BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ty widziałeś jak grają boczni obrońcy w presezonie? Oni są właśnie takimi cofniętymi skrzydłowymi, a nie obrońcami. Cuadrado może być świetnym wzmocnieniem.
0
Przecież on jest lewym/środkowym obrońcą.
7
Boczni obrońcy za Luisa grają prawie jak skrzydłowi dlatego Cuadrado byłby świetnym wyborem. Dla mnie transfer Kolumbijczyka byłby zwieńczeniem tego bardzo dobrego okienka.
2
Bardzo ciekawy pomysł. Oby podziałało to motywująco na piłkarzy.
0
Suarez strzelił gola w meczu towarzyskim. Oby i strzelił w meczu o Superpuchar. ;)
0
Za 10 lat to Bartra będzie miał 33 lata, a Ie 30. Chyba jednak trochę wcześniej. ;)
5
Bravo kapitan Chile :)
0
Ostatni transfer potrzebny do pełni szczęścia. :)
0
Już przed totkami. Ja jak oddałem 5 głosów za Barcą, mogę jeszcze oddawać głosy przeciwne na innych. :)
0
Jest trochę byczek. :D
0
Tak. :)
0
Dla jednych są one śmieszne, dla innych bardzo ważne.
0
Sandro ładna akcja. :)
1
Jaka liga, tacy sędziowie. ;)
0
To lepiej derby Uzbekistanu, czy Mongoli obejrzyj. Chociaż coś na poziomie. :)
0
Nie szkoda Ci oczu na takie coś? :D
0
Adama jest chyba takim wychowankiem z krwi i kości. :)
1
Ciekawe kto na tyle :D
1
I bardzo dobrze jak odejdzie. Klub i zawodnik na tym skorzystają. :)
3
Sevilla strzeliła 2 gole, a Denis miał asystę i kluczowe podanie przy golu. Oby jak najwięcej pograł tam. No i fajnie jakby ukąsił Real w Superpucharze. :)
0
Napisałem już SMSa do Juana. Będzie dobrze, zobaczycie. ;)
1
Nieaktualnie zdjęcie.
0
Przecież zdanie o Thiago i Fabregasie to żart...
10
Jeśli Alves zostanie, to wystrzeli formą jak Victor na swój ostatni sezon w klubie. :)
0
MU niech bierze sobie wszystkich, ale Cuadrado niech zostawią w spokoju. Pewnie jeszcze ich bolą transfery Thiago i Cesca.
0
Po tym sezonie będzie między Willy van der Kuijlenem a José Águasem. :)
5
Nie przydzielono numeru Gerardowi, bo zapewne czekają na Songa. Jeśli Kameruńczyk odejdzie, dostanie '17', a jeśli zostanie '23'.
1
Jeśli Lucho chce grać w ustawieniu z trójką stoperów, transfer jeszcze jednego obrońcy jest koniecznością.
0
Witam, witam :)
0
Ciekawe jak zareagowali kibice na taki przebieg meczu. :)