a ja bym powiedział że jest nawet regres bo za pepa istniał pressing , nie baliśmy sie grac piłką żadna obrona nam nie była straszna a teraz nie dośc że wiekszosc meczy zależy od leo to jeszcze obrona jest karykaturą obrony...i mógłbym o tym napisac felieton ale bez kitu chciałbym widziec chociaż ten pressing i grę piłką NA CAŁYM boisku...a nie tylko klepanie w poprzek...
tyle że forma ronaldinho zapadła się drastycznie w piątym sezonie a messi nawet grając gorzej niż w poprzednich latach wciąz gra lepiej niż wielu naszych obecnych graczy w dobrej formie
wątpie że messi sie przejmuje że ronaldo jest w gazie ostatnio , ale faktem jest że formy nie może złapac ale i tak on jeden zrobił wiecej niż jego cały śmieszny arsenal przez ostatnie 5 lat ;] a leo nie musi nic udowadniac , niewiele mu brakuje zeby pobic wszelkie rekordy i z pewnością tyle sił żeby je pobic to mu starczy jedno czego mu naprawdę braknie to mistrzostwo świata bo klubowe rekordy wymiecie napewno
powiedział co wiedział nie mam nic do adriano ale to chyba nie podlegało dyskusjii że w klubie takim jak Barca zawsze sie gra na 100 % czy nieee....? niee? :]
a tam w dupie mam jego przywiązanie do klubu za słaby jest choć pamiętam czasy gdy był naprawdę najlepszy ale nie łudze sie że wróci do tych czasów bo to niemożliwe
o nim częsciej się słyszy że przekazał pieniądze dla jakiś dzieci a Messi to tego nie robi ? dobra wiesz co dziękuje wszystko co chcialem wiedzieć narazie dziecko
chyba upadłeś na głowe skoro myślisz że fakt grania w reklamach robi z niego gwiazdora , te reklamy to dla niego nic a ma z tego pieniądze i jakaś odskocznia od sportu ale to nie znaczy ze jest innym człowiekiem ludzie czy wy serio myślicie że każdy kto jest sławny i bogaty musi miec wode zamiast mózgu?
ciekawa jest rywalizacja między nimi o tyle że to kompletnie dwa odmienne archetypy piłkarzy , był tu kiedyś taki artykuł o tym w którym to było opisane o messim mówi sie skromny cichy spokojny i nieziemsko utalentowany chłopak robiący magiczne rzeczy na boisku natomiast ronaldo , gwiazdor tytan pracy niezwykle silny atletyczny perfekcjonista mają odmienne style gry charaktery również ich kluby są do siebie raczej antagonistycznie nastawione i tak można wymieniac wymieniac...chyba w żadnym innym sporcie nie było dwóch tak dominujących sport zawodników bo np w nba mieliśmy jordana...który raczej rywali to nie miał...może dziś ktoś wspomni że ktoś mógłbyc , albo był lepszy od niego ale na ogół sie mówi że jordan jest królem tej dyscypliny a tutaj wygląda na to że mamy dwóch królów i żaden nie zamierza oddac korony :) ciekawe jak to sie skonczy :)
on doskonale rozumiał jak funkcjonuje obrona barcy i nawet gdy wysoko ustawiona linia obrony popełniała błędy to on potrafił nas często ratować chbya jeden z najlepszych bramkarzy grających sam na sam gorzej już bylo gdy był na 5 metrze ale z brami gdy wychodził to często dawał sobie rade naprawdę i to było wpisane w naszą taktyke ale niestety ludzie mu zapamietali pare szmat i dlatego nigdy nie bedzie uchodził za tak wielkiego bramkarza jak np iker który miał dobre momenty ale od 2008 roku ta forma zaczeła isc w dół a viktora odwrotnie..
ja nie miałbym wątpliwości generalnie patrząc na to jak to idzie teraz , ale w zeszłym roku tak jakoś dziwnie sie zaciął miejmy nadzieje że teraz mu to nie groźi
te jego bramki dupy nie urywają nie ma raczej meczy które zamykają jape , ale strzela to trzeba też docenic pozatym zagrał w3 klasykach i we wszystkich strzelał bramki jeśli sie nie myle wiec to duży pozytyw bo nie każdemu piłkarskiemu tuzowi w jego wieku by sie to udało miejmy nadzieje że ustrzeli w tym roku koło 25 goli
patrząc realistycznie mourinho jest u nas skreślony ale zakładając że miałby trenowac nas mogłoby to wyjsc na dobre ale to by wiało troche hipokryzją no cóż...ale myśle że z tyłu bylibyśmy o wiele spokojniejsi
żeby on chociaż miał szanse sie pokazac , dałby dupy to może by sie go zmieniło a tak...marnujemy jego młodośc aczkolwiek i tak sądze że spisywałby się lepiej niż pique
i tu sie mylisz kolego bo oni osiągają w tym sporcie wiecej co oznacza że robią dla niego wiecej :) a ty pewnie jesteś jednym z tych którzy uważają że piłka nożna to jest wtedy jak słaba drużyna ogrywa lepszą no super ale co z tego takie rekordy to są prawdziwe osiągniecia a nie wygrac jeden mecz bo te rekordy bedą trwac latami a takie mecze sie zdarzają od czasu do czasu wiec...ronaldo i messi słusznie są wywyższani jak bedzie wiecej takich piłkarzy którzy strzelają tyle bramek i mają takie umiejetnosci to wtedy to nie bedzie nic specjalnego a tak :) TRZEBA SIE Z TEGO CIESZYC
i to jest z jednej strony okej a z drugiej źle no bo leo ustanowił wynik leo rozpoczął akcje , leo je skonczył...i sie pytam gdzie w naszym gwiazdozbiorze inni gracze? czy zostały już tylko nazwiska? nasza drużyna niebawem bedzie potrzebowac gruntownej przebudowy...
niech już ludzie dzadzą se spokój z całowaniem po rękach messiego bo to jest już jak dla mnie nie smaczne rozumiem że to jest piłkarski geniusz i naprawdę w pełni to ogarniam ale ludzie ile można o ile messi w wiekszości meczów sie spisuje tak co z resztą?
macherano techniką i walecznością? śmieszne waleczny to on był ale w liverpoolu a u nas zmiekł i nawet zfaulowac nie potrafi tak żeby przerwac szybko akcjei to co jest rażące w jego grze to błędy które popełnia WŁAŚNIE PRZEZ SWOJE CENTYMETRY ile raz było tak że piłka sie przebijała a on nie był w stanie o nią powalczyc przez co gdzieś uciekała mu za plecy a on jako że był ostatni to próbował nieudolnie wracac i ratowało go tylko to że akurat w takich akcjach mieliśmy szczęscie i ratował nas bramkarz a potem tylko przepraszał za te sytuacje na konferencjach prasowych nie można wgle dopuszczac do takich sytuacjii.bo w naszej drużynie się płaci za takie coś nasza obrona powinna fukncjonowac całkiem inaczej nie potrafimy się bronic i tyle prawda jest taka że na dzien dzisiejszy żaden z naszych obronców (włącznie z bartrą) nie prezentuje odpowiedniego poziomu a przez co obrona nie funkcjonuje jak monolot
heh nie myślałem że ten ajaksowany piłkarzyk kiedyś bedzie grał u nas ( tak myślałem za czasów kiedy jeszcze był w ajaxie) a tu prosze jak niektórzy sie potrafią rozwinąć ładnie
1
a ja bym powiedział że jest nawet regres bo za pepa istniał pressing , nie baliśmy sie grac piłką żadna obrona nam nie była straszna a teraz nie dośc że wiekszosc meczy zależy od leo to jeszcze obrona jest karykaturą obrony...i mógłbym o tym napisac felieton ale bez kitu chciałbym widziec chociaż ten pressing i grę piłką NA CAŁYM boisku...a nie tylko klepanie w poprzek...
1
wątpie żeby xavi był dobrym trenerem dla nas
4
tyle że forma ronaldinho zapadła się drastycznie w piątym sezonie a messi nawet grając gorzej niż w poprzednich latach wciąz gra lepiej niż wielu naszych obecnych graczy w dobrej formie
4
eto i ronaldinho...najlepsi z najlepszych mówcie co chcecie dla mnie zawsze bedą parą najlepszych napastników jacy u nas grali
4
bardzo nie chciałbym żeby leo odszedł
0
leo napewno nie ucierpi
1
teraz doszło paru fajnych piłkarzy którzy mogliby zagrac lepiej niż tamci na mundialu
1
wątpie że messi sie przejmuje że ronaldo jest w gazie ostatnio , ale faktem jest że formy nie może złapac ale i tak on jeden zrobił wiecej niż jego cały śmieszny arsenal przez ostatnie 5 lat ;] a leo nie musi nic udowadniac , niewiele mu brakuje zeby pobic wszelkie rekordy i z pewnością tyle sił żeby je pobic to mu starczy jedno czego mu naprawdę braknie to mistrzostwo świata bo klubowe rekordy wymiecie napewno
1
powiedział co wiedział nie mam nic do adriano ale to chyba nie podlegało dyskusjii że w klubie takim jak Barca zawsze sie gra na 100 % czy nieee....? niee? :]
1
a tam w dupie mam jego przywiązanie do klubu za słaby jest choć pamiętam czasy gdy był naprawdę najlepszy ale nie łudze sie że wróci do tych czasów bo to niemożliwe
5
niech biorą obu
3
skoro zagonił prawników do pracy to znaczy że faktycznie nigdy nic złego o nim nie powiedział
2
no fajnie , spierdalaj mówisz teraz to ty mnie oceniasz choć mnie nie znasz choć z tymi piłkarzami bylo to samo ale nie mam słów na Ciebie
2
o nim częsciej się słyszy że przekazał pieniądze dla jakiś dzieci a Messi to tego nie robi ? dobra wiesz co dziękuje wszystko co chcialem wiedzieć narazie dziecko
2
chyba upadłeś na głowe skoro myślisz że fakt grania w reklamach robi z niego gwiazdora , te reklamy to dla niego nic a ma z tego pieniądze i jakaś odskocznia od sportu ale to nie znaczy ze jest innym człowiekiem ludzie czy wy serio myślicie że każdy kto jest sławny i bogaty musi miec wode zamiast mózgu?
1
ciekawa jest rywalizacja między nimi o tyle że to kompletnie dwa odmienne archetypy piłkarzy , był tu kiedyś taki artykuł o tym w którym to było opisane o messim mówi sie skromny cichy spokojny i nieziemsko utalentowany chłopak robiący magiczne rzeczy na boisku natomiast ronaldo , gwiazdor tytan pracy niezwykle silny atletyczny perfekcjonista mają odmienne style gry charaktery również ich kluby są do siebie raczej antagonistycznie nastawione i tak można wymieniac wymieniac...chyba w żadnym innym sporcie nie było dwóch tak dominujących sport zawodników bo np w nba mieliśmy jordana...który raczej rywali to nie miał...może dziś ktoś wspomni że ktoś mógłbyc , albo był lepszy od niego ale na ogół sie mówi że jordan jest królem tej dyscypliny a tutaj wygląda na to że mamy dwóch królów i żaden nie zamierza oddac korony :) ciekawe jak to sie skonczy :)
3
on doskonale rozumiał jak funkcjonuje obrona barcy i nawet gdy wysoko ustawiona linia obrony popełniała błędy to on potrafił nas często ratować chbya jeden z najlepszych bramkarzy grających sam na sam gorzej już bylo gdy był na 5 metrze ale z brami gdy wychodził to często dawał sobie rade naprawdę i to było wpisane w naszą taktyke ale niestety ludzie mu zapamietali pare szmat i dlatego nigdy nie bedzie uchodził za tak wielkiego bramkarza jak np iker który miał dobre momenty ale od 2008 roku ta forma zaczeła isc w dół a viktora odwrotnie..
1
no to teraz zacząłem sie martwić...
1
ja nie miałbym wątpliwości generalnie patrząc na to jak to idzie teraz , ale w zeszłym roku tak jakoś dziwnie sie zaciął miejmy nadzieje że teraz mu to nie groźi
1
te jego bramki dupy nie urywają nie ma raczej meczy które zamykają jape , ale strzela to trzeba też docenic pozatym zagrał w3 klasykach i we wszystkich strzelał bramki jeśli sie nie myle wiec to duży pozytyw bo nie każdemu piłkarskiemu tuzowi w jego wieku by sie to udało miejmy nadzieje że ustrzeli w tym roku koło 25 goli
1
patrząc realistycznie mourinho jest u nas skreślony ale zakładając że miałby trenowac nas mogłoby to wyjsc na dobre ale to by wiało troche hipokryzją no cóż...ale myśle że z tyłu bylibyśmy o wiele spokojniejsi
0
myśle że mu sie to dzisiaj uda :)
1
żeby on chociaż miał szanse sie pokazac , dałby dupy to może by sie go zmieniło a tak...marnujemy jego młodośc aczkolwiek i tak sądze że spisywałby się lepiej niż pique
1
i tu sie mylisz kolego bo oni osiągają w tym sporcie wiecej co oznacza że robią dla niego wiecej :) a ty pewnie jesteś jednym z tych którzy uważają że piłka nożna to jest wtedy jak słaba drużyna ogrywa lepszą no super ale co z tego takie rekordy to są prawdziwe osiągniecia a nie wygrac jeden mecz bo te rekordy bedą trwac latami a takie mecze sie zdarzają od czasu do czasu wiec...ronaldo i messi słusznie są wywyższani jak bedzie wiecej takich piłkarzy którzy strzelają tyle bramek i mają takie umiejetnosci to wtedy to nie bedzie nic specjalnego a tak :) TRZEBA SIE Z TEGO CIESZYC
1
i to jest z jednej strony okej a z drugiej źle no bo leo ustanowił wynik leo rozpoczął akcje , leo je skonczył...i sie pytam gdzie w naszym gwiazdozbiorze inni gracze? czy zostały już tylko nazwiska? nasza drużyna niebawem bedzie potrzebowac gruntownej przebudowy...
4
niech już ludzie dzadzą se spokój z całowaniem po rękach messiego bo to jest już jak dla mnie nie smaczne rozumiem że to jest piłkarski geniusz i naprawdę w pełni to ogarniam ale ludzie ile można o ile messi w wiekszości meczów sie spisuje tak co z resztą?
1
macherano techniką i walecznością? śmieszne waleczny to on był ale w liverpoolu a u nas zmiekł i nawet zfaulowac nie potrafi tak żeby przerwac szybko akcjei to co jest rażące w jego grze to błędy które popełnia WŁAŚNIE PRZEZ SWOJE CENTYMETRY ile raz było tak że piłka sie przebijała a on nie był w stanie o nią powalczyc przez co gdzieś uciekała mu za plecy a on jako że był ostatni to próbował nieudolnie wracac i ratowało go tylko to że akurat w takich akcjach mieliśmy szczęscie i ratował nas bramkarz a potem tylko przepraszał za te sytuacje na konferencjach prasowych nie można wgle dopuszczac do takich sytuacjii.bo w naszej drużynie się płaci za takie coś nasza obrona powinna fukncjonowac całkiem inaczej nie potrafimy się bronic i tyle prawda jest taka że na dzien dzisiejszy żaden z naszych obronców (włącznie z bartrą) nie prezentuje odpowiedniego poziomu a przez co obrona nie funkcjonuje jak monolot
1
i tak wpada bo przy rzutach rożnych dani alves sie kładzie :)
1
żebyście sie nie ździwili jak ktoś przyćmi leo :P
2
heh nie myślałem że ten ajaksowany piłkarzyk kiedyś bedzie grał u nas ( tak myślałem za czasów kiedy jeszcze był w ajaxie) a tu prosze jak niektórzy sie potrafią rozwinąć ładnie