0

powiedział tak jakby liga była już rozstrzygnieta ciemnogród pewnie tak to zrozumie i bedą hejty no ale cóż wiele pomeczowych wywiadów miał takich i jesteśmy tylko ludzmi

0

bramka balotelliego była z trudniejszej pozycjii i ogólnie jeden na sto takich strzałów wychodzi neymar oczywiście również genialnie bo to w biegu było ale to co zrobił balotelli to obłed bo to co zrobił neymar jest jeszcze do wypracowania natomiast....balotelli nie dośc że uderzył potężnie to jeszcze jak precyzyjnie i ta pozycja która wcale nie było dogodna do oddania strzału biorąc to wszystko do siebie...bardziej wartościową bramką była ta mario niemniej jednak neymar nie musi sie wstydzic

0

jego bramka pokazuje ile talentu i energii jest w tym chłopaku miesiąc przerwy dobrze mu zrobił myśle że możemy zobaczyc niebawem najlepszą wersje neymara :) mimo że i tak sie świetnie spisuje to bedzie jeszcze lepiej ! jestem pewny :D

0

pięknie zagrali w tym meczu , wszyscy nawet najbardziej wybredni kibice musieli byc zadowoleni ostatnie mecze były ospałe żeby teraz byc w gazie

0

teraz jak ujawnia sie oceniających to nie bedzie hejtów w powietrze tylko w tych co oceniają w moim mniemaniu słuszne oceny aczkolwiek uważam że andres móglby mieć note niżej bo kilka jego niecelnych podań prowadziło do kontr sociedadu

0

Mówienie dziś o Napoleonie to strata czasu. Wszyscy wiedzą, co stało się z Figo”, - śmiechłę

0

zdecydowanie z tym Getze trafiłeś ;)

0

nie wierze w to że on grając w Barcy bedąc w tej roli w jakiej był czyli jako kapitan był nie doceniany...gdyby był niedoceniony to nikt z barcelony by go teraz nienawidził bo nikt by po nim nawet nie płakał...niechce mi sie w to wierzyć poprostu

0

to byłoby rozwiązanie naszego problemu ale to chyba nie jest możliwe nasi gracze są zbyt inteligetni i zbyt świadomi swoich umiejetności...chciałbym by nasza barca grała tak jak brazylia na pucharze konfederacjii z hiszpanami z pełnym zaangażowaniem

0

ja wiem że każdy mecz jest inny i do każdego meczu trzeba podchodzic indywidualnie i nie można nikogo skreślac póki piłka w grze ale szczerze trenerze sociedadu co zdołałeś zmienic w swoich zawodnikach przez te kilka dni skoro w ostatnim meczu nie mieliście do powiedzenia kompletnie nic? gdzie Barca nie grała na swoich najwyższych obrotach a ostatnio zagrali świetny mecz na wyjeździe z sevillą to dlaczego teraz miałoby byc gorzej z wami? doceniam wiare w zespół bo trener powinien wierzyc w swoich graczy ale argumentów to Ci gracze nie mają jedyny argument za to gra u siebie ale z Barcą to raczej nie wystarczy z całym szacunkiem sam leo pozamiata , przykro mi :)

0

no ale wiesz...to troche jak z popularnym artystą ...sprzedaż płyt niezawsze idzie w parze z jakością muzyki :) jeśli wiesz co mam na myśli :)

0

myśle że nie trzeba teraz podwyżki bo i tak zarabia nadwyraz dobrze i jest u nas szczęśliwy sądze że nie trzeba mu podwyższac płacy bo przecież taka podwyżka to też dla klubu nie jest czymś co sie robi "od tak" utrzymanie takiego zawodnika to bardzo droga sprawa myśle że jego zarobki sa naprawde na odpowiednim poziomie i nie ma co dmuchac balonika tylko po to by ludzie mogli go wyczytywac na szczycie w rankingach najlepiej zarabiających piłkarzy ( i tak jest pewnie w czołówce)

0

przydałby się tu taki download z takimi sprawami kiedyś był teraz niestety nie bardzo a jeśli chodzi o gole to sporo z nich możesz sciągnąc z tej strony

http://www.fcb-videos.com/

0

pociąc to może nie ale napewno nikt by nie narzekał na taki wynik ale dla leo to nie jest zadowalające :)

0

wyobrażacie sobie żeby kiedyś było trofeo de messi :> ? :D to calkiem możliwe :D

0

najlepiej grał właśnie iniesta i messi andres grał z messim tak jakby przynosił messiemu gwoździe do trumny sevilli które przybijał leo :)

0

wkoncu moge pochwalic naszą drużyne za coś co powinno nas charakteryzowac i zubi o tym wspomniał wychodzenie z pod pressingu to powinno byc u nas normą biorąc pod uwage jak świetnie wyszkolonych technicznie i przygotowanych motorycznie graczy mamy zawsze jak graliśmy na wyjeździe to wystarczyło że druga drużyna narzuciła pressing i traciliśmy piłki z czego były kontry w konsekwencjii gole a potem murowanie bramki , dzisiaj tego nie było aczkolwiek i tak duża w tym zasługa leo jest nieoceniony ale tak czy siak zagraliśy dobrze z mocnym rywalem mam nadzieje że wróciliśmy na właściwe tory

0

może to i prawda ale to nie zmienia faktu że ta madrycka gazeta zawsze pisze na niekorzysc Barcy i tyle

0

jak ten czas szybko leci :P a pamietam jak był "młokosem" który równie dobrze mógł nie zagrac nigdy jako ktoś wazniejszy niż rezerwowy

0

nieciekawie ten sezon wygląda a tu jeszcze czekają mistrzostwa świata jak dla mnie to....cienko stac go na dużo wiecej ale kto wie może sie ogarnie

0

z jednej strony go rozumiem ale z drugiej uważam że i tak mają bardzo dobre warunki i nie mają prawa narzekac...no ale cóż to wszystko kwestia punktu widzenia bo to nie ja biegam po boisku

0

mecz pod tytułem wygrac najmniejszym wysiłkiem chyba sie udało mam nadzieje ze ten mecz był takim ładowaniem baterii bo jeżeli to jest poziom ich gry obecnie to jest dno...

0

carlos vela i xavi prieto to gracze którzy mogą bardzo namieszac w naszych szykach

0

aż dziwnie czyta się takie zdanie , oczywiscie rozumiem że xavi jest bez formy totalnie i zgadzam się ale pomyślcie sami "SKRĘCA MNIE JAK WIDZE XAVIEGO W SKŁADZIE" dawniej nazwali by Cie heretykiem :D

0

przydałoby sie żeby nasi czołowi gracze dzis odpoczeli i tu nie chodzi o to że nie doceniamy klasy rywala ale kiedy mają odpocząc jak nie teraz pozatym to powinna byc szansa dla rezerwowych żeby sie pokazac

0

barcelona wydaje się ostatnio zaskoczona tym że nagle nie mamy przewagi 10 czy 15 punktów... tylko mieliśmy 3 a teraz sami jesteśmy za rywalami...

0

szkoda courtousis świetny bramkarz myśle że by do nas pasował swoją drogą bardzo ciekawe kto do nas przyjdzie na miejsce valdesa ale zapewne ter stegen

0

no gerrard szukaj sobie nowej pracy bo w barcelonie długo nie pograsz ;]

0

to też klub niech sobie pozwoli na posiadanie najlepszych obronców na świecie...bo jak narazie to lipa

0

no przecież wiadomo że krzywdy by nie zrobił swojemu dziecku....to tylko metafora... a ciemnogród nie rozumie... co chciał przez to powiedziec....przyczepcie sie do mojej interpunkcjii ale czytac ze zrozumieniem potrafię...w przeciwienstwie do niektórych..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?