myśle że messi może w ty roku wrócic o tron widac w nim mega mądrosc jakośc i motywacje co lepsze to wszystko z wymiernymi efektami dla reszty drużyny...
dzięki oby to był szczęśliwy powrót i oby był gotów bo messi z neymarem świetnie sie rozumieją messi teraz ma troche taką role jak r10 gdy pare lat wcześniej zagrywał messiemu a on strzelał ...teraz messi jest tymbardziej doświadczonym i zagrywa neymarowi...naprawdę jeśli sie przyjrzycie tym asystą to zobaczycie tą chemie :) coś wspaniałego :)
fajnie że przez nieobecnosc suareza wykorzystuje sie młodych którzy sie póki co sprawdzają mam nadzieje że nie pójdą całkiem w odstawke gdy suarez wróci bedą świetnym uzupełnieniem ps wie ktoś kiedy suarez wróci?
a swoją drogą co tu porownywać zawodnicy z pola zawsze mają mniej meczów niż zawodnicy z pola a takie pewniaki w bramce jak iker to już całkiem...wiec co tu porównywać xavi nie ma co sie wstydzić :) 150 meczów w najbardziej elitarnych rozgrywkach to piękny wynik pozatym nie o to w tym wszystkim chodzi :)
widac ze nasz obecny trener jest facetem mocno stąpającym po ziemi i taki właśnie o to facet chwali neymara ale tutaj na stronie ciągle widze jakis wymoczków którzy widzą w nim "gwiazdora" owszem jest gwiazdorem ale w najlepszym tego słowa znaczeniu robi rzeczy w tym sporcie nieosiągalne dla innych a to że przy tym jest radosny i czasami robi rzeczy które innych denerwują to juz druga rzecz mi brakuje tylko u neymara troche zaciecia charakteru , determinacjii ale to nie zmienia faktu że wciąz piłkarsko jest genialny i trzeba sie cieszyc jego grą bedziemy miec z niego wiele radosci jeszcze zobaczycie wymaga sie od niego dużo wiecej niż od innych
póki zawsze mamy jedną bramkę wiecej od rywali , ja sie ciesze nie potrzebuje manit ani innych hokejowych wyników chociaż wiadomo to jest przyjemne ale lepiej żebyśmy mieli spokój przy akcjach rywali bo w ostatnim czasie to mi czasami serce stawało jak widziałem rzut rożny..to już była połowa bramki dla rywala
Ronaldo to perfekcjonista on cały czas inwestuje w siebie żeby byc najlepszym i tyle jak był mały to zjadał specjalnie dwa talerze zupy żeby rosnąc skoro takie błache rzeczy kierował pod kariere to znaczy że naprawdę dla niego każdy detal sie liczy
leo nie można szczedzic pochwał mało który piłkarz jest tak efektywny jak on nawet jak gra ciut gorzej niż zwykle to i tak gra lepiej niż wielu wielu innych piłkarzy czasami nie doceniamy jakim crackiem jest leo naprawdę ludzie nie myślcie że nie jestem obiektywny ale same liczby mówią za siebie gdy skonczy kariere to zobaczycie że ten człowiek to nie dościgniony wzór on bedzie jordanem piłki nożnej i każdy kto zna sie naprawdę na tym sporcie i rozumie te wszystkie niuanse nie powie na leo złego słowa...
znam tą wypowiedz z 2012 roku ale on już inaczej sie nie wybroni niż takimi słowami faktem jest że chyba nie ma piłkarza który by wygrał 3 mistrzostwa świata ( już pomijając to że w jednym z nich zagrał chyba w tylko jednym meczu jak sie nie myle) to i tak uważam że ten tytuł sie pelemu należy i TO JEMU NIE MOŻNA UMNIEJSZAC bo obecni piłkarze i tak mają teraz swoje 5 minut komu jak komu ale od pelego bym sie odczepił bo jednak te 1283 gole (pomijając jak strzelone i komu) i 3 mistrzostwa świata (znowu pomijając ocene) robią wrażenie i nikt takich rzeczy jakoś nie dokonał z kolei popatrz że pele tym razem bronił messiego a słowa ronaldo o kontuzjii klosego? jestem niemal pewien że żartował a jeśli nie to mu sie nie dziwie bo pracował na to a teraz ktoś kto był bezsprzecznie gorszym piłkarzem od ronaldo jest wyżej od niego dla mnie to tez jest nie tak jak byc powinno ...klose moze był skuteczniejszy ale napewno nie lepszy...
los chciał że messi musiał przejąc schede po r 10 i szkoda że nie moglli zagrac ze sobą wiecej meczy ale wiadomo...nie ma tego złego...ciesze sie ze są przyjaciółmi i napewno dobrze sie stało że ich drogi sie spotkały , nawet na tak krótko :)
nie przesadzaj z tym kamieniem pele to legenda tego sportu a to że jest brazylijczykiem nie znaczy że jest zaślepiony w nienawiśc do argentyny bo to kibice tworzą te rywalizacje jestem pewny że piłkarze tak brazylii jak i argentyny szanują sie nawzajem
Bardzo szanuje basków za prace jaką wykonują w swoim klubie nie są potegą ale jestem pewien że nikt ich nie lekceważy nawet ze 3 sezony temu united dostali od nich bęcki w pięknym stylu wtedy pokazali swoją siłę jesteśmy do nich podobni bo również stawiamy w głównej mierze na swoich i na swoim wypracowanym przez lata sposobie bardzo lubie ten klub szanuje ich bardziej niż ten cały pseudogalaktyczny real (decima mnie nie interesuje)
to nie do końca prawda według mnie oczywiście dzieki nim osiągnął sukces ale nasza drużyna w tamtym czasie całościowo funkcjonowała jak doskonała maszyna nie mieliśmy słabych punktów słabych piłkarzy słabych pozycjii valdes uchodził za naszą pietę achillesową a i tak miał niezły sezon wtedy (jak sie nie myle to chyba wygrał zamore nawet jeśli dlatego że był wiekszosc czasu bezrobotny) to tylko potwierdza jak dobrze grala reszta w polu :) ja bym sie tak nie naigrywał z tego "filozofa" bo napisał najpiękniejszy rozdział w historii naszej kochanej barcy i to nie był wcale jednostrzałowiec jego "filozofia" poprostu sie skrystalizowała w najlepszy możliwy sposób wizje zaminił w czyny a to już jest godne szacunku bo samo gdybanie nie...
ronnie nie był goleadorem a i tak sporo strzelał jak na swój styl gry on zdecydowanie wolał kreaowac grę i wypracowywac sytuacje ale kiedy trzeba było brał za siebie odpowiedzialnosc i strzelał wazne bramki
1
myśle że messi może w ty roku wrócic o tron widac w nim mega mądrosc jakośc i motywacje co lepsze to wszystko z wymiernymi efektami dla reszty drużyny...
1
dzięki oby to był szczęśliwy powrót i oby był gotów bo messi z neymarem świetnie sie rozumieją messi teraz ma troche taką role jak r10 gdy pare lat wcześniej zagrywał messiemu a on strzelał ...teraz messi jest tymbardziej doświadczonym i zagrywa neymarowi...naprawdę jeśli sie przyjrzycie tym asystą to zobaczycie tą chemie :) coś wspaniałego :)
1
fajnie że przez nieobecnosc suareza wykorzystuje sie młodych którzy sie póki co sprawdzają mam nadzieje że nie pójdą całkiem w odstawke gdy suarez wróci bedą świetnym uzupełnieniem ps wie ktoś kiedy suarez wróci?
1
i tak jest genialny i myśle że w tym roku może odzyskac tytuł najlepszego piłkarza na świecie
1
bardzo ładnie barca dziś zagrała ;p cieszy wysoka wygrana na wyjeździe bo z tym zawsze był u nas problem nawet z samym levante
1
żeby paradoksalnie bezgraniczna wiara nas nie zgubiła...czasem dobrze zagrać inaczej...
4
a swoją drogą co tu porownywać zawodnicy z pola zawsze mają mniej meczów niż zawodnicy z pola a takie pewniaki w bramce jak iker to już całkiem...wiec co tu porównywać xavi nie ma co sie wstydzić :) 150 meczów w najbardziej elitarnych rozgrywkach to piękny wynik pozatym nie o to w tym wszystkim chodzi :)
6
czas xaviego w barcelonie dobiega powoli końca dlatego będe oglądał każdy mecz z jego udziałem
5
chyba za wcześnie na takie wyroki kolego
2
widac ze nasz obecny trener jest facetem mocno stąpającym po ziemi i taki właśnie o to facet chwali neymara ale tutaj na stronie ciągle widze jakis wymoczków którzy widzą w nim "gwiazdora" owszem jest gwiazdorem ale w najlepszym tego słowa znaczeniu robi rzeczy w tym sporcie nieosiągalne dla innych a to że przy tym jest radosny i czasami robi rzeczy które innych denerwują to juz druga rzecz mi brakuje tylko u neymara troche zaciecia charakteru , determinacjii ale to nie zmienia faktu że wciąz piłkarsko jest genialny i trzeba sie cieszyc jego grą bedziemy miec z niego wiele radosci jeszcze zobaczycie wymaga sie od niego dużo wiecej niż od innych
2
pamiętaj o tym że przed nimi też byli tacy o których sie mówiło że lepszych nie bedzie :) wiec wsyzstko jest możliwe ;)
11
messi ma tylko jednego realnego rywala , tego po drugiej stronie lustra :) ( nie nie mówie o ronaldo :D)
1
co roku powtarza jak mantre xD
1
póki zawsze mamy jedną bramkę wiecej od rywali , ja sie ciesze nie potrzebuje manit ani innych hokejowych wyników chociaż wiadomo to jest przyjemne ale lepiej żebyśmy mieli spokój przy akcjach rywali bo w ostatnim czasie to mi czasami serce stawało jak widziałem rzut rożny..to już była połowa bramki dla rywala
1
Ronaldo to perfekcjonista on cały czas inwestuje w siebie żeby byc najlepszym i tyle jak był mały to zjadał specjalnie dwa talerze zupy żeby rosnąc skoro takie błache rzeczy kierował pod kariere to znaczy że naprawdę dla niego każdy detal sie liczy
1
leo nie można szczedzic pochwał mało który piłkarz jest tak efektywny jak on nawet jak gra ciut gorzej niż zwykle to i tak gra lepiej niż wielu wielu innych piłkarzy czasami nie doceniamy jakim crackiem jest leo naprawdę ludzie nie myślcie że nie jestem obiektywny ale same liczby mówią za siebie gdy skonczy kariere to zobaczycie że ten człowiek to nie dościgniony wzór on bedzie jordanem piłki nożnej i każdy kto zna sie naprawdę na tym sporcie i rozumie te wszystkie niuanse nie powie na leo złego słowa...
1
znam tą wypowiedz z 2012 roku ale on już inaczej sie nie wybroni niż takimi słowami faktem jest że chyba nie ma piłkarza który by wygrał 3 mistrzostwa świata ( już pomijając to że w jednym z nich zagrał chyba w tylko jednym meczu jak sie nie myle) to i tak uważam że ten tytuł sie pelemu należy i TO JEMU NIE MOŻNA UMNIEJSZAC bo obecni piłkarze i tak mają teraz swoje 5 minut komu jak komu ale od pelego bym sie odczepił bo jednak te 1283 gole (pomijając jak strzelone i komu) i 3 mistrzostwa świata (znowu pomijając ocene) robią wrażenie i nikt takich rzeczy jakoś nie dokonał z kolei popatrz że pele tym razem bronił messiego a słowa ronaldo o kontuzjii klosego? jestem niemal pewien że żartował a jeśli nie to mu sie nie dziwie bo pracował na to a teraz ktoś kto był bezsprzecznie gorszym piłkarzem od ronaldo jest wyżej od niego dla mnie to tez jest nie tak jak byc powinno ...klose moze był skuteczniejszy ale napewno nie lepszy...
3
tylko ronaldinho robił tak finezyjne dryblingi :)
1
los chciał że messi musiał przejąc schede po r 10 i szkoda że nie moglli zagrac ze sobą wiecej meczy ale wiadomo...nie ma tego złego...ciesze sie ze są przyjaciółmi i napewno dobrze sie stało że ich drogi sie spotkały , nawet na tak krótko :)
1
o grze ronaldinho mogły by powstawac utwory literackie...naprawdę...dzieki niemu pokochałem ten sport i barcę :)
1
nie przesadzaj z tym kamieniem pele to legenda tego sportu a to że jest brazylijczykiem nie znaczy że jest zaślepiony w nienawiśc do argentyny bo to kibice tworzą te rywalizacje jestem pewny że piłkarze tak brazylii jak i argentyny szanują sie nawzajem
2
ładny wynik dani już jest historycznym graczem dla nas
3
Bardzo szanuje basków za prace jaką wykonują w swoim klubie nie są potegą ale jestem pewien że nikt ich nie lekceważy nawet ze 3 sezony temu united dostali od nich bęcki w pięknym stylu wtedy pokazali swoją siłę jesteśmy do nich podobni bo również stawiamy w głównej mierze na swoich i na swoim wypracowanym przez lata sposobie bardzo lubie ten klub szanuje ich bardziej niż ten cały pseudogalaktyczny real (decima mnie nie interesuje)
1
to nie do końca prawda według mnie oczywiście dzieki nim osiągnął sukces ale nasza drużyna w tamtym czasie całościowo funkcjonowała jak doskonała maszyna nie mieliśmy słabych punktów słabych piłkarzy słabych pozycjii valdes uchodził za naszą pietę achillesową a i tak miał niezły sezon wtedy (jak sie nie myle to chyba wygrał zamore nawet jeśli dlatego że był wiekszosc czasu bezrobotny) to tylko potwierdza jak dobrze grala reszta w polu :) ja bym sie tak nie naigrywał z tego "filozofa" bo napisał najpiękniejszy rozdział w historii naszej kochanej barcy i to nie był wcale jednostrzałowiec jego "filozofia" poprostu sie skrystalizowała w najlepszy możliwy sposób wizje zaminił w czyny a to już jest godne szacunku bo samo gdybanie nie...
1
po co ten guardiola ciągnie za sobą dawnych piłkarzy nie rozumiem
1
to źle czujesz chłopaku bo ja tych zmian nie widze :) może za wcześnie a może ich wcale nie ma :) czekam aż neymar zmężnieje
4
ronnie nie był goleadorem a i tak sporo strzelał jak na swój styl gry on zdecydowanie wolał kreaowac grę i wypracowywac sytuacje ale kiedy trzeba było brał za siebie odpowiedzialnosc i strzelał wazne bramki
6
dokładnie ten człowiek swoją techniką wyprzedził swój czas
1
mam nadzieje że jak już będzie mógł grać to nie będzie popełniał takich błędów jak na mundialu ;p
1
myśle że opaska suareza też jest kwestią czasu