1

jak dla mnie to troche nie fair wobec niego owszem bywało że marnował doskonałe okazje ale jaką mamy pewnośc że ktoś inny na jego miejscu tego nie powtórzy według mnie pierwsze dwa sezony miał średnio udane i dużo wiecej byśmy od niego wymagali ale sądze że po ostatnim sezonie byłby dużo lepszym i dojrzalszym graczem (co wg mnie pokazał mundial) no ale cóż życze mu powodzenia dalej i myśle że jeszcze pokaże swoją wartośc napewno go zapamiętam :) chciałbym żeby wszyscy nasi gracze tak pracowali jak on

0

no ale w barcelonie sie nie ceni takich graczy czego nie rozumiem...

1

ronaldo strzelił chociaż jedną bramkę? bo szczerze ja też słabo pamiętam jego występy

0

mamy napastnika zaczepno obronnego bedzie gryzl rywali , - to też forma obrony xDD

0

czytaj figo

0

idiotyzm ten piłkarz nie jest wart połowy tej kwoty :)

0

naprawdę kupili go za 81 mln?

0

zmienisz zdanie jak suarez bedzie robił to samo żegnam :) a również jest do tego zdolny :)

0

hahah padłem po przeczytaniu "grac w gry piłkarskie na konsoli" hahah przecież to jest komiczne

0

wziął sie do roboty w pozbywaniu sie graczy którzy powinni grac buahahahha trzeba poprawic obrone a nie napad.....bo to przez obrone przegrywamy tytuły odpadamy z ligi mistrzów i generalnie w wielu meczach nie potrafimy nawiązac równorzednej walki

1

dalej twierdze że ten transfer nie wypali tak jak sie wszystkim wydaje

0

odsyłam kolegów do gry sancheza na mundialu TAM BRAŁ ODPOWIEDZIALNOSC ZA REPREZENTACJE CO OZNACZA ŻE również w barcelonie byłby w stanie to robic , pozatym pan aka wywalam sie o własne nogi strzelił w tym roku piękne golazo realowi madryt wtedy chyba nie pisnełeś słowa na niego co?

0

to był jego najlepszy sezon :(

4

według mnie słaby biznes...gryzoń za czilijczyka który potrafi wziąsc na siebie ciężar gry....

0

a mieli go nie sprzedawac....

0

5 sezonów w 1 drużynie i tylko dwa udane ;]

0

Następny statystyk co ty nie powiesz?! a za tytuły odpowiedzialna jest cała drużyna a nie pojedynczy gracze wiec odczep sie od czilijczyka któremu akurat nic nie można zarzucic w ostatnim sezonie bo przerżneliśmy przez taktyke i dziurawą obrone

0

oglądałeś mundial? widziałeś jak sanchez grał w reprezentacjii przed nim najlepsze chwile dopiero miał gorsze mecze , gorsze sezony ale teraz sie poprawia a a suarez bedzie szedł w dół od teraz...

0

kretynizm po co nam ten gryzoń? piłkarz z niego dobry ale jeszcze sie najemy przez niego wstydu obiecuje wam a sanchez jest od niego o niebo lepszy co z tego że dwa sezony mu w sumie nie poszły zawsze zostawiał serce na boisku a ostatni sezon miał dobry tyle że drużyna już gorzej sie spisywala jaka w tym jego wina powinien zostać....a tu wygląda na to że odejdzie..pięknie grał w nagrode oddajemy gracza w gazie na rzecz tego który już nie bedzie sie tak dobrze prezentował I TO W DODATKU ZA GRUBE MILIONY któe sie nie spłacą...

3

będzie historyczne bo Holandia rozniesie Argentynę przykro mi to mówić ale Leo nie uratuje tej beznadziejnej drużyny przed rychłym upadkiem sposób w jaki grają brazylia i argentyna to młyn na wode takich niemców czy holandii to bedzie pogrom zobaczycie na mundialu nie przechodzą gwiazdy tylko drużyna a tu drużyny nie ma...

0

napewno nie , zgadzam sie z lukasem belgia nie potrafiła ukąsic argentyny bo miała za mało charakteru argentyna robiła mnóstwo błedów ale belgia też jedna bramka ustawiła mecz

2

nie bądzmy idiotami przecież tu już nie chodzi nawet o barwy klubowe to jest strata dla samego futbolu to wielka osobistośc dla świata piłki pozatym człowiek sam w sobie...myśle że news powinien jednak byc...bo wszyscy w barcelonie szanują takie postaci jak Di stefano mam nadzieje że na mundialu bedzie dla niego jakaś minuta ciszy

4

redakcjo gdzie news o śmierci di stefano?

0

drużyna w tym roku sie znacząco pozmienia jestem ciekaw jak to bedzie funkcjonowac w trakcie sezonu

1

bzdura nie wierze w jego słowa :)

0

ja bym raczej powiedział że wykorzystują ten chaos ale okej jest dwa głosy do jednego ;p

1

tylko że ghana grała w piłke drużynowo a nie to co brazylia jedenastu grajków i każdy po swojemu nie ma w tym jednej myśli i taktyki...co w starciu z niemcami źle sie kończy...na nich sie nie wychodzi bez planu , pomysłu oo nie a bez neymara to już całkiem

0

ale są najlepiej zorganizowani , na chaotyczną brazylie wystarczy bez dwóch zdań choć chciałbym się mylić

0

takiego piłkarza chciałoby się oglądac zawsze mówi sie że przepił kariere ja sie z tym nie zgodze bo z tego co mi wiadomo to balował już w psg kiedyś był na tej stronie wywiad z eto w którym wspominał o ronaldinho , mówił o tym że nie to że ronaldinho za dużo balował ale z jakiś powodów nie był szcżęsliwy podczas ostatnich dwóch sezonów - a co za tym idzie nie grał dobrze to tylko człowiek nikt nie jest idealny ja tam sie ciesze że mogłem podziwiac jego grę bo takich graczy jak on to nie ma jest jedyny w swoim rodzaju

3

zakochałem się w barcelonie i zakochałem się w tym sporcie dzieki temu zawodnikowi może i messi strzelił więcej goli ale R10 robił rzeczy ktróych nie da sie zmierzyc i policzyc to było naprawdę niepowtarzalne pozatym pchnął futbol do przodu ludzie na całym świecie powtarzają jego zwody i triki , to jest coś monumentalnego to naprawdę historyczny gracz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?