0

one man army ;D haha

3

hahahha :D dobre :D

4

oo co to to nie warunki to oni z pewnością mają tylko wiedza i świadomośc na temat piłki nożnej jest słaba bo tam króluje NBA Baseball i Futbol amerykański myślę że to jest główna przyczyna tego stanu rzeczy ale jakby im dac trenerów z europy przykłady dobrych piłkarzy to myśle że stany mogły by szybko wyrosnąc drużynę w stylu niemiec z pierwiastkiem przebłysku którego zazwyczaj niemcy nie mają ( ale to też ulega zmianie)

1

neymar chodząca instytucja niech sie lepiej zajmie strzelaniem bramek a taką robote niech zostawi ojcu

1

nie powiedział że chciałby grac z drużynami tego pokroju ale eibar tu nie jest podany bez przyczyny i ja go wcale nie krytykuje...poprostu mi go żal :)

3

smutna jest ta wypowiedz tego chłopaka...dlaczego...bo on chciałby tylko grac...nic wiecej...a nawet nie waży sie powiedziec że chciałby grac z kimś lepszym to odrazu powiedział że chciałby częsciej grac z takimi drużynami tego pokroju a jeszcze smutniejsze jest to że nawet na tle tak słabej drużyny nie zabłysnął...powinniśmy chłopakowi podziękowac bo on traci młodosc na siedzenie na ławce w "najlepszym klubie świata" a i my z niego wielkiego pożytku nie mamy... taki ptak w złotej klatce..

1

ronaldo jakby spoczął na laurach real zaczął grac gorzej plus ta sprawa z irinią a messi sumiennie gonił portugalczyka jakby sobie obiecał na początku roku ze od teraz bedzie inaczej i faktycznie , niesamowite ale messi to jedyny piłkarz który mógł tego dokonac wie ktoś ile goli łącznie we wszystkich rozgrywkach ma leo? na złotego buta składają sie gole z ligi i ligi mistrzów prawda? czy myle się? jeśli tak niech ktoś da znac

1

no też jestem ciekaw jakby to było gdybyśmy spotkali się z bayernem myśle że dziś mecz byłby bardziej wyrównany ale to wciąż baaardzo mocny rywal ale do ogrania jak najbardziej

1

to dobrze że nadal gramy na 3 frontach ale jeszcze wiele sił trzeba w to włożyc żeby to się stało faktem wierze że to sie uda ale myśle że musimy byc pokorni i każdy mecz traktowac jak finał mundialu nie możemy pozwolic sobie na potkniecia jeżeli ominą nas kontuzje to powinno sie udac

2

wiec miejsce by się napewno znalazło dla niego :)

2

ja jestem za jego transferem bardzo utalentowany młody i perspektywiczny gracz wniósłby troche polotu ale...właściwie na jakiej on pozycjii gra ? pomocnik napastnik? jego rola sie chyba z czasem zmieniała co ?

1

żal go tracic zwłaszcza że wcale nie tak dawno jeszcze decydował o sile naszej drużyny...pozatym xavi to taki klasyczny archetyp środkowego pomocnika , dziś już takich graczy wśród nas nie ma ;p

1

ronaldo 3 razy wiecej karnych niż leo :)

2

mi tam pasowała jego obecna rola solidnego zmienika bo zawsze był gwarancją goli gdy nasze armaty odpoczywały ale wszyscy wiedzą że pedrito chce grac i że ma większe możliwości i pewnie dojdzie do tego że odejdzie...eeh cięzko dzisiaj o dobrych lojalnych zmieników ambitnych graczy nie powinniśmy hamowac a pedro jest za słaby na barce ale za dobry na to by siedziec na ławce według mnie

4

"znam gorsze błędy niż te wasze przyszłem poszłem"

15

powinien strzelac te karne siłowo niezależnie od tego co robi bramkarz on ma tak pewny strzał że to jest tylko kwestia decyzjii pewności że sie trafi a on czasami sie tak zabiera przy tych karnych jak pies do jeża i wtedy widac że bramkarz odrazu odczytuje jego zamiary i broni te karne...

1

czy leo zna granice? pewnie tyle że te granice zależą od niego :) prawdziwy mesjasz :)

1

nie no cieszyc się trzeba to baaardzo pozytywna wiadomosc że po tak długim czasie wyszliśmy na prowadzenie mimo upadków wkoncu i real sie musiał potknąc ale czeka nas terazz trudniejsze zadanie utrzymac się na szczycie nie dac się z niego zepchnąc :)

7

wiecie co powiedział mój ojciec na wieśc tego że real przegrał?

"ciekawe czy Cristiano rozkładał ręce" :D hhahahaha

2

wow , niewiedziałem że ronaldinho który już jest jakby poza listą topowych obecnie graczy zarabia tak dużo :) Legenda jednak robi swoje jemu bieda bez piłki nie groźi ;)

3

jak na początku przeczytałem słowo " atrakcyjna" to myślałem że bedzie o kobiecie ze zdjecia a tu o godzinie :( tymbardziej że jutro dzien kobiet :D ! :D

4

ale co by nie gadac rayo sie dzielnie utrzymuje w lidze :D

0

też myśle że powinien raczej zostać ale MYŚLĘ że Barca jak to bardzo lubi robić wbrew naszym kibicom pozbywa sie tych których nie powinna sie pozbyć :)

1

niby nie mamy nikogo lepszego na jego pozycję ale i tak myślę że barca się nie bedzie kwapic żeby go zatrzymac i tak o sezon jest za długo u nas ;p

1

szybko skumał jakim trzeba byc w barcelonie :)

2

no transfer oscara mógłby dodac energii w pomocy :) i siły napędowej :)

2

co prawda to mecze towarzyskie ale dwie świetne drużyny to bedzie niezły sprawdzian dla neymara ;)

2

bardzo cieszy również strzelecka forma suareza , styl w jakim zdobywa bramki przypomina zeszły sezon , bardzo cieszy taki widok chyba mamy obecnie najlepsze ofensywne trio oby reszta zespołu pomogła wykorzystac ich możliwości do maksimum :)

1

douglas badumtss

1

gdyby mu się nie zdarzały takie błedy jak w meczu z malagą albo brak krycia...to byłbym skłonny powiedziec że może zostac...ale jeśli mamy zostac bez nikogo na jakimkolwiek poziomie ...to powinien zostac tylko jeśli faktycznie nie da rady sprowadzic kogoś porządnego lubie go ale jego czas już minął :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?