1

a ja bym powiedział że jest nawet regres bo za pepa istniał pressing , nie baliśmy sie grac piłką żadna obrona nam nie była straszna a teraz nie dośc że wiekszosc meczy zależy od leo to jeszcze obrona jest karykaturą obrony...i mógłbym o tym napisac felieton ale bez kitu chciałbym widziec chociaż ten pressing i grę piłką NA CAŁYM boisku...a nie tylko klepanie w poprzek...

1

wątpie żeby xavi był dobrym trenerem dla nas

4

tyle że forma ronaldinho zapadła się drastycznie w piątym sezonie a messi nawet grając gorzej niż w poprzednich latach wciąz gra lepiej niż wielu naszych obecnych graczy w dobrej formie

4

eto i ronaldinho...najlepsi z najlepszych mówcie co chcecie dla mnie zawsze bedą parą najlepszych napastników jacy u nas grali

4

bardzo nie chciałbym żeby leo odszedł

0

leo napewno nie ucierpi

1

teraz doszło paru fajnych piłkarzy którzy mogliby zagrac lepiej niż tamci na mundialu

1

wątpie że messi sie przejmuje że ronaldo jest w gazie ostatnio , ale faktem jest że formy nie może złapac ale i tak on jeden zrobił wiecej niż jego cały śmieszny arsenal przez ostatnie 5 lat ;] a leo nie musi nic udowadniac , niewiele mu brakuje zeby pobic wszelkie rekordy i z pewnością tyle sił żeby je pobic to mu starczy jedno czego mu naprawdę braknie to mistrzostwo świata bo klubowe rekordy wymiecie napewno

1

powiedział co wiedział nie mam nic do adriano ale to chyba nie podlegało dyskusjii że w klubie takim jak Barca zawsze sie gra na 100 % czy nieee....? niee? :]

1

a tam w dupie mam jego przywiązanie do klubu za słaby jest choć pamiętam czasy gdy był naprawdę najlepszy ale nie łudze sie że wróci do tych czasów bo to niemożliwe

5

niech biorą obu

3

skoro zagonił prawników do pracy to znaczy że faktycznie nigdy nic złego o nim nie powiedział

2

no fajnie , spierdalaj mówisz teraz to ty mnie oceniasz choć mnie nie znasz choć z tymi piłkarzami bylo to samo ale nie mam słów na Ciebie

2

o nim częsciej się słyszy że przekazał pieniądze dla jakiś dzieci a Messi to tego nie robi ? dobra wiesz co dziękuje wszystko co chcialem wiedzieć narazie dziecko

2

chyba upadłeś na głowe skoro myślisz że fakt grania w reklamach robi z niego gwiazdora , te reklamy to dla niego nic a ma z tego pieniądze i jakaś odskocznia od sportu ale to nie znaczy ze jest innym człowiekiem ludzie czy wy serio myślicie że każdy kto jest sławny i bogaty musi miec wode zamiast mózgu?

1

ciekawa jest rywalizacja między nimi o tyle że to kompletnie dwa odmienne archetypy piłkarzy , był tu kiedyś taki artykuł o tym w którym to było opisane o messim mówi sie skromny cichy spokojny i nieziemsko utalentowany chłopak robiący magiczne rzeczy na boisku natomiast ronaldo , gwiazdor tytan pracy niezwykle silny atletyczny perfekcjonista mają odmienne style gry charaktery również ich kluby są do siebie raczej antagonistycznie nastawione i tak można wymieniac wymieniac...chyba w żadnym innym sporcie nie było dwóch tak dominujących sport zawodników bo np w nba mieliśmy jordana...który raczej rywali to nie miał...może dziś ktoś wspomni że ktoś mógłbyc , albo był lepszy od niego ale na ogół sie mówi że jordan jest królem tej dyscypliny a tutaj wygląda na to że mamy dwóch królów i żaden nie zamierza oddac korony :) ciekawe jak to sie skonczy :)

3

on doskonale rozumiał jak funkcjonuje obrona barcy i nawet gdy wysoko ustawiona linia obrony popełniała błędy to on potrafił nas często ratować chbya jeden z najlepszych bramkarzy grających sam na sam gorzej już bylo gdy był na 5 metrze ale z brami gdy wychodził to często dawał sobie rade naprawdę i to było wpisane w naszą taktyke ale niestety ludzie mu zapamietali pare szmat i dlatego nigdy nie bedzie uchodził za tak wielkiego bramkarza jak np iker który miał dobre momenty ale od 2008 roku ta forma zaczeła isc w dół a viktora odwrotnie..

1

no to teraz zacząłem sie martwić...

1

ja nie miałbym wątpliwości generalnie patrząc na to jak to idzie teraz , ale w zeszłym roku tak jakoś dziwnie sie zaciął miejmy nadzieje że teraz mu to nie groźi

1

te jego bramki dupy nie urywają nie ma raczej meczy które zamykają jape , ale strzela to trzeba też docenic pozatym zagrał w3 klasykach i we wszystkich strzelał bramki jeśli sie nie myle wiec to duży pozytyw bo nie każdemu piłkarskiemu tuzowi w jego wieku by sie to udało miejmy nadzieje że ustrzeli w tym roku koło 25 goli

1

patrząc realistycznie mourinho jest u nas skreślony ale zakładając że miałby trenowac nas mogłoby to wyjsc na dobre ale to by wiało troche hipokryzją no cóż...ale myśle że z tyłu bylibyśmy o wiele spokojniejsi

0

myśle że mu sie to dzisiaj uda :)

1

żeby on chociaż miał szanse sie pokazac , dałby dupy to może by sie go zmieniło a tak...marnujemy jego młodośc aczkolwiek i tak sądze że spisywałby się lepiej niż pique

1

i tu sie mylisz kolego bo oni osiągają w tym sporcie wiecej co oznacza że robią dla niego wiecej :) a ty pewnie jesteś jednym z tych którzy uważają że piłka nożna to jest wtedy jak słaba drużyna ogrywa lepszą no super ale co z tego takie rekordy to są prawdziwe osiągniecia a nie wygrac jeden mecz bo te rekordy bedą trwac latami a takie mecze sie zdarzają od czasu do czasu wiec...ronaldo i messi słusznie są wywyższani jak bedzie wiecej takich piłkarzy którzy strzelają tyle bramek i mają takie umiejetnosci to wtedy to nie bedzie nic specjalnego a tak :) TRZEBA SIE Z TEGO CIESZYC

1

i to jest z jednej strony okej a z drugiej źle no bo leo ustanowił wynik leo rozpoczął akcje , leo je skonczył...i sie pytam gdzie w naszym gwiazdozbiorze inni gracze? czy zostały już tylko nazwiska? nasza drużyna niebawem bedzie potrzebowac gruntownej przebudowy...

4

niech już ludzie dzadzą se spokój z całowaniem po rękach messiego bo to jest już jak dla mnie nie smaczne rozumiem że to jest piłkarski geniusz i naprawdę w pełni to ogarniam ale ludzie ile można o ile messi w wiekszości meczów sie spisuje tak co z resztą?

1

macherano techniką i walecznością? śmieszne waleczny to on był ale w liverpoolu a u nas zmiekł i nawet zfaulowac nie potrafi tak żeby przerwac szybko akcjei to co jest rażące w jego grze to błędy które popełnia WŁAŚNIE PRZEZ SWOJE CENTYMETRY ile raz było tak że piłka sie przebijała a on nie był w stanie o nią powalczyc przez co gdzieś uciekała mu za plecy a on jako że był ostatni to próbował nieudolnie wracac i ratowało go tylko to że akurat w takich akcjach mieliśmy szczęscie i ratował nas bramkarz a potem tylko przepraszał za te sytuacje na konferencjach prasowych nie można wgle dopuszczac do takich sytuacjii.bo w naszej drużynie się płaci za takie coś nasza obrona powinna fukncjonowac całkiem inaczej nie potrafimy się bronic i tyle prawda jest taka że na dzien dzisiejszy żaden z naszych obronców (włącznie z bartrą) nie prezentuje odpowiedniego poziomu a przez co obrona nie funkcjonuje jak monolot

1

i tak wpada bo przy rzutach rożnych dani alves sie kładzie :)

1

żebyście sie nie ździwili jak ktoś przyćmi leo :P

2

heh nie myślałem że ten ajaksowany piłkarzyk kiedyś bedzie grał u nas ( tak myślałem za czasów kiedy jeszcze był w ajaxie) a tu prosze jak niektórzy sie potrafią rozwinąć ładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?