2

zepsuc karnego to wstyd , ale nie podejsc do karnego to jeszcze większa hańba zwłaszcza grając dla swojego kraju ps myśle że neymar zasługuje na opaskę kapitańską mimo młodego wieku bo naprawdę wiele ździała dla tej drużyny jeszcze ( i już ździałał)

2

do dziś nie rozumiem sprzedaży toure , on mógł grac i na dmie i na środku i nawet w ataku sie nieraz popisał (wciąż grając w pomocy) i został sprzedany na rzecz busquetsa który czasem ma dobry dzien ( jeśli cała drużyna gra dobrze) i czyści jak trzeba...a jego najwiekszym atutem są...podania z pierwszej piłki...prosze was...ostatni raz busi mnie zachwycił w meczu z milanem gdzie wygraliśmy chyba 4 - 0 czy tam 4-1 na camp nou

1

bardzo podoba mi się ten gracz myślę że na chwile obecną jest naszym najlepszym pomocnikiem (bo najbardziej efektywynm) i na chwile obecną moim zdaniem jest lepszy od iniesty który szuka formy

1

zdaje się że to było w meczu z valencią;p

2

niesamowite ile ambicjii ma w sobie abidal mimo perypetii zdrowotnych ja już po takich przejsciach nawet bym sie nie łudził że ktoś bedzie na mnie "liczył" i trenerzy reprezentacjii czy klubów powoływali a on wciąż sie czuje ważny i silny ...naprawdę charakterny gracz... przydałby się ktoś o jego podejsciu w barcy

2

to że ktoś przechodzi do barcelony nie robi z niego dobrego gracza...

3

ale pedro po co? chyba żeby go potem sprzedac...

1

eh i sie nie ugiął? to czemu to nie poszło na kogos innego?

1

chłopak ma łatwośc zdobywania goli

1

tak tylko że to bylo za czasów jak piłkarze tacy jak messi nie rozgrywali po 60 meczy co roku na wszystkich kontynentach...(-.-)

0

i bardzo dobrze

1

z całym szacunkiem dla xaviego nie wierze w to

1

bardzo podoba mi sie podejscie enrique a neymar nie to że gwiazdorzy ale jak dla mnie to on nie ma charakteru jest zbyt radosny ...wszystkim by chciał sprawiać radośc...wiem że to brazylijczyk oni tacy są ...ale ludzie...jest też facetem...niech o tym nie zapomina...

2

ciekawe że powiedział to dopiero w londynie ;]

0

sytuacja w której kogoś nastrzelił od nas próbójąc wybic piłkę wystarczy mi za cały mecz takich ludzi nie możemy miec na środku obrony

1

co sie dziwisz ja sam 2 bite sezony i niezliczone ilości meczy widziałem te wrzutki alvesa i rzygałem nimi bo nigdy nie były skuteczne...naprawdę długo czekałem aż to sie zmieni...czekałem mecz po meczu mecz po meczu aż wkoncu to sie stało integralną częscią daniego alvesa....nieodłączną...przy okazjii następnego meczu bardzo dokładnie przyjrze się daniemu i mam nadzieje że zobacze tą poezję bo nie wierze wam na słowo

3

słaby sezon messiego = sezon życia 100 innych piłkarzy....

3

to jest wręcz smutne....xd

1

no teraz to daniego lepiej nie naśladuj ;

1

jest jeszcze ibra , balotelli ale nawet oni potrafią zamknąc dziób gdy sie ich ogra i mają wiecej szacunku niż ronaldo bo oni poza celebrowaniem na boisku to nie upierają się że są najlepsi gdy wynik jest inny

1

SAMOZWANIEC! i tyle!

1

ostatni akapit mnie poprostu zabił...

1

szkoda że możesz mnie pocałowac w dupe :)

3

wstyd...taki sportowiec i takie bzdury wygadywac , gdyby chociaż zagrał w jednym finale z messim to bym sie nie ździwił a tak to nie ma prawa głosu nieważne że sie nazywa Cristiano Ronaldo...

1

ta ale szkoda że nikt nie widzi delofeu....

1

ciekawe że barca już nie budzi takiego postracu jak za pepa a jednak piłkarze wciąz o nas mówią jako o " najlepszym zespole świata" :P myślicie że naprawdę tak myśli czy kurtuazja?

1

do dziś nie rozumiem po co kupiliśmy henrique i keirisona

3

ronaldinho również mówił że gdyby nie piłka to by zajął się muzyką dwa wesołki ale neymar mnie troche irytuje bo mógłby czasem troche spowaznieć zacisnąć zeby i pokazac charakter...tego mi u niego właśnie brakuje...za dużo wręcz tej radości bo wkrada sie brak determinacjii...a to jest potrzebne żeby osiągnąć sukces przy jego warunkach

2

no już nie róbcie z tego brazylijczyka takiego drewna nie przesadzajmy to że nie ma techniki nie oznacza że bedzie tracił piłki zobacz na niemców oni finezyjni nie są ale grają bardzo dokładnie i nie popełniają takich błędów i myśle że ten douglas jest podobny...pozatym to brazylijczyk napewno ma wystarczająco techniki

2

dośc mamy techników w drużynie myślę że dla równowagi przydałby się ktoś kto imponuje fizycznie ...bo brakuje takich graczy zawsze jesteśmy zbyt wolni w pojedynkach jeden na jeden myślicie że niewiem jak jest w barcelonie...jezu co za ludzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?