1

messi messi messsi messi i neymar;p

1

niech zrobią zestawienie :najlepsza drużyna 2014 roku - napewno nie barca ;p

1

pewnie że świetny tyle że w barcelonie nie znalazłoby sie dla niego miejsca a na rezerwe jest za dobry bo ja go w środku nie widze on powinien grac pod pięty pod napastników a wiadomo że barcelońska taktyka jest nie do ruszenia i tylko wymienia sie graczy , gdyby była mowa o zmienianiu formacjii i elastycznym stylu gry to wtedy byłoby dla niego miejsce bo sądze że bez sensu byłoby go wrzucac np na skrzydło , zresztą atak mamy obsadzony ,a on lepszą robote by zrobił z przodu aniżeli w pomocy pewnie że to dobry gracz ale ja nie widze dla niego miejsca , przecież nie wywalimy messiego ,a marco nie bedzie czekał aż leo złapałby kontuzje tak ?

1

reus to stylem rozgrywania byłby drugi messi gdzie byś go wrzucił? bo napewno nie w sam środek pola...

0

a według mnie prawidłowo bo ani vermalena ani douglasa nie powino tam być :)

1

jak można tu wgle zestawiać douglasa?

1

Ronaldinho to król futbolu co go obchodzi ten klubik :)

2

serio myślicie że jedyna zmiana to brak symulek? dajcie spokój neymar sukcesywnie bedzie dorastał żeby byc najlepszym piłkarzem świata , tego jestem pewny trafił do barcy a wiec do najlepszego miejsca dla takich graczy jak on to jest jego zakichane przeznaczenie on musi tylko grac grac jak najwiecej grac nie szczędzic go i dawac mu szanse jest młody ale ten młodzienczy zapał i entuzjazm trzeba wykorzystac do maksimum leo mając 20 lat już musiałbyc liderem barcelony i wszyscy wiedzą że dobrze mu to zrobiło i tak samo z neymarem nie zawodzi w najważniejszych meczach strzela bramki a bedzie dawał jeszcze wiecej jestem pewny

1

ja też widze w neymarze spadkobierce ronaldinho bo neymar to pierwszy brazylijczyk w którym zobaczyłem coś wiecej niż w innych i on robił rzeczy których jeszcze ja nie widziałem , tak jak ronaldinho gdy czarował rzeczy i triki które dziś ludzie znają na całym świecie ronaldinho robił jako jeden z pierwszych a co niektóre nawet jako pierwszy na stadionach świata z najlepszymi drużynami w rozgrywkach na najwyższym poziomie neymar sporo zrobił w brazylii u nas w najważniejszych meczach raczej nie zawodzi i myśle że jego sukces to tylko kwestia gry jeżeli dane bedzie mu zagrac odpowiednią ilośc spotkan to napewno zaznaczy sie jakoś w historii naszego klubu byle zdrowie dopisało

0

brazylia sama nie jest najlepsza na świecie wiec jak miała by pomóc stac się neymarowi najlepszym? aczkolwiek wierze że w tej brazylijskiej krwii jeszcze nie zgineła ta iskra geniuszu która zachwycała cały futbolowy świat , wkońcu neymar to ma......ale sam nie udzwignie tej odpowiedzialności mimo tego że już potrafi wiele i zrobi jeszcze wiecej jestem pewny ale trzeba go wspierac

1

zgadza się ale jak to mówią w sporcie szczęscie sprzyja lepszym real w momentach gdzie coś mogło by pójsc nie tak ma ten pierwiastek szczęscia a my zazwyczaj nie a to też wynika z tego że są lepiej przygotowani na pewne rzeczy niż my chciałem tylko powiedziec że poprostu już nie bede ślepo bronił messiego ani barcy gdy widze że ewidetnie źle sie dzieje tak...real to real wiadomo zawsze coś za uszami beda miec ale fakty są takie że to oni mają przyszłosciowych graczy na ten moment na wielu pozycjacach mają graczy lepszych od naszych albo przynajmniej równych mają długą ławke w przeciwienstwie do nas dobrego trenera....i faktycznie styl gry jakiś pomysł na to wszystko i teraz zbierają plony i to może chwile potrwac jeżeli nasz klub nie przestanie liczyc tylko na przebłyski messiego czy innych naszych indywidualnosci , potrzeba nam drużyny trenera nie nazwisk....

1

to bez znaczenia , zawsze bedą mecze w których nawet najlepsi przejdą obok ale to 5 na 50 a koniec konców real triumfował wiec tylko to sie liczy....leo sam moze strzelic tysiąc bramek ale jeżeli rywale strzelą jedną wiecej to nie bedzie miał znaczenia ;p

0

nieźle to napisałeś ale Cristiano wymusza te karne z premedytacją ale za jedną rzecz można go pochwalic mimo że to nie jest zbyt po sportowemu , to potrafi nawet sprawić żeby był karny którego byc nie powinno a to wiadomo że zamienic na bramke to nie problem dla niego ale można go pochwalic że tak bardzo mu zaley na zwycięstwach że aż zaczyna oszukiwać ;p i wymuszac karne ;p każdy orze jak może za pare lat nikt nie bedzie mówił o ronaldo jako o symulancie tylko o kimś kto rywalizował z leo

2

ja również uważam że ronaldo wypadl lepiej , tyle że jemu drużyna pomogła :) a leo pcha wózek z napisem fc Barcelona , dawniej grał lepiej bo drużyna dawała z siebie wiecej i leo też wiecej ogarniał + plus naturalna obniżka formy jakieś problemy z kontuzjami i nie tylko i suma sumarum ronaldo jest lepszy w tym roku przynajmniej

1

tańce ronaldinho były naturalne i radosne a neymar z danim robią to żałośnie i jakby na złośc rywalom a to już nie po sportowemu

1

według mnie ma racje :)

1

sęk w tym że motoryka ronaldo nie skończy się tak szybko jak ta messiego :)

1

dyskutowałbym , nie widziałem żeby leo sadził petardy z 30 metrów na brame a cristiano sadził , i to z powodzeniem:) i z gry i z wolnego leo jest genialnym piłkarzem i niesamowite jest to że ma o wiele słabsze warunki od portugalczyka a potrafi z nich wyciągnąc wiecej ale nie powiedziałbym że jest bardziej kompletny mnie osobiście bardziej sie podoba to co robi ronaldo mimo że jestem kibicem Barcy aczkolwiek nie powiem irytują mnie te jego zachowania , symulki i egocentryzm , i tylko to sprawia że nigdy nie bedzie takim "perfekcyjnym" graczem jak mógłby byc, natomiast leo takie sytuacje sie nie zdarzają i to plus dla niego

0

dobrze zaznaczyłeś , niektórzy na siłe wybielają naszą pchłe :)

2

jestem fanem leo ale nie kupuje tej gadki o jego iskrze i talencie , jest w tym tyle samo treningu co u cristiano tylko że cristiano to taki perfekcjonista który każdy najmniejszy detal swojego życia przystysował do tego żeby byc najlepszym piłkarzem w historii i tyle ja sobie bardziej cenie prace portugalczyka bo to jest bardziej solidny fundament bo ten "błysk" leo sie skonczy i wiecznie na tym polegac nie można , jest bardzo dobrym zawodnikiem ale takiego arsenału możliwości jak portugalczyk to jednak nie posiada , mimo wszystko

1

na szczęscie messi sie nigdzie nie wybiera ;] już napewno nie do chelsea

0

myśle że ter stegen jest za słaby na lige mistrzów

1

co więcej obawiam się że z sezonu na sezon ani xavi ani iniesta swojej gry nie poprawią wiec trzeba szukac wzmocnien a piłkarzy o ich profilu ni widu ni słychu xavi już w tym sezonie był na wylocie ale chyba nie było chętnych , nie możemy sie kierowac sentymentami trzeba szukac nowych graczy taka prawda

1

ale zawsze widac było jego udział w grze jakieś błyskotliwe podania drybling , zwolnienie tempa czy przyśpieszenie , cokolwiek teraz tego nie widac...

1

napisze tak , gra iniesty w tym sezonie TO DRAMAT I ŻENADA i taka jest prawda i tak zaraz ktoś mi tu napisze pod komentarzem mądrości pt "ale andres to magik przypomnij sobie gdzie był w 2009 jak strzelał gola na stamford bridge etc etc dajcie sobie spokój bo ja te czasy doskonale pamiętam ale żyjemy teraz a teraz iniesta gra strasznie słabo JAK NA SWOJE możliwosci

1

rozumiem że to ma odstaszac potencjalne drużyny chcące położyc łapy na tym graczu...bo inaczej chyba tego wyjaśnic sie nie da

4

tacy gracze jak on chcą grac zawsze i myśle że powinni grac nie ma co go oszczędzac

3

ale po co? zarabia napewno wystarczająco dużo a i jeszcze sporo do końca kontraktu a wątpie że neymar wybiera sie gdzieś indziej...

1

nigdy nie mów nigdy :D to jest leo :D

1

puknij się w głowe człowieku takie wyliczanie strzelił stąd czy stamtąd karny czy wolny symulka niesmulka to nie ma znaczenia to wszystko trzeba wykorzystywać i oni to robią a koledzy z drużyny są po to żeby CI dogrywać to normalne.....myślisz że inne drużyny to jak grają oddają piłke do najlepszego i czekają co zrobi? lecz sie czlowieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?