nie myle tych pojęć napisalem że mascherano nie ma żadnego autorytetu puyol prócz tego że potrafił krzyknąć na drużynę gdy było źle to jeszcze potrafił robić wręcz heroiczne wyczyny w tej obronie i świecił przykładem swojej gry a mascherano gra padake nie oszukujmy się pierwszy sezon miał okej , potem jego gra była zależna od gry drugiego stopera - jeżeli np pique dawał rade to mascheranoe czul sie pewniej - czyli masche nie potrafi brać na siebie odpowiedzialności co wg mnie nie stawia go wśród grona kandydatów na kapitana nie mówie że mają być napastnicy kapitanami tylko zawodnik ktory dobrze spelnia swoją role na boisku i który ma charyzme a on i charyzma? błagam Cię...jaka charyzma...to że potrafi wślizgiem wjechać i że twardo grał na wyspach nie znaczy że jest twardy bo u nas mascherano strasznie zmiękł , wolałem go gdy grał w liverpoolu wtedy byl faktycznie twardy...a u nas zaczął czysto grać , niestety nasza obrona na tym cierpi że on próboje czysto grać bo piłka i zawodnik zawsze przechodzą dalej :)
śmiech na sali :) kapitan musi mieć autorytet a on nie ma żadnego autorytetu wśród kibiców , i samych zawodników :) pozatym zejdz z messiego bo to nasz najlepszy zawodnik i zrobił dla nas najwięcej , a w piłce nożnej nie chodzi o to żeby biegać tylko żeby grać piłką i zdobywać gole a w tym leo nie ma sobie równych właśnie przez takich ludzi jak ty z twoim podejsciem którzy uważają że jak ktoś biega to można mu wszystko na boisku wybaczyć nasza piłka wygląda jak wygląda bo zamiast grać i robić to efektywnie (zdobywać gole) to sie patrzy na to czy zawodnik biegał , prosze was nie wszędzie sie tak patrzy na ten sport jak u nas , czy w Anglii :) pozatym Anglicy walczą , owszem ale również coś potrafią z piłką zrobić i to jest ta różnica , gdzieś mam to ze mascherano biega , jeśli to nie daje wymiernych korzyści , i tak jest słabym stoperem 1 sezon miał dobry a dalej było już gorzej bo popełniał makabryczne błędy w obronie a potem świecił oczami i przepraszał na konferencjach i ktoś taki ma być kapitanem (nawet trzecim) naszej kochanej barcy NIGDY ! nie dawajmy przyzwolenia na bylejakość
ale z drugiej strony już więcej z nich też nie wyciągniemy a klub musi istnieć dalej :) oczywiśćie jesteśmy wdzięczni i pamiętamy bo napisali najwspanialszą historię naszego klubu :)
nie zapowiadało się na to...to będzie dziwne...oglądac barcę bez xaviego owszem wiedziałem że kiedyś przestanie u nas grac ale jednak sądziłem że bedzie u nas do konca karriery a on odejdzie do jakiegoś kataru...
ty serio myślisz że on się ogląda akurat na to że idzie pod wodze mourinho? idzie do chelsea do instytucjii a mourinho dziś może ich trenować jutro może go nie byc taka jest piłka
coś mi sie wydaje że już za późno na jakiekolwiek korekty....chyba że to poprostu był zły wariant ale oglądałem mecz i nie wydaje mi się żeby tak było...i wątpie że następne mecze sprawią że bedzie lepiej owszem bośnia wiedziała jak utrudnic grę argentynie ale mimo wszystko to nie powinno tak wyglądac
z naszymi grajkami typu thiago był problem tego typu że gdy grali bywało że tracili za dużo piłek ( co nie jest wcale problemem) bo nie myli sie tylko ten co nic nie robi no ale thiago koniec końców wyrośnie na światową gwiazde a my oddaliśmy go bo wypaleni xavi z iniestą byli ważniejsi....god love....
liczby minimalnie przemawiają za alexisem wrażenie przemawia za alexisem no i oczywiscie serce zostawione za alexisem równie przemawia a kuriozalne bedzie jeśli czilijczyk pójdzie na sprzedaż a pedro zostanie bo jest wychowankiem , sory ale nienawidze tej hierarjii w barcelonie...pedro to nie jest jakis weteran któremu trzeba odstępowac...
chłopie daj spokój oscar był jednym z lepszych graczy bo jedyny potrafił sprawić że obrona chorwatów choć troche sie rozjeżdzała ( jeszcze neymar czasem) ale dużo mniej skutecznie niż oscar który może niewykorzystał tak tego że ich tak miotał ale jestem pewien że oboje się rozkręcą z meczu na mecz i ch kiwki bedą w wymierne sposób stwarzać wolną przestrzeń a wiadomo że brazylijczyka wolne pole do zagrania to bułka z masem tylko trzeba je pierw wypracować bo reszta brazylijczyków niby wykonywała jakąś prace a wszyscy w ataku grali na stojąco...wiec niemożliwe żeby chorwaci sie tym przejeli grająć w strefie
bo barcelona to jego dom ale to nie znaczy że ktoś go będzie trzymał na smyczy , zabawny jesteś w takim razie co nie... 2 razy więcej a płacz dziecka słysze w twoich wypowiedziach i dziecięca wiara że jak ktoś powie że kocha klub to kocha na zabój każdy piłkarz tak mówi bo musi deklarować miłość do danego klubu bo dzieki niemu zarabia ale po co nienawidzić go za takie coś...nie zdradził nas ani nie działał na szkode klubu wiec.. nie rozumiem dziecinada jak dla mnie
wszyscy tak stawiają sobie hiszpanie za faworytów a z jakiej racjii pamiętajcie że 4 lata to jest masa czasu piłkarze sie wykoleili a system nie uległ poprawie jakie mają argumenty żeby teraz wygrać? tiki taka ? historia? bitch please
no teraz może jest i oby taki został bo w ostatnich latach to sporo graczy którzy są mega na papierze przychodzą i nagle zapominają o swoich najwiekszych atutach oby tu tak nie bylo
chłopie co ty porównujesz 2 transfery które były pomyłką a oba były durnymi niewypałami guardioli bo guardiola sobie wymyslił że ten jezus superstar sie nada na obrońce a że ibra wysoki i sprawny killer to bedziemy mu grać tylko na głowe i bedzie alternatywą i niestety problem sie okazał w czym innym laporta byl lepszy bo był filozofem rozumiał ten klub a nie tak jak obecni biznesmeni z dupy dla których wyniki sportowe sie nie liczą a liczą sie sponsorzy , marketing , sława kontrakty i inn bzdety ....które barca zawsze zyskiwała za dobrą grę... a nie za prowadzenie klubu jak firmę...bo to jest firma ale z historią i duszą..
1
ciesze się że messi się rozkręcił mam nadzieje że bedzie mu sie wiodło dalej :) neymar rownież bardzo dobrze sie spisuje
0
nie myle tych pojęć napisalem że mascherano nie ma żadnego autorytetu puyol prócz tego że potrafił krzyknąć na drużynę gdy było źle to jeszcze potrafił robić wręcz heroiczne wyczyny w tej obronie i świecił przykładem swojej gry a mascherano gra padake nie oszukujmy się pierwszy sezon miał okej , potem jego gra była zależna od gry drugiego stopera - jeżeli np pique dawał rade to mascheranoe czul sie pewniej - czyli masche nie potrafi brać na siebie odpowiedzialności co wg mnie nie stawia go wśród grona kandydatów na kapitana nie mówie że mają być napastnicy kapitanami tylko zawodnik ktory dobrze spelnia swoją role na boisku i który ma charyzme a on i charyzma? błagam Cię...jaka charyzma...to że potrafi wślizgiem wjechać i że twardo grał na wyspach nie znaczy że jest twardy bo u nas mascherano strasznie zmiękł , wolałem go gdy grał w liverpoolu wtedy byl faktycznie twardy...a u nas zaczął czysto grać , niestety nasza obrona na tym cierpi że on próboje czysto grać bo piłka i zawodnik zawsze przechodzą dalej :)
0
śmiech na sali :) kapitan musi mieć autorytet a on nie ma żadnego autorytetu wśród kibiców , i samych zawodników :) pozatym zejdz z messiego bo to nasz najlepszy zawodnik i zrobił dla nas najwięcej , a w piłce nożnej nie chodzi o to żeby biegać tylko żeby grać piłką i zdobywać gole a w tym leo nie ma sobie równych właśnie przez takich ludzi jak ty z twoim podejsciem którzy uważają że jak ktoś biega to można mu wszystko na boisku wybaczyć nasza piłka wygląda jak wygląda bo zamiast grać i robić to efektywnie (zdobywać gole) to sie patrzy na to czy zawodnik biegał , prosze was nie wszędzie sie tak patrzy na ten sport jak u nas , czy w Anglii :) pozatym Anglicy walczą , owszem ale również coś potrafią z piłką zrobić i to jest ta różnica , gdzieś mam to ze mascherano biega , jeśli to nie daje wymiernych korzyści , i tak jest słabym stoperem 1 sezon miał dobry a dalej było już gorzej bo popełniał makabryczne błędy w obronie a potem świecił oczami i przepraszał na konferencjach i ktoś taki ma być kapitanem (nawet trzecim) naszej kochanej barcy NIGDY ! nie dawajmy przyzwolenia na bylejakość
0
mascherano? za co?
0
jak sie nie myle to ten bramkarz sezon wcześniej dzielnie zatrzymywal ataki barcelony ;p
0
tak się czasem zastanawiam czemu sie kogoś oczernia za wiare a nie za idiotyzm :) moja polonistka zawsze mawiała " nie czyńmy z głupoty cnoty" :)
0
a bierzcie go w cholere
2
ale z drugiej strony już więcej z nich też nie wyciągniemy a klub musi istnieć dalej :) oczywiśćie jesteśmy wdzięczni i pamiętamy bo napisali najwspanialszą historię naszego klubu :)
0
nie zapowiadało się na to...to będzie dziwne...oglądac barcę bez xaviego owszem wiedziałem że kiedyś przestanie u nas grac ale jednak sądziłem że bedzie u nas do konca karriery a on odejdzie do jakiegoś kataru...
1
nikt nie jest ponad klubem proste :) zwlaszcza nad takim klubem jak barcelona :)
0
chciałbym żeby u nas grał...
0
ty serio myślisz że on się ogląda akurat na to że idzie pod wodze mourinho? idzie do chelsea do instytucjii a mourinho dziś może ich trenować jutro może go nie byc taka jest piłka
0
coś mi sie wydaje że już za późno na jakiekolwiek korekty....chyba że to poprostu był zły wariant ale oglądałem mecz i nie wydaje mi się żeby tak było...i wątpie że następne mecze sprawią że bedzie lepiej owszem bośnia wiedziała jak utrudnic grę argentynie ale mimo wszystko to nie powinno tak wyglądac
0
to żaden wypadek , złoili was aż miło było patrzeć tiki taka umarła
0
tylko po co szukać nowego który nie musi sie sprawdzić jak już teraz mamy dobrego gracza?
0
z naszymi grajkami typu thiago był problem tego typu że gdy grali bywało że tracili za dużo piłek ( co nie jest wcale problemem) bo nie myli sie tylko ten co nic nie robi no ale thiago koniec końców wyrośnie na światową gwiazde a my oddaliśmy go bo wypaleni xavi z iniestą byli ważniejsi....god love....
0
nie jestem za sentymentami xavi już lepszy nie bedzie dałbym mu jeszcze jeden sezon żeby znaleśc odpowiednego zastępce
3
liczby minimalnie przemawiają za alexisem wrażenie przemawia za alexisem no i oczywiscie serce zostawione za alexisem równie przemawia a kuriozalne bedzie jeśli czilijczyk pójdzie na sprzedaż a pedro zostanie bo jest wychowankiem , sory ale nienawidze tej hierarjii w barcelonie...pedro to nie jest jakis weteran któremu trzeba odstępowac...
0
raczej dopóki nie znajdzie się ktoś lepszy na twoją pozycje , chyba że przeniosą go na DM'a ale nie sądze
0
chłopie daj spokój oscar był jednym z lepszych graczy bo jedyny potrafił sprawić że obrona chorwatów choć troche sie rozjeżdzała ( jeszcze neymar czasem) ale dużo mniej skutecznie niż oscar który może niewykorzystał tak tego że ich tak miotał ale jestem pewien że oboje się rozkręcą z meczu na mecz i ch kiwki bedą w wymierne sposób stwarzać wolną przestrzeń a wiadomo że brazylijczyka wolne pole do zagrania to bułka z masem tylko trzeba je pierw wypracować bo reszta brazylijczyków niby wykonywała jakąś prace a wszyscy w ataku grali na stojąco...wiec niemożliwe żeby chorwaci sie tym przejeli grająć w strefie
0
że niby w jaki sposó?
0
bo barcelona to jego dom ale to nie znaczy że ktoś go będzie trzymał na smyczy , zabawny jesteś w takim razie co nie... 2 razy więcej a płacz dziecka słysze w twoich wypowiedziach i dziecięca wiara że jak ktoś powie że kocha klub to kocha na zabój każdy piłkarz tak mówi bo musi deklarować miłość do danego klubu bo dzieki niemu zarabia ale po co nienawidzić go za takie coś...nie zdradził nas ani nie działał na szkode klubu wiec.. nie rozumiem dziecinada jak dla mnie
2
znienawidzisz go bo odszedł do chelsea? ile masz lat? 12? fabregas to nie figo wiec daj se na luz
1
coś w tym jest :D
0
wszyscy tak stawiają sobie hiszpanie za faworytów a z jakiej racjii pamiętajcie że 4 lata to jest masa czasu piłkarze sie wykoleili a system nie uległ poprawie jakie mają argumenty żeby teraz wygrać? tiki taka ? historia? bitch please
0
dokładnie to miałem na myśli
0
no teraz może jest i oby taki został bo w ostatnich latach to sporo graczy którzy są mega na papierze przychodzą i nagle zapominają o swoich najwiekszych atutach oby tu tak nie bylo
0
jeśli nie sprowadzimy kogoś równie dobrego albo lepszego to bedzie strzał w stope przynajmniej pieniądze w miare za niego
0
chłopie co ty porównujesz 2 transfery które były pomyłką a oba były durnymi niewypałami guardioli bo guardiola sobie wymyslił że ten jezus superstar sie nada na obrońce a że ibra wysoki i sprawny killer to bedziemy mu grać tylko na głowe i bedzie alternatywą i niestety problem sie okazał w czym innym laporta byl lepszy bo był filozofem rozumiał ten klub a nie tak jak obecni biznesmeni z dupy dla których wyniki sportowe sie nie liczą a liczą sie sponsorzy , marketing , sława kontrakty i inn bzdety ....które barca zawsze zyskiwała za dobrą grę... a nie za prowadzenie klubu jak firmę...bo to jest firma ale z historią i duszą..
0
xavi jeszcze zasługuje na góra dwa sezony