1

Ty widziałeś jak grają boczni obrońcy w presezonie? Oni są właśnie takimi cofniętymi skrzydłowymi, a nie obrońcami. Cuadrado może być świetnym wzmocnieniem.

0

Przecież on jest lewym/środkowym obrońcą.

7

Boczni obrońcy za Luisa grają prawie jak skrzydłowi dlatego Cuadrado byłby świetnym wyborem. Dla mnie transfer Kolumbijczyka byłby zwieńczeniem tego bardzo dobrego okienka.

2

Bardzo ciekawy pomysł. Oby podziałało to motywująco na piłkarzy.

0

Suarez strzelił gola w meczu towarzyskim. Oby i strzelił w meczu o Superpuchar. ;)

0

Za 10 lat to Bartra będzie miał 33 lata, a Ie 30. Chyba jednak trochę wcześniej. ;)

5

Bravo kapitan Chile :)

0

Ostatni transfer potrzebny do pełni szczęścia. :)

0

Już przed totkami. Ja jak oddałem 5 głosów za Barcą, mogę jeszcze oddawać głosy przeciwne na innych. :)

0

Jest trochę byczek. :D

0

Tak. :)

0

Dla jednych są one śmieszne, dla innych bardzo ważne.

0

Sandro ładna akcja. :)

1

Jaka liga, tacy sędziowie. ;)

0

To lepiej derby Uzbekistanu, czy Mongoli obejrzyj. Chociaż coś na poziomie. :)

0

Nie szkoda Ci oczu na takie coś? :D

0

Adama jest chyba takim wychowankiem z krwi i kości. :)

1

Ciekawe kto na tyle :D

1

I bardzo dobrze jak odejdzie. Klub i zawodnik na tym skorzystają. :)

3

Sevilla strzeliła 2 gole, a Denis miał asystę i kluczowe podanie przy golu. Oby jak najwięcej pograł tam. No i fajnie jakby ukąsił Real w Superpucharze. :)

0

Napisałem już SMSa do Juana. Będzie dobrze, zobaczycie. ;)

1

Nieaktualnie zdjęcie.

0

Przecież zdanie o Thiago i Fabregasie to żart...

10

Jeśli Alves zostanie, to wystrzeli formą jak Victor na swój ostatni sezon w klubie. :)

0

MU niech bierze sobie wszystkich, ale Cuadrado niech zostawią w spokoju. Pewnie jeszcze ich bolą transfery Thiago i Cesca.

0

Po tym sezonie będzie między Willy van der Kuijlenem a José Águasem. :)

5

Nie przydzielono numeru Gerardowi, bo zapewne czekają na Songa. Jeśli Kameruńczyk odejdzie, dostanie '17', a jeśli zostanie '23'.

1

Jeśli Lucho chce grać w ustawieniu z trójką stoperów, transfer jeszcze jednego obrońcy jest koniecznością.

0

Witam, witam :)

0

Ciekawe jak zareagowali kibice na taki przebieg meczu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?