1

to prawda :) ale ten konkurs był przed sezonem i wygrał skutecznością

1

ahhh co to był za obrońca uwielbiałem go w duecie z puyolem a nieraz sam pokazywal klase i bez puyola :) świetny zaawodnik brakuje nam teraz kogos takiego

3

oj już nie bądz taki poważny ja nie robie tego złośliwie ;p

1

nikt by przed mundialem nie powiedział ze zajdą tak daleko według mnie to sukces wiadomo szkoda że nie wygrali mistrzostwa ale chyba niemcy zagrali całosciowo lepszy turniej

5

suarezów jak psów ! :D (stąd te gryźienie?) xd

1

ale z drugiej strony klose pobił rekord ronaldo... co dla mnie jest sztyletem w serce...

1

ale akurat jego egoizm lubie -bo strzela dzieki niemu mase bramek i jest przebojowy a u nas każdy chce grac pseudo tiki take :) i wykazywac sie altruizmem JAK TRZEBA STRZELIC...(neymar zwłaszcza)

2

żeby atak dobrze funkcjonował musi byc chemia miedzy tymi trzema piłkarzami póki co nie ma jej miedzy messim i neymarem dlaczego suarez który gra egoistycznie miałby poprawic sprawe?

1

to bardzo nie ładnie zwłaszcza że argentyna naprawdę zagrała dobry mecz i MOGŁA spokojnie skarcic niemców - przykład bramka ze spalonego która była sygnałem że argentyna nie musi przegrac ale detale zadecydowały

1

nie masz sie czego przyczepic to sie pewnie człapania przyczepiłeś co? które też jest uzasadnione taktyką?

0

lubie brazylijczyka ale uważam że już należy mu podziękowac a jeśli ma zostac to tylko w przypadku gdy nie znajdzie sie odpowiedni następca jeszcze rok by mógł zostac

0

guardiola sprzedał deco i ronaldinho bo grali poniżej krytyki a ty chcesz sprzedac messiego który wciąż strzela po 50 bramek w sezonie (łącznie we wszystkich rozgrywkach) ? to jest chore dla mnie ! a ani ronnie ani deco nie grali nawet na 30 % swoich mozliwosci za najlepszych lat leo wciąż jest ważnym punktem zespołu tylko musi dojsc do siebie wg mnie za dużo sie od niego wymaga a on gra świetnie tylko każdy by chciał żeby strzelał w każdym meczu hat tricka , co roku robił manite i bóg wie co jeszcze...

0

myśle że zawieszenie i brak gry byłoby wystarczającą karą ale z drugiej strony taką karę napewno popamięta i niepowinien powtórzyc swoich dzikich odpałów o ile to przyniesie efekt to jestem na tak

2

sam jesteś ogórek , to żaden argument jeśli grają na mistrzostwach świata to nie grająbez powodów - ucinam argument

1

messi niemalże sam dzwigał ciężar odpowiedzialności za argentyne na spółe z mascherano dlatego wg mnie to dobry wybór a mourinho ma racje we wczorajszym finale było widac jak na dłoni że messi i higuain byli zwolnieni od obrony żeby miec siły na atak

0

myśle że on obecnie jest w tym samym miejscu z formą co xavi wiec prócz autorytetu w drużynie i jakiegoś wolnego strzelonego nic by raczej nie wniósł ;p

0

hahahaa

3

hejterzy powiedzą że połowa nagród przyznana niesłusznie hahaha i że byli lepsi xD

3

łołołołoł troche szacunku dla legendy piłki nożnej cwaniaczku bo ten człowiek robił cuda z piłką zanim ty jeszcze byłeś na świecie więc hamuj bajere

0

czasami bycie najlepszym graczem nie wystarczy żeby wygrac mundial :(

2

to już jest głupota...wystarczyło że mu zabronili grania...ale żeby nie mógł sie pokazac w nowej drużynie to już nie ma żadnego logicznego poparcia...

1

no tego z tym mascherano to nie kumam ani troche ;D bo zagrał dobrze w półfinale i uratował mecz ze 3 razy ale powiedziec że był najlepszy?! napewno w drużynie argentyny stanowił o obronie ale nic pozatym...

1

nie pomagał w obronie bo jego zadaniem był atak co wyraźnie było widac że on i higuain nie pomagali nawet nie naciskali specjalnie niemców ale cała reszta drużyny broniła żeby leo miał wyprowadzic kontre jak dla mnie to logiczne? może nie sam leo ale pewnie plan był taki że piłka do niego i higuain ewentualnie ktoś trzeci wychodził jak było miejsce i tyle...

0

mascherano grał świetnie ale to brami leo dały awans

0

oo czym ty człowieku mówisz to że nie ganiał w obronie wszędzie jak neymar który sie ulatał bez sensu nie znaczy że nie ma siły grac bo gdy miał piłke przy nodze to niemców przewoźił przez dobre 20 metrów na pełnej szybkosci

0

nie zgodze się messi za uszy wyciągnął swoją drużynę wychodząc z grupy grał bardzo dobrze ale że nie biegał w obronie to też mi sie nie podobało to sie zgodze ale widac że taka była taktyka że atak zależał tylko i wyłacznie od niego reszta drużyny musiała pracowac w obronie czasem tak bywa ale też mnie to irytowało że nie walczył w obronie

8

muszę przyznac że mascherano w ostatnim meczu zamknął mi jape swoją grą ;p mam nadzieje że równie decydujący bedzie w meczu z niemcami i że leo zagra genialny mecz

3

nie tylko barca tak ma , myślę że to całkiem normalna ludzka rzecz

1

co roku tak mówie a obronców nie ma ;]

2

"nikt nie jest ponad klubem"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?