BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kubeł zimnej wody przyda się Putinowi. :)
0
Obama nominuje Tuska :D
0
Wiem, ale podzielam zdanie kolegi, więc dołączyłem się do dyskusji. :)
3
Pedro 0 minut - 0 goli
Suarez ok. 15 mniut - 0 goli.
Pedro>Suarez :D
0
Kaptoum chociażby. Obserwuj Barcę B. :)
9
Tryplet, bo mamy już Trofeo Columbino. :)
0
Asysty Sandro i Sampera nie gorsze od tych Cesca. :)
0
Rakitic jaka piła. Oby trzymał poziom przez cały sezon.
1
Też tak uważam. :)
0
Leo, 2x Neymar.
0
Patrząc na to kogo mamy w drużynie B, jestem pewny, że statystyka wychowanków znowu zacznie wzrastać. Grimaldo i Samper już niedługo zajmą miejsca Adriano i Masche, Ie i Bagnack za Mathieu i Vermaelena. Do tego już do pierwszej drużyny powoli dołącza Munir, Adama, Dongou czy Sandro. Kwestia czasu zanim wrócą czasy 8-10 wychowanków w wyjściowej jedenastce.
0
Ortolá, Patric, Edgar Ié, D. Diagne, Javi Fernandez, R. Costa, Halilovic, Adama, Dongou, Joan Roman. Coś takiego. :)
0
Samper i Grimaldo niedługo zastąpią Masche i Adriano. Oni już są po 30stce więc to kwestia czasu kiedy młodzi wskoczą do pierwszej drużyny. Myślę, że ten sezon będzie ich ostatnim pełnym sezonem w rezerwach.
0
Akurat Bernard grał dużo lepiej od pozostałej trójki na MŚ.
0
Fałszywa dziewiątka - "Nietypowy, niekonwencjonalny napastnik, który często gra bardziej cofnięty od swojego kolegi z ataku. Ma wyciągać z pola karnego środkowych obrońców oraz wprowadzać piłkę dryblingiem w strefę podbramkową rywala. Takim właśnie "fałszywym" napastnikiem jest Lionel Messi, którego najczęściej można zobaczyć, jako rozgrywającego."
20
Gratulacje, strzeliłeś tyle goli co dziś Real. :)
0
Szkoda, że nie pokażą Athletic - Napoli. Dużo lepszy mecz, tylko nie wiem czy jest w środę czy we wtorek.
0
Ja piszę o FM'ie, ale chyba to był właśnie FM11 w którym on się świetnie rozwijał. Kozacki był. :)
0
Babacar był niezłym napadziorem w jednej wersji FM'a, tylko nie pamiętam w której. :D
5
I ma rację. Jeszcze dużo ma do poprawy, ale potencjał ma ogromny. Emery może mu bardzo pomóc.
1
Będzie na spalonym :)
2
Jestem pewny, że Valencia, Sevilla, Villarreal, Athletic czy RSSS są w stanie rywalizować z Totkami, świętymi i innymi z TOP 10 PL.
1
Śmierdzi to poważnym przekrętem. Skąd by przyszedł im do głowy jakiś przeciętniak z ligi brazylijskiej.
0
Szczerze mówiąc, to zamiast tego Douglasa wolałbym Patrica. Chociaż ogarniałby już język i styl gry.
2
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10411950_742931789075840_8854808705704817090_n.jpg Trochę podobni :)
0
Jeśli chce zostać, to mam nadzieję, że pożegna się chociaż godnie jak VV grając kapitalnie w swoim ostatnim sezonie.
1
Nawet nie musiałem włączyć strony, żeby wiedzieć co to jest :D
1
Tak, ty. :)
1
Myślę, że taka kara powinna wystarczyć. :)
2
No i 4 miechy kary dla Spidermana :)