry i zaraz bo strzeleniu bramki zrobiła swoje ja rozumiem że oni mają to we krwi bo brazylijczycy tacy są i chwała im za to ja sie osobiście ciesze że są wśród nas tacy ludzie ale mimo wszystko nie ładnie sie zachowali tak nie powinien sie zachowywac piłkarz barcelony nie mam nic przeciwko radości ale piłkarze rayo zostali zdegradowani wczoraj przez Barcelone i wcale im sie to nie podobało neymar mógł im okazac troche wiecej szacunku ta sama sytuacja była z thiago i danim niewiem czy to też nie było przypadkiem w meczu z rayo na ich stadionie , albo valladolidem któras z tych drużyn...wtedy trener drużyny przeciwnej powiedział że zachowali sie po buracku i dani i thiago przeprosili ale widac starszy kolega też sie niczego nie nauczył...aczkolwiek róznica jest taka że graliśmy u siebie ale na ich stadionie pewnie by zrobił to samo
0
nie a co to takiego?