0

gdyby powiedział to ktoś z poza naszego środowiska to okej a tak to chwalenie się , wg mnie na wyrost wygraliśmy arcytrudny i arcyważny mecz ale to nie wszystko bo nie powinniśmy wgle nawet dopuscic do takiego horroru

0

bezsprzecznie iniesta najlepsza bramka

0

to co piszą Ci ludzie to dziecinada , chłopaki u mnie na podwórku sie mniej sprzeczają o takie boiskowe rzeczy śmiech na sali , wielcy piłkarze to raz a dwa nie to że sie zgadzam z alvaro ale myśle że czasami neymar faktycznie przesadza ale kolega z drużyny arbeloi nie jaki Cristiano Ronaldo również dwa razy szukał karnego , czego raz cel osiągnął no ale cóż nie ma co się przejmowac real madryt ma kompleks barcelony może poziomem ich nie pobiliśmy na głowe ale liczą sie bramki a my strzeliliśmy ich wiecej koniec kropka hymn realu mówi " jeśli przegrywasz podaj dłoń" Ci piłkarze pewnie nawet o tym nie wiedzą

0

smutne jest że ile ktoc wygrywamy mecz z realem non stop mowa jest o sędziach

0

zgadzam się z tobą w stuprocentach w takich meczach wyraźnie widac jak nasze filozofie i mentalnośc się ze sobą ścierają i widac kto chce grac w piłkę a kto hołduje zasadzie " wygrac ze wszelką cene"

0

proszę bardzo , a co im zostało :)

0

myśle że nadepniecie byłoby przesadą zsunął nogę ale fakt faktem powinien byl bardziej uważac bo teraz ludzie to podłapią i bedą gadac że busquets skakał po głowie pepe co nie jest prawdą swoją drogą zobaczcie jaki tam był kocioł wszyscy sie do siebie pchają jakby jakaś katastrofa sie stała a pepe leży i udaje rannego no to niech sie nie dziwi że go zahaczył , wybrał sobie moment

0

po pierwsze sędzia mylił się na obie strony po drugie ronaldo zawsze szuka karnych mimo że wcale nie musi na sytuacjii gdzie real miał karnego ronaldo mógł ustac na nogach bo postawił nogę i mógłby biec dalej ale wolał sie przewrócic nie zagrał na miare swoich możliwości jego koledzy z drużyny byli zajeci faulowaniem bardziej niż grą w piłkę wiec do kogo pretensje ze przegrany mecz? no do sesziego oczywiście mimo ze każda z bramek prawidłowo zdobyta , karne również ewidetne

0

te zdjecie jest mistrzowskie :)

0

chciałbym żeby xavi zagrał dziś doskonały mecz :)

0

przypadek? nie sądze? Messi może nie jest tak dobrze zbudowanym graczem jak Ronaldo jest fizycznie i motorycznie lepiej przygotowany napewno ale piłkarsko messi jest lepszy

0

mam nadzieje że neymar zagra przeciwko realowi może ostatnio sie nie spisywał tak jakbyśmy tego oczekiwali ale myśle że z realem sie zmotywuje i zagra dobrze i może nawet strzeli bramkę jego umiejętności techniczne mogą pomóc jeżeli bedzie grał poniżej krytyki zawsze możemy go zmienic za pedro np

0

bywało że alves troche prześmiewczo się wypowiadał o realu jednak doskonale wie że są bardzo groźni i widac respekt ale napewno nie strach :)

0

atak musi wypalic..to najlepsza formacja jaką mamy

0

że niby z jakiej racjii bo ostatnim razem polegli i ich morale są nadszarpnięte to bedą chcieli lepiej wypasc u siebie atut swojego boiska to nie wszystko zwłaszcza że Barca często właśnie w madrycie pokazywała najlepsze a to że lepiej stoją w tabeli? to nie ma nic do rzeczy wygrali troche wiecej niż my ale to nie bedzie miało wiekszego znaczenia w bezpośrednim starciu z nami

0

jesteśmy barceloną i o ile dla nas kibiców to nie ma wiekszego znaczenia bo i tak kochamy ten klub na dobre i złe tak w oczach świata musimy byc szanowani i tyle ;)

0

dlaczego taka informacja pojawia sie w połowie sezonu...albo ktoś sieje ferment albo on faktycznie odejdzie tylko czemu....o ile skład mozna zmieniac z roku na roku (tzn pojedynczych graczy) tak trener powinien troche móc poingerowac w grę tych zawodników...dziwne to...

0

jeżeli nawet wygramy z realem w nadchodzącym meczu to wciąż nie jestesmy zależni od siebie i to jest najgorsze ale jestem dobrej myśli

0

grac piłką to jasne że potrafi bo trenują na codzien ale on jest przede wszystkim obrońcą i w tym aspekcie popełnia chyba najwiecej błedów z naszych obronców i jego błedy najczęsciej są widoczne na mój gust

0

dani sie wypalił i ja też go przymierzałbym do transferu tylko zastanówmy się czy jesteśmy w stanie sprowadzic kogoś lepszego w jego miejsce? bo ja jakoś nie widze kandydatów a montoya chyba nie jest gotów grac pierwszych skrzypiec w zespole? a może by go wprowadzic mimo wszystko tak jak busquetsa i pozwalac sie rozwijac?

0

z messim sie mogą równac tylko super wirtualni wirtuozi piłki stworzeniu w pro evolution soccer w trybie become a legend :D

0

uwielbiam go , za same liczby

0

popatrz i znowu nazbierałem minusów za konstryktywną krytykę...jak mnie to czasami denerwuje...ludzie ja uwielbiam andresa ale mecz oglądałem i andres był jedynym zawodnikiem który mnie ewidetnie zawiódł ale słyszałem że ostatnio żona iniesty poroniła i pewnie gdzieś mu to tkwi w głowie i jest nie takim zawodnikiem jak zwykle tak mówił komentator a dziwie sie że nic o takim newsie sie nie pojawiło na tej stronie :(

0

powinniśmy tak grac jeśli to zdaje egzamin z takimi rywalami czemu mnie :) niby tylko cyferki sie zmieniają w taktyce i ustawienie na boisku ale to diametralnie zmienia sposób naszej gry arsenal długo grał tym systemem i nie tracił na stylu wiec i my możemy spróbowac :) bo dawniej zmienialiśmy tylko graczy a 4-3-3 było nie do ruszenia bo wydawało sie że to najodpowiedniejsze dla nas ustawienie , okazuje sie że nie koniecznie :)

0

myśle że te błedy przyczyniły sie do poprawienia oceny naszej gry :) gdyż kiedyś ktoś by powiedział ze nam sedziowie pomagają , dziś tego powiedziec nie można było a i tak byliśmy dużo lepszą drużyną w obu meczach :)

0

no niewiem czy tyle dostali baty co lewandowski miał dzien konia i akurat wykorzystywał wszystko co miał do strzelenia...

0

tak sie składa że andres tracił tych piłek najwiecej najdłużej przetrzymywał i dotego najniedokładniej podawał - brawo niewiem który mecz ogladałeś :)

0

dzisiaj może i mógł biegac ale on rozgrywał wiele meczy i nie w każdym meczu tak gra to nie świadczy o jego checiach dzisiaj zagrał jak trzeba ale dużo czasu było do tego meczu od ostatniego mógł odpowiednie odpocząc ostatnie mecze w lidze wtopiliśmy przez brak zaangażowania , żeby lepiej sie przygotowac do tego meczu

0

mam nadzieje ze pogrzebiemy wszelkie nadzieje City na awans :) bo nie szło ostatnio w lidze ale świat powinien wiedzieć że to był wypadki przy pracy żeby wrócic w wielkim stylu :)

0

chyba nie jeden z nas chciał by Xavi powiedział te słowa ! kiedyś widziałem taki obrazek pokazujący zmiane pokoleniową najpierw był cruyff jako piłkarz potem jako trener przekazujący pałeczke guardioli a nastepnie xavi własnie wchodzący w miejsce guardioli jeżeli ktoś widział ten obrazek napewno wie o czym mówie :) Xavi jest chodzącą esencją naszej filozofii ale niewiem czy nie wsiąknął nią za bardzo bo czasami te podania nas nie rozwijają a są wodą na młyn naszych rywali ....i jeżeli byłby kiedyś naszym trenerem to efekt mógłby byc taki jak z końcówką guardioli ale to tylko moje gdybanie :) a wy jak sądzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?