1

Kubeł zimnej wody przyda się Putinowi. :)

0

Obama nominuje Tuska :D

0

Wiem, ale podzielam zdanie kolegi, więc dołączyłem się do dyskusji. :)

3

Pedro 0 minut - 0 goli
Suarez ok. 15 mniut - 0 goli.
Pedro>Suarez :D

0

Kaptoum chociażby. Obserwuj Barcę B. :)

9

Tryplet, bo mamy już Trofeo Columbino. :)

0

Asysty Sandro i Sampera nie gorsze od tych Cesca. :)

0

Rakitic jaka piła. Oby trzymał poziom przez cały sezon.

1

Też tak uważam. :)

0

Leo, 2x Neymar.

0

Patrząc na to kogo mamy w drużynie B, jestem pewny, że statystyka wychowanków znowu zacznie wzrastać. Grimaldo i Samper już niedługo zajmą miejsca Adriano i Masche, Ie i Bagnack za Mathieu i Vermaelena. Do tego już do pierwszej drużyny powoli dołącza Munir, Adama, Dongou czy Sandro. Kwestia czasu zanim wrócą czasy 8-10 wychowanków w wyjściowej jedenastce.

0

Ortolá, Patric, Edgar Ié, D. Diagne, Javi Fernandez, R. Costa, Halilovic, Adama, Dongou, Joan Roman. Coś takiego. :)

0

Samper i Grimaldo niedługo zastąpią Masche i Adriano. Oni już są po 30stce więc to kwestia czasu kiedy młodzi wskoczą do pierwszej drużyny. Myślę, że ten sezon będzie ich ostatnim pełnym sezonem w rezerwach.

0

Akurat Bernard grał dużo lepiej od pozostałej trójki na MŚ.

0

Fałszywa dziewiątka - "Nietypowy, niekonwencjonalny napastnik, który często gra bardziej cofnięty od swojego kolegi z ataku. Ma wyciągać z pola karnego środkowych obrońców oraz wprowadzać piłkę dryblingiem w strefę podbramkową rywala. Takim właśnie "fałszywym" napastnikiem jest Lionel Messi, którego najczęściej można zobaczyć, jako rozgrywającego."

20

Gratulacje, strzeliłeś tyle goli co dziś Real. :)

0

Szkoda, że nie pokażą Athletic - Napoli. Dużo lepszy mecz, tylko nie wiem czy jest w środę czy we wtorek.

0

Ja piszę o FM'ie, ale chyba to był właśnie FM11 w którym on się świetnie rozwijał. Kozacki był. :)

0

Babacar był niezłym napadziorem w jednej wersji FM'a, tylko nie pamiętam w której. :D

5

I ma rację. Jeszcze dużo ma do poprawy, ale potencjał ma ogromny. Emery może mu bardzo pomóc.

1

Będzie na spalonym :)

2

Jestem pewny, że Valencia, Sevilla, Villarreal, Athletic czy RSSS są w stanie rywalizować z Totkami, świętymi i innymi z TOP 10 PL.

1

Śmierdzi to poważnym przekrętem. Skąd by przyszedł im do głowy jakiś przeciętniak z ligi brazylijskiej.

0

Szczerze mówiąc, to zamiast tego Douglasa wolałbym Patrica. Chociaż ogarniałby już język i styl gry.

0

Jeśli chce zostać, to mam nadzieję, że pożegna się chociaż godnie jak VV grając kapitalnie w swoim ostatnim sezonie.

1

Nawet nie musiałem włączyć strony, żeby wiedzieć co to jest :D

1

Tak, ty. :)

1

Myślę, że taka kara powinna wystarczyć. :)

2

No i 4 miechy kary dla Spidermana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?